FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 apr 2020, 18:10

:rol: :rol: :rol:

Šalu na stranu, ja baš gotivim ovog pitar6785
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9556
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 02 apr 2020, 18:16

**** to,jesmo ikad rijesili problem jer je Benko bio divlji,pa zar se ne sjecate da je mahao u vidu konja :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 02 apr 2020, 20:45

VOLIMO ALKOHOL, VOLIMO DROGU, VOLIMO SARAJEVO OD MALIH NOGU!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 apr 2020, 21:21

Da ovi ublehaši iz Uprave išta znaju, davno bi pogurali da se prekine prvenstvo i da mi uzmemo titulu.
UPRAVA NAPOLJE!
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 apr 2020, 22:31

nema više dovodženja indijanci
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheIvicnjak » 02 apr 2020, 22:32

Giljotina je napisao/la:
02 apr 2020, 20:45
VOLIMO ALKOHOL, VOLIMO DROGU, VOLIMO SARAJEVO OD MALIH NOGU!
:mrgreen: :mrgreen:

slika

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 02 apr 2020, 22:50

TheIvicnjak je napisao/la:
02 apr 2020, 22:32
Giljotina je napisao/la:
02 apr 2020, 20:45
VOLIMO ALKOHOL, VOLIMO DROGU, VOLIMO SARAJEVO OD MALIH NOGU!
:mrgreen: :mrgreen:

slika
Bježi tamo, skoro sam povjerovao da je ovo prvotna inačica, a da je ona s Husrefovim imenom namještena. :urnebes:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 03 apr 2020, 12:21

Fudbalski klub Sarajevo pozvao je danas svoje navijače, ali i sve ostale ljude u Bosni i Hercegovini, da pozivom na broj 17007 doniraju dvije marke u borbi protiv pandemije korona virusa.

Ovo su mi predlozili dvoje mldih ljudi , kad su mi donijeli onaj paket , za mene paket velike radosti . Ja im ponudio neki sitni kes (da dadnu nekom u potrebi), a oni pristojno ljutito odbise :rol: i uputise me na ovaj broj 17007 .
Ako citaju , neka znaju da sam ih poslusao . :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 03 apr 2020, 12:27

"Ukoliko bi svaki građanin BiH potrošio deset KM odabirući domaće proizvode, to bi direktno značilo 10 KM puta 3.500.000 stanovnika, što je 35.000.000 KM više prihoda (mjesečno). Godišnje to je 420.000.000 prihoda više domaćoj privredi uz nova zapošljavanja, sigurniji i puniji penzioni fondovi, bolja zdravstvena zaštita, kvalitetnije i modernije obrazovanje", dodaju iz PKFBiH, napominjući da jedno radno mjesto u proizvodnji vuče pet do sedam radnih mjesta u pratećim industrijama.

Dodao bih , kod nerijesenog rezultata (kvalitet i cijena) , molim Vas opredijelite se za DOMACE PROIZVODE I TRGOVINE .
Moje je proslo , ali radi Vas mladih i Vase djece , budite mangupi i kupujte i koristite domace . Voli Vas @Samozdravlje .
:bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12890
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 03 apr 2020, 12:45

Kako da ne. Samo domace, poveca proizvodnju i dobit , radnicima uzas plate i ukinuto pola radnih prava. Radis kod austrijanca, svabe, slovenca, imas sve zivo i veliku platu.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 03 apr 2020, 12:56

Jagodić jasan: Sarajevo nije i nikada neće biti favorit protiv Borca u Banjaluci

-Mi smo sada četvrti. Imamo iskusnu, dobru ekipu. Fudbalere koji su osvajali titule, znaju kako se dolazi do njih. Rekao sam pred meč sa Sarajevom, a tada sam bio samo navijač, da Sarajevo nije i neće nikada biti favorit u Banjaluci protiv Borca. Ta moja izjava se tumačila na razne načine, ali to mislim i sada. Imamo obavezu da izborimo Evropu. Vjerujem da možemo, rekao nam je na kraju razgovora Vlado Jagodić, kormilar banjalučkog Borca.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 03 apr 2020, 13:48

Pantelija je napisao/la:
03 apr 2020, 12:45
Kako da ne. Samo domace, poveca proizvodnju i dobit , radnicima uzas plate i ukinuto pola radnih prava. Radis kod austrijanca, svabe, slovenca, imas sve zivo i veliku platu.
Još jedna u nizu glupih floskula bošnje. Uzimam šta je kvalitetnije, bila to Jana, Lejla, peto, deseto. Valjda ljudi kontaju da si veliki patriota ako uzmeš Bony Colu umjesto Coca Cole i slično. Nemamo ništa živo što je kvalitetno. Bilo je prije par godina ono smaranje oko Dite, narod uzeo, sve qarina deterdženti. Stipu tih šuplji, uzimam šta mi se sviđa i za šta mislim da je kvalitetnije, boli me da li je iz BiH, Hrvatske, Srbije, Konga itd.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

FoSte95
Postovi: 12639
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 03 apr 2020, 17:22

AlfredNobel je napisao/la:
03 apr 2020, 13:48
Pantelija je napisao/la:
03 apr 2020, 12:45
Kako da ne. Samo domace, poveca proizvodnju i dobit , radnicima uzas plate i ukinuto pola radnih prava. Radis kod austrijanca, svabe, slovenca, imas sve zivo i veliku platu.
Još jedna u nizu glupih floskula bošnje. Uzimam šta je kvalitetnije, bila to Jana, Lejla, peto, deseto. Valjda ljudi kontaju da si veliki patriota ako uzmeš Bony Colu umjesto Coca Cole i slično. Nemamo ništa živo što je kvalitetno. Bilo je prije par godina ono smaranje oko Dite, narod uzeo, sve qarina deterdženti. Stipu tih šuplji, uzimam šta mi se sviđa i za šta mislim da je kvalitetnije, boli me da li je iz BiH, Hrvatske, Srbije, Konga itd.
kad čuješ šta te naše gazde rade svojim zaposlenima iz pricipa preskačeš njegove proizvode
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 03 apr 2020, 18:17

Zukanovic je napisao/la:
03 apr 2020, 12:56
Jagodić jasan: Sarajevo nije i nikada neće biti favorit protiv Borca u Banjaluci

-Mi smo sada četvrti. Imamo iskusnu, dobru ekipu. Fudbalere koji su osvajali titule, znaju kako se dolazi do njih. Rekao sam pred meč sa Sarajevom, a tada sam bio samo navijač, da Sarajevo nije i neće nikada biti favorit u Banjaluci protiv Borca. Ta moja izjava se tumačila na razne načine, ali to mislim i sada. Imamo obavezu da izborimo Evropu. Vjerujem da možemo, rekao nam je na kraju razgovora Vlado Jagodić, kormilar banjalučkog Borca.
Kakva snobovskopatetična izjava. "Trener" od kojeg i Zijad Sipović ima veći renome u društvu.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 03 apr 2020, 20:21

AlfredNobel je napisao/la:
03 apr 2020, 13:48
Pantelija je napisao/la:
03 apr 2020, 12:45
Kako da ne. Samo domace, poveca proizvodnju i dobit , radnicima uzas plate i ukinuto pola radnih prava. Radis kod austrijanca, svabe, slovenca, imas sve zivo i veliku platu.
Još jedna u nizu glupih floskula bošnje. Uzimam šta je kvalitetnije, bila to Jana, Lejla, peto, deseto. Valjda ljudi kontaju da si veliki patriota ako uzmeš Bony Colu umjesto Coca Cole i slično. Nemamo ništa živo što je kvalitetno. Bilo je prije par godina ono smaranje oko Dite, narod uzeo, sve qarina deterdženti. Stipu tih šuplji, uzimam šta mi se sviđa i za šta mislim da je kvalitetnije, boli me da li je iz BiH, Hrvatske, Srbije, Konga itd.

@Pantelija , ja mogu razumjeti sta pises i sta zelis. Pisao si o odlasku vani , ok za tebe :thumbup: . Ja sam covjek koji je od "98 mogao zivjeti u USA (to ti mogu potvrditi Mulaahmetovic(selecor fucal repke , Damir Mirvic(Bosna Sa., pa FKS , A.Musemic , golman "Kepke" i jos 14 tada djecaka . Nisam ostao u USA i ne kajem se , nikad nisam u zivotu bio ozbiljan clan nikakve partije-malo SDP , ali ... Postujem tvoj izbor i zelim ti puno srece u zivotu , ma gdje bio.
Dodao bih , kod nerijesenog rezultata (kvalitet i cijena) , molim Vas opredijelite se za DOMACE PROIZVODE I TRGOVINE .
Moje je proslo , ali radi Vas mladih i Vase djece , budite mangupi i kupujte i koristite domace . Voli Vas @Samozdravlje . :bih:

@AN , sta bi da recimo nema mljekara Milkos , Megle i dr . u ovom trenutku i da nema Travnickog sira i maslaca domaceg .Koliko bi placali mljecne proizvode u ovom trenutku . Sta fali krompiru iz Fojnice ili onom sa Romanije , Glamoca itd. sta fali domacem namjestaju od domaceg drveta (izvoze domace fabrike) . Kupis Coca Colu u Bingu , Amku .. Deterdzent Arix super , toalet papir Bingov ok ili grasak Bingo(evo nedostaje ga). Kupis onu vodu iz Tesnja (Klinton je pio , nekih zlatnih medalja ..) Ima toga jos , ali neka .
Nazalos bit ce virusa . Trebat ce nam domace hrane . Evo mlijeko bi moglo poskupiti radi ambalaze . Sto ne bismo mi imali neku tu proizvodnju . Evo nasi proizvode u Gorazdu zastitna odijela, masovno proizvode i dr. zastitne proizvode . Nasa Fedralna vlada za poljoprivredu izdvajaju 9 mill.KM , a bilo predvidjeno 0,5 mill.KM . Znam nije fudbalska prica , ali i nema fudbala . Koliko Bingo ima prodavnica u zapadnoj Hercegovini , Sloveniji,Hrvatskoj , a koliko oni u Bosni i ovdje prodaju svoje jabuke , kronpir , grah , mlijeko itd . Coca Cola je nesto sto necemo imati , ali mozemo vocne sokove od domaceg voca (samo anbalazu trebamo prizvoditi).
Nije glupa floskula Bosanca . Zdrav da si @AN . :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 03 apr 2020, 20:35

UNFKS-"Horde zla"

Nastavljamo i dalje, ostaje isti poziv za sve, kome treba pomoć i ko želi da pomogne, može se javiti.

slika
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 03 apr 2020, 20:38

Najvažnija karika Fudbalskog kluba Sarajevo su navijači. Oni najstariji, sa najdužim stažom na tribini godinama su dokazivali ljubav i odanost Bordo klubu.

Tokom pandemije koronavirusa, Fudbalski klub Sarajevo ove sedmice obišao je sve aktivne članove kluba starije od 60 godina, koji predstavljaju najugroženiju skupinu.

Aktivne članove u protekla tri dana posjetili su uposlenici kluba podijeljeni u dvije grupe. Na kućne adrese dostavljen je mali znak pažnje formiran u saradnji sa prijateljima Kluba - kompanijama Franck, Duck i Orbico.

Ekipe su obišle preko stotinu članova, a pošiljke u udaljene dijelove Bosne i Heercegovine stići će naredne sedmice.

Fudbalski klub Sarajevo moli sve građane da se i u narednim danima ponašaju odgovorno i ne napuštaju domove bez prijeke potrebe.


slika



Izvor: https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/up ... f8WXjD9E0M
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 03 apr 2020, 21:01

Samozdravlje je napisao/la:
03 apr 2020, 20:21
AlfredNobel je napisao/la:
03 apr 2020, 13:48
Pantelija je napisao/la:
03 apr 2020, 12:45
Kako da ne. Samo domace, poveca proizvodnju i dobit , radnicima uzas plate i ukinuto pola radnih prava. Radis kod austrijanca, svabe, slovenca, imas sve zivo i veliku platu.
Još jedna u nizu glupih floskula bošnje. Uzimam šta je kvalitetnije, bila to Jana, Lejla, peto, deseto. Valjda ljudi kontaju da si veliki patriota ako uzmeš Bony Colu umjesto Coca Cole i slično. Nemamo ništa živo što je kvalitetno. Bilo je prije par godina ono smaranje oko Dite, narod uzeo, sve qarina deterdženti. Stipu tih šuplji, uzimam šta mi se sviđa i za šta mislim da je kvalitetnije, boli me da li je iz BiH, Hrvatske, Srbije, Konga itd.

@Pantelija , ja mogu razumjeti sta pises i sta zelis. Pisao si o odlasku vani , ok za tebe :thumbup: . Ja sam covjek koji je od "98 mogao zivjeti u USA (to ti mogu potvrditi Mulaahmetovic(selecor fucal repke , Damir Mirvic(Bosna Sa., pa FKS , A.Musemic , golman "Kepke" i jos 14 tada djecaka . Nisam ostao u USA i ne kajem se , nikad nisam u zivotu bio ozbiljan clan nikakve partije-malo SDP , ali ... Postujem tvoj izbor i zelim ti puno srece u zivotu , ma gdje bio.
Dodao bih , kod nerijesenog rezultata (kvalitet i cijena) , molim Vas opredijelite se za DOMACE PROIZVODE I TRGOVINE .
Moje je proslo , ali radi Vas mladih i Vase djece , budite mangupi i kupujte i koristite domace . Voli Vas @Samozdravlje . :bih:

@AN , sta bi da recimo nema mljekara Milkos , Megle i dr . u ovom trenutku i da nema Travnickog sira i maslaca domaceg .Koliko bi placali mljecne proizvode u ovom trenutku . Sta fali krompiru iz Fojnice ili onom sa Romanije , Glamoca itd. sta fali domacem namjestaju od domaceg drveta (izvoze domace fabrike) . Kupis Coca Colu u Bingu , Amku .. Deterdzent Arix super , toalet papir Bingov ok ili grasak Bingo(evo nedostaje ga). Kupis onu vodu iz Tesnja (Klinton je pio , nekih zlatnih medalja ..) Ima toga jos , ali neka .
Nazalos bit ce virusa . Trebat ce nam domace hrane . Evo mlijeko bi moglo poskupiti radi ambalaze . Sto ne bismo mi imali neku tu proizvodnju . Evo nasi proizvode u Gorazdu zastitna odijela, masovno proizvode i dr. zastitne proizvode . Nasa Fedralna vlada za poljoprivredu izdvajaju 9 mill.KM , a bilo predvidjeno 0,5 mill.KM . Znam nije fudbalska prica , ali i nema fudbala . Koliko Bingo ima prodavnica u zapadnoj Hercegovini , Sloveniji,Hrvatskoj , a koliko oni u Bosni i ovdje prodaju svoje jabuke , kronpir , grah , mlijeko itd . Coca Cola je nesto sto necemo imati , ali mozemo vocne sokove od domaceg voca (samo anbalazu trebamo prizvoditi).
Nije glupa floskula Bosanca . Zdrav da si @AN . :bih:
Ma druže, nisam na tebe mislio, samo kažem da već te neke stvari su odavno postale floskule. Kupuj domaće, jer ako kupuješ domaće, veći si patriota, što je non sense.

Svaka čast i za Milkos, za mliječne proizvode, za ljude koji prave raznorazne sireve, ljudi koji siju krompir itd. To svaka čast i to treba održavati, baš kao i suhomesnate proizvode. Tim ljudima i tvornicama skidam kapu, ali nisam na to mislio. Poenta je da mnoge stvari ostale ne valjaju, a svi bruje o tome da to isto uzimamo. Kola ne valja, od Bony Cole rak dobiješ, normalno da ću uzeti Coca Colu. Čokolade nemamo, eurokrem imamo, ali ne može prići Nutelli itd.

Onda, radnike izrobljavaju ti isti 'naši', ljudi padoše s nogu. Padoše i oni u Konzumu, ali imaju veća prava. Hajde da se ulaže u to, da radnici imaju dobre i dostojne uslove, pa hajde, ali ovako..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54324
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 apr 2020, 21:09

Volim što te volim!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 03 apr 2020, 21:20

Lik je napisao/la:
03 apr 2020, 20:38
Najvažnija karika Fudbalskog kluba Sarajevo su navijači. Oni najstariji, sa najdužim stažom na tribini godinama su dokazivali ljubav i odanost Bordo klubu.

Tokom pandemije koronavirusa, Fudbalski klub Sarajevo ove sedmice obišao je sve aktivne članove kluba starije od 60 godina, koji predstavljaju najugroženiju skupinu.

Aktivne članove u protekla tri dana posjetili su uposlenici kluba podijeljeni u dvije grupe. Na kućne adrese dostavljen je mali znak pažnje formiran u saradnji sa prijateljima Kluba - kompanijama Franck, Duck i Orbico.

Ekipe su obišle preko stotinu članova, a pošiljke u udaljene dijelove Bosne i Heercegovine stići će naredne sedmice.

Fudbalski klub Sarajevo moli sve građane da se i u narednim danima ponašaju odgovorno i ne napuštaju domove bez prijeke potrebe.


slika



Izvor: https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/up ... f8WXjD9E0M

KAKAV BOLAN MALI ZNAK PAZNJE , OBRADOVAO SE KAO KAD DJETETU DAS COKOLADU .
MA LUDO SE OBRADOVAO , JESAM PROSLIJEDIO DALJE , ALI ZASTAVA , NE SMIJEM JE ODPAKOVATI , KONTAM POVRIJEDIT CU JE .
JOS SAMO PITANJE , JE LI BR. 17007 , TAJ SAM KORISTIO ? NAJEZIM SE I DANAS , KAD POGLEDAM ZASTAVU . :ljepota:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^, mnon46, rodjeeni1922, tabba77 i 72 gosta.