FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 mar 2018, 11:56

hilmo je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Veladzic i Hadzic ni na klupi 3 kola u drugoligasu u Portugalu ekipa im 8 na tabeli . ovo pisem sto sve vise vjerujem da se navijacima podmecu lazi o vrhunskoj akademiji o nekim vrhunskim igracima kako u prvom timu tako u akademiji a uglavnom vecina njih kita igraci .
Rezultati, bar ove sezone, govore drugačije.
Juniori:
1. FK Sarajevo 14 12 1 1 69:19 50 37
+6 u odnosu na drugoplasirane komšije.

Kadeti:
1. FK Sarajevo 20 15 5 0 94:6 88 50
+9 u odnosu na drugoplasirane komšije.
Pioniri:
1. FK Sarajevo 20 20 0 0 96:4 92 60
+8 u odnosu na drugoplasirane komšije.

Neki će reći da je ovakav plasman u odnosu na komšije u juniorskoj kategoriji zato što su oni igrali LP, ali nosioci igre u tim utakmicama su bili igrači koji inače ne igraju juniorsku ligu nego seniorsku.

Najveći problem se javlja u prelazu na seniorski fudbal, treneri nemaju hrabrosti da daju veliku šansu mladim igračima, nedostatak psihologa koji će ih pripremiti za ozbiljniji fudbal. Onda ima i do igrača samih, potpišu ugovor, slava udari u glavu, trebice, izlasci.....

Nije to vrhunska akademija, za sad su uslovi bolji nego što smo ikad imali ali nije to dovoljno treba bolje raditi.
Sve je ovo lijepo i krasno al nase igrace ubise menageri i roditelji . oni u djeci od 15 godina samo vide milione i pogresno nam se djeca razvijaju . Hadzic,Veladzic su primjeri, ne mogu da vjerujem da im je dobro biti na klupi juniorskog tima portugalskog drugoligasa a u Sarajevu nisu mogli sjediti na klupi pa Cimiriot s 19 bio bek pa rezerva al kad je usao u ekipu vise ga niko nije mogao klupirati al momak je trenirao sutio ,danas ove talente samo mediji dizu Suarez itd. Nisu svjesni da sami sebi unistavaju karijeru

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Game » 08 mar 2018, 12:08

ThrillerHz je napisao/la: Zanima me jedna stvar, sa Slobodom je mlatnuo i nas i kone, igrali prelijep fudbal, pa i u Mladosti je igrao dobar fudbal i mucio nas, gdje je to nestalo? Ili i on kao igraci ima neki “pritisak”? Gdje je nestao onaj autoritativni Husref, ili se samo nama ucinio kao takav?
Igrali smo i mi jesenas realno jako dobro. Mozes naci dva poluvremena za tri mjeseca da su bila bas uzasna sto se igre tice (prvo protiv Krupe i drugo na derbiju). Meni je to veca misterija, kako je prakticki ista ekipa tokom zimske pauze zaboravila i kako igrati i kako se zalagati. Ovoj Slobodi u Tuzli prvo poluvrijeme nisi dao da iznesu loptu kako treba, jucer prvi presing pravis u 48. minuti i to je trajalo neke 4 minute i onda se vracas na kurcobolju iz prvog poluvremena.

I nama los start proljetnog dijela sezone ocito vec postaje tradicija, osim prosle sezone (iako smo i tu tri pobjede na pocetku ponistili u Tuzli i protiv Radnika), redovno imamo problema u prvih 5-6 kola nakon cega dolazi do smjene trenera :D

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 08 mar 2018, 12:17

bordobijeli je napisao/la:
hilmo je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Veladzic i Hadzic ni na klupi 3 kola u drugoligasu u Portugalu ekipa im 8 na tabeli . ovo pisem sto sve vise vjerujem da se navijacima podmecu lazi o vrhunskoj akademiji o nekim vrhunskim igracima kako u prvom timu tako u akademiji a uglavnom vecina njih kita igraci .
Rezultati, bar ove sezone, govore drugačije.
Juniori:
1. FK Sarajevo 14 12 1 1 69:19 50 37
+6 u odnosu na drugoplasirane komšije.

Kadeti:
1. FK Sarajevo 20 15 5 0 94:6 88 50
+9 u odnosu na drugoplasirane komšije.
Pioniri:
1. FK Sarajevo 20 20 0 0 96:4 92 60
+8 u odnosu na drugoplasirane komšije.

Neki će reći da je ovakav plasman u odnosu na komšije u juniorskoj kategoriji zato što su oni igrali LP, ali nosioci igre u tim utakmicama su bili igrači koji inače ne igraju juniorsku ligu nego seniorsku.

Najveći problem se javlja u prelazu na seniorski fudbal, treneri nemaju hrabrosti da daju veliku šansu mladim igračima, nedostatak psihologa koji će ih pripremiti za ozbiljniji fudbal. Onda ima i do igrača samih, potpišu ugovor, slava udari u glavu, trebice, izlasci.....

Nije to vrhunska akademija, za sad su uslovi bolji nego što smo ikad imali ali nije to dovoljno treba bolje raditi.
Sve je ovo lijepo i krasno al nase igrace ubise menageri i roditelji . oni u djeci od 15 godina samo vide milione i pogresno nam se djeca razvijaju . Hadzic,Veladzic su primjeri, ne mogu da vjerujem da im je dobro biti na klupi juniorskog tima portugalskog drugoligasa a u Sarajevu nisu mogli sjediti na klupi pa Cimiriot s 19 bio bek pa rezerva al kad je usao u ekipu vise ga niko nije mogao klupirati al momak je trenirao sutio ,danas ove talente samo mediji dizu Suarez itd. Nisu svjesni da sami sebi unistavaju karijeru
Jesu im menadzeri i roditelji zabranili da igraju u prvom timu ili je pak struka kriva za to?
Da je tvoje dijete, da vidis da nece dobiti sansu, da je klub jako nezdrava sredina, sta bi ti uradio?
Svako bi grabio i nogama i rukama da izvuce dijete.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 mar 2018, 12:35

The Game je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la: Zanima me jedna stvar, sa Slobodom je mlatnuo i nas i kone, igrali prelijep fudbal, pa i u Mladosti je igrao dobar fudbal i mucio nas, gdje je to nestalo? Ili i on kao igraci ima neki “pritisak”? Gdje je nestao onaj autoritativni Husref, ili se samo nama ucinio kao takav?
Igrali smo i mi jesenas realno jako dobro. Mozes naci dva poluvremena za tri mjeseca da su bila bas uzasna sto se igre tice (prvo protiv Krupe i drugo na derbiju). Meni je to veca misterija, kako je prakticki ista ekipa tokom zimske pauze zaboravila i kako igrati i kako se zalagati. Ovoj Slobodi u Tuzli prvo poluvrijeme nisi dao da iznesu loptu kako treba, jucer prvi presing pravis u 48. minuti i to je trajalo neke 4 minute i onda se vracas na kurcobolju iz prvog poluvremena.

I nama los start proljetnog dijela sezone ocito vec postaje tradicija, osim prosle sezone (iako smo i tu tri pobjede na pocetku ponistili u Tuzli i protiv Radnika), redovno imamo problema u prvih 5-6 kola nakon cega dolazi do smjene trenera :D
Pa to, nastavak sezone za neprepoznat... teren mu ne moze i ne smije biti vadiona, pa obje ekipe dobijaju jednake uslove, ne mozes se vadit na nesto sto je isto evo 20 godina...
1946~

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 08 mar 2018, 12:38

Sta se brinete, sad ce bolje vrijeme, bolji tereni...
Vadiona za Siroki ce im biti "nedostatak nekoliko vaznih igraca".
High, Morto saljem vam u inbox sta je maloumnik iz listice pisao.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 mar 2018, 12:39

Evander Nisu im menageri i roditelji zabranili da igraju al ti isti samo gledaju novac i svog igraca ostalo ga ne interesuje . ovo sto si napisao da je nezdrava sredina to si u pravu mnogo je menagera ,novinara ,talova oko FKS
Tako preko medija i menagera mnogi dizu cijenu a na tetenu nista pa tako nisam nikad cuo za Kapica sto je otisao u Sloveniju i ovaj mali sto je otisao u Cesku to su pravi igraci nazalost kod nas nisu bili u prvom planu . meni samo teren mjerilo a price i medijsko guranje kako smo vrhunski da imamo u akademiji Suareza,Ronalda to je bacanje prasine u oci

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 08 mar 2018, 13:06

Nemojte se cuditi sto sada slabije igramo vec na jesen. Realno,ekipa je slabija,a evo zasto. Odbranu smo desetkovali,standardni stoperski par Mihojevic-Novakovic vise nije tu,Kadusic i Ivetic kao realno solidan bekovski par otisli,a Sadiku kao perspektivan stoper takode otisao. Dakle to je 5 igraca! S druge strane doveli tog Sofranca koji nit smrdi nit mirise,a jos lik nije dugo igrao.
Dalje,vezni red,tu smo poremetili koheziju,gdje su trojka stanojevic-adukor-saric bili jako dobri,evo sada adukor i stanoje nuzdi igraju stopere. Doduse doveli smo Crepulju koji obecava,ali evo vidimo da se jos nije u potpunosti uklopio.
U napadu,Ahmetovic standardno los na proljece,a mi prodali dvojicu napadaca koji su jako puno obecavali (hadzic,smajlagic) i doveli ovog parmaka. Jedino gdje smo realno dobili je pozicija krila,odnosno Halilovic.
Sve u svemu,po meni,ekipa je oslabljena,unisteno i ono malo kohezije u veznom redu sto je bilo,napad anemican,bekovi propuh,mladi igraci koji obecavaju i koji su pokazali da mogu guraju se u stranu itd.
Ovone krivica trenera i SŠ na prvom mjestu,ali i svih osoba u klubu moje su involvirane u sportsku i transfer politiku kluba.

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 08 mar 2018, 13:16

Kodro slobodan.... :kafa:

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 08 mar 2018, 13:39

Memara je napisao/la:Kodro slobodan.... :kafa:
Ima on dovoljno poštovanja prema sebi da ni u ludilu ne pomisli na klupu fks.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 08 mar 2018, 13:50

Preporucio bih nasem treneru legendi Husrefu Musemicu da koji put pogleda utakmicu Bosna-Belgija na sugavici pa nek onda imadne imalo obraza da krivi teren zbog lose igre
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Regulator
Postovi: 92
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Regulator » 08 mar 2018, 14:01

Husrefu bi ja dao dozivotni ugovor. Za sledecu sezonu bi prijavio Otoku kao domaci stadion a Kosevo prepustio Olimpiku jer mi ga je pun K.ura.c.
Omladinci bi dobijali priliku kao sto su je do sada dobijali jer sve dok se ne ispostavi da je jedan vrhunski talenat i to polako kroz rad i zalaganje ne potvrdi, a za to treba vremena (primjer je cimirot pa i Duljevic)...

Neki bi ovdje mjenjali sve pa i trenere kao da je igrica, Otjerali smo Kodru haj sad da ga prizivamo kao po obicaju.
Mi kakva smo inteligentna masa Gvardiolu bi otjerali poslije 4 kola!

Majke mi je postalo besmisleno citati ovaj forum i pisati na istom, iz kola u kolo tjeraj trenera i guraj omladince ne valja nam ni jedan igrac nas a tudji su svi najbolji i vrhunski!

Treba nama jedan kao Mamic pa da ga boli **** sta prica i sta hoce masa sa tribina, dodji i gledaj utakmicu, bodri svoj klub ako hoces ako neces ko te **** sta ga mudrujes iz kola u kolo!!!

Ima tu jedan pametan covjek koji ce reci jel Husref ispunio ocekivanja i zacrtano za tu sezonu, jel se potrosio budzet na igrace koji nisu donijeli rezultat i ko treba da ispasta za to. Ta prica o menadzerima koji vode kolo ne pije vode i upravo zbog toba je Sarajevo svima trn u oko jer mu ne mogu prici kao sto je nekada moglo ili kao sto to kod ostalih moze.

Zato strucnjaci bodrite klub ili nemojte ga bodriti i batalite se tih vasih teza izmisljenih samo da se ima sta pisati!!!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 08 mar 2018, 14:14

Memara je napisao/la:Kodro slobodan.... :kafa:
Razveo se? :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 mar 2018, 14:28

Koliko srcanih udara ce da donesu rezultati iz sljedecih 10 utakmica? :kafa:
1946~

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 08 mar 2018, 14:29

kodro je qurac od trenera kao i husref,ješić,krepuh,hurta,pirija,nerko hadziahmetović itd,uprava je takodje goli qurac zajedno sa igračima


VVVBK

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 mar 2018, 14:34

robertkosar je napisao/la:Zmolio bi pojedine forumase da floskulu "ON VOLI SARAJEVO" okace macku o rep. Cala i Propuh su isto treneri koji vole Sarajevo pa dovedo se klub do borbe za bedaka
Čala je jedan gospodin od rijeci. Sa njim smo napravili najveci niz pobjeda u historiji kluba sa mozda i najgorim igracima ikada. Morate nauciti malo o fudbalu i nauciti da rezonujete stvari pravilno. Ako mi ne osvojimo ligu prvaka to NE MOZE biti do trenera vec do igraca. Trener je tu da postavi taktiku, da stvori koheziju i da bude autoritet kod igraca. Taj gospodin je napravio nesto sto vise niko nece moci vjerovatno i to sa kakvim propalitetima.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 08 mar 2018, 14:36

gdje su oni sto su ismijavali onog ŠVABU sa dronovima :D
Bgm ....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 mar 2018, 14:47

MortemHz je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Zmolio bi pojedine forumase da floskulu "ON VOLI SARAJEVO" okace macku o rep. Cala i Propuh su isto treneri koji vole Sarajevo pa dovedo se klub do borbe za bedaka
Čala je jedan gospodin od rijeci. Sa njim smo napravili najveci niz pobjeda u historiji kluba sa mozda i najgorim igracima ikada. Morate nauciti malo o fudbalu i nauciti da rezonujete stvari pravilno. Ako mi ne osvojimo ligu prvaka to NE MOZE biti do trenera vec do igraca. Trener je tu da postavi taktiku, da stvori koheziju i da bude autoritet kod igraca. Taj gospodin je napravio nesto sto vise niko nece moci vjerovatno i to sa kakvim propalitetima.
To je to, jedina mu je greska sto nije poslije Zarije otisao, al vjerujem da je isao navijacki i da nije htio da ode s tim neugodnim porazom, vec se zelio iskupit, medjutim nije uspio i opet je ispao covjek i sam otisao. Ja mu skidam kapu za sve sto je uradio, jos je tuznije sto je s duplo losijom ekipom od Husrefove, biljezio bolje rezultate i imao bolju igru.
1946~

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 08 mar 2018, 14:49

simidobar je napisao/la: Citam i ne vjerujem... Lijepa ti je ova bajkica...

Koje ba opcije a,b,c,d, Srbija 3 liga, Hrvatska 2 liga, itd ?
Da prostis sta ba se*es, ko mi nemamo oci, ti vidis za nas...
a ko se tebi obraća?, upadaš ko seljačina u dijalog između mene i evandera koji je postavio pitanja i ja mu odgovaram, ko je tražio tvoj komentar?
ako hoćeš komunicirati s odraslima , to ide pomoću argumenata, ako su tvoji "šta ba, bla,bla" sisaj zvečku dok ne porasteš...
da su iz afričke sedme lige ako ih Husref prihvatio i izjavio da je s njima zadovoljan, gotova priča, na njemu odgovornost ostaje....
simidobar je napisao/la:Nisu oni zaradili 3 miliona vec su izgubili minimum 10 miliona. Sto zbog Duljevica, Zarije pa do ovog zimskog gdje su "dobar" posao napravili, rezultati su vise nego vidljivi... Ocekujemo i ove godine slican nastup u Evropi kao i prosle samo AKO dodjemo do 3. mjesta...
ne možeš izgubiti nešto što ti niko ne nudi, dakle zaradili su 3 miliona, šbb-kbb konstrukcije i druge teorije zavjere slobodno pucaj u privatno vrijeme..postoje ljudi odgovorni za sportski segment i oni su na tapeti kad isti nije zadovoljavajući, zašto ekipa koja dobije Kuban i Qarabag ne može dobiti Radnik i Slobodu nije pitanje za administraciju kluba, Valentina, ma koliko ti mrzio iste, stvarno nije...
simidobar je napisao/la:Valentin je odgovoran da sve stima u klubu ? Od tolike ljubavi prema Valentinu i upravi ne vidis ocito. Duze vremena ga prozivaju za manjak vizija i nikakav rezultat, zar to nije znak da nesto ne stima ? Prosle godine Duljevic ove Saric, meni to lici na ruganje i ocitu provokaciju, al ako tebi stima, ok.
jbg ja o jabukama ti o narandžama, kakav manjak vizija i rezultat? nema on tu slobodu ba da on vizije izmišlja, Tanova vizija je postavljena, finansije štimaju, budžet štima, do kraja godine završit će se druga faza kampa, napredovat će projekat akademije, to su njegovi zadatci da se klub razvija u generalnoj slici i završava planirano(vizija), sportski segment vjerovatno neće bit zadovoljavajući i vidjet ćemo šta se tu može uradit, mislim da je nakon par sezona vrijeme da se nešto tu promjeni malo dublje/rigoroznije...Za Dulju jest šteta što se nisu pare uzele, za Sarića se može par stoja uzet ali kako igra ne znam jel pametno mu uopšte dati produženje ako imaš Crepulju...
simidobar je napisao/la:Ovo su skolovani lopovi oni odlicno znaju kako da se zastite ugovorima tako da je glupo ocekivat da iko ikad od zaposlenih nesto lose kaze protiv njih, ako nesto izadje u javnost to ce bit preko navijaca, nikako drugacije... Dok se vecina nas gubi u birokratiji oni to odlicno koriste, zato ih treba prozivat imenom i prezimenom za sve, to nije smekerluk to je da se zna ko su go*na i sta rade, ko god krije njihova nedjela on ih i podrzava... Husrefa za predsjednika !!!
velike optužbe za laika koji pojma nema, ko je lopov i zašto?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 mar 2018, 14:54

ThrillerHz je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Zmolio bi pojedine forumase da floskulu "ON VOLI SARAJEVO" okace macku o rep. Cala i Propuh su isto treneri koji vole Sarajevo pa dovedo se klub do borbe za bedaka
Čala je jedan gospodin od rijeci. Sa njim smo napravili najveci niz pobjeda u historiji kluba sa mozda i najgorim igracima ikada. Morate nauciti malo o fudbalu i nauciti da rezonujete stvari pravilno. Ako mi ne osvojimo ligu prvaka to NE MOZE biti do trenera vec do igraca. Trener je tu da postavi taktiku, da stvori koheziju i da bude autoritet kod igraca. Taj gospodin je napravio nesto sto vise niko nece moci vjerovatno i to sa kakvim propalitetima.
To je to, jedina mu je greska sto nije poslije Zarije otisao, al vjerujem da je isao navijacki i da nije htio da ode s tim neugodnim porazom, vec se zelio iskupit, medjutim nije uspio i opet je ispao covjek i sam otisao. Ja mu skidam kapu za sve sto je uradio, jos je tuznije sto je s duplo losijom ekipom od Husrefove, biljezio bolje rezultate i imao bolju igru.
Upravo tako mada mu ni to ne zamjeram, dao nam je koliko je mogao i vise od toga i uvijek cu mu biti zahvalan na tome. Kada smo gostovali u Travniku, meni se cini da je kup bio.. ugl. bio je radni dan. Posto sam dosao ranije na gostujucu tribinu ugledao sam njega dole i maksuz sam ga pozvao da se pozdravimo i pricali smo o raznim stvarima ali sam zapamtio ovo - ''Ja ovo svakako radim za vas navijace koji pređete toliko puta i potrosite toliko vremena i novca, ja ne mogu svoju licnu karijeru izgraditi ovdje a i star sam, ja vec imam posao koji me ceka. Ja sam ovdje jer volim Sarajevo kao i vi momci.''
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 08 mar 2018, 14:56

MortemHz je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Zmolio bi pojedine forumase da floskulu "ON VOLI SARAJEVO" okace macku o rep. Cala i Propuh su isto treneri koji vole Sarajevo pa dovedo se klub do borbe za bedaka
Taj gospodin je napravio nesto sto vise niko nece moci vjerovatno i to sa kakvim propalitetima.
Čekaj stvarno tebi su ovo propaliteti? Evo ekipa koja je igrala finale Kupa da uzmemo.

Pavlović koliko god ga ja osporavao uvijek će biti pristojan za domaća takmičenja. Hodžić je taraba koja nekad slučajno ima tekmu da će odigrati pristojno. Mihojević super igrač, Novaković pristojan. Bekić Almir zna se.. Ivetić znao je nekad fino odigrat, ali bliže lošem nego dobrom. Sarić i Hebibović koliko god osporavani bili su ok igrači. Duljević bolji od skoro svih igrača ove sezone. Crnkić loše ponašanje, ali igre na terenu su znale biti pristojne. Amer Bekić napadač koji bi nam u svakom slučaju bio koristan da je ostao.

Nismo mi toliko bogat klub da bi dovodili nešto što će puno odskakati od lige, kao što to ni ostali ne mogu, što prije raja skonta lakše će biti svima.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.