FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 08 avg 2019, 23:18

Nismo zasluzili poraz. Al nikako.

Benjo prekucao, jest da je umro zadnjih 10ak minuta ali nije bez razloga to tako bilo. Bilo ga je svugdje.

Milanović pravo tanak. Sisic nema džaba naziv trkaca kokos, Guzina do sad pravo tanak.

Navijanje odlično, ono ubacivanje baklji na teren maloumnika ne želim da komentarišem.
Koševo je kita od stadiona, tek sad vidiš koliko nas stadion koči..
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 08 avg 2019, 23:19

FoSte95 je napisao/la:Evo kako su za Asana u Partizanu otvorili i japanac u prvoj tekmu pokazao da će biti strašno pojačanje
Dovodili su i naši nekadašnje asove poput Ikandea, koji je bio u Milanu, pa šta se desi ? :mrgreen:

Šalim se, ne možeš porediti ni Partizan sa nama.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2059
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kockoglavi » 08 avg 2019, 23:20

Jbg steta, al nije ovo jos gotovo. Mozemo ovo stici i nadoknaditi. Idemo po prolaz

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gruezi » 08 avg 2019, 23:21

Ljudi da se ovo proci...ovi zadnjih 10 minuta ce vam dati samopouzdanje za drugu tekmu...mustafic je bolji igrac od dzokanovica i treba poceti sljedecu....napadac vam ne treba handzic je dobar igrac samo mu trebaju minute za samopouzdanje... Kljucno ce biti zadrzati ove akademce sljedece godine uz par dobrih pojacanja na krilima moze se puno....realno trebalo je biti 4 4 veceras..

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 08 avg 2019, 23:22

Jbg nismo trebali izgubiti, bar smo remi zasluzili, ali sto kazu sta je tu je :D
U revansu napasti, ici na sve ili nista pa mozda se otvori, mozda se ponovi Atromitos, nije nemoguce.
Ja bi gore krenuo sa vezom Đokanovic-Mustafic mislim da su ta dva momka sasvim solidna i trenutno nasa najbolja alternativa u veznom redu, obojica su bolja opcija od kapitena.
I da imamo ikakvu alternativu bilo bi dobro malo i Milanovica ohladiti klupom.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dinodino2019 » 08 avg 2019, 23:23

Nadam se da cete se znati zahvaliti Zenici i NK Čeliku za sve sto su uradili u ova dva dana. Neke se stvari ne smiju zaboraviti
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 08 avg 2019, 23:23

Zasluzili smo bar 2:2. Bez Ahmetovica nemamo udarne igle koja zna proci i zabiti. Solidna igra, steta za penal. Navijanje je bilo odlicno, ali, stvarno nerazumijem mentalni sklop i potrebu za topovskim udarima, jos manje da bacis baklju u teren. Nemozes to raditi i govoriti da volis i navijas za klub. :?
U novi boj ...

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 08 avg 2019, 23:28

KAKVA ŠTETA.
Bez Ahmetovića, Rahmanovića, Stanojevića, Oremuša i Hodžića koji bi svi do jednog bili u prvih 11 smo bili dominantni 2/3 utakmice protiv ekipe koja skoro svake godine igra grupne faze.

Da su 2/5 povrijeđenih igrača bila u konkurenciji mi bi pobjedili. Prava šteta.

Kakvo navijanje, kakva posjeta, broj jedan bez konkurencije!! Šteta onih par pojedinaca ali ne treba na to trošiti riječi, takvih će uvijek biti, nažalost. Takvih ima svugdje.

Igračima se ništa ne može zamjeriti.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 avg 2019, 23:30

BATE je prejak za naše klubove, šteta, fina utakmica.
Stativa + prečka..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 08 avg 2019, 23:31

Igracima nemam zamjerke... Svaka cast.

Navijaci su najveca stoka, nije ni cudo sto ihje 150 na sjeveru. Mrs iz kluba.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 08 avg 2019, 23:33

Farah0709 je napisao/la:Evo Robijasi provociraju na velikom parkingu,policija ih zaganja.
Oteli su par šalova ispred stadiona, pa pobjegli kad se krenulo na njih. :lol:

BordoArmy88
Postovi: 3105
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 08 avg 2019, 23:36

Ali koliko samo moćnije zvučimo na normalnom stadionu braćo draga...znači plače mi se kada vidim gdje mi igramo. :puke:

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 08 avg 2019, 23:37

Dobra utakmica, svaka cast na igri svim igracima.. fali nam iskustvo..

Obicno se brane protiv nas.. protiv Celtica su napredovali kao tim, veceras su stekli samopouzdanje, vidjeli su da mogu.

Ja vjerujem da mogu dalje, uz ovakvu igru sve je moguce..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 08 avg 2019, 23:40

Ovakav Bate nije nikakav bauk, ako se oporave Rahman i Ahmet vjerujem da možemo tamo zakomplikovat stvari.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 08 avg 2019, 23:43

Zip je napisao/la:Igracima nemam zamjerke... Svaka cast.

Navijaci su najveca stoka, nije ni cudo sto ihje 150 na sjeveru. Mrs iz kluba.
Sta ti je debilu ?

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vest » 08 avg 2019, 23:43

Ne znam ali ja sam tuzan, ne zato sto nemamo sanse nego nam se zrijeb otvorio kao rijetko do sada. Garantujem da bi ona ekipa sa Duljom, Benkom, Stojcevom razbila ovaj danasnji Bate.
Volim Husrefa kao mozda i najvecu legendu kluba ali on uz upravu koja nije u mogucnosti dovesti igrace koji su potrebni za grupnu fazu cine neke greske koje su meni kao laiku ocite.
1. Hebibovic je za krilo solidan ali je igrac manje na beku sto smo vidjeli kod prvog gola gdje jednostavno stoji.
2. Djokanovic je strasno talentovan ali 18. godisnjak bez iskustva NE MERE nositi vezni red pogotovo u paru sa ofanzivcem Velkoskim.
3. Imamo previse igraca koji ne doprinose zato sto nisu uigrani ili kvalitetni, ili oboje. Gavric, Letic i Milanovic su uzasno izgledali ali kazem opet uigrajte ekipu godinu dvije i mozda ce biti nesto.

Povrede su nas slomile, da smo imali Rahmanovica, Stanojevica koji su drzali vezni red u minuloj sezoni i Ahmetovica uzeli bi ove.
Sto se tice revansa nista nemamo izgubit i mogu se ovi izbacit ako sve krene za nas.

Sudija nas je klao pri svakoj odluci, iz ociju mu bukvalno virila mrznja ali to nije nista novo sto se tice FKS i Reprezentacije BiH. Zivim za dan kada neko otme sudiju i strpa ga negdje u vrecu i ubije hljeb u njemu evo sad ti pistaljka sviraj piizda ti matherina.

Volim te Sarajevo!
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 08 avg 2019, 23:44

Benjamin Tatar kapa do poda igračino, mudonjo i gospodine! :bow:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la damir_82 » 08 avg 2019, 23:45

Transfer1312 je napisao/la:
aqarius je napisao/la:Ovo sa genetikom je vrh..Osim lupnuo genetika i sada se svi uhvatili genetike.Bolan kakva genetika nego pravilan trening,spavanje,ishrana pod kontrolom struke,znači nutricionista..sve se u gram gleda..pravilan rad u teretani..to je ta genetika .Pa ne može čitav svijet genetski biti bolji od nas.A do juče smo se hvalili genetikom kao genetski smo talenti,supermeni,,Joooj hebem ti život i genetiku koja provala brke i mi je svi uzeli zdravo za gotovo..
U nas igraci tehnicki jesu talentovani ali nisu motoricki ali ok mi to necemo prihvatit u BIH jer je rekao Osim. To da je rekla bilo kakva budala iz inostranstva mi rekli jest tako. Cinjenica je da geneticki nismo sposobni za neke stvari , ali mi smo narod necemo nikad da prihvatimo ono sto nas boli. Ja znam igraca ubijali se radom i ishranom i sve sto ide uz to ali nisu mogli na vrhunskom nivou pratit neke igrace...
Zato jer mu pet koljena unazad pila genetiku naopako.. Genetika nije samo otac i majka.. Ubijanje radom i ishranom ne mora da znači puno.. Ako je rad pravilan i ishrana pravilna, prilagođena individui, onda ima temelje da izvuče najbolje od sebe.. Genetski nećemo imati Mbapea, ali ga nema ni Amerika, ni Njemačka ni Engleska itd.. On je jedan, takvih motoričkih sposobnosti, odlučio se za fudbal.. I osim lupa jer nas poredi sa par njih koje je priroda dala kao izuzetak, da bi potvrdila pravilo..
Mi treba da učimo da izvučemo najbolje od sebe i da stvaramo zdravu naciju.. Klub je radio odlične stvari sa Amelom i predavanjima za polaznike akademije i njihove roditelje.. (Nadam se da će biti praksa)
Meni lično bitnije od svih pojačanja, stadiona itd je izjava Hadžića gdje kaže da je jedan od strateških ciljeva kluba da djeca sa navršenih 16 godina starosti mogu fizički odgovoriti zahtjevima prvog tima.. Da li će on znati lopte dovoljno dobro, da li će moći mozak dovoljno brzo da razmišlja i donosi odluke na terenu, to je individualno, ali sistemski fizika se dobrim dijelom može riješiti..

I večeras nakon 100 godina u korteu, i na tribini me ponese k'o prije 20 godina.. I onda stručnjaci kažu da vole klub!? Tako se klub ne voli!!! Snimiti, lupiti kaznu i nema više utakmica, da mi je brat!!

Bra'o Saraj'vo!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 08 avg 2019, 23:46

NorthN01 je napisao/la:
Zip je napisao/la:Igracima nemam zamjerke... Svaka cast.

Navijaci su najveca stoka, nije ni cudo sto ihje 150 na sjeveru. Mrs iz kluba.
Sta ti je debilu ?
Sta je tebi stoko?
Imas li para da namiris stetu koju sre napravili?

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 08 avg 2019, 23:48

Zip je napisao/la:
NorthN01 je napisao/la:
Zip je napisao/la:Igracima nemam zamjerke... Svaka cast.

Navijaci su najveca stoka, nije ni cudo sto ihje 150 na sjeveru. Mrs iz kluba.
Sta ti je debilu ?
Sta je tebi stoko?
Imas li para da namiris stetu koju sre napravili?
Zipe, sačekaj, sad će ti on procijeniti koliko si validan navijač. Isto ko Čović što procjenjuje ko legitiman Hrvat.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72, Zeko87 i 36 gostiju.