FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 dec 2018, 21:53

Znaci jos 3 kola pa pocinje famozni 3. krug.
City na strani, Krupa kod kuce i Siroki na strani. Ako Bog da 7 bodova i zaokruziti na 50.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 01 dec 2018, 21:58

alenpitar je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Pod hitno dovesti psihologa ako zelimo nastaviti borbu za titulu.
Ima vec :thumbup:
Onda obavezno ubaciti jos 2-3 akademca u prvih 11 :bih:
Moj Ahbabu oni bi SABANOVICA na klupu . Mujakic,Kovacevic , Pidro,Sabanovic,Kurdic ,Mustafic i dr.... su igraci podjednakih kvaliteta ,samo neko ima vise utakmica pa isplivali. Za Pidru se govorilo da nije jos spreman , a "nuto" danas hvalospjevi. Sabanovic ne zaostaje samo mu treba utakmica.I Kovacevicu se prebacivalo da je mlad i da treba na posudbu , daj Dzafica ... Niko nije postao igrac na klupi . Sabanovic ce im biti zakletva , samo jos pet/sest utakmica . Akademija je skola u rangu najboljih u okruzenju,pa pobjedjivali smo Partizan(akosn).Svi ovi sa strane koji igraju nisu prosli skolu kao nasi AKADEMCI i bit ce za klasu bolji od Adukora,Rahmana(hvala im trebali su nam ovu sezonu i trebat ce jos 6 mj.).
Zaboravljaju se asisti Sabanovica . Kako se Pidro raduje . Kako Mustafic nabode Bilbiju . Ma imaju srce ko Trebevic i muda bika.
Trazili ste dobil ste i ne znate uzivati. Nasa djeca . Ponos nas .Domaci proizvod.Ziva i zdrava nam bila Akademija.Hvala i ovim u Upravi , samo nemojte past na med i prste lizat. Bit cete i Vi nagradjeni (Upravo),samo ne budite gladnih ociju , to ne moze ni Amidza nahranit.U pamet Upravo , budite gospoda, a prije svega ljudi. Selam @ :bih: **** brate , neka si ih ruzio , sad ih pohvali. Vozdra.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tareizo » 01 dec 2018, 22:03

cestitke na zasluzenoj jesenjoj tituli

maksuz selam za mortema
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 dec 2018, 22:09

slika

Gledaj Pidre svega ti.. :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 01 dec 2018, 22:11

Samozdravlje je napisao/la:
Moj Ahbabu oni bi SABANOVICA na klupu . Mujakic,Kovacevic , Pidro,Sabanovic,Kurdic ,Mustafic i dr.... su igraci podjednakih kvaliteta ,samo neko ima vise utakmica pa isplivali. Za Pidru se govorilo da nije jos spreman , a "nuto" danas hvalospjevi. Sabanovic ne zaostaje samo mu treba utakmica.I Kovacevicu se prebacivalo da je mlad i da treba na posudbu , daj Dzafica ... Niko nije postao igrac na klupi . Sabanovic ce im biti zakletva , samo jos pet/sest utakmica . Akademija je skola u rangu najboljih u okruzenju,pa pobjedjivali smo Partizan(akosn).Svi ovi sa strane koji igraju nisu prosli skolu kao nasi AKADEMCI i bit ce za klasu bolji od Adukora,Rahmana(hvala im trebali su nam ovu sezonu i trebat ce jos 6 mj.).
Zaboravljaju se asisti Sabanovica . Kako se Pidro raduje . Kako Mustafic nabode Bilbiju . Ma imaju srce ko Trebevic i muda bika.
Trazili ste dobil ste i ne znate uzivati. Nasa djeca . Ponos nas .Domaci proizvod.Ziva i zdrava nam bila Akademija.Hvala i ovim u Upravi , samo nemojte past na med i prste lizat. Bit cete i Vi nagradjeni (Upravo),samo ne budite gladnih ociju , to ne moze ni Amidza nahranit.U pamet Upravo , budite gospoda, a prije svega ljudi. Selam @ :bih: **** brate , neka si ih ruzio , sad ih pohvali. Vozdra.
Tako je brate. Mnogi ovdje uopste ne kontaju sta znaci ova AKADEMIJA i kakvo je to bogatstvo. Ja bi svu ovu djecu ubacio u prvih 11 pa nek igraju i pokazu placenicima kako se bori za sveti dres. Sigurno bi za godinu ili dvije dominirali ovom ligom.
Da gurbeti imaju ovako nesto, to bi svaki dan bilo na svim naslovnicama u zemlji. Vidis da svi ''veci klubovi'' u drzavi sami sebi grizu muda kad vide ovu mladost i slogu medju njima. A jos kad bace pogled na tabelu, proklinju matere sto nisu rodjeni kao Pitari :bih:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 dec 2018, 22:12

tareizo je napisao/la:cestitke na zasluzenoj jesenjoj tituli

maksuz selam za mortema
:salut: :bow:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 dec 2018, 22:13

Samozdravlje je napisao/la:
Moj Ahbabu oni bi SABANOVICA na klupu . Mujakic,Kovacevic , Pidro,Sabanovic,Kurdic ,Mustafic i dr.... su igraci podjednakih kvaliteta ,samo neko ima vise utakmica pa isplivali. Za Pidru se govorilo da nije jos spreman , a "nuto" danas hvalospjevi. Sabanovic ne zaostaje samo mu treba utakmica.I Kovacevicu se prebacivalo da je mlad i da treba na posudbu , daj Dzafica ... Niko nije postao igrac na klupi . Sabanovic ce im biti zakletva , samo jos pet/sest utakmica . Akademija je skola u rangu najboljih u okruzenju,pa pobjedjivali smo Partizan(akosn).Svi ovi sa strane koji igraju nisu prosli skolu kao nasi AKADEMCI i bit ce za klasu bolji od Adukora,Rahmana(hvala im trebali su nam ovu sezonu i trebat ce jos 6 mj.).
Zaboravljaju se asisti Sabanovica . Kako se Pidro raduje . Kako Mustafic nabode Bilbiju . Ma imaju srce ko Trebevic i muda bika.
Trazili ste dobil ste i ne znate uzivati. Nasa djeca . Ponos nas .Domaci proizvod.Ziva i zdrava nam bila Akademija.Hvala i ovim u Upravi , samo nemojte past na med i prste lizat. Bit cete i Vi nagradjeni (Upravo),samo ne budite gladnih ociju , to ne moze ni Amidza nahranit.U pamet Upravo , budite gospoda, a prije svega ljudi. Selam @ :bih: **** brate , neka si ih ruzio , sad ih pohvali. Vozdra.
Bravo, to bi bilo to. Jos kada dodamo tu Dizdarevica, Salcina, Imamovica...

Osim sto cemo imati tim koji ce godinama dominirati, garantujem da ce Sarajevo u narednih 5 godina dati najvise reprezentativaca i to kakvih. Kovacevic ce da bude budiuca 1. nase A reprezentacije.

Moram jos da dodam, da je malo "reklame" dobio nas golman za onu paradu. Uzmimo u obzir da je to akademac, a parada kakvu je on danas izveo se viđaju rijetko i u ligama "5".

Ponosan sam i uzivam do 23. februara, a poslije opet neka me puca nervoza.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 01 dec 2018, 22:22

Kako smo jadni to je cudo,danas vidim nakon greske Tatara odma ga pocese pljuvat pa jel ovo realno :lol:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 01 dec 2018, 22:33

bordopoeta je napisao/la:Od srca čestitke igračima, SŠ, Hadžiji i bezbeli svim navijačima bordo-bijele boje! Tako su nas usrećili, kao što kaže ona pjesma :"Za sriću mi malo triba...". Fantastično odrađena polusezona, iznad svih očekivanja, nakon ne baš sjajnog početka. Kada je bilo najteže momci su pokazali od kakvog su materijala sazdani. Ne bih da budem veći katolik od pape, smatram da to i Hadžija i SŠ bolje znaju od svih nas na forumu, ali bih volio kada bi se popravila igra u odbrani, malo utegnula, pa što da ne i kadrovski pojačala, jer je odbrana temelj svakog tima, kao što bi rekao veliki Alex Ferguson:
"Odbrana osvaja titule". Mnogo zdravlja i još više sreće, dragi moji pitari! I aBd do duple!!! :bih:
:tokralju: :tokralju: Sve se slazem , a samo bih ti jedno protivrjecio. Odlucio Husref,Hadzija,Uprava , a i Amidza voli puno golova , da igramo vrlo ,vrlo ofanzivno . odatle i 43 gola i more sansi neiskoristenih. Zato trpi odbrana . Podsjecaju li te centarsutevi Pidre na one Dragana Djajica i Predraga Pasica .Vjerujem da i Sabanovic to ima pohranjeno u mozgu(memoriji) , samo jos 5/6 tekmi i imat cemo bekovski par isti kao U21 repka ,a za 2/3 godine bit ce isti kao reprezentacije :bih: . Selam i postovanje.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 01 dec 2018, 22:37

[quote="Pitar6785"]Svaka cast momci, sad za hastal adukorom i rahmanovicem ponudit ugovor ako hoce produzit nece, dovest nove igrace na njihovo mjesto i polahko ih uigravat kriz kup utakmice i utakmice lakse rizika i to je to na kraju ako osvoimo titulu izljubit se i rastat na fin posten nacin, a oni nama nek vrate sve plate sto smo im dali prve dvije godine (posebno rahmanovic koji se bavio tada striktno kick boxsom)

Kapitenu , zelim ti da prvi dignes pehar(e) u zrak. Hoce li biti nick Pitar678518, Akademija to zasluzuje. :bow: :thumbup: :njanjanja:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 01 dec 2018, 22:37

zagor1987 je napisao/la:Kako smo jadni to je cudo,danas vidim nakon greske Tatara odma ga pocese pljuvat pa jel ovo realno :lol:
Uzela ga raja na zub zbog "fair playa" i prekida naseg napada jel je Jamak fol ostao da lezi,kasnije isti nakon uleta doktora najnornalnije ustao cim su ga iznjeli i trazio da se iste sekunde vrati u igru.


I jesmo vala humanitarci fol nekakvi po pitanju ovoga.Nista ne izbijaj vozi majstore.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 01 dec 2018, 22:39

Bravo bravo i bravo!!! Rahmanu pokusat produzit ugovor. To evo ponavljam mjesec dana.
Kovacevic strasan danas, valjda je usutkao one skeptike.
Ahmet me iznenadio losom igrom, prvi put kako je kod nas da sam na poluvremenu vikao vadi ga husrefe. Ostali svi na nivou.
Odmorite momci zasluzili ste. Hvala za jesen blistavu, sad ZLATNO PROLJECE, molim :kafa:

Al su se strumfovi raskokodakali oko crvenog kartona, to mi je nesto najsladje danas :urnebes: :urnebes:
Dajte nek mi neko zalijepi onaj video sa sudijskim greskama u korist zeljeznicmara molim vas, objavljivao je neko yt video na ovoj temi vec.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 dec 2018, 22:44

zagor1987 je napisao/la:Kako smo jadni to je cudo,danas vidim nakon greske Tatara odma ga pocese pljuvat pa jel ovo realno :lol:
Koga je brate poceo pljuvat, sta izmisljas, evo ja sam prvi napisao da mi se nije svidio njegov potez ko da je na termin doso i da bi mu trebo Husref reci da se to ne radi kad imas gurav rezultat, kad je tekma rijesena radi sta hoces
A inace ovdje 90% ljzdi smatra da je Tatar jedan od najzasluznijih za jesenju titulu , nek ga zdravlje posluzi i nek nastavi ovako aBd
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 01 dec 2018, 22:49

FrancescoTotti je napisao/la:
Al su se strumfovi raskokodakali oko crvenog kartona, to mi je nesto najsladje danas :urnebes: :urnebes:
Sellam konama :wave:
slika
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2018, 23:01

Pa danas ja kada kazem da je bolji od hebiba i da za hebibovu minutazu bi bio vec sad strasan igrac, pvdje neki misle da ja pisem to zbog hebiba. Ne! Pisem jer je momak bolji od hebiba, mladi reprezentativac je, akademac je, voli klub, i ima OGROMAN prostor za napredak. Hebiba bi svaku tekmu u 70' ubacio da Drzi ravnotezu na strani.
Danas sabanovic je imao 3-4 puta strasna uyrcavanja koja su nazalost zavrsavala losim pasovima.
Danas je dupovac imao duplo manje duela sa krilima nego kada igra hebib ali to niko ne vidi. Halid jebstrasan potencijal na ovoj poziciji, a da vas podsjetim, ko je zadnji desni bek koji je valjao?

Evo sjetite se. Mene sjecanje sluzi mozda Bane Arsenijevic... ostalo sve propali pokusaji ... zadnji dusan hodzic!
Je li sada jasno zasto ae od halida mora napraviti prvi bek ekipe? Nema desnih bekova, ono sto ista vrijedi bez problema nadje anbazman vani.
Hebib je prodao svoj prime, i sada je tu gdje jeste, od srca mu zelim azerbejdzan ili arape da uzme lovu i osigura egzistenciju jer je ekstra momak kao osoba, nije hinja i postuje klub.

Nihad, pidro danas odlicni na svojoj strani sem gola... opet ista greska pidre ... ali nema veze... 20 !

Kovacevic.... moze li gif one odbrane... sta je ono bilo sunce ti ljubim!!!! Pa cak i kod gola, strasno jenodbranio prvi udarac
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 dec 2018, 23:05

zagor1987 je napisao/la:Kako smo jadni to je cudo,danas vidim nakon greske Tatara odma ga pocese pljuvat pa jel ovo realno :lol:
Šuti, ne do bog da smo kiksali, vidio bi ti pljuvačine. Poletili smo malo, to je evidentno, pa se sad čudimo i nešto nam nije pravo kad se ekipi desi loš dan, poluvrijeme ili utakmica. Nešto se čudimo što je Merso odigrao loše, kao da nije čovjek pa ne može imati loš dan. Kažem, čim nije situacija kakva se priželjkuje, odmah se kreće s lupanjem gluposti i negativom. Ali, takav je mentalitet, ne samo ovdje na temi, već i u svim sferama života.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 01 dec 2018, 23:08

Malo macku teleca glava.

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 01 dec 2018, 23:10

Pantelija je napisao/la:
Kovacevic.... moze li gif one odbrane... sta je ono bilo sunce ti ljubim!!!! Pa cak i kod gola, strasno jenodbranio prvi udarac
slika
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 01 dec 2018, 23:14

Dominacija. Imamo sve preduslove za doplu krunu, i bit ce tako aBd.
Ja bih već počeo razmišljati o tome na koji način se suprotstavlja jacim protivnicima u evropskim utakmicama. Al ozbiljno.
Vladaneeeeeee....
I slažem se sa svakim onim ko kaže da je Šabanović bek a Hebib nije. I to, bolji bek...bolji.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 01 dec 2018, 23:21

Ma dajte ljudi. Budite malo realni.

Ne mogu svi Akademci odmah u prvih 11. Kombinacija mladih igrača i iskusnih lisaca na bosanskim njivama može uroditi plodom. :D

Svi u napad jedan je HASE!!!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.