FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 09 jun 2018, 22:03

Prije neki dan na forumu bilo Čala = Murinjo, sad je Dženo = Guardiola :facepalm: yebo te kamen dragi, de da još jednom vratimo nekog koga smo više puta tjerali. Pa kad ga opet otjeramo Husref će ovdje biti Anceloti :facepalm:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 09 jun 2018, 22:08

Kada su Janjosa ovdje pljuvali na sve strane i nazivali kojekakvim imenima i nazivima, svako ko bi citao imao bi dojam da će neko drugi, a na kraju Husref kojeg su prizivali, prekucati ovu ligu.

Ne vidim ovdje sada one koji su to pisali, ali su upravo oni ono sto su kao epitet davali Mehmedu.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 09 jun 2018, 22:31

Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 09 jun 2018, 22:33

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 09 jun 2018, 22:59

SarajevoJeBordo je napisao/la:Prije neki dan na forumu bilo Čala = Murinjo, sad je Dženo = Guardiola :facepalm: yebo te kamen dragi, de da još jednom vratimo nekog koga smo više puta tjerali. Pa kad ga opet otjeramo Husref će ovdje biti Anceloti :facepalm:
Ne shvatas o cemu ljudi pisu, nemoj davati zakljucak.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

DBR1987
Postovi: 810
Pridružen/a: 03 dec 2015, 20:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DBR1987 » 09 jun 2018, 23:19

Citam i ne vj ... prvo Rustemovic .... sad je i Uscuplic Ferguson postao .... daj se malo vratite procitajte SVOJE POSTOVE dok je taj isti Uscuplic trener bio ... jel na mrvama spavate? ...amnezija ?..koji vam je ba?... ovo je pravazislo sve krize ovo je onaj zadnji stadij depre kad covjek pocne preispitivat svoje odluke i stavove ....
Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu samo u Sarajevu igrati.

Leon Benko

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 09 jun 2018, 23:31

Decki misle da su smijesni. HA HA.

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 09 jun 2018, 23:52

DBR1987 je napisao/la:Citam i ne vj ... prvo Rustemovic .... sad je i Uscuplic Ferguson postao .... daj se malo vratite procitajte SVOJE POSTOVE dok je taj isti Uscuplic trener bio ... jel na mrvama spavate? ...amnezija ?..koji vam je ba?... ovo je pravazislo sve krize ovo je onaj zadnji stadij depre kad covjek pocne preispitivat svoje odluke i stavove ....
Prosto skroz. Popljuvace oni sve trenere ne bi li odbranili guzice uprave. Cuj Uscuplic bolji od Husrefa. Ustvari popljuvali su oni i Uscuplica kad je trebalo.

Neka ode Uscuplic u raspalu Slobodu i sa njima igra za titulu, igra finale kupa i odvede ih u Evropu. Smjehurija je ovdje odavno.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 10 jun 2018, 00:05

Nema para, nema vizije, nije bitan trener ako imaš tim, igrački kadar, mi to nemamo.

Kada imaš novac, kada si bezobrazan da si spreman osvojiti ligu na svaki mogući način (premije, otimanje igrača iz tuđih ekipa) tek onda možeš reći da si uspješan i da si neko i nešto.

Dinamo je imao takvog, Mamića Zdravka. Takav nama treba! Jedan bezobraznik, mučki provokator, spreman na sve za uspjeh kluba. Sve mi se čini da je AZMIR takav, a mi Azmira nemamo, već mulce i mamlaze.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 10 jun 2018, 00:36

Sad me već strah da ćemo pokvariti onaj naš prosjek titule na svako 7-8 godina.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 10 jun 2018, 00:38

Sabinho je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Prije neki dan na forumu bilo Čala = Murinjo, sad je Dženo = Guardiola :facepalm: yebo te kamen dragi, de da još jednom vratimo nekog koga smo više puta tjerali. Pa kad ga opet otjeramo Husref će ovdje biti Anceloti :facepalm:
Ne shvatas o cemu ljudi pisu, nemoj davati zakljucak.
Volio bih da mi objasniš i da shvatim. Ali ozbiljno.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 10 jun 2018, 00:48

emir79 je napisao/la:
DBR1987 je napisao/la:Citam i ne vj ... prvo Rustemovic .... sad je i Uscuplic Ferguson postao .... daj se malo vratite procitajte SVOJE POSTOVE dok je taj isti Uscuplic trener bio ... jel na mrvama spavate? ...amnezija ?..koji vam je ba?... ovo je pravazislo sve krize ovo je onaj zadnji stadij depre kad covjek pocne preispitivat svoje odluke i stavove ....
Prosto skroz. Popljuvace oni sve trenere ne bi li odbranili guzice uprave. Cuj Uscuplic bolji od Husrefa. Ustvari popljuvali su oni i Uscuplica kad je trebalo.

Neka ode Uscuplic u raspalu Slobodu i sa njima igra za titulu, igra finale kupa i odvede ih u Evropu. Smjehurija je ovdje odavno.
Pa jebote više Husref i sve. Čime nas je to kupio toliko, floskule "vojnik kluba, ratnik, borac, on voli Sarajevo" su mi na vrh glave. Volim i ja ovaj klub pa jel to znači da ga mogu vodit. Pojedini ovdje ne daju na Husrefa isto da lik ima 20 trofeja osvojenih sa Sarajevom.
Koje to uspjehe bolje Husref ima od Džene, pa se ironično piše "Čuj Uscuplic bolji od Husrefa". Dženo ima u sebi to nešto, trenersko, i to je činjenica i to mu niko ne može osporit. Tukli smo norvežane u gostima, tukli smo odličnu ekipu Atromitosa, bili ravnopravni sa njemackim velikanom na Koševu, i tamo bili odlicni prvih 20 minuta, ima kup ima titulu, i sta sad to se sve kao slucajno desilo ?
Ne branim ni jednog ni drugog,jer obojica nisu kalibar za Sarajeva, bar Dzeno trenutno nije, ali pjedinci ovdje samo sto se ne kunu u Husrefa.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 10 jun 2018, 01:02

Pantelija je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Trener se ne postaje kroz licence i ostala sranja, koje moraš završiti, nego se rodiš.... Tako je dzenan iščupalic trener! Koji zna kako se radi posao Q vi pričajte sta hoćete....
Bravo care, to je to. Koga biste uzeli, Dženu bez licence ili Ješića sa svim licencama? Mojne šuplje, Dženo svake godine klepi neke trofeje, lik je za 2 sezone stig'o Husrefa po trenerskim uspjesima a Husref je trener 20ak godina.
Dženo je "budala" i zato i ima uspjehe, postavi ekipu da napadne svakoga, da ih ganja po terenu.... Husref od početka udje ko pizda, a ako do 60-te ne udje sta ili primimo panika i haos....
Mada u vrijeme džene prvi ja pa i ostali nismo cijenili onu strasnu igru **** nas jesic i husref u guzicu....
Dženu ne može nadigrani ni jedan trener samo jer nije šabloni trener za razliku od ostalih.... Imao je mana, oko rotiranja igrača ali boze moj
..
slika
Ja ne znam ljudi kako možete biti kritični na levelu šestogidišnjeg dječaka. Jel valja Dženo ili ne valja? Dajte se više svi osvijestite!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 jun 2018, 01:12

Možete sad kopat ovakve postove gdje je svaki forumaš u revoltu nešta napisao za nekog. O tome šta ja mislim o Janjošu govori moj avatar, a i prvi sam ovdje prije 2-3 mjeseca napisao da bih volio Dženu vidjet na klupi al da mu srede licencu, jer je Husrefovo vrijeme prošlo. Uostalom, savršen trener ne postoji nigdje u svijetu, još se nije našao neko ko će igrat svaku utakmicu za 10. Činjenica je da Dženo ima sve što ima Husref u peterostruko kraćoj trenerskoj karijeri.
Kao što neko napisa, otkud tolika ironija u pisanju "E čuj Dženo bolji od Husrefa", kao da je Husref osvojio 50 trofeja u ligi a Dženo trenirao Famos. Husref je najrealnije rečeno prosječan trener lige kojeg je uz to i vrijeme pregazilo. Titulu u ovoj pišljivoj ligi ima i Karačić, ima je i Vlado Jagodić, Amar Osim ih ima nekoliko a nezaposlen je tri godine, niko ga neće. Nikad mu neću zamjerit rezultate, al izjave od ove sezone i klimanje glavom upravi definitivno hoću, sebi je pljunuo na obraz.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 10 jun 2018, 01:17

dzeno je imao najbolju poslijeratnu ekipu sarajeva i opet se patio, husref ima grupu najvecih mentalnih patuljaka u ligi.
ni husref ni dzeno nisu nista posebno a opet se raspravljate oko njih kao da se raspravljate o guardioli i conteu.
dosta je vise vracanja kako trenera tako i igraca. jbt 5 trenera se vrti oko kluba kao da ne postoji niko drugi.

DZABA BILO KOJI TRENER KAD IMAMO ONU QURVU NA CELU KLUBA.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 10 jun 2018, 01:18

skoroalen je napisao/la:Možete sad kopat ovakve postove gdje je svaki forumaš u revoltu nešta napisao za nekog. O tome šta ja mislim o Janjošu govori moj avatar, a i prvi sam ovdje prije 2-3 mjeseca napisao da bih volio Dženu vidjet na klupi al da mu srede licencu, jer je Husrefovo vrijeme prošlo. Uostalom, savršen trener ne postoji nigdje u svijetu, još se nije našao neko ko će igrat svaku utakmicu za 10. Činjenica je da Dženo ima sve što ima Husref u peterostruko kraćoj trenerskoj karijeri.
Kao što neko napisa, otkud tolika ironija u pisanju "E čuj Dženo bolji od Husrefa", kao da je Husref osvojio 50 trofeja u ligi a Dženo trenirao Famos. Husref je najrealnije rečeno prosječan trener lige kojeg je uz to i vrijeme pregazilo. Titulu u ovoj pišljivoj ligi ima i Karačić, ima je i Vlado Jagodić, Amar Osim ih ima nekoliko a nezaposlen je tri godine, niko ga neće. Nikad mu neću zamjerit rezultate, al izjave od ove sezone i klimanje glavom upravi definitivno hoću, sebi je pljunuo na obraz.
To ja pričam. Pojedini ga dižu u nebesa i brane a ne znam samo čime nas je zadužio, šta to on ima što nema Dženan. Ove sezone mi je skroz pao u očima. Možda trenutno i Dženo nije za nas, ali da biram izmedju njih dvojice, uvijek bih izabrao Dženu, samo zato što igra mangupski fudbal i ne **** nikog, ili igrao protiv Leotara ili protiv Borussie.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 10 jun 2018, 01:47

ajdohordas je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Možete sad kopat ovakve postove gdje je svaki forumaš u revoltu nešta napisao za nekog. O tome šta ja mislim o Janjošu govori moj avatar, a i prvi sam ovdje prije 2-3 mjeseca napisao da bih volio Dženu vidjet na klupi al da mu srede licencu, jer je Husrefovo vrijeme prošlo. Uostalom, savršen trener ne postoji nigdje u svijetu, još se nije našao neko ko će igrat svaku utakmicu za 10. Činjenica je da Dženo ima sve što ima Husref u peterostruko kraćoj trenerskoj karijeri.
Kao što neko napisa, otkud tolika ironija u pisanju "E čuj Dženo bolji od Husrefa", kao da je Husref osvojio 50 trofeja u ligi a Dženo trenirao Famos. Husref je najrealnije rečeno prosječan trener lige kojeg je uz to i vrijeme pregazilo. Titulu u ovoj pišljivoj ligi ima i Karačić, ima je i Vlado Jagodić, Amar Osim ih ima nekoliko a nezaposlen je tri godine, niko ga neće. Nikad mu neću zamjerit rezultate, al izjave od ove sezone i klimanje glavom upravi definitivno hoću, sebi je pljunuo na obraz.
To ja pričam. Pojedini ga dižu u nebesa i brane a ne znam samo čime nas je zadužio, šta to on ima što nema Dženan. Ove sezone mi je skroz pao u očima. Možda trenutno i Dženo nije za nas, ali da biram izmedju njih dvojice, uvijek bih izabrao Dženu, samo zato što igra mangupski fudbal i ne **** nikog, ili igrao protiv Leotara ili protiv Borussie.
Braćo, apsolutno je nebitno ovdje ko je kakav trener. Ono na šta ja želim ukazati jeste da mi kao navijači moramo promijeniti svijest, rezonovanje i način kritike. Godinama se ova imena vrte oko kluba i uvijek je isti scenarij - tjeranje. Budite uvjereni u to da NIKADA, NIKADA, ALI BAŠ NIKADA čovjek sa stavom i profesionalac 1 kroz 1 neće sjesti na našu klupu! Zašto? Primjer: Husref kaže ostaju Halilović i Crepulja, trebaju mi. Uprava nije sposobna da ih zadrži. Šta uradi čovjek sa stavom? - Dajem otkaz jer ne želim raditi u okruženju gdje moje želje neće biti ispunjene, a nisu nerealne! Mogu nas voditi samo ovakvi, kakvi i jesu do sad, i imena koja se vrte! Ljudi koji su navikli da budu potlačeni od svih uprava i da rade kako MORAJU, a ne kako MISLE DA TREBA! Zašto ja ne pišem da Husrefa treba otjerati? Ne zato jer mislim da je trenerski mag. Nego zato JER NAM MIJENJANJE TRENERA 2-3 PUTA U 365 DANA NIJE NIŠTA DOBRO DONIJELO NITI ĆE DONIJETI! Plitko navijači razmišljaju, doće drugi i biće bolje. Uprava dovede drugog i ljudi se ušute. Zašto se ušute? Zato jer zbog promjene trenera zaborave da je ta uprava kancer i da će biti isto i da tjeraju trenere da bi se kroz to zaštitili! UPAMTITE, da na klupi zajedno sjede Husref, Dženo i Čala, ostvarit ćemo isti rezultat i plasman! Ako sam kuću napravio na klizištu, džaba mi fasada, podno grijanje, najskuplja stolarija, najskuplji krov - SRUŠIT ĆE SE! Ljudi koji vode klub pretvorili su ga u blato i močvaru gdje ne želi niko sa znanjem i stavom da pliva! A pojedini koji demantuju sami sebe sa svojim mišljenjem samo prave same sebe smiješnim!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 jun 2018, 02:19

@SarajevoJeBordo dobar post, slažem se s većinom. Al brate, mi se tu ništa ne pitamo. Kurvu može otjerat samo Tan, kao i ostatak uprave. Naše je recimo da raspravljamo o zelenom terenu, naša diskusija se svodi na stvari za koje je direktno trener odgovoran, svejedno da li iza njega stoji Perez ili Sabrina. Nije Sabrina kriva što smo Sariću održavali formu, a i ako jest, ako je ona ili neko drugi to naredio Husrefu i platio za šutnju, onda je Husref obični plaćenik.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5829
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 10 jun 2018, 06:00

Husref, slijeze ramenima
Dzeni copa nos
Cala gleda u stoparicu bla bla bla

Sa ovim igracima i sa ovom upravom nijedan trener nemoze vise od 3 ceg mjesta.

Duljevic saric kuzmanovic znaci i ako se doda tu jos Mihojevic dode se do zakljucka da mi nemamo viziju niti para. I sto je najgore svake godine sve manje para.

Nisam za Husrefa al on je bolji od Uscuplica za duplo plus covjek ima i licenc, a dzeno nece cak ni da pokusa da je izvadi to dokazuje koliko je on bas zainteresovan za poso, bez obzira sto ima dobre rezultate sa juniorima ove godine, prem da do ove godine vjecito je bio 2 ili treci i u juniorima

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 07:40

FrancescoTotti je napisao/la:dzeno je imao najbolju poslijeratnu ekipu sarajeva i opet se patio, husref ima grupu najvecih mentalnih patuljaka u ligi.
ni husref ni dzeno nisu nista posebno a opet se raspravljate oko njih kao da se raspravljate o guardioli i conteu.
dosta je vise vracanja kako trenera tako i igraca. jbt 5 trenera se vrti oko kluba kao da ne postoji niko drugi.

DZABA BILO KOJI TRENER KAD IMAMO ONU QURVU NA CELU KLUBA.
imao je Čala još gore mentalno za 2 igrača...i bukvalno bez zadnjeg veznog igrao pa je puno bolje ekipa izgledala, pravila po 30 šansi po tekmi, i bila u igri za sve trofeje do zadnjeg kola....do trenera je u velikoj mjeri...do motivacije je jedno 30%....najbolju odbranu lige imali sa Novakovićem otpisanim...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Pitar6785, pitartz i 54 gosta.