FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 nov 2018, 22:06

StariGrad071 je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Izgleda Hebib klupa sutra.
Koliko je to sigurno :?:

Ne znam, napisa momak na infou.

Kovacevic
Sabanovic Dupovac Mujakic Pidro
Adukor Stanojevic
Tatar Rahmanovic Krste
Ahmetovic
Ova postava grmi majstore!
Šabanović je bolji bek od Hebiba kojeg bih isključivo koristio u ofanzivi!
Hebiba zadnjih pola sata ubaciti da unosi dar-mar u redovima odbrane kmelje, on kad je svjež, letiiii! :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 02 nov 2018, 22:07

Pa mi kad smo najlosiji bili a oni prvi,, znali smo ih dobiti , ili odigrati tekmu gdje ih ubijemo igrom i uzmemo bod.. to nista ne predstavlja u derbiju, ali ako su treneri pametni i igraci mogu to iskoristiit, recimo ovo ako mozemo nazvati rasulu, mada ne vjerujem da je tako kako se prica. al ova situacija ne znaci mnogo na derbiju..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 02 nov 2018, 22:12

StariGrad071 je napisao/la:Izgleda Hebib klupa sutra.
Meni rekose bas suprotno
Kova
Hebib-adukor-mujakic-pidro
Rahman- stanojevic-crepulja
Tatar- ahmet- krle
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 02 nov 2018, 22:13

Yebat cemo im nanu naninu
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 nov 2018, 22:22

Samo maksimalno motivisani i uz zalaganje 110% ih mozemo dobiti. Oni ce lomiti,stipati,bacati se,gristi da ne izgube.
I ne zaboravimo,jesu trenutno igracki ispod nas,jesmo mozda papirnati favoriti,ali i GOSK je najslabija ekipa lige pa vidjeli smo sta bi.
I jos sto je vrlo bitno sutra je navijanje,maksimalna podrska ekipi do zadnjeg minuta,da im budemo vjetar u leđa,a i uhljupe da pobijedimo i na tribinama i na terenu.

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 02 nov 2018, 22:25

Inijesta je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Izgleda Hebib klupa sutra.
Meni rekose bas suprotno
Kova
Hebib-adukor-mujakic-pidro
Rahman- stanojevic-crepulja
Tatar- ahmet- krle

Ma ovo je preofanzivno. 3 igraca koji su defanzivno orijentisana. Vidjet cemo sutra.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 nov 2018, 22:43

Samo su šminka ove crne majice što nose Husref i Krle na ovoj pressici. Zna li neko ima li ih u ponudi ili će uskoro biti? Odmah bi sebi jednu pikirao..

Ma neće biti iznenađenja u sastavu, sto posto, pogotovo u derbiju. Hebib na beku, Crepulja ima problema s koljenom, pa ga sigurno neće stavljati od prve minute. Ovo ostalo standardno, samo se nadam da će biti Adukor u paru s Stanojevićem na DMF. Trojac Adukor-Stanojević-Rahmanović je najjači u ligi i na sredini bi ih uzeli samo tako, a svi znamo šta znači dobar, pokretljiv i jak vezni red. Samo Adukora vrati Husrefe, a ostalo po starom.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 02 nov 2018, 22:45

AlfredNobel je napisao/la:Samo su šminka ove crne majice što nose Husref i Krle na ovoj pressici. Zna li neko ima li ih u ponudi ili će uskoro biti? Odmah bi sebi jednu pikirao..

Ma neće biti iznenađenja u sastavu, sto posto, pogotovo u derbiju. Hebib na beku, Crepulja ima problema s koljenom, pa ga sigurno neće stavljati od prve minute. Ovo ostalo standardno, samo se nadam da će biti Adukor u paru s Stanojevićem na DMF. Trojac Adukor-Stanojević-Rahmanović je najjači u ligi i na sredini bi ih uzeli samo tako, a svi znamo šta znači dobar, pokretljiv i jak vezni red. Samo Adukora vrati Husrefe, a ostalo po starom.
Isto mislim, ako ponovo izvede sasatav ko protiv goska sa adukorom nazad i sredinom onakvom mislim da smo ga popusili
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
benko21
Postovi: 2543
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 02 nov 2018, 22:48

AlfredNobel je napisao/la:Samo su šminka ove crne majice što nose Husref i Krle na ovoj pressici. Zna li neko ima li ih u ponudi ili će uskoro biti? Odmah bi sebi jednu pikirao..

Ma neće biti iznenađenja u sastavu, sto posto, pogotovo u derbiju. Hebib na beku, Crepulja ima problema s koljenom, pa ga sigurno neće stavljati od prve minute. Ovo ostalo standardno, samo se nadam da će biti Adukor u paru s Stanojevićem na DMF. Trojac Adukor-Stanojević-Rahmanović je najjači u ligi i na sredini bi ih uzeli samo tako, a svi znamo šta znači dobar, pokretljiv i jak vezni red. Samo Adukora vrati Husrefe, a ostalo po starom.
ima u ponudi u fan shopu
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 nov 2018, 23:08

benko21 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Samo su šminka ove crne majice što nose Husref i Krle na ovoj pressici. Zna li neko ima li ih u ponudi ili će uskoro biti? Odmah bi sebi jednu pikirao..

Ma neće biti iznenađenja u sastavu, sto posto, pogotovo u derbiju. Hebib na beku, Crepulja ima problema s koljenom, pa ga sigurno neće stavljati od prve minute. Ovo ostalo standardno, samo se nadam da će biti Adukor u paru s Stanojevićem na DMF. Trojac Adukor-Stanojević-Rahmanović je najjači u ligi i na sredini bi ih uzeli samo tako, a svi znamo šta znači dobar, pokretljiv i jak vezni red. Samo Adukora vrati Husrefe, a ostalo po starom.
ima u ponudi u fan shopu
Znaš li slučajno koliko rapa?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
benko21
Postovi: 2543
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 02 nov 2018, 23:14

AlfredNobel je napisao/la:
benko21 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Samo su šminka ove crne majice što nose Husref i Krle na ovoj pressici. Zna li neko ima li ih u ponudi ili će uskoro biti? Odmah bi sebi jednu pikirao..

Ma neće biti iznenađenja u sastavu, sto posto, pogotovo u derbiju. Hebib na beku, Crepulja ima problema s koljenom, pa ga sigurno neće stavljati od prve minute. Ovo ostalo standardno, samo se nadam da će biti Adukor u paru s Stanojevićem na DMF. Trojac Adukor-Stanojević-Rahmanović je najjači u ligi i na sredini bi ih uzeli samo tako, a svi znamo šta znači dobar, pokretljiv i jak vezni red. Samo Adukora vrati Husrefe, a ostalo po starom.
ima u ponudi u fan shopu
Znaš li slučajno koliko rapa?
eh to ti ne bi znao reci
zaboravi pitati danas za cijenu
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 nov 2018, 23:17

@benko21
Nema veze, pogledaću. Hvala. :thumbup:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 02 nov 2018, 23:19

Kad su nas mogli pobijediti sa Mulalicem na klupi, Tiagom, Nedom, Kosoricem isl panjevima mogu i sutra, ako udjemo sa ista manje od 120% zalaganja. Gradski derbiji su takvi, svugdje u svijetu. Zato se nadam da su naucili lekciju prosle godine. Nek igraju na rubu kartona, u kost, nek ne zale guzove i cjevanice i pobjeda je nasa.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 nov 2018, 23:32

Ma mi ako odigramo upola onako kao na Grbavici, trkački odlično, brzo i borbeno, uz dozu sreće koju nismo imali prošli put, pobjeda je neupitna. Samo se ne treba opustiti, ne treba igrati mekano i bojažljivo, ne kažem da treba noge lomiti, jer tako igraju samo papci i seljačke ekipe, a ni ne vodi nas debil Sablja. Ali, treba odigrati pametno, jer je mozak najbitniji u fudbal. Ukoliko ti imaš samo borbenost bez imalo fudbalske pameti, sviraj qurcu.

Ja imam neki pozitivan predosjećaj, e sad da li je to dobro ili nije, jer vazda kad sam optimisitičan bude pogubno za nas. :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 02 nov 2018, 23:42

Kad god smo im trebali zakucati posljednji ekser u kovčeg, oni bi vaskrsnuli.

Mnogo opreza i pameti nam treba. Sretno nam. Bod nas ostavlja na prvom mjestu...

Avatar
benko21
Postovi: 2543
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 02 nov 2018, 23:52

slika

:opaopa: :opaopa:
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Lik
Postovi: 5293
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 02 nov 2018, 23:52

hilmo je napisao/la:Kad god smo im trebali zakucati posljednji ekser u kovčeg, oni bi vaskrsnuli.

Mnogo opreza i pameti nam treba. Sretno nam. Bod nas ostavlja na prvom mjestu...
Sve stoji, samo neka budu tri sutra! :opaopa: :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1485
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 02 nov 2018, 23:56

Vcrs oko 9 bilo stotinjak hordi pored vjecne pjevaju zašto nema štrumfova, **** te željo i to, baš me sdrenalin nakav spuca :mrgreen:

SPUCAJTE IM TRICU I UGASITE IH NANU IM NANINUU.

KO KUDUZZ BADEMUUUUUUH
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 02 nov 2018, 23:56

Husrefe, vakat je!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 03 nov 2018, 00:02

Saraj'vo, za tebe živimo!!!

IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Trica ako Bog da (mislim na bodove), a i sa 1:0 elham. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.