FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ledesma
Postovi: 4971
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 08 apr 2018, 20:18

oni naši debili sutra dijele karte u zamjenu za krv hahahahaha, kome ce ih dati, konama?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 apr 2018, 20:21

PAPE2 je napisao/la:O kakvom bojkotu se prica,jesam li sta propustio u ovih par dana?Radi se o desavanjima unutar grupe,valjda,kakav crni bojkot...
Ni meni nije jasno sta se pise na temi,ali ostajem suzdrzan necu da otvaram polemiku i raspravu. Bojkot je zbog stanja u grupi i same prevlasti na tribini i ubacenih pijuna,bojkotuju Horde Zla zbog toga jel ne zele dodatne belaje i nedo bog neku novu zrtvu. Zato ne zele da budu tu radi tih mogucih crnih desavanja. Mjesaju se kruske i jabuke.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 08 apr 2018, 20:27

ledesma je napisao/la:oni naši debili sutra dijele karte u zamjenu za krv hahahahaha, kome ce ih dati, konama?
Od toliko duge sezone oni baš za ovu utakmicu to se sjetili uraditi. Kakvi potezi haha.

Avatar
HzHercegovac
Postovi: 354
Pridružen/a: 03 feb 2015, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzHercegovac » 08 apr 2018, 20:55

Evander je napisao/la:
HzHercegovac je napisao/la:Prestanite srati, pa ne vodi mekteb **** vas on. Sta ima da smeta momku od 18 sto neko psuje. Gdje ba ti zivis ?
Nismo svi isto odgojeni ima nas kojima to smeta tebi ako ne smeta vodi ga kući.
Ima nas kojima ne smeta, a ovo je sportski forum, ne religijski. Svoja religijska uvjerenja ostavi za sebe.[/quote]
Tebi nebi smetalo da ti šef na poslu svaki dan spominje nekog od familije, ako ti ne smeta OK je dobar si momak.
♥1946♥
18.05.2019 prva dupla kruna
01.06.2020 7-ma najslađa titula

Avatar
HzHercegovac
Postovi: 354
Pridružen/a: 03 feb 2015, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzHercegovac » 08 apr 2018, 20:58

Na šta spade kuća domaćinska :puke:
♥1946♥
18.05.2019 prva dupla kruna
01.06.2020 7-ma najslađa titula

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 apr 2018, 21:07

Normalno da nije klasični bojkot zbog rezultata, al je na forunu lakše napisat "bojkot" nego "problemi unutar grupe zbog podvaljenih pijuna i plaćenika **** uprave". Jbg, štedimo na riječima.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 08 apr 2018, 21:17

miky_hz je napisao/la:
PAPE2 je napisao/la:O kakvom bojkotu se prica,jesam li sta propustio u ovih par dana?Radi se o desavanjima unutar grupe,valjda,kakav crni bojkot...
Ni meni nije jasno sta se pise na temi,ali ostajem suzdrzan necu da otvaram polemiku i raspravu. Bojkot je zbog stanja u grupi i same prevlasti na tribini i ubacenih pijuna,bojkotuju Horde Zla zbog toga jel ne zele dodatne belaje i nedo bog neku novu zrtvu. Zato ne zele da budu tu radi tih mogucih crnih desavanja. Mjesaju se kruske i jabuke.
pa ko je ubacio te polumafijase u grupu boga ti?? sto se pravite slijepi
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 apr 2018, 21:21

FrancescoTotti je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
PAPE2 je napisao/la:O kakvom bojkotu se prica,jesam li sta propustio u ovih par dana?Radi se o desavanjima unutar grupe,valjda,kakav crni bojkot...
Ni meni nije jasno sta se pise na temi,ali ostajem suzdrzan necu da otvaram polemiku i raspravu. Bojkot je zbog stanja u grupi i same prevlasti na tribini i ubacenih pijuna,bojkotuju Horde Zla zbog toga jel ne zele dodatne belaje i nedo bog neku novu zrtvu. Zato ne zele da budu tu radi tih mogucih crnih desavanja. Mjesaju se kruske i jabuke.
pa ko je ubacio te polumafijase u grupu boga ti?? sto se pravite slijepi
Nije to niko rekao znamo ko je,ali postoji razlika izmedju bojkota pravog da tako kazem i ovoga. Ovo se po meni odnosi na samo grupu i samu tu tribinu i eventualno izbjegavanja nezeljenih desavanja.Zna se sta je bojkot klasicni i kako se on realizuje i kako se postupa sa tim i kako se poziva na isti. Jel stvarno neko misli da nece biti 3-4-5 hiljada nasih?
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dynamodresden1 » 08 apr 2018, 21:28

Biti ce ublehe koje samo na tu utakmicu i dodju, koji gostovanje nisu odradili u zivotu,pojavom samo daju podrsku upravi a sto se tice igraca oni nisu zasluzili iko da bude na stadionu.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 08 apr 2018, 21:28

miky_hz je napisao/la: Nije to niko rekao znamo ko je,ali postoji razlika izmedju bojkota pravog da tako kazem i ovoga. Ovo se po meni odnosi na samo grupu i samu tu tribinu i eventualno izbjegavanja nezeljenih desavanja.Zna se sta je bojkot klasicni i kako se on realizuje i kako se postupa sa tim i kako se poziva na isti. Jel stvarno neko misli da nece biti 3-4-5 hiljada nasih?
Za ljude koji ponekad prate dešavanja oko FKS neće me iznenaditi i sigurno da će doći na utakmicu, ostali koji svaki dan barem jednom pogledaju oko našeg Kluba neku vijesti ili nešto sl i koji znaju kakva je situacija nisu valjda ludi da idu sad.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 08 apr 2018, 21:30

pa ako se zna zasto je razdor napravljen u grupi, ako se zna da su i ranije raznorazni **** iz uprave radili slicne stvari zar je potreban poziv ostalim navijacima da stanu uz bok hordama?!
po meni svako ko ode na jednu utakmicu dok su ovi ljudi na celu ne voli klub vec mu zeli sve najgore.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 08 apr 2018, 21:31

sarajevo46 je napisao/la:
ledesma je napisao/la:oni naši debili sutra dijele karte u zamjenu za krv hahahahaha, kome ce ih dati, konama?
Od toliko duge sezone oni baš za ovu utakmicu to se sjetili uraditi. Kakvi potezi haha.
I onako nam piju krv, pa daj sad za zalihe
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 08 apr 2018, 21:32

bojkot nije radi losih rezultata. bojkot je radi uplitanja jednog dijela uprave u rad hz radi destabilizacije iste u nastojanju da otjeraju bagru koja steti Klubu.
mislite da hz ne bi bile tu da nema nekakvih naznaka da ce ubaceni element pokusati izazvati tucu npr. na tribini, za vrijeme utakmice? pa i na zadnjoj domacoj su postavili trans sa jasnom porukom. i sad ko ode treba prozivati, ali sve odreda; od igraca, preko trenera do rukovodecih. pa nemoguce da su dali 4 gola u OSAM hebenih utakmica!? amateri. jos se hus hvali kako je sve redovno i mozda cak preplaceno. :lol:
2pobjede 2remija i 4poraza nakon strasno dobrih priprema. dje gori?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 08 apr 2018, 21:34

Ma rezultati su ti koji ureduju posjetu na tribinama, nama su rezultati katastrofalni i propala sezona, mislite da smo u igri za trofej da bi neko bojkotovao tekme i pored ovih uhljupa u Upravi, vjerujte ne bi niko. Sto se Hz tice, to je njihova interna stvar medju njima i neka rjesaju medju sobom, nadam se samo bez kakvih zrtava ne dao Bog jer nije vrijedno nista ljudske zrtve. A evo recimo do kraja sezone da niko od nas ne ode na Kosevo mislite li fkt da ce ovi odstupiti sa svojih pozicija u klubu, nece sigurno. Ja i dalje problem vidim u Tanu kojem nije u interesu da osvaja trofeje sa nasim klubom, nego eto samo da nismo u finansijskom minusu valjda, da su mu cilj trofeji, tjerao bi on sam te uhljupe po Upravi nakon neuspjesne sezone, ali nazalost nista od toga.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 apr 2018, 21:38

FrancescoTotti je napisao/la:pa ako se zna zasto je razdor napravljen u grupi, ako se zna da su i ranije raznorazni **** iz uprave radili slicne stvari zar je potreban poziv ostalim navijacima da stanu uz bok hordama?!
po meni svako ko ode na jednu utakmicu dok su ovi ljudi na celu ne voli klub vec mu zeli sve najgore.
Pa jel ti mislis da Horde Zla nebi bile na utakmici da se nije desila ta frka a znali su i prije frke da je uprava takva kakva jeste i da vode los klub? Hajde nemoj zaj.ebavat eto preko vikenda fol svi progledali na jednom pa odlucili nece niko ici.De bogati.Eto mi tri godine igramo super fudbal i sve nam nebeske hurije u upravi sjedile i mi to znali i isli eto.Eto ja nisam znao da je Elvir lopov i da zavrce pare eto niko nije znao to sad u petak saznali sve.De ljudi boga vam. Sto se odma nisu povukli svi nece niko na Kosevo ,svi da stanemo pred stadion pa da vracamo raju,znamo od prije da lose rade sta je problem,nije uprava od jucer.

Nemojte se ofirati i govoriti bojkot jel ce raje biti ,i nemojte da vas furaju komsije kasnije vidi fol bojkot a doslo ih par hiljada.

Kod bojkota kluba nema ili ili,nema sredine,il idu svi il neide niko.Ali ovo nije bojkot kluba niti utakmica ovo je nesto skroz deseto.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 apr 2018, 21:44

Osttribine je napisao/la:Ma rezultati su ti koji ureduju posjetu na tribinama, nama su rezultati katastrofalni i propala sezona, mislite da smo u igri za trofej da bi neko bojkotovao tekme i pored ovih uhljupa u Upravi, vjerujte ne bi niko. Sto se Hz tice, to je njihova interna stvar medju njima i neka rjesaju medju sobom, nadam se samo bez kakvih zrtava ne dao Bog jer nije vrijedno nista ljudske zrtve. A evo recimo do kraja sezone da niko od nas ne ode na Kosevo mislite li fkt da ce ovi odstupiti sa svojih pozicija u klubu, nece sigurno. Ja i dalje problem vidim u Tanu kojem nije u interesu da osvaja trofeje sa nasim klubom, nego eto samo da nismo u finansijskom minusu valjda, da su mu cilj trofeji, tjerao bi on sam te uhljupe po Upravi nakon neuspjesne sezone, ali nazalost nista od toga.
Ja sam pisao ovdje prije 2-3 dana za to. Da klub ima rezultate, da smo u igri za titulu, ne bi niko prozivao upravu sigurno, možda Elvira i dalje al ove nove ne bi niko. Samim tim, ne bi bilo tog podvaljivanja od uprave, ne bi postojali plaćenici jer bi uprava fotelje čuvala radom a ne pištoljima, i ne bi došlo do ovog. Sad kad smo katastrofalni, kad vidimo da uprava nije uradila ništa i da tonemo sve dublje, sav bijes smo okrenuli prema njima a oni se protiv toga bore na ovaj način, i eto kakva frka nastaje.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 08 apr 2018, 21:47

Dabogda nogu slomio
Ko na.koševo kročio
Pi.čak prodana je
Ko.pare ovima daje
Kući uz stream pljuvace
Napaćene gledat' igrače
Kako se vuku po.terenu
I puše gdje.god se okrenu
Lezbe, Kantardžiće i plinare
Navijem na ku.rac kao i onu poteru i ostale u upravi.klubu stručnom štabu i terenu pizde bezmude
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

PAPE2
Postovi: 118
Pridružen/a: 03 mar 2018, 15:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PAPE2 » 08 apr 2018, 21:50

Kola su krenula nizbrdo i prije ove uprave a ova je samo nastavila u istom ritmu,nikom nije palo na pamet da bojkotuje,svi znamo kako se skandiralo bivsem predsjedniku a pogotovo direktoru,oni nek rjesavaju te svoje stvari,mene zanima Sarajevo i nista drugo...

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dynamodresden1 » 08 apr 2018, 21:51

miky_hz je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:pa ako se zna zasto je razdor napravljen u grupi, ako se zna da su i ranije raznorazni **** iz uprave radili slicne stvari zar je potreban poziv ostalim navijacima da stanu uz bok hordama?!
po meni svako ko ode na jednu utakmicu dok su ovi ljudi na celu ne voli klub vec mu zeli sve najgore.
Pa jel ti mislis da Horde Zla nebi bile na utakmici da se nije desila ta frka a znali su i prije frke da je uprava takva kakva jeste i da vode los klub? Hajde nemoj zaj.ebavat eto preko vikenda fol svi progledali na jednom pa odlucili nece niko ici.De bogati.Eto mi tri godine igramo super fudbal i sve nam nebeske hurije u upravi sjedile i mi to znali i isli eto.Eto ja nisam znao da je Elvir lopov i da zavrce pare eto niko nije znao to sad u petak saznali sve.De ljudi boga vam. Sto se odma nisu povukli svi nece niko na Kosevo ,svi da stanemo pred stadion pa da vracamo raju,znamo od prije da lose rade sta je problem,nije uprava od jucer.

Nemojte se ofirati i govoriti bojkot jel ce raje biti ,i nemojte da vas furaju komsije kasnije vidi fol bojkot a doslo ih par hiljada.

Kod bojkota kluba nema ili ili,nema sredine,il idu svi il neide niko.Ali ovo nije bojkot kluba niti utakmica ovo je nesto skroz deseto.
O kakvim ti hiljadama pricas, gdje ste vi cijele ove sezone preko strima ga bodrite pa sad kao idemo, zadnji derbi na kosevu i kad ih je bilo 1700, u par hiljada je bila brojka a sad kad smo na dno pali ti neke posjete najavljujes, opet kazem bice oni samo koje ne interesuje stanje u klubu i oko i oni koji vise mrze zelju nego sto vole F K S

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 apr 2018, 21:57

Mozemo se upoznati nije frka,ja sam tu na Istoku uvijek na istom mjestu svako kolo i kad udjes na tribinu znas ko gdje sjedi uvijek isti bolesnici na istom mjestu .

Neznam cemu takva prica kao kakvi vi koji to mi? , i cemu pravis grupaciju neku?A vidjet ces sta ti pricam za vikend da to nije ni b od bojkota zato sam se o ukljucio u raspravu ,jel ce se stvoriti pogresna slika sa strane gledajuci.Jel zelim da razdvojim pricu jel se zna sta je klasican bojkot i samo zato sam pisao.
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 08 apr 2018, 22:00, ukupno mijenjano 3 puta.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.