FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 09 mar 2018, 15:16

Ajde razvedrite se, jos 4 godine i eto nove titule :opaopa: :opaopa:
1946~

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 09 mar 2018, 15:19

Opet mi ko po navici zatvaramo kolo u nedjelju :roll:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 mar 2018, 15:57

kengur je napisao/la:Laznjak i Regulator - providni ste
Jos tvrdnja da upravu ne interesuje javno misljenje i forum - WOW. Morate prijaviti jos dvojicu novih na forum da pomognu. SVI, SVI SVI.

Denchi - slazes li se da je Sabrinin maksimum da bude sef pravne sluzbe a da je Kodro bolji od Ihtijarevica ? Da ili ne ?

Kada balije dodju u novu sredinu, oni panicno brane svoju stolicu i samo se time bave jer nemaju kvalitete da doprinesu razvoju. Tako cijela sredina oko njih zajedno sa njima lagano propada i tone. Jos je gore ako pokusaju nesto uraditi jer svojom nesosobnoscu ubrzavaju pad. To je slika drzave i naseg kluba u zadnje 3 godine. Zato je za njih idealno biti na poziciji koja je nevidljiva ili gdje se od njih nista ne ocekuje (politika).

FKS zahtjeva sposobne ljude koji imaju iskustvo u rjesenju problema koje imamo. Znaci ljudi koji su iskustvo sticali u zapadnoj evropi a ne balije kojima je dolazak u FKS zivotni uspjeh.

Ako je istina da je cilj bio samo plasman u Evropu - uprava treba preci u Slobodu ili Mladost. Ili nek oni idu ili zatvori klub - jer to je NEDOPUSTIVO.
Imamo najbolje ekonomske uslove u prvenstvu a kvalitet lige je na dnu Evrope i svake godine sve gori. I uprkos tome mi ne mozemo do pehara ni svake 2 godine.
Naravno, mada je to irelevantno, jer imaju Tanovo povjerenje svi, i plasiranjem u Evropu ispunjava se minimalni cilj za sezonu i to je to...da bi ih sklonili mora se nešto desiti, revolt navijača, nešto...i čisto sumnjam da bi Kodro pristao da bude sportski, jer se i dalje nije afirmisao kao trener...u ovom momentu bi pješke po Ibrakovića otišao za sportskog a ne ljudsku gromadu poput Kodre ili sličnog....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 09 mar 2018, 16:40

E cuj ono zna sta je receno igracima ahhahaha Jesmo u trok.urcu, al' vala nismo u tolikom da neko igracima kaze da ne smiju izgubiti, da moraju bod uzeti, uz to jos da se ista info prosiri do Jaruski hahahah
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 mar 2018, 16:47

Vojislav Dragović za Oslobođenje govori o trenutnim aktivnostima, FK Sarajevo koji mu je blizak srcu i koji trenutno ne igra na očekivanom nivou
Vojislav Dragović: FK Sarajevo može da bira dva puta

Vojislav Vojo Dragović, nekadašnji golman FK Sarajevo, trenutno se bavi menadžerskim poslom. Također, slobodno vrijeme provodi uz muziku. Ima svoj bend i studio. Kako kaže, uživa u tome da nešto muzički stvara. Privilegovan je da svira s bendom Piloti i Kikijem Lesendrićem, koji je prema njegovom mišljenju nevjerovatan autor.

Možete li na početku reći šta trenutno radite?

- Sve ove godine radim kao fudbalski menadžer. Glavni dio prelaznog roka je zatvoren u većini zemalja. Ipak, otvoren je još u Japanu, SAD-u i nekim skandinavskim zemljama.

Plasman u prvenstvu
Dakako, fudbal je proces kojim se baviš svaki dan. I kada jeste i kada nije prelazni rok. Mnogo je tu fudbalera i trenera koje na neki način servisiraš. Već spremam za njih neke stvari za ljeto. Od bh. igrača imam Drilona Cenaja koji je bio u Chievu i Salernitani. Sada je u Panduriima iz Rumunije.

S obzirom na to da ste branili u timu s Koševa, logičnim se nameće pitanje pratite li igre FK Sarajevo?
- Naravno. Mislim da je Sarajevo loše startovalo od početka sezone, ne konkretno sada. Imam neki specifični stav što se tiče bh. fudbala. Prije svega Sarajeva koje znam i osjećam mnogo bolje od ostalih klubova. Uostalom, tu sam i živio. Meni bi primat u bordo timu zbog ljudi koji su duša tog kluba, jer je to jedna specifična sredina i specifičan ambijent, bio iskorak u Evropi. Dakako, prvi korak je dobar plasman u bh. prvenstvu. Ipak, postoji više limitirajućih faktora da se to ostvari. Prvo, kvalitet prvenstva nije toliko visok da bi ekipe samim igranjem na tom nivou bile spremne za iskorak. Drugo, smatram da je limitiranje broja stranaca u Premijer ligi problem. To jeste dobro za reprezentaciju, ali bi trebalo otvoriti više prostora za tržišta koja su realna za bh. ligu. Recimo, da se igrači s prostora bivše Jugoslavije ne tretiraju kao stranci ili da se postavi koliko bh. igrača mora da bude u udarnoj postavi da time ne bude ugrožena reprezentacija. Istovremeno bi se podigao kvalitet.

Po Vašem sudu, je li navijačima koševskog tima važnije osvajanje trofeja u domaćem takmičenju ili iskorak na evropskoj sceni?
- Navijači Sarajeva, zbog kojih se igra fudbal, više i danas pamte utakmicu protiv Bešiktaša na Koševu 2002. godine ili dva meča play-offa Evropske lige protiv Cluja i Borussie Monchengladbach, nego dvije titule u posljednjih 10 godina. To treba da bude kao primat. Loša sezona se zalomi i to je u fudbalu normalno. Loše se krene, promijeni se trener i mijenja se čitav mentalitet. Ono što sam primijetio u igri do dolaska Husrefa Musemića jeste da su igrači u utakmice ulazili mekanije. Nisu bili čvrsti, što je za Premijer ligu BiH krucijalno. U bh. prvenstvu treba ratnički, srčani pristup. Kada igraš u gostima i kada te tuku, ne treba da reaguješ na provokacije, nego da igraš svoju igru.

U zimskoj pauzi bordo tim je napustilo pet mladih igrača. Je li to ispravan put ili se stvari trebaju mijenjati?
- To zavisi od konačnog cilja kluba. Ako je cilj da juriš rezultat danas, onda to s mladim igračima ne možeš. To je neostvarivo. Međutim, ako je to cilj na duge staze i gleda se šta je i budućnost kluba, treba da se okrenu svojoj djeci i da se strpe nekoliko godina. I navijači, javnost i da se ekipa dopunski pojačava. Kao što to rade Partizan i Dinamo. No, onda se i skauting u mladim kategorijama treba da izdigne na top-nivo i da se ekipa godišnje pojačava na pozicijama gdje mladi igrači ne mogu da to iznesu. U takvim okolnostima javnost i zahtjevni navijači trebaju biti svjesni situacije. Tada bi klub bio centar proizvodnje mladih igrača i to na duže staze donosi kvalitet i finansije. Istovremeno, smanjio bi se i budžet na plate igrača.

Želite reći da su strpljenje i dobar rad s mladima ključ uspjeha?
- Postoje dva puta i trebaju izabrati onaj koji žele. Instant-rezultat - hoćeš danas, hoćeš odmah. To s djecom teško možeš. Drugo, iz godine u godinu ubacuješ po dvojicu ili trojicu mladih u prvi tim. Treba naći kvalitetan način da se okreneš tome i da se konačnom cilju da rok od dvije godine kako bi djeca upoznala ligu. Onda zaboravi na trofeje, a cilj je sazrijevanje tih mladića. To će sigurno dati rezultat. Naravno, ako imaju talenat.

U glavnom gradu BiH imate dosta prijatelja.
- Da, na vezi sam stalno s prijateljima iz Sarajeva kojih imam mnogo. A grad na Miljacki je za mene nešto posebno. I s aktuelnim ljudima iz kluba sam u kontaktu. S Husrefom Musemićem se čujem, kao i sa Farukom Ihtijarevićem. Imao sam nekoliko ideja da pomognem koševskom timu dovođenjem kvalitetnih igrača, ali je bio problem s brojem stranaca. Biće prilike neki drugi put.

Je li pored fudbala Vaša ljubav i muzika?
- To je moja velika mladalačka ljubav uz fudbal. A sviranje u Pilotima mi je isto kao što je u fudbalu bilo kada sam otišao u italijansku Seriju A. Mogu da napravim paralelu s tim. S Kikijem Lesendrićem se bavim stvaranjem muzike za inostranstvo za velike zvijezde. To bi trebalo uskoro da se desi. Muzika je pasija i ljubav za koju živim.

Nekadašnji golman Liverpoola i engleske fudbalske reprezentacije David James prije dvije godine boravio je u Beogradu kod Vas. Jeste li i danas veliki prijatelji?
- Znamo se od 2008. godine kada smo se upoznali na Svjetskom prvenstvu u slobodnim udarcima. Od tada smo veliki prijatelji, stalno smo u kontaktu. Trenutno je u Indiji, trener u jednom klubu. Čujemo se redovno. Sva prijateljstva koja sam stekao igrački ili menadžerski i danas se čuvaju. Imam odnose sa stotinama prvoligaških klubova, njihovim trenerima, direktorima i igračima. U Italiji imam najbolja poznanstva i tamo radim najviše. Imamo profesionalno-prijateljske odnose.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 09 mar 2018, 17:35

fera je napisao/la:slika
Neki iz naše akademije :mrgreen:
jest mršav ocami ko Hadzic, treba ga futrovat.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 09 mar 2018, 17:37

BelminM23 je napisao/la:Uzimamo glat u Širokom Brijegu.
Ako ne uzmemo ode Husref na istocnu tribinu pravit drustvo Cali :mrgreen: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 mar 2018, 17:41

jača ekipa, igra se na strani, dobar teren, nema Menala

ja ne očekujem ništa
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 09 mar 2018, 18:05

Pa sta cu ocekivati nakon ova 4 kola i skora 1-2-1 tj. 5/12 osvojenih bodova? Idemo da nastavimo tradiciju...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 09 mar 2018, 19:39

Ovo će biti na boljem mjestu nego što sam ja mislio. Mislio sam da će biti odmah kod ulaza. Odlično će izgledati.

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/po ... ajevo/4425

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 mar 2018, 19:45

U prvoj utakmici doigravanja za Prvaka Bosne i Hercegovine Fudbalski klub Sarajevo gostovati će Širokom Brijegu. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 11. marta i igrat će se sa početkom u 18 sati.

“Protiv Širokog Brijega smo igrali prije tri sedmice, tada smo upisali poraz rezultatom 2:1. Predstojeća utakmica je jako važna kako za nas, tako i za njih. Obje ekipe imaju određenih problema u sastavu i žele to mjesto koje vodi u Evropu. Nadam se da je došlo vrijeme da tradiciju prekinemo. Morat ćemo uložiti puno truda da odigramo dobru utakmicu i napravimo dobar rezultat.”, rekao je Šef struke Sarajeva, Husref Musemić, uoči utakmice.

Dodajmo i to da je Nogometni/ Fudbalski Savez BiH izvršio delegiranje službenog osoblja za predstojeće utakmice. Tako će glavni sudija utakmice između Širokog Brijega i Sarajeva biti Zoran Grbić iz Prijedora, a njemu će asistirati Amer Macić, Goran Dujak, Emir Sivac, Dragan Petrović i Elvis Mujić. Delegat utakmice je Amir Hadžić iz Velike Kladuše.

Susret između Širokog Brijega i Sarajeva je u direktnom TV prijenosu na MOJA TV.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 mar 2018, 19:48

sarajevo46 je napisao/la:Ovo će biti na boljem mjestu nego što sam ja mislio. Mislio sam da će biti odmah kod ulaza. Odlično će izgledati.

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/po ... ajevo/4425
Odlicno, samo nek rade.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 09 mar 2018, 20:49

MortemHz je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:Ovo će biti na boljem mjestu nego što sam ja mislio. Mislio sam da će biti odmah kod ulaza. Odlično će izgledati.

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/po ... ajevo/4425
Odlicno, samo nek rade.
Kad će maketa bordo arene?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 09 mar 2018, 20:55

Falice nam strasno Hebibovic (nisam nikad mislio da cu ovo reci). Iskreno se nadam da cu vidjeti Sarica na klupi jer je ova utakmica protiv Slobode bila sramota s obzirom koliku je dozu kurcobolje pokazao.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 09 mar 2018, 21:00

Nesto razmisljam, za vrijeme Juge, u Sarajevo su dolazili vecinom igraci iz nekih manjih sredina, lokalnih klubova, u sustini s prostora republike Bosne. Da li je tu ujedno uticalo i na posjecenost ljudi na tribinama. Na primjer, dodje igrac iz Vratnika i cijela mahala ga dodje gledat, tako i iz ostalih lokalnih klubova, pa bi se cijela mahala skupljala da dodje gledat svog ljubimca. Danas toga nazalost nema, dovode se polovnjaci iz Srpske i Hrvatske druge lige, dovode se igraci iz Tuzle, grada gdje zive ljudi koji otvoreno mrze Sarajevo i slicno. Da li je to otjeralo ljude s tribina, jer budimo realni ko ce doci gledati nekog od ovih danasnjih igraca, osim ako nije neki kalibar ala Safet Susic, pa se cijeli grad skupi da vidi to cudo od igraca :hmmmmm:
1946~

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 09 mar 2018, 21:06

ThrillerHz je napisao/la:Nesto razmisljam, za vrijeme Juge, u Sarajevo su dolazili vecinom igraci iz nekih manjih sredina, lokalnih klubova, u sustini s prostora republike Bosne. Da li je tu ujedno uticalo i na posjecenost ljudi na tribinama. Na primjer, dodje igrac iz Vratnika i cijela mahala ga dodje gledat, tako i iz ostalih lokalnih klubova, pa bi se cijela mahala skupljala da dodje gledat svog ljubimca. Danas toga nazalost nema, dovode se polovnjaci iz Srpske i Hrvatske druge lige, dovode se igraci iz Tuzle, grada gdje zive ljudi koji otvoreno mrze Sarajevo i slicno. Da li je to otjeralo ljude s tribina, jer budimo realni ko ce doci gledati nekog od ovih danasnjih igraca, osim ako nije neki kalibar ala Safet Susic, pa se cijeli grad skupi da vidi to cudo od igraca :hmmmmm:

Problem je sto je raji mrsko. Svima puna usta Sarajeva konkretno nista. Ko i za sve ostale kulturno sportske dogadaje u glavnom gradu.

Mada i to kako su prije rata bili 'puni' stadioni u BiH je isto prevara. Puno puta se ponovilo i na kraju ispade kao istina. Nije bilo tako, posjeta nije bila nešto pretjerano bolja nego danas kada se gleda prosjek sezone. Prosjek po 4000/5000 po sezoni čak nekad i po 2000/3000 nije to baš bilo sjajno.
Zadnja izmjena: sarajevo46, dana/u 09 mar 2018, 21:28, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 mar 2018, 21:15

koliko je Koševo daleko od 4. kategorije?

slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sajo10 » 09 mar 2018, 21:23

Daleko
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Kipembe
Postovi: 38
Pridružen/a: 03 feb 2018, 00:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kipembe » 09 mar 2018, 21:53

ThrillerHz je napisao/la:Nesto razmisljam, za vrijeme Juge, u Sarajevo su dolazili vecinom igraci iz nekih manjih sredina, lokalnih klubova, u sustini s prostora republike Bosne. Da li je tu ujedno uticalo i na posjecenost ljudi na tribinama. Na primjer, dodje igrac iz Vratnika i cijela mahala ga dodje gledat, tako i iz ostalih lokalnih klubova, pa bi se cijela mahala skupljala da dodje gledat svog ljubimca. Danas toga nazalost nema, dovode se polovnjaci iz Srpske i Hrvatske druge lige, dovode se igraci iz Tuzle, grada gdje zive ljudi koji otvoreno mrze Sarajevo i slicno. Da li je to otjeralo ljude s tribina, jer budimo realni ko ce doci gledati nekog od ovih danasnjih igraca, osim ako nije neki kalibar ala Safet Susic, pa se cijeli grad skupi da vidi to cudo od igraca :hmmmmm:
Vjeruj mi brate da je najveci problem stanje u drzavi. Ljudi nemaju posla i zadnje sto im pada na pamet da odu na utakmicu. Nemaju ljudi para da idu na utakmicu, plate kartu. Sve je u ovoj vukojebini izgubilo smisao. Vise je ljudi ove godine iz grada otislo nego ikad. Bojim se da ce posjecenost biti sve manja i manja i tesko da cemo ikad napravit neki uspjeh. Jedino je ostala omladina koja prati Sarajevo, ali ne vidim razlog zbog cega neko po pljusku i na minusu moze otici na stadion. Ma ne pada mi napamet. Uskoro i ja idem vani i jedino sto ce mi ostat je ljubav prema Sarajevu i nada da ce nekad biti bolje. Pozz

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 09 mar 2018, 22:02

MortemHz je napisao/la:U prvoj utakmici doigravanja za Prvaka Bosne i Hercegovine Fudbalski klub Sarajevo gostovati će Širokom Brijegu. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 11. marta i igrat će se sa početkom u 18 sati.

“Protiv Širokog Brijega smo igrali prije tri sedmice, tada smo upisali poraz rezultatom 2:1. Predstojeća utakmica je jako važna kako za nas, tako i za njih. Obje ekipe imaju određenih problema u sastavu i žele to mjesto koje vodi u Evropu. Nadam se da je došlo vrijeme da tradiciju prekinemo. Morat ćemo uložiti puno truda da odigramo dobru utakmicu i napravimo dobar rezultat.”, rekao je Šef struke Sarajeva, Husref Musemić, uoči utakmice.

Dodajmo i to da je Nogometni/ Fudbalski Savez BiH izvršio delegiranje službenog osoblja za predstojeće utakmice. Tako će glavni sudija utakmice između Širokog Brijega i Sarajeva biti Zoran Grbić iz Prijedora, a njemu će asistirati Amer Macić, Goran Dujak, Emir Sivac, Dragan Petrović i Elvis Mujić. Delegat utakmice je Amir Hadžić iz Velike Kladuše.

Susret između Širokog Brijega i Sarajeva je u direktnom TV prijenosu na MOJA TV.
Moramo ići na pobjedu! Ubice moraju pasti, vrijeme je!

Čuj Amir Hadžić delegat. :lol: :lol: :lol:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.