FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 14 dec 2019, 19:20

Sto da ne nalic ipak je to jedan od najskolovanijih trenera u europi
You are someone else I am still right here

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 dec 2019, 19:22

SarajevoJeBordo je napisao/la:
14 dec 2019, 19:03
BordoSarajevo je napisao/la:
14 dec 2019, 18:56
Radije bi Nalića nego Jovića, u ovoj situaciji vraćati nekog koga smo otjerali... suludo
Hahaha, druže ti baš sljedbenik našeg naopakog mentaliteta?
Kod nas važe floskule i principi da:
- ako nije bio dobar igrač, ne može biti trener
- ako je bio dobar igrač, daj ga uhljebi u klub
- ako je već bio u klubu, ne vraćaj ga, daj drugog
nema veze što je gori

I pitanje: Koliko smo puta Husrefa i xy igrača otjerali i vratili?
Ma ne bi se vraćao na staro, koga god smo vratili nije nam opet valjo, tako nam ne bi valjao ni Jović, ko što nam eto nije valjao ni Husref.

Par sezona u našoj ligi i onda Angola, ekipa koju vodi je jeftinija od naša dva najskuplja igrača.
Ekipa koju vodi bi u našoj ligi, trenutno, bila na ZADNJEM mjesto po TM vrijednosti.
Reprezentacija Angole na 124 mjestu, oduzmi im najskupljeg igrača i naša ekipa je skuplja od njihove repke.

Pojma nemam iskreno o Angoli i njihovom fudbalu, uzeo sam činjenice sa TM i bacio oko na rezultate, nisu me impresionirali da povjerujem da je neki
baš uspjeh voditi ekipu u njihovoj ligi.

Ne bi imao ništa protiv tog Čustovića, ipak doći do nivoa prve Belgijske lige je ipak nešto.
Nalića bi prije Jovića.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 14 dec 2019, 19:34

BordoSarajevo je napisao/la:
14 dec 2019, 19:22
SarajevoJeBordo je napisao/la:
14 dec 2019, 19:03
BordoSarajevo je napisao/la:
14 dec 2019, 18:56
Radije bi Nalića nego Jovića, u ovoj situaciji vraćati nekog koga smo otjerali... suludo
Hahaha, druže ti baš sljedbenik našeg naopakog mentaliteta?
Kod nas važe floskule i principi da:
- ako nije bio dobar igrač, ne može biti trener
- ako je bio dobar igrač, daj ga uhljebi u klub
- ako je već bio u klubu, ne vraćaj ga, daj drugog
nema veze što je gori

I pitanje: Koliko smo puta Husrefa i xy igrača otjerali i vratili?
Ma ne bi se vraćao na staro, koga god smo vratili nije nam opet valjo, tako nam ne bi valjao ni Jović, ko što nam eto nije valjao ni Husref.

Par sezona u našoj ligi i onda Angola, ekipa koju vodi je jeftinija od naša dva najskuplja igrača.
Ekipa koju vodi bi u našoj ligi, trenutno, bila na ZADNJEM mjesto po TM vrijednosti.
Reprezentacija Angole na 124 mjestu, oduzmi im najskupljeg igrača i naša ekipa je skuplja od njihove repke.

Pojma nemam iskreno o Angoli i njihovom fudbalu, uzeo sam činjenice sa TM i bacio oko na rezultate, nisu me impresionirali da povjerujem da je neki
baš uspjeh voditi ekipu u njihovoj ligi.

Ne bi imao ništa protiv tog Čustovića, ipak doći do nivoa prve Belgijske lige je ipak nešto.
Nalića bi prije Jovića.
Nije tačno da Husref nije valjao, donio je šest trofeja i historijsku duplu krunu, samo je zagarantovano da će ti Husref u jednom momentu donijeti nemir, razdor i netrpeljivost u klub zbog svog odvratnog karaktera i da ćeš ga morati otjerati i da će ti on u jednom momentu klub vratiti dva koraka nazad. Kakve cijene i TM, posebno taj dio svijeta je diskutabilno koliko se to prati. I Štilić je 200k € pa je najbolji igrač lige, a mi igrače iste vrijednosti na posudbe šaljemo, kakav bolan TM i cijene, ne provaljuj se drug. Ja sam u prethodnom postu govorio parametrima koje koriste husrefjugendovci i po tome je Jović bolji trener od Husrefa.

I siguran sam da on neće biti trener, kao ni Nalić, kao ni bilo koji drugi što novinari mlate.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 14 dec 2019, 20:01

Nalić koji je nakon 2 mjeseca sutnut i 4. ligasa Svedske (heeeej cetvrte lige Svedske)prije Slobode, a sa Slobodom zavrsio a 8. ili 9. mjestu u ligi sa 12 klubova da nam bude trener?

Najveci demagog koji se pojavio u nasoj ligi. Pa da li ste vi braco pri sebi.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 14 dec 2019, 20:09

Za razliku od Husa Jovic je gospodin kao covjek. Nije kocijas.
Trenerski je slabiji ali ako iskoristi potencijal u ekipi moze to izaci na dobro.
Sjecam ga se jos iz nekih dr vremena, kad smo isli u akciju ciscenja snijega pomocnog terena AFH stadiona. Tad je nekad i Dino poceo u Klubu..donijeli nam pite i kole poslije ciscenja :rol:

Onako Jovic smiren, stalozen lik. Ne bih se bunio previse da dodje, ali da dovedu i koje pojacanje, ali bas igracko ime.

Jeleskovic neka odradi pripreme ekipe dva puta godisnje, uz provjeru spreme jednom mjesecno i napravljen sedmicni plan za trening - odlicno!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 14 dec 2019, 20:28

Da mi ne bi bili ko Napoli sa Ancelotija na Gatusa :rol:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 14 dec 2019, 21:42

ado-hz je napisao/la:
14 dec 2019, 12:55
Meni ovo vracanje Jeleskovica sve mirise na Dragana Jovica jer su radili skupa u Angoli.
Po toj logiki onda moze mirisati i na vracanje husrefa jer su radili zajedno

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 14 dec 2019, 22:03

Evo, najavljuje se prvo "pojacanje" za proljece, Armin Hodzic, 19 god. iz Slobode :facepalm:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 14 dec 2019, 22:04

Dzaba mahalatr niko ne zna ko ce biti trener. Kandidata ima al jos se nista ne zna.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 14 dec 2019, 22:05

Samo jedno je sigurno.
U iduću godinu ulazimo jači za još nekoliko seJata.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 14 dec 2019, 22:08

obiteljskicovjek je napisao/la:
14 dec 2019, 22:05
Samo jedno je sigurno.
U iduću godinu ulazimo jači za još nekoliko seJata.
Jer smo tako u mogućnosti :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 14 dec 2019, 22:13

holyman je napisao/la:
14 dec 2019, 19:14
Zukanovic je napisao/la:
14 dec 2019, 18:40
Meni Nermin Basic i dalje kaze da od toga nema nista. njemu nista nije rekao da ide + nije budala da sa vrati u BiH. fin zivot, dobra plata, nema pritisak, tamo ga svi volje i tako dalje. i da se vrati u BiH da se mu nakon prvog poraza jeb majke i tako dalje. nije budala.

nije on kriv za Zetu. sto Bandovic los golman i mi 20 udaraca ne znamo dati gola.
Prvo nas je adilovic napustio pred vaznu tekmu, njemu minus ide, a onda ostrakovicu najlosijem golmanu kojeg je sarajevo imalo
Nije Ostrakovic ni bio u mandatu Jovica, nego posle kad smo igrali sa Lehom.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 14 dec 2019, 22:16

obiteljskicovjek je napisao/la:
14 dec 2019, 22:05
Samo jedno je sigurno.
U iduću godinu ulazimo jači za još nekoliko seJata.
Zašto da ne, ukoliko se proširi igrački kadar, treba svima obezbijediti. Ne sumnjam da će gospodin Jahić odraditi kvalitetan posao.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 14 dec 2019, 22:17

Nije Jovic los trener, nije ono sto smo ocekivali ali definitivno nije ni najlosiji izbor.
Nismo igrali los fudbal u njegovo vrijeme, mrlja na taj period svakako jeste Zeta, ali dese se i takve stvari.

Mada cisto sumnjam da je dogovoren, ali vidjet cemo pred nama je, misljenja sam da ko god dodje na klupu bit ce upgrade na Husrefa, bar jedan period, ali nama je bitno da imamo nekog na duzi period.

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 14 dec 2019, 22:22

Ja bi licno mozda samo malo jaceg trenera od Jovica..Jovic defintivno za nasu ligu dokttor ali za europu je klimav on,tako da bi pokusao barem nekog ko ipak ima malo vise znanja za europe..Ne bunim se ni ako Jovic dodje,to bi znacilo da je Namov cilj prodavati igrace iz akademije i lagano ulagati u klub..sto bi znacilo da cemo za 2-3 godine uci u europsku ligu a do tada da jacamo koeficijent sa se barem popnemo kao drzava a i klub za 5-6 mjesta više..Mali Hodzic iz slobode nije los da ulazi sa klupe(barem 1 sezonu),a i Škrbić potpisuje pa cemo viditi...
Lp

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 14 dec 2019, 22:28

SarajevoJeBordo je napisao/la:
14 dec 2019, 22:16
obiteljskicovjek je napisao/la:
14 dec 2019, 22:05
Samo jedno je sigurno.
U iduću godinu ulazimo jači za još nekoliko seJata.
Zašto da ne, ukoliko se proširi igrački kadar, treba svima obezbijediti. Ne sumnjam da će gospodin Jahić odraditi kvalitetan posao.
Recite šefu da vam nabavi jače sejate, ili čipujte ove, trebat će vam za biježaniju.
Obavezno karavane, da mogu i Šićka kopilad stat'

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 14 dec 2019, 22:34

obiteljskicovjek je napisao/la:
14 dec 2019, 22:28
SarajevoJeBordo je napisao/la:
14 dec 2019, 22:16
obiteljskicovjek je napisao/la:
14 dec 2019, 22:05
Samo jedno je sigurno.
U iduću godinu ulazimo jači za još nekoliko seJata.
Zašto da ne, ukoliko se proširi igrački kadar, treba svima obezbijediti. Ne sumnjam da će gospodin Jahić odraditi kvalitetan posao.
Recite šefu da vam nabavi jače sejate, ili čipujte ove, trebat će vam za biježaniju.
Obavezno karavane, da mogu i Šićka kopilad stat'
Ne, ne, ostavićemo ove Husrefovim čaršijskim mešetarima i ahbabima da u saradnji s bulicima, husaricima i slicnim od tih Seata naprave svemirske brodove.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 14 dec 2019, 22:40

BordoSarajevo je napisao/la:
14 dec 2019, 17:45
MortemHz je napisao/la:
14 dec 2019, 17:36
BordoSarajevo je napisao/la:
14 dec 2019, 17:32
Možemo li konačno dovesti par TOP igrača koji malo više koštaju i tako napraviti veliki korak ka odbrani titule?
Definitivno je moguće ali ne znam da li ćemo se adekvatno pojačati. Treba prvo vidjeti ko će nas voditi, dolazak Jeleškovića je veliki plus ali to je samo početak. Vidim spominje se Armin Hodžić kao potencijalna prinova i to je okej ali on ne može biti pojačanje već zalog za budućnost. Nama trebaju pojačanja u pravom smislu te riječi, ne previše igrača ali bez 2-3 kvalitetna igrača slijedi nam teška borba za titulu.
Ništa od tog iz Slobode Hodžića, bar za sada, provjerih kod jarana iz Srebrenika koji mu je komšija, reko mu da ga niko nije zvao, prije sat-dva mu to rekao.

Bojim se da nam ostaje Šarić a da će mu upute davati Jelešković, bode u oči ono "stručni konsultant", pogotovo nakon što sam juče pročitao intervju novog trenera Olimpica, Vojvodića, koji je rekao da će konsultovat Jeleškovića za plan i program treninga. Nema od tog ništa ako on neće moći biti svaki trening sa igračima.

Sporo to skroz ide kod nas, a u startu smo dosta oslabljeni Hebibovićem. Da hoće riješiti pitanje trenera pa makar to bio i Jusufbašić, pa da se krene radit, puno posla a oni sumnjam da išta i rade, vjerovatno odmaraju na planinama i pripremaju se šta će i gdje će za novu godinu. Presporo i jako rizično je to...
Sta imaju njega zvati, zvat ce mu menadzera bolan

Avatar
holyman
Postovi: 8332
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 14 dec 2019, 22:42

@kupus army onda sam ja pomijesao konce malo, mislio sam da je ostrakovic protiv zete branio kad je kiksao.. Kako god, nadam se da prevara jovic nece vidjeti koseva.
NEMA NAZAD

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 14 dec 2019, 22:46

SarajevoJeBordo je napisao/la:
14 dec 2019, 22:34
obiteljskicovjek je napisao/la:
14 dec 2019, 22:28
SarajevoJeBordo je napisao/la:
14 dec 2019, 22:16

Zašto da ne, ukoliko se proširi igrački kadar, treba svima obezbijediti. Ne sumnjam da će gospodin Jahić odraditi kvalitetan posao.
Recite šefu da vam nabavi jače sejate, ili čipujte ove, trebat će vam za biježaniju.
Obavezno karavane, da mogu i Šićka kopilad stat'
Ne, ne, ostavićemo ove Husrefovim čaršijskim mešetarima i ahbabima da u saradnji s bulicima, husaricima i slicnim od tih Seata naprave svemirske brodove.
Hahahahha 600 milja je malo za svemirski program.
Nije malo za lizače rumenoqrca, očigledno.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander, Lecler i 46 gostiju.