FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 04 nov 2018, 11:08

AlfredNobel je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Samo onaj sabanadzovic **** teska, radovac je za njega xavi.
Oyebina teška.. Da mu nema starog, ne bi on ni u Metallegheu igrao. Bolju građu imaju djeca mlađa od njega. Još kad krenu na Stanojevića tamo, ja oplakao svega mi, ali mirno to Stanojević isprati. :lol:

A mrtvi Sinan Sinanović i ostala novinarska gamad lupila cijenu od milion eura. Ako dobiju 300.000, neka se udaraju nogom u guzicu. Niko još dugo neće prismrditi Cimirotu po tom pitanju. E čuj milion, za njega je ovakav Radovac De Bruyne. :lol: :lol:

Sinanu plati cevape i daj jos 20 KM za kafu napisat ce i za mene da sam najbolji. Pitanak igrac, niti brzine, jacine, suta, centarsuta, pregled igre, nista.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54339
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 nov 2018, 11:09

StariGrad071 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Samo onaj sabanadzovic **** teska, radovac je za njega xavi.
Oyebina teška.. Da mu nema starog, ne bi on ni u Metallegheu igrao. Bolju građu imaju djeca mlađa od njega. Još kad krenu na Stanojevića tamo, ja oplakao svega mi, ali mirno to Stanojević isprati. :lol:

A mrtvi Sinan Sinanović i ostala novinarska gamad lupila cijenu od milion eura. Ako dobiju 300.000, neka se udaraju nogom u guzicu. Niko još dugo neće prismrditi Cimirotu po tom pitanju. E čuj milion, za njega je ovakav Radovac De Bruyne. :lol: :lol:

Sinanu plati cevape i daj jos 20 KM za kafu napisat ce i za mene da sam najbolji. Pitanak igrac, niti brzine, jacine, suta, centarsuta, pregled igre, nista.
Zamisli šta bi uradio za petobu
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 04 nov 2018, 11:09

Ovo svaki sat treba pogledati

Avatar
Vanja8
Postovi: 10208
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 04 nov 2018, 11:12

Ja zaista ne sumnjam da ce ovi momci u Mostaru,bez obzira ko bude igrao ostaviti srce,jer sa ovom pobjedom nad Štrumfovima svi su shvatili da pobjeda u Mostaru ili čak i remi širom otvara vrata ka tituli i nemojte ni jedan momenat sumnjati da ce Pod Bijelim brijegom izgarati do poslijednje minute...Idemo momci jos jedan težak ispit,ali aBgda opet uspijesan...

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 04 nov 2018, 11:16

Pogledajte kod Velkoskog story na instagramu.

Bio je sinoć i Husref sa igračima, oko 1h poslije ponoći, igrači slave, skaču, pjevaju, Husref sjedi zakovo, valjda mu se prispalo, ima taj kadar na videu koji je stavio Billy :mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 04 nov 2018, 11:19

Ja cu samo reci Husref Musemić!!!

Svaka cast momcima. Mislim da je utakmica u Mostaru utakmica za titulu..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 nov 2018, 11:20

StariGrad071 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Samo onaj sabanadzovic **** teska, radovac je za njega xavi.
Oyebina teška.. Da mu nema starog, ne bi on ni u Metallegheu igrao. Bolju građu imaju djeca mlađa od njega. Još kad krenu na Stanojevića tamo, ja oplakao svega mi, ali mirno to Stanojević isprati. :lol:

A mrtvi Sinan Sinanović i ostala novinarska gamad lupila cijenu od milion eura. Ako dobiju 300.000, neka se udaraju nogom u guzicu. Niko još dugo neće prismrditi Cimirotu po tom pitanju. E čuj milion, za njega je ovakav Radovac De Bruyne. :lol: :lol:

Sinanu plati cevape i daj jos 20 KM za kafu napisat ce i za mene da sam najbolji. Pitanak igrac, niti brzine, jacine, suta, centarsuta, pregled igre, nista.
Najveći ološi su ti novinari.. Prodaju se za petobu, a napisaće da si Messi bez ikakvog ustručavanja. Evo isto sad, čuj za milion ode, a oni krezavi vjeruju. kuknjava

Ma mali nema nijednu karakteristiku, pogotovo za veznjaka. Brzo će se on vratiti ovdje i ako ode.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 nov 2018, 11:28

BordoSarajevo je napisao/la:Pogledajte kod Velkoskog story na instagramu.

Bio je sinoć i Husref sa igračima, oko 1h poslije ponoći, igrači slave, skaču, pjevaju, Husref sjedi zakovo, valjda mu se prispalo, ima taj kadar na videu koji je stavio Billy :mrgreen:
Bio je i Tatomirović.. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 04 nov 2018, 11:43

miky_hz je napisao/la:Al kakav mangupluk Rahmanovica i kako navuce onog malog kepeca da ga gurne i da poludi :bow: Jos ovaj isao na kartu da isprovocira Amara jel je imao zuti ali tako je mangupski ono odradio,strasno.Poslije toga minutu cijelu i duze mu je Stevanovic prijetio te ovo cu te te ono cu te,da bi Amar na to samo stajao i stavio ruku iznad ociju kao u fazonu mali si nevidim te,ovaj zapjenio.Volio bi da je neko uslikao ovaj momenat ono je epski bilo.
Ma, bravo! Baš je to i na mene ostavilo veliki dojam. Tako je, to je mangupluk. On mrtav hladan, a onaj gedža pjeni li pjeni. Ma vrh od Rahmana. :bow:

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 04 nov 2018, 11:48

E jesmo ih ubili osim penala imali su još samo jednu polupriliku kad je Kovačeviću ispala lopta. Ostaje samo žal što ih nismo više natrpali ali tri boda su najvažnija.

Okrenimo se utakmici u Mostaru, pobjeda ili remi bi nam bili jedan veliki korak prema tituli, nadam se da možemo osvojiti makar jedan bod sa prepolovljenim ali ipak pristojnim sastavom.

Vamos Sarajevo!
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 04 nov 2018, 11:52

Al ima neki pik na Stevanovića, kad ga udari i dobi žuti psovao mu je sve i svašta u lice, prije utakmice uđe u krug među igrače i svoju nabrijanost dodatno prenese i na ostale, pa onda rekacije kod golova, ne samo njega nego i ostalih, konačno imamo igrače koji žive i vole klub baš kao i mi navijači. Kakve emocije kod Velkoskog sinoć, Mujakić skače na kraju par metara u zrak od dragosti, Šabanović, Rahman, Ahmetović... eh to je najveća snaga ove ekipe a vala i igrački kvalitet imaju.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10208
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 04 nov 2018, 11:55

Lecler je napisao/la:E jesmo ih ubili osim penala imali su još samo jednu polupriliku kad je Kovačeviću ispala lopta. Ostaje samo žal što ih nismo više natrpali ali tri boda su najvažnija.

Okrenimo se utakmici u Mostaru, pobjeda ili remi bi nam bili jedan veliki korak prema tituli, nadam se da možemo osvojiti makar jedan bod sa prepolovljenim ali ipak pristojnim sastavom.

Vamos Sarajevo!
Bio sam na mnogim derbijima jos iz vremene one stare države,ali ne pamtim zaista da Vaso Miskin nije imao sanse na Koševu i neke utakmice koje smo dobijali sa dva -tri razlike ponudile bi i hrabriju i pametniju igru Štrumfova...
Ono je sinoc jad i bijeda,ali oni se vjerovatno zadovoljavaju sa graditeljskim poduhvatima Misketa kojeg finansiraju navijači i N/F savez BiH...

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 04 nov 2018, 12:04

Jako, jako bitna pobjeda, ali nije jos nista gotovo. Gostovanja Zrinjskom i Listici, plus ostale tekme. Svako spominjanje titule je neozbiljno i preuranjeno. (osim @samozdravlje)
Da smo uzeli Gosk bilo bi puno lakse a ovako desetkovani idemo u novu bitku. Pidro aktivno ucestvovao u akcijama za oba gola :bow:
Svi su bili pravi. Husref treba sa igracima raditi na mentalnom dijelu, da se ona prepustanja inicijative i povlacenja u zadnjih 20 minuta vise ne ponavljaju.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54339
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 nov 2018, 12:17

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 04 nov 2018, 12:20

Moze li neko za nas koji nemamo instagram da okaci kad ima tako nesto zanimljivo kao npr taj story od Krleta pa da i mi vidimo :D

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 nov 2018, 12:23

MortemHz je napisao/la:slika
Najviše datih golova, druga najbolja odbrana u ligi, najbolja i najatraktivnija igra i fina prednost nad konkurentima. Uz to, odlična i homogenična ekipa igrača i profesionalaca, te naša legenda s klupe. :bow: :bow:

Ne mogu da se ponovo ne prisjetim onih kikseva protiv Čelika i dva puta protiv GOŠK-a, gdje smo fulali sve i svašta. E sad zamisli kolika bi razlika bila da je tu ušla barem po jedna lopta.. Ali, hajde, takav je fudbal. :)
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 04 nov 2018, 12:25

Realno, smijesan penal za komsije. Vise je bio ono penal nad ahmetom.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54339
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 nov 2018, 12:32

Ne sviđa mi se to što ćemo ići na Grbavicu ako prvi završimo regularni dio sezone. Pozitivna strana su domaće utakmice protiv Zrinjskog i Širokog kao i generalno jedna utakmica kući kao neki bonus.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 04 nov 2018, 12:34

Oooooooo bit ce zmeljo k.urac sampion
Nananannana novi prvak je sa Koseva
Bordo jutro bordo braco, Sarajvo sampion :mrgreen:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 04 nov 2018, 12:36

Al kako Pidro kod drugog gola,posla po cevape onog njihovog levata,povuce i raspali loptu

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, Chony533, ledesma i 32 gosta.