FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8193
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 16 avg 2019, 09:23

Ma da mi babo ba igra, ako onako odigra, buraz ja bi ga na tribine poslo a ne na klupu. Ima drugih koji ce igrati sa vise volje i zelje. Yebat ga, nije on klub, on je placen za to, a ne da se vuce po terenu i da mu jos aplauz dajem. Dolaze novi, mladji, brzi. Ovo je sport ba, fudbal je gdje je atletitka na prvom mjestu, ako to nemas, cao ba. Pa nije ovo 1976 gdje se trckara po terenu, dribling opali, svi na noge, zato i ne mozemo sa ovakvim razmisljanjem dalje. Jer je prevazdidjeno davno, samo jos uvijek je kod nas to prisutno. Moze on dati U NASEM prvenstvu, i to je prosle sezone bilo upitno. Ne treba biti kratkog pamcenja. Nije on ni prosle sezone bio bolji, nije ni vidjelo toliko, jer su drugi nosili ekipu. Pokrivali ga Kapic ili Crepulja i Stanoje.
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 16 avg 2019, 09:25, ukupno mijenjano 2 puta.

FoSte95
Postovi: 12694
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 16 avg 2019, 09:24

Nama prvo treba kontiuitet da u ligi uzimamo titule, to je prvi preduslov za nešto više. Ne smije se dešavati da kao 2015 uzmemo titulu pa naredne 4 godine ništa od kojih su tri bile vrlo turbulentne.
Drugo, pojačanja moraju biti tipa Lazić, Gavrić, Šerbedžić, Rahmanović, Oremuš i tu je vidljiv napredak u zadnjih par transfer rokova. Skidam kapu Hadžiji zasada odličan posao radi.
Treće, ipak mislim da nam treba neki mlađi trener, modernijeg shvatanja fudbala (ništa nemam protiv Husrefa samo da se zna). Vidite primjer Dinama i Zvezde, to su rlativno mlađi treneri koji razumiju moderni fudbal i to je vidljivo na igri tih timova. Vidim da je i Rijeka tim stopama krenula, kao i Zrinjski kod nas.

To su neke stvari koje bi po meni unaprijedile klub sa Koševa
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 avg 2019, 09:26

100% su igrali pod inekcija i bili upitni, ali su samo izrazili zelju za igrom. Svaka cast i SS-u i igracima pa su odigrali ovakve 2 tekme. I trrener batea kaze sinoc: "Trebate razumjeti protiv kakvog protivnika smo igrali", gdje ce ti veci kompliment. Sarajevo ide u pravo dobrom smjeru samo da nastavimo ovako, moramo biti ponosni na sve!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8193
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 16 avg 2019, 09:28

Onda je Velkoski igro od Celtica na Kosevu pod inekcijama hahahahaahah Kako lazes, drugacije igrac djeluje pod inekcijama, Tatar mozda, al onaj nema sanse. Nemoj supljirati raji bezveze i lagati, odnosno pokrivati losu igru i nedostatke

Avatar
Napapijri
Postovi: 4600
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 16 avg 2019, 09:38

Mi zaista nismo bolje ni zasluzili. Od pocetka ove sezone Krste igra na poziciji zadnjeg veznog i vecinu od tih utakmica je, ako ne najbolji, onda medju boljima. Dodje jedna utakmica u kojoj odigra nesto losije (opet nista losije od trojca sa kojima je cinio sredinu) i pljujemo ga. Pamet u glavu, igramo dobro od samog starta, nadigrali vecinu protivnika, to nije tek tako, raja. Krste igra tu gdje igra u nedostatku povrijedjenih igraca, a nakon sinoc je jasno da Djokanovic i Mustafic ne bi mogli sami iznijeti teret ovako vazne utakmice.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 avg 2019, 09:39

:guz:
Zadnja izmjena: Kamuflazn, dana/u 16 avg 2019, 09:57, ukupno mijenjano 1 put.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3489
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 16 avg 2019, 09:50

Ne kontam, vrijedjaju jedan drugog, a jos nijedan ne trazi podatke u pp :hmmmmm:
1946~

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 avg 2019, 09:51

Nije valjda da protiv Radnika neće biti nikako prenosa, ni na MOJA TV?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Zagor
Postovi: 5516
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 16 avg 2019, 10:00

Nije mi samo jasno kako nam nece da proradi taj zadnji pas, šut il sta vec..sve ekstra odradimo,, dodjemo do njihova 2-3 igraca u odbrani, umjesto da se posalje lopta dalje prema napadacu lopta se salje preko , il se salje deset metara od igraca u gol aut il se suta u blok....
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 avg 2019, 10:22

Kovačević
Hebibović Šerbečić Lazić Letić
Stanojević
Oremuš Gavrić
Tatar Rahmanović Velkiski
Ahmetović
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 10:29

Kraste voli klub zar to nije dovoljno a i osvajac je duple krune ?! Cak je zbog Sarajeva odbio bogatu ponudu, i dokazao da voli klub nije pobjegao u "Zvezdu" i prodao svoju ljubav. I prosle sezone se prozivao pa je na kraju imao statistiku od 11 golova i mislim 10-tak asistencija... Dobio dosta bodova. Ono sinoc mu je jedina losa utakmica ove sezone u evropi a kunem se da ga je naglo mijenjanje pozicija totalno izbacilo iz igre... Od kad je dosao kod nas u prvom mandatu uvijek su mu mijenjali pozicije to znaci da je pravi igrac i da treneri znaju zasto...
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 16 avg 2019, 10:38

Historicar je napisao/la:
Napapijri je napisao/la:
Historicar je napisao/la:Sva nesreca ovog svijeta, nas je zadesila u Evropi:

- Dva ždrijeba, dva najgora moguča protivnika
- Bruku povrijeđenih igrača
- Nismo mogli igrati na Koševu sa Bateom
- Narkomanska i klošarska ološ napravila nam belaj u Zenici
Ti kao historicar bi trebao znati da se pise "žrijeb" i "moguća". Pos.eru ti se klosari i narkomani u usta i onda jos naguraju nogama.
Nisam historicar po zanimanju, vec nervoza zbog ispadanja me drži još, pa zato ove greške pri pisanju.A ko je bacio baklje na teren, neki arhitekta Ili neki mašinski inžinjer, pa ćemo zbog njih fasovati drakonsku kaznu.Naravno da su bacili neki narkomani, seljačine, klošari i zadnja ološ, ti si gori od njih sto puta, kad ih braniš, i ti i ovaj iznad.

ŽDRIJEB - nije pogrešno! Što bi rekli - zapadna varijanta. (Sory na upadu).

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 16 avg 2019, 10:43

BordoSarajevo je napisao/la:Kovačević
Hebibović Šerbečić Lazić Letić
Stanojević
Oremuš Gavrić
Tatar Rahmanović Velkiski
Ahmetović
imas viska igraca :tralala: izbaci velkoskog, oremus desno, tatar lijevo krilo i vrh

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 16 avg 2019, 10:49

BordoSarajevo je napisao/la:Nije valjda da protiv Radnika neće biti nikako prenosa, ni na MOJA TV?
Zasad je tako, naša utakmica je bila planirana na BHT1. Zbog promjene termina, oni će u nedjelju prenositi Zrinjski, a nas u ponedjeljak izgleda neće niko. Mi koji ne možemo doći na stadion, ima da pratimo tekstualni :cry:

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 16 avg 2019, 10:58

Zagor je napisao/la:Nije mi samo jasno kako nam nece da proradi taj zadnji pas, šut il sta vec..sve ekstra odradimo,, dodjemo do njihova 2-3 igraca u odbrani, umjesto da se posalje lopta dalje prema napadacu lopta se salje preko , il se salje deset metara od igraca u gol aut il se suta u blok....
To ti je odraz kvaliteta i neuigranosti. Slušam sinoć onog hudnika Spahu, kaže: "Nevjerovatno, opet se lopta odbila Stashevichu." Hahaha, smiješno. Čovjek u svakom momentu zna gdje treba da stoji, jer svaki njihov igrač zna na koji dio terena treba da očisti prekid, korner, centaršut. Mi smo 70% lopti koje prisilno moraju da se očiste 16, izbacili njihovim igračima u noge. Zašto? Zato jer ne pridajemo važnost tome, nemarni smo. To je ono iskustvo i detalji gdje gubimo, pa poslije mlatimo da smo zaslužili više. Majstorčina Stashevich, nakon svakog našeg pritiska kad mu se "odbije" lopta, je uzeo 5 minuta vremena i odmorio svoju ekipu. Tako se ove utakmice izguraju i dobiješ što želiš.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 16 avg 2019, 10:59

Kako mrzim tapsanje po ramenu, i onu bio si dobar al jbga, mi idemo dalje a vi...
Prodje 20 i kusur godina(od rata na ovamo) kako tako pricamo... :(

Ne mozemo ocekivati povoljan zrijeb i srecu generalno kad smo krenuli u pripreme tako kako smo krenuli. Krenulo je od tad naopako, i zavrsilo je kako je i pocelo.

Nadam se da smo naucili lekciju iz svega ovoga, i da cemo kockice puno ranije sloziti nego je to bilo ove godine.

Ocekujem da neki igraci odo vani.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 11:10

Primjetih jucer na Bjelavama da je nekakav lik preko grafita "Sarajevo zaboravit nece nikada" preko prezimena Puljic navukao nekakvu vrstu materijala( nisam prilazio da znam sta je ) tako da se sad od cijelog prezimena vidi samo P. Jutros prodjem kad na njegovoj garazi ispod toga sto je radio pise "ebat ce te Horde zla " hahaha
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 11:15

Nije to poenta posta ali hvala sto me pratis i citiras i sto si me ispravio.Poslacu ti svoj youtube kanal da me pratis da ne cekas moje postove vec da mozes uvijek da buljis u moj pakas.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 16 avg 2019, 11:18

Lecler je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Primjetih jucer na Bjelavama da je nekakav lik preko grafita "Sarajevo zaboravit nece nikada" preko prezimena Puljic navukao nekakvu vrstu materijala( nisam prilazio da znam sta je ) tako da se sad od cijelog prezimena vidi samo P. Jutros prodjem kad na njegovoj garazi ispod toga sto je radio pise "ebat ce te Horde zla " hahaha
Nije na Bjelavama nego na Breci seljačino
Gdje je to, moze li malo konkretnije.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la slay » 16 avg 2019, 11:19

Tupsoni sa Sugavice. Sve retard do retarda.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 4 gosta.