FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 27 jun 2018, 22:10

Benkara21 je napisao/la:Skaut FK Sarajevo u emisiji “Finale” na OBN-u predvidio krah Njemačke. Kakav majstor :tokralju:
Sad će predvidjet krah Sarajeva u EL. :mrgreen:
Slažem se da je Fiorentina za nas puno gora. Atalanta je prava talijanska ekipa, njih ako pitaš, dosta im da nas uzmu dva puta po 1:0. A Fiorentina je ekipa koja dovodi neke Pirinejce koji znaju lopte, uvijek ima fantastična krila i neku divlju 3-4-3 formaciju, igraju na gol više. Stisnut guz.icu i nadat se do 4 razlike u Firenci.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 27 jun 2018, 22:11

miky_hz je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:otvorite sc portal hehe
Majstor. :opaopa:
Dje bio da mi kaze za kladaru ovo :mrgreen:


Bravo skaute ,sad sam preslusao izjavu,znas ti decko znanje sve su prilike :think:
Na Otoci u SportPlusu ga mozes naci i pitati za tipove. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 27 jun 2018, 22:25

Jedna stara nabrajalica malo izmjenjena. :mrgreen:

Enci, menci na kamenci
Hebib igra u Firenci

Talijani mole Boga
da Hebibu pukne noga.

Chiesa tjera volove
Hebib daje golove

A Pavlovic ne zna sta ce
Pa na golu krpi svoje stare gace.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

bordobijeli
Postovi: 14221
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 27 jun 2018, 22:47

Evander je napisao/la:Ako vec trebamo da "izginemo", onda bolje Fiorentina nego Atalanta. Viole su puno veci klub i atraktivniji protivnik.
Ne slazem se bolje bi bilo Atalanta. Propade nam opklada

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 27 jun 2018, 22:48

emir79 je napisao/la:Jedna stara nabrajalica malo izmjenjena. :mrgreen:

Enci, menci na kamenci
Hebib igra u Firenci

Talijani mole Boga
da Hebibu pukne noga.

Chiesa tjera volove
Hebib daje golove

A Pavlovic ne zna sta ce
Pa na golu krpi svoje stare gace.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Adnan Guso ne zna STA Ce pa od muke dere gace
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12678
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 jun 2018, 23:07

TroLa me Memara al nema veze :D

Fiorentina će biti najveći klub poslije rata koji je igrao u BIH ako dodjemo do njih naravno. U zlatno doba serije A, prije 2006.imali su strasne generacije. Jedan Tooldo, jedan passarela, rui Costa , Baggio, luca Tony, mutu, Tomas Ujfalusi, Angelo Di Livio, Alberto Gilardino, Riccardo Montolivo, Ugo Ferrante itd, oni stariji igrači 50-60-70ih da ne.pominjem
2 puta prvaci, 6 puta kup, u evropskim takmičenjima uvijek bili dobri... Tim sa ogromnom tradicijom i.trenutno ekstra mladom ekipom koja je dosta promjenjiva igrom.
Nadam se da neće previše ozbiljno shvatiti nas i da će prva tekma završiti bar gol.razlike.
Postali su stroj za talente, zadnji je.Frederico Bernadeski koji je.otišao u Juventus
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jun 2018, 23:11

Da, poslije Borusije.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12678
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 jun 2018, 23:17

MortemHz je napisao/la:Da, poslije Borusije.
Nikad.... Njemačka liga je smiješna za seriju A GLEDAJUCI historijski..... Posebno ekipe osim bajerna i borusije i hsv.

U Italiji je.poznato "7sestara" juve, Milan, Inter, parma,. Roma, Lazio, fiore.... Mislim da je.to.to.
Te ekipe su bile strasne, igrale jako.dobro evropu. Fiorentina je, sigurno klub za koji zna svako dijete, dok mnglqdbah i nije.bas da se ne.lažemo
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jun 2018, 23:30

Velicina se ne gleda po tome da li neko dijete zna za taj klub ili ne, fudbal se ne igra 15 godina. Njemacka liga nije nikad bila i ne moze biti presmijesna u odnosu na ove, jedni su treci na svijetu a ovi cetvrti. I u domacem prvenstvu a i u europi su uspjesniji kroz citavu historiju. Razliku u ligama mozes praviti kada spominjes recimo Italijansku i Tursku a ne gdje se razlikuju u jednoj poziciji, bukvalno. Cak mislim da su bili ispred jedan fin period kada je i Bayern bio jaci.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 27 jun 2018, 23:34

vi i dalje pisete o italijanima a mi igramo protiv fc banana

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 27 jun 2018, 23:35

2 utakmice, nekih 8 komada u mreži Sarajeva protiv Fiorentine. :D To je moja neka prognoza, ne daj Bože da bude 10+.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 27 jun 2018, 23:36

bordobijeli je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ako vec trebamo da "izginemo", onda bolje Fiorentina nego Atalanta. Viole su puno veci klub i atraktivniji protivnik.
Ne slazem se bolje bi bilo Atalanta. Propade nam opklada
Pa Fiorentina je nemjerivo atraktivniji protivnik i privuci ce vise navijaca nego Atalanta 100%. Sto se mene tice,opklada stoji.
Ja i sad kazem da nema sanse da dodje 20 000 ljudi. Jednostavno, atmosfera u klubu i oko kluba nije takva.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 27 jun 2018, 23:39

Panto, objektivni navijac Juveta... :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

bordobijeli
Postovi: 14221
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 27 jun 2018, 23:42

Evander je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ako vec trebamo da "izginemo", onda bolje Fiorentina nego Atalanta. Viole su puno veci klub i atraktivniji protivnik.
Ne slazem se bolje bi bilo Atalanta. Propade nam opklada
Pa Fiorentina je nemjerivo atraktivniji protivnik i privuci ce vise navijaca nego Atalanta 100%. Sto se mene tice,opklada stoji.
Ja i sad kazem da nema sanse da dodje 20 000 ljudi. Jednostavno, atmosfera u klubu i oko kluba nije takva.
Ne vrijedi, drugi protivnik drugi termin . evo ja recimo 2 augusta ne mogu na kosevo ici cu na gostovanje a kuci ne mogu , onda ako recimo popijemo 4-5 komada duplo manje raje ce doci . da smo prvi igrali u Gladbahu pa dobili 7 komada bilo bi na kosevu 10 hiljada a onako prva tekma raja lozionu napravila 30 + bilo .

Avatar
Pantelija
Postovi: 12678
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 jun 2018, 23:45

MortemHz je napisao/la:Velicina se ne gleda po tome da li neko dijete zna za taj klub ili ne, fudbal se ne igra 15 godina. Njemacka liga nije nikad bila i ne moze biti presmijesna u odnosu na ove, jedni su treci na svijetu a ovi cetvrti. I u domacem prvenstvu a i u europi su uspjesniji kroz citavu historiju. Razliku u ligama mozes praviti kada spominjes recimo Italijansku i Tursku a ne gdje se razlikuju u jednoj poziciji, bukvalno. Cak mislim da su bili ispred jedan fin period kada je i Bayern bio jaci.
Prije 2006, najbolji igrači njemacke lige su dolazili u,seriju a i igrali za Udinese, Inter, juve, Parmu, Milan... Fudbal se igrao i prije mesija i Ronalda Q serija a he tada Bila sa spanijom vrh fudbala daleko ispred ostalih liga
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 27 jun 2018, 23:50

Jesu li Batistuta i Repka jos uvijek najbolji u Fiorentini? Baci Viole da se igramo :opaopa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 27 jun 2018, 23:54

Sabinho je napisao/la:Jesu li Batistuta i Repka jos uvijek najbolji u Fiorentini? Baci Viole da se igramo :opaopa:
Tomaš je ofalio al moreno torricelli jos trci gore dole ko lud.
You are someone else I am still right here

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 27 jun 2018, 23:55

fera je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Jesu li Batistuta i Repka jos uvijek najbolji u Fiorentini? Baci Viole da se igramo :opaopa:
Tomaš je ofalio al moreno torricelli jos trci gore dole ko lud.
Odlicno! Repka i Toldo su nasa sansa za prolazak u naredni krug!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1838
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zenicanin988 » 28 jun 2018, 00:00

No, vratimo se 4.10.1972. U finalu Čelik je pobijedio slavnu ekipu Italijanske Fiorentine. Čelik je u svojoj grupi imao ekipe Sparte iz Praga i Honeda iz Budimpešte koje je porazio u sve četiri utakmice koje je igrao. Čelik kao prvak svoje grupe igrao sa prvakom druge grupe, a to je u ovom slučaju bila Fiorentina, koja je u svojoj grupi pobijedila sve timove sa tri gola razlike. U Firenci se 23. augusta igrala prva utakmica. Pred punim stadionom u Firenci, ekipa Čelika sačuvala je svoju mrežu, na kraju utakmice rezultat je glasio 0:0, što je bilo nezamislivo, bar u ono vrijeme. Radi velike tekme koja se spremala u Zenici, Čelik dobija novi i bolji stadion od onoga u Blatuši, sadašnje Bilino Polje.



Prva utakmica na ovom stadionu, finalna utakmica MitEuropa Kupa igrala se 4. oktobra. U Zenicu je stigla ekipa ljubičasto-bijele Fiorentine koja je poražena rezultatom 1:0 golom Mirsada Galijaševića u posljednjoj minuti utakmice. Čelik je dobio i veliki pehar čij replika i dan danas stoji i krasi stadion Bilino Polje. Nakon ove velike pobjede nastalo je veliko slavlje. Navijači i igrači su slavili kroz cijelu Zenicu. 33.500 gledalaca na stadionu i 15.000 ispred hotela Internacional i veliki broj navijača u centru. KAD JE MOGAO CELIK MOZETE I VI, I TADA JE IZGLEDALO NEZAMISLIVO
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 28 jun 2018, 00:06

Zenicanin988 je napisao/la:No, vratimo se 4.10.1972. U finalu Čelik je pobijedio slavnu ekipu Italijanske Fiorentine. Čelik je u svojoj grupi imao ekipe Sparte iz Praga i Honeda iz Budimpešte koje je porazio u sve četiri utakmice koje je igrao. Čelik kao prvak svoje grupe igrao sa prvakom druge grupe, a to je u ovom slučaju bila Fiorentina, koja je u svojoj grupi pobijedila sve timove sa tri gola razlike. U Firenci se 23. augusta igrala prva utakmica. Pred punim stadionom u Firenci, ekipa Čelika sačuvala je svoju mrežu, na kraju utakmice rezultat je glasio 0:0, što je bilo nezamislivo, bar u ono vrijeme. Radi velike tekme koja se spremala u Zenici, Čelik dobija novi i bolji stadion od onoga u Blatuši, sadašnje Bilino Polje.



Prva utakmica na ovom stadionu, finalna utakmica MitEuropa Kupa igrala se 4. oktobra. U Zenicu je stigla ekipa ljubičasto-bijele Fiorentine koja je poražena rezultatom 1:0 golom Mirsada Galijaševića u posljednjoj minuti utakmice. Čelik je dobio i veliki pehar čij replika i dan danas stoji i krasi stadion Bilino Polje. Nakon ove velike pobjede nastalo je veliko slavlje. Navijači i igrači su slavili kroz cijelu Zenicu. 33.500 gledalaca na stadionu i 15.000 ispred hotela Internacional i veliki broj navijača u centru. KAD JE MOGAO CELIK MOZETE I VI, I TADA JE IZGLEDALO NEZAMISLIVO
Nisam znao za ovo. :thumbup: Jako lijepo. :)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Napapijri, pjankesarajevo, Predatod i 34 gosta.