FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 04 jan 2019, 23:44

AlfredNobel je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Tatomirovic se vraca??
Otkud ta informacija?
Raskino ugovor sa onim fincima , realno dobro rijesenje moze i na beka i stopera, jedino sto je stranac...
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 04 jan 2019, 23:45

Hvala na podrsci braco.
Ne obazirite se na Nobela, krivo mu sto nema veze u klubu kao ja :citanovine:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 04 jan 2019, 23:49

benko21 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Tatomirovic se vraca??
Otkud ta informacija?
na Tatomirovica zaboravite
ne vraca se nego je potpisao za klub iz HNL
Tako je, ona njegova hanuma je spominjala nedavno da su kupili stan u Hrvatskoj.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 jan 2019, 23:53

Ja kontao nešto se šuška, kad ono samo nečija želja. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 05 jan 2019, 00:01

Cuj Rok stranac :o :o
Pa kakav je to slovenac kojem bosnjo nije caca? :lol:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Pitaristok
Postovi: 1710
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 05 jan 2019, 00:02

zato sto se uglavnom fulalo sa starijim igracima, zato sd, uo, a i hus nisu za starije igrace

zagorski
Postovi: 7640
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 05 jan 2019, 00:12

Pitaristok je napisao/la:zato sto se uglavnom fulalo sa starijim igracima, zato sd, uo, a i hus nisu za starije igrace
Nema star i mlad, ima dobar i los igrac.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jan 2019, 00:25

Ma gluposti su to oko godina.. Taman je nekom bitno koliko igrač ima godina ako se radi o suhom kvalitetu kao što je Rok. Godine su bitne, ali u nekim drugim okolnostima. Nemojte bezveze lupati, nigdje veze razlozi.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 05 jan 2019, 00:55

Denchi je napisao/la:
Pitaristok je napisao/la:nasi su protiv dovodenja starijih igraca, zato zaboravite na slovenca
Jel to nesto od juce jer smo nedavno vratili dvojicu sa po 30 kuka?

Treba mozda upravu podsjetit na Calin zimski prelazni kad su mu doveli lelica I liivaka I ostali smo kratkih rukava bas zbog te stednje na prelaznom, isto na duplu isli
Čalin prelazni rok, prije dvije godine je, poslije Ješićevog (Kramar, Krajšnik, Simeunović, brazilci sa Mijanmara) najgori u historiji kluba.A Ihtijarević mjesec prije javno najavio totalni remont u tom prelaznom roku, kad ono Lelić i Livak, a za duplu se borili :facepalm: :facepalm: :facepalm: Zato sada ne bi trebalo štediti, pitanje je kada će nam se ponovo ovako očistiti put prema duploj kruni.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 05 jan 2019, 01:03

AlfredNobel je napisao/la:Ma gluposti su to oko godina.. Taman je nekom bitno koliko igrač ima godina ako se radi o suhom kvalitetu kao što je Rok. Godine su bitne, ali u nekim drugim okolnostima. Nemojte bezveze lupati, nigdje veze razlozi.
Godine su bitne ako si Dinamo pa dovedeš Olma i Roga pa ih udaš za milione. Mi trebamo težiti ka dovođenju nekih kvalitetnih i iskusnih igrača oko kojih ćemo stavljati naše akademce da stasaju. Neće Mustafić i Kurdić uz Rustemovića postati igrači. (Navodim primjer).
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jan 2019, 01:08

SarajevoJeBordo je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ma gluposti su to oko godina.. Taman je nekom bitno koliko igrač ima godina ako se radi o suhom kvalitetu kao što je Rok. Godine su bitne, ali u nekim drugim okolnostima. Nemojte bezveze lupati, nigdje veze razlozi.
Godine su bitne ako si Dinamo pa dovedeš Olma i Roga pa ih udaš za milione. Mi trebamo težiti ka dovođenju nekih kvalitetnih i iskusnih igrača oko kojih ćemo stavljati naše akademce da stasaju. Neće Mustafić i Kurdić uz Rustemovića postati igrači. (Navodim primjer).
I to svakako. Ali, govorim za trenutno stanje, gdje imaš ponuđenog Roka, ako je istina, a istina je jer je Morto prenio. To se mora iskoristiti, jer Rok spada u one famozne "kapitalce, a takvi igrači donose titule. Ništa nam ne znači to što ima 32-33 godine, sasvim nebitno kad je lik najbolji igrač Slovenije, povremeni reprezentativac i iskusan igrač, koji igra redovno sve ove godine.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 05 jan 2019, 01:21

AlfredNobel je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ma gluposti su to oko godina.. Taman je nekom bitno koliko igrač ima godina ako se radi o suhom kvalitetu kao što je Rok. Godine su bitne, ali u nekim drugim okolnostima. Nemojte bezveze lupati, nigdje veze razlozi.
Godine su bitne ako si Dinamo pa dovedeš Olma i Roga pa ih udaš za milione. Mi trebamo težiti ka dovođenju nekih kvalitetnih i iskusnih igrača oko kojih ćemo stavljati naše akademce da stasaju. Neće Mustafić i Kurdić uz Rustemovića postati igrači. (Navodim primjer).
I to svakako. Ali, govorim za trenutno stanje, gdje imaš ponuđenog Roka, ako je istina, a istina je jer je Morto prenio. To se mora iskoristiti, jer Rok spada u one famozne "kapitalce, a takvi igrači donose titule. Ništa nam ne znači to što ima 32-33 godine, sasvim nebitno kad je lik najbolji igrač Slovenije, povremeni reprezentativac i iskusan igrač, koji igra redovno sve ove godine.
Ma ako je već ponuđen, a ne dođe, jedini razlog je što mu ne možemo ispuniti uslove, ili možemo ali je imao puno bolju ponudu. A ja samo ukazujem na višestruke koristi takvih igrača koji po meni trebaju biti jedine mete transfer rokova. Osim što ti direktno svojim kvalitetom doprinosi, oko takvih se jedino pravilno i kvalitetno razvijaju mladi igrači. Npr. taj Rok osim suhog kvaliteta ima čime i da se pohvali što se tiče karijere i uspjeha, nije mala stvar sve te godine igrati tako kvalitetno. I sigurno je profesionalac ala Benko koji je 100% sportista. I zamisli šta jedan junior može čuti od takvog igrača kad popriča s njim i vidi ga kakav pristup ima u odnosu na to kad vidi i čuje Bekića, Hodžića, Rustema i slične stručnjake.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jan 2019, 02:21

To si upravu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 05 jan 2019, 08:55

Nama je Rahmanovic dosao kao igrac koji se bas i nije naigrao u ekipi koja je 4-5 u ligi Slovenije. I takav je postao jedan od najboljih u ligi.
E sad zamislite kvalitet koji donosi Rok, koji je sigurno medju top 5 igraca slovenske lige, plus redovan bio do samog kraja...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 jan 2019, 10:00

Nemojte mi na Rustema. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10036
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 05 jan 2019, 10:38

belosevic28 je napisao/la:Nama je Rahmanovic dosao kao igrac koji se bas i nije naigrao u ekipi koja je 4-5 u ligi Slovenije. I takav je postao jedan od najboljih u ligi.
E sad zamislite kvalitet koji donosi Rok, koji je sigurno medju top 5 igraca slovenske lige, plus redovan bio do samog kraja...
I ti se bas sad nasao da razbolis kad Hronometra treba dovesti... :rol: :rol: :rol:

fks74
Postovi: 9105
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 05 jan 2019, 10:45

Nece Rok doci, da zavrsimo pricu sa njim. Dajte neku drugu temu. :pray:

Pitaristok
Postovi: 1710
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 05 jan 2019, 10:48

i alispahic je bio kvalitet pa nas zavi u crno
vranjes npr anamo
bez obzira velim vam da od roka nema nista

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 05 jan 2019, 10:49

Osim sto je receno da nam je ponudjen Rok, nista drugo nije receno ni napisano. A ovo da nam je ponudjen samo po sebi ne mora znaciti nista. Moze meni ponuditi bilo ko Audija 8 2018 godiste kad ja nemam 100k EUR da ga kupim, moze mi ga nuditi svaki dan, dzaba. Iskreno mislim da mi trenutno ne mozemo ili ne zelimo priustiti sebi ovog igraca. A isto sumnjam da bi pristao doci ispod 6k EUR mjesecno i Bog zna koliko jos na ruke pri potpisu. Tako da ja se ne bih njemu nadao... Ako grijesim, odlicno.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 05 jan 2019, 11:12

Pitaristok je napisao/la:zato sto se uglavnom fulalo sa starijim igracima, zato sd, uo, a i hus nisu za starije igrace
Zato se s mlađim igračima pogađalo nema dalje. Ti ili trollaš ili realno baljezgaš gluposti.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.