FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 22 jan 2018, 22:04

@zuka Bice garant onaj iz Svedske sto je neko spomenuo. Napadac. :D Posto jedino jos to i trazimo u ovom prelaznom. Pa lagano put Turske.. :kafa:
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 22 jan 2018, 22:27

Pa kad nam je Hebib najbolje krilo onda znas dokle smo pali
Ja licno zelim krilo koje je u svakom segmentu kvalitetnije od Hebiba i koji ce nam biti prevaga, i zelim stopera uz kojeg ce Marko postati igracina i dobiti i na sigurnosti i samopouzdanju i iskustvu, a ne stopera kojeg momak od 21 god mora da pokriva i popravlja njegove greske[/quote]
:rol:[/quote] Treba pitati dali bi dosao Luiz, Marko bi uz njega pravo napredovao. :rol:[/quote]

Nije ni Luiz standardan :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 22 jan 2018, 22:32

Stroj1946 WroteColonMa iskreno i ja sam dosta optimističan što se tiče borbe za titulu. Doveli dva igrača gdje smo bili tanki, možda još napadača i eventualno lijevog beka i to je to, uz ostanak svih igrača. Drugi nek vode brigu o sebi. Realno imamo najbolju ekipu, koja se nije puno mijenjala plus Husref. Gurbeti imaju dosta pozicija koje im škripe, pa dovode, njima treba još 4,5 igrača da imaju ekipu, i ovi što su došli, pitanje je kako će se uklopiti. Samo njihovo najjače oružje je savez i "ispod stola".
Zrinjski počeo lutati sa igračima, dovode nešto, posuđuju, nisu nalik na sebe, a to je dobro za nas.
Ubice ništa posebno. Ne vjerujem da će moći nešto uraditi na proljeće, jedino ako ih ne budi gurali u vrh. Samo mudro treba pripreme odraditi, pa na proljeće se zadati.
Ovi juniori mogu bolje igrati na proljeće kad budu vremenske prilike dobre, jer nemaju snagu zimi da izdrže kao neki stariji i prekaljeniji igrači. Husref će njih nariktat kako treba.

Pa svakako oni nemaju filozofiju dovodjenja,dovode nase odpadke i od gurbeta godinama unazad,najgadniji igraci su mi koji odu tamo ko ovaj Kadusic smrad nezahvalni

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 22 jan 2018, 23:02

Mi ako u prvoj tekmi ne uzmemo Uskog, halalit se odmah s titulom a i Evropa će bit upitna. Međutim, ako klepimo Uskog sve je moguće. I kone moraju u Mostar Zrinji, tu bi se razlika mogla istopit. Nekako će sve prelomit na toj prvoj utakmici.
Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!
Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!
NAPOLJE UHLJEBI!

bordopoeta
Kontakt:

PostPostao/la bordopoeta » 22 jan 2018, 23:17

skoroalen WroteColonMi ako u prvoj tekmi ne uzmemo Uskog, halalit se odmah s titulom a i Evropa će bit upitna. Međutim, ako klepimo Uskog sve je moguće. I kone moraju u Mostar Zrinji, tu bi se razlika mogla istopit. Nekako će sve prelomit na toj prvoj utakmici.

Mi ako pobijedimo prvu u nastavku (u Širokom) 99% smo prvaci.

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 22 jan 2018, 23:21

bordopoeta WroteColon
skoroalen WroteColonMi ako u prvoj tekmi ne uzmemo Uskog, halalit se odmah s titulom a i Evropa će bit upitna. Međutim, ako klepimo Uskog sve je moguće. I kone moraju u Mostar Zrinji, tu bi se razlika mogla istopit. Nekako će sve prelomit na toj prvoj utakmici.

Ma ima tu i LZP, ne bih nas baš toliko favorizovao. Valja sa svima još po dva put odigrat. A ne bi bilo neobično i da dobijemo Lišticu pa se prospemo u Krupi. Samo, ako uzmemo dole možemo se nadat nekom čudu i da osvojimo titulu. Neosvajanjem sva tri boda treba realno sagledat situaciju i reći da do kraja napadamo isključivo Evropu. :D
NAPOLJE UHLJEBI!

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 22 jan 2018, 23:23

bordopoeta WroteColon

ma nema od tog nista , jos puno utakmica bit ce još po dvije utakmice s svim ekipama iz vrha . utakmica po utakmica pa sta bude treba vjerovat u ekipu i Husrefa .

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 22 jan 2018, 23:24

Za pocetak mi listicu dole dobiti necemo taman da oni izadju sa 9 igraca.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 22 jan 2018, 23:27

Evolution87 WroteColonZa pocetak mi listicu dole dobiti necemo taman da oni izadju sa 9 igraca.

Ma sve je moguće, pobjedili smo ih u kupu, istina, pirova pobjeda, ali pobjeda...
UPRAVA NAPOLJE!!

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 22 jan 2018, 23:41

Ovaj sistem takmičenja (LZP - LZO) je zaista težak, mnogo teže se dolazi do titule, a donji dom BH fudbala se zapostavlja. Ovo bi se trebalo promijeniti, a mislim da bi lakše i do titule došli. Što se tiče utakmice sa Širokim Brijegom misli da moramo napasti ta tri boda, ne smijemo ugroziti makar Evropu! A titula je moguća, ali ne može se reći da je 99% naša kao što pojedinci pišu.

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 22 jan 2018, 23:42

Evolution87 WroteColonZa pocetak mi listicu dole dobiti necemo taman da oni izadju sa 9 igraca.

Glas razuma na temi.. :mrgreen:
Bahati, bahati Željkan!

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 22 jan 2018, 23:48

Ma i Željo ih nije uzeo 10ak godina dole pa ih Adžem pokosi, a mi smo i u kupu razbili taj "maler" Pecare. Jbg, ovo je čudna sezona što se tih rezultata tiče, mi smo Zrinju uzeli u Mostaru, kone Širokog dole, mi Čelika na strani (jes' da su u raspadu bili al opet, 15 godina smo čekali), mrtva Sloboda uze Želju itd. Ne kažem da ćemo lahko al ne treba upisivat poraz unaprijed, možemo se nadat najboljem.
NAPOLJE UHLJEBI!

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 23 jan 2018, 00:00

BordoSarajevo WroteColon

Ma sve je moguće, pobjedili smo ih u kupu, istina, pirova pobjeda, ali pobjeda...

Pa bas zato narednu pobjedu mozemo da ocekujem za 15ak godina :mrgreen:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 23 jan 2018, 00:19

Je l' polusezonska za istok košta 35 maraka, može l' neko potvrdit'? :D
NAPOLJE UHLJEBI!

pasica
Kontakt:

PostPostao/la pasica » 23 jan 2018, 00:34

Ja sam se s titulom oprostio kad ostavise Propuha, ne znam o cemu vi mastate al dobra vam roba.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 23 jan 2018, 00:48

Dupla kruna :opaopa: :opaopa:
1946~

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 23 jan 2018, 00:48

Ma ti si strašan stručnjak, znaš ti sve.. Imaš realne šanse za titulu, dođe lik i u fazonu "ma šta se nadate, koju robu uzimate". Smiješno..

A i ovaj mi je kralj što reče da uzimamo titulu ako pobijedimo Široki.. Biće još krvljenja do samog kraja lige, svaka razlika se može stići i prestići, jer ovdje niko nije dominantan.

alenpitar
Kontakt:

PostPostao/la alenpitar » 23 jan 2018, 00:57

KUP KUP KUP JE NAS!!! :opaopa:
Sine Hase je tuko Engleze, Svabe, Ruse...

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 23 jan 2018, 01:59

Slazem se sa skorom. Ako uzmemo dole sve je otvoreno, vjetar u ledja samo takav. Imam neki osjecaj da je 0:2 i da ce Halil postat novi ljubimac.
Mrzim zeljeznicar i male sise

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 23 jan 2018, 02:29

Gurbeti se pojacavaju sa tri igraca solidna koji imaju bh pasose,sigurno nam treba jedno bas dobro pojacanje,prevaga na terenu tipa Komazeca

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.