FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fks74
Postovi: 9243
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 30 jan 2019, 19:20

skoroalen je napisao/la:
Ado76 je napisao/la:
Mislis da je uredu reci da se Husref prodao?
Ja lično to nisam rekao. Ali, ako ovaj Jahić dobije ugovor, nakon Tucakovića... Ne baš prodao, al radi usluge prijatelju uvalio dva antitalenta na finu platu i u CV im upisao najveći BH klub.
Kolika im je plata ?

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 30 jan 2019, 19:21

Ko nam dovede Crepaldija??
1946~

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 jan 2019, 19:21

nekoIzMostara je napisao/la:Pozzz raja, nisam imao mogucnost da pratim Vase danasnje izdanje protiv gradskog vam rivala, pa me interesuje kakva je situacija sa tim Olimpikom??? Da li su im igrala nova pojacanja, i kako se vama cini njihova igra??

Lp iz Mostara.
Ma ne može vas niko stić nit trebate gledati ostale, to je skoro pa riješeno.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 30 jan 2019, 19:21

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Da se nije Husara logovao na temu? Mozda boli sto on ne moze prismrditi klubu.

Klub ima skoro 30 igraca, ovdje zapeli za jednog igraca.
Boze baci ciglu.
Nije bitno brate koliko klub ima igrača. Bitno je da se urušava nešto što je počelo izgledati ozbiljno. To je poenta svega.
Pa sacekajmo da vidimo kako ce se stvari razvijati. Iskreno momka nisam gledao nikad, a i danas zbog posla sam propustio utakmicu da pogledam. Samo citam komentare. Jedni pisu dobar, drugi pisu ne valja.

Hajmo brate sacekati, pa osuditi ako bude potrebe.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54324
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2019, 19:23

emir79 je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Da se nije Husara logovao na temu? Mozda boli sto on ne moze prismrditi klubu.

Klub ima skoro 30 igraca, ovdje zapeli za jednog igraca.
Boze baci ciglu.
Nije bitno brate koliko klub ima igrača. Bitno je da se urušava nešto što je počelo izgledati ozbiljno. To je poenta svega.
Pa sacekajmo da vidimo kako ce se stvari razvijati. Iskreno momka nisam gledao nikad, a i danas zbog posla sam propustio utakmicu da pogledam. Samo citam komentare. Jedni pisu dobar, drugi pisu ne valja.

Hajmo brate sacekati, pa osuditi ako bude potrebe.
Mislim da ne postoji osoba koja je napisala da je dobar, bukvalno.
Frajer je teška **** bio u ove dvije utakmice, amaterska igra bez mozga. Ovo govorim na osnovu ove dvije prijateljske utakmice što sam pogledao.
Brazilac je živa fantazija, njega moramo potpisati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10204
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 30 jan 2019, 19:25

emir79 je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Da se nije Husara logovao na temu? Mozda boli sto on ne moze prismrditi klubu.

Klub ima skoro 30 igraca, ovdje zapeli za jednog igraca.
Boze baci ciglu.
Nije bitno brate koliko klub ima igrača. Bitno je da se urušava nešto što je počelo izgledati ozbiljno. To je poenta svega.
Pa sacekajmo da vidimo kako ce se stvari razvijati. Iskreno momka nisam gledao nikad, a i danas zbog posla sam propustio utakmicu da pogledam. Samo citam komentare. Jedni pisu dobar, drugi pisu ne valja.

Hajmo brate sacekati, pa osuditi ako bude potrebe.
Ja iskreno nisam vidio ni jedan komentar da je neko napisao da je on dobar,uvijek sam govorio da svakom treba pružiti sansu,ali po onom sto pokazuje,daleko je to od nekog ozbiljnog igraca...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 30 jan 2019, 19:26

Meni je bio dobar, ali može on to još bolje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2019, 19:27

fks74 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Ado76 je napisao/la:
Mislis da je uredu reci da se Husref prodao?
Ja lično to nisam rekao. Ali, ako ovaj Jahić dobije ugovor, nakon Tucakovića... Ne baš prodao, al radi usluge prijatelju uvalio dva antitalenta na finu platu i u CV im upisao najveći BH klub.
Kolika im je plata ?
Ne'am pojma, ne znam nikog u klubu, al sudim po nekom prosjeku u Sarajevu. Da je i 8 stoja, puno je za sjedenje na klupi.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 30 jan 2019, 19:28

Pisu da je dobar i brane ga haveri iz amerike :lol:
Meni bilo smijesno, isko sam davno prestao citat komentare na fb, danas kad sam usao da vidim ovom jednom momku koji je rekao da je los repliciraju samo ovi strucnjaci iz st. Louisa :lol:

@fera ako ne dobije ugovor recemo svaka cast strucni stab, imate oci i niste upleteni ni u kakve talove.
Al opet ponavljam, sacekajmo tu tursku, mozda lik ipak ima kvaliteta. Sudeci po ove dvije utakmice, tesko. Znam dosta momaka sa termina koji su pokretljiviji, kreativniji od njega
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2019, 19:33

Eto sačekajmo da vidimo šta će bit s tim ugovorom. Mi pišemo hipotetički, AKO se desi. Niko ne osuđuje unaprijed. Glupo je i samo dovođenje na probu i vođenje u Tursku ako je lik igrao po nekim školama al eto. Meni besqrac vala, nek ga umjesto Rahmana u prvu stave što se mene tiče, al ne volim da se ja mrznem zbog nečeg svake sedmice i pare dajem, a neko me budalom pravi i lažne statistike mi pred nos lijepi. Nisam lud.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
KriskaKruha
Postovi: 205
Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KriskaKruha » 30 jan 2019, 19:34

Prije 2-3 mjeseca mi husara pisao da radim sa rundom, a sad mi runda pise da sam husarin. I jedan i drugi mi kazu da nisam navijac Sarajeva. Obozavam ove nase velike ''menadzere'' :lol: :lol:

umjetniksabrojem9
Postovi: 59
Pridružen/a: 11 maj 2018, 16:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umjetniksabrojem9 » 30 jan 2019, 19:36

Za igrača kojeg nam debeli pekar Runda vodede nema opravdanja! Svi ovi što brane Husrefa i misle da to nije neka stvar, umjesto što ovdje brane ne odbranjivo nek otvore vidike. Šta smo napravili ako prije pola godine pustimo odličnog veznjaka, Elvedina Herića, naše dijete, a pola godine poslije dovedemo ovog amatera Jahića? Zašto ovaj momak igra dvije prijateljske utakmice, a naši dragulji Salčin i Đokanović nemaju zajedno njegovu minutažu?
Nama treba pojačanje, a ovaj ne može Moščanicu pojačat. Ako već nema pojačanja, gurni naše dijete.
Kažu "Husref ga gledao u kampu, valjda on zna...". Nemojte ovdje branit takve gluposti. Pa Pogledajte protiv kakvih igrača ga je gledao... Sramota
https://scontent.fsjj1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5CBA2BE4

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 30 jan 2019, 19:41

Sramota nego sta je al eto..

Dobru paralelu si povuko s njim i Salcinom. Jahic za 125 minuta apsolutno nijednim potezom nije pokazao da ima bilo kakav kvalitet, a Salcin koji je 5 GODINA mladji od njega danas u poluvremenu asistenciju i gol napravi. Uz to jos par dobrih akcija po lijevoj strani....

Ne znam.. po meni je dusman kluba onaj ko podrzava ovakve stvari (potencijalno dovodjenje ovog jahica)
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 30 jan 2019, 19:42

"Postovani prijatelji
Registracija za Balkan Soccer Camp koji ce biti odrzan u Sarajevu-Vogosca od 4/10 Jula je u toku.
U toku 7-dmodnevnog kampa nase selekcije ce odrzati 4 treninga sa nasim poznatim I vrhunskim trenerima te odigrati 3 utakmice sa nasim premierligaskim timovimo.
Kamp ce takodje biti realizovan u saradnji sa nasom nogomotnom reprezentacijom BiH.
Osim trenera nasih reprezentativnih selekcija kampu ce prisustvovati I veliki broj poznatih sportskih radnika menadzera fudbalskih skauta I trenera iz BiH I citavog regiona.
Kampu ce takodje prisustvovati ekipa strucnjaka sa Americkih koledza koji ce skautirati potencijalne kandidate iz nase domovine za besplatno skolovanje u USA. Ovo je izvanredna prilika za mnogobrojne talente iz dijaspore I nase domovine koji ce u toku ljeta boraviti u nasoj domovini da budu vidjeni od strane strucnjaka iz nasih reprezentativnih selekcija I mnogobrojnih skauta iz citavog regiona
Pravo ucesca na kampu imaju djecaci djevojcice od 11/14 godina kao I fudbaleri I fudbalerke od 14/21+ godina
Cijena 7-dnevnog kampa iznosi:
200$ za sve kategorije iz BiH
490$ kategorije fudbalera od 11/14 godina iz dijaspore
590$ kategorije fudbalera I fudbalerki od 15/21+ godina iz dijaspore
U toku kampa bit ce I mnogo drustveno zabavnih zbivanja u okviru manifestacije Dani Dijaspore
Dragi nasi Bosanci I Hercegovci dobro dosli u nasu domovinu"

Evo Runda trazi nove igrace :D

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 30 jan 2019, 19:48

Ako Jahic bude igro ko danas i u turskoj pravo ga iz antalije poslat za st louis. Ako Husref ga podpise normalno da je izdo pitare i klub .

Koliko ovaj brazilac ima godina?
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 30 jan 2019, 19:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
KriskaKruha
Postovi: 205
Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KriskaKruha » 30 jan 2019, 19:49

Zukanovic je napisao/la:"Postovani prijatelji
Registracija za Balkan Soccer Camp koji ce biti odrzan u Sarajevu-Vogosca od 4/10 Jula je u toku.
U toku 7-dmodnevnog kampa nase selekcije ce odrzati 4 treninga sa nasim poznatim I vrhunskim trenerima te odigrati 3 utakmice sa nasim premierligaskim timovimo.
Kamp ce takodje biti realizovan u saradnji sa nasom nogomotnom reprezentacijom BiH.
Osim trenera nasih reprezentativnih selekcija kampu ce prisustvovati I veliki broj poznatih sportskih radnika menadzera fudbalskih skauta I trenera iz BiH I citavog regiona.
Kampu ce takodje prisustvovati ekipa strucnjaka sa Americkih koledza koji ce skautirati potencijalne kandidate iz nase domovine za besplatno skolovanje u USA. Ovo je izvanredna prilika za mnogobrojne talente iz dijaspore I nase domovine koji ce u toku ljeta boraviti u nasoj domovini da budu vidjeni od strane strucnjaka iz nasih reprezentativnih selekcija I mnogobrojnih skauta iz citavog regiona
Pravo ucesca na kampu imaju djecaci djevojcice od 11/14 godina kao I fudbaleri I fudbalerke od 14/21+ godina
Cijena 7-dnevnog kampa iznosi:
200$ za sve kategorije iz BiH
490$ kategorije fudbalera od 11/14 godina iz dijaspore
590$ kategorije fudbalera I fudbalerki od 15/21+ godina iz dijaspore
U toku kampa bit ce I mnogo drustveno zabavnih zbivanja u okviru manifestacije Dani Dijaspore
Dragi nasi Bosanci I Hercegovci dobro dosli u nasu domovinu"

Evo Runda trazi nove igrace :D
:rol: :rol: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Vanja8
Postovi: 10204
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 30 jan 2019, 19:57

Pitar6785 je napisao/la:Ako Jahic bude igro ko danas i u turskoj pravo ga iz antalije poslat za st louis. Ako Husref ga podpise normalno da je izdo pitare i klub .

Koliko ovaj brazilac ima godina?
Ja mislim 18 g...

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 30 jan 2019, 20:00

28.05.1999 je Nathan.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54324
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2019, 20:00

Vanja8 je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Ako Jahic bude igro ko danas i u turskoj pravo ga iz antalije poslat za st louis. Ako Husref ga podpise normalno da je izdo pitare i klub .

Koliko ovaj brazilac ima godina?
Ja mislim 18 g...
19
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10204
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 30 jan 2019, 20:04

Da,19 u pravu je Mortem ,sad sam nasao da mu je 19 g,sorry

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74, Hz1946, JavierBosnia, mnon46, tabba77, Vanja8 i 60 gostiju.