FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2019, 12:24

themaniaks je napisao/la:
Denchi je napisao/la:receptura.... :kafa:

1-1 ........Bojo(22) u ofsajdu aktivan, ne izlazi iz ofsajda nego je okrenut lopti i učestvuje u igri...
slika
2-1 ........Faul i situacija...
slikaslika
3-2 .......Bojo ofsajd...
slika
4-2 .......Ofsajd.Igrač krajnje lijevo(Vladanovo desno)
slika
:rol: :rol: :rol: :tralala: :guz:
Ti **** mrš odavde, toliko ste retardirani da ne znate uživati u ovoj pobjedi.

A denchi brate obriši ovo, ne ofiraj se, nemoj džaba da te ljudi citiraju i prave od tebe glupana kao od pojedinaca odavde koji ne razmišljaju. Kakav bolan ofsajd igrač 10 metara od lopte. Ništa ovdje nema nikakvo uporište. Inače Đokanović je mogao hladno crveni dobiti.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 sep 2019, 12:26

Denchi je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Jest Denchi, da je VAR bio na Grbavici bilo bi 1:2. De ba, samo je drugi gol sumnjiv zbog laktanja al i tu nam niko nije kriv što Mustafić ne izbacuje loptu u aut nego glumi Kantea. Pošteno su nas satrali, kakvo suđenje sad? Imao je Kaljanac greškica, tipa onai žuti Besimu, al ništa što bi aman uticalo na rezultat.
pa pod 1 nije smio ovako neiskusan sudija nikad ni doći tekmi važnosti blizu derbija
na to sam upozoravao i prije tekme....to je to...sa normalnim suđenjem ni umorne nas ne bi mogli uzet....
međutim kad se i to završi....desi se ovo....ogroman broj prekršaja nije svirao....ofsajda takođe....

ali velika je i Husrefova zasluga, ništa nije ni pokušao izmjeniti da iznenadiš, dobro nije ni imao vremena ali opet....
Pa sudio je već jedan derbi, onaj kad su Horde bojkotovale... Tad je dao Želji crveni u 70. minuti, nismo tad kukali. Suđenje je i sinoć bilo sasvim solidno.
Poraz sinoć je kombinacija Husrefovog eksperimenta sa dva špica i bez sredine, i forme bitnih igrača koji nisu postojali na terenu (Kova, Merso, Milanović nije bitan al ne postoji svakako, Šaban takođe).
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 sep 2019, 12:35

Zip je napisao/la:
Evo da se ne lazemo, nego da imamo kvalitetnu ekipu i bez "pola" povrijedjenih...

Brate, nemoj da budemo ko usrani mitomani. Ovo poređenje @Jokera bas pravo ono objektivno. Stanje igraca se gleda sad i u ovom momentu, a ne ko je sta bio.
Necu praviti ja poređenja jer ce se pogresno protumaciti.

Igraci Zeljeznicara su odmorni, nemaju utakmica kao mi, nemaju ni raspored kao mi. Sacekaj kad krene kup, povrede, kartoni... pa da vidis kako ce se oni sa rezervama nositi, kao i sa vise utakmica u sedmici.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 01 sep 2019, 12:38

Oni ako misle da ovi igraci imaju takav kapacitet ne trebaju ni odrzavati sastanke nikakve, husref trubio do neki dan da trebaju pojacanja, nisu ih doveli hocenda se istrpe akademci evo trpicemo al onda nema pritiska da se ostvari rezultat i osvajaju trofeju, nemaju jasno određene ciljeve i strategiju pa svako malo neka saopstenja, sastanci i gluposti da neko misli da se ko fol radi ozbiljno.
Evo sad ce se kritikovati husref i igraci, pa i hadžija a boga pitaj u kakvim uvjetima se radi i kakav je buđet za pojacanja bio.
You are someone else I am still right here

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:38

emir79 je napisao/la:
Zip je napisao/la:
Evo da se ne lazemo, nego da imamo kvalitetnu ekipu i bez "pola" povrijedjenih...

Brate, nemoj da budemo ko usrani mitomani. Ovo poređenje @Jokera bas pravo ono objektivno. Stanje igraca se gleda sad i u ovom momentu, a ne ko je sta bio.
Necu praviti ja poređenja jer ce se pogresno protumaciti.

Igraci Zeljeznicara su odmorni, nemaju utakmica kao mi, nemaju ni raspored kao mi. Sacekaj kad krene kup, povrede, kartoni... pa da vidis kako ce se oni sa rezervama nositi, kao i sa vise utakmica u sedmici.
Upravo tako @emir79 nasa je greska samo sto nismo na vrijeme doveli zadnjeg veznog, jer nama kroz sredinu su pravili probleme i Velez i Radnik i Siroki, a i sinoc smradovi.
Jednostavno ja vjerujem Husrefu! Koliko god ga neki budu pljuvali ja cu im kontru udarati. Ne zelim da nam se ponovo desi Jesic.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 01 sep 2019, 12:40

Šampioni!
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 sep 2019, 12:43

Ja ne želim da Husref sada ode, nego da bude jednom insan i preuzme odgovornost. Da kaže moj je poraz, kao što je znao direktno mlade igrače imenom izdvojiti za poraze, da tako kaže ovo je bruka u režiji mene, Husrefa Musemića. I neka ne ide nigdje, nego neka ispravlja ovo sad kako zna i umije. Titula ne smije doći u pitanje! Svi zajedno nakon pauze, pamet u glavu i neka svi znaju da je Sarajevo na prvom mjestu, pa onda svi ostali, uključujući i mene i sve nas ovdje.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 12:44

ZADNJI VEZNI!!!

Sve dok 2/3 ili ne daj Bože 3/3 ovih igrača (Krste, Gavrić, Mustafić, Đokanović, Kurdić) budu u veznoj liniji, imat ćemo velikih problema i protiv najlošijih ekipa ove lige. VELIKIH PROBLEMA.

Traži Hadžija ZADNJEG VEZNOG sa slobodnim papirima, NIJE KASNO, jer je očito da još neko vrijeme nećemo moći računati na Stanojevića i Oremuša.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 sep 2019, 12:45

skoroalen je napisao/la: Pa sudio je već jedan derbi, onaj kad su Horde bojkotovale... Tad je dao Želji crveni u 70. minuti, nismo tad kukali. Suđenje je i sinoć bilo sasvim solidno.
Poraz sinoć je kombinacija Husrefovog eksperimenta sa dva špica i bez sredine, i forme bitnih igrača koji nisu postojali na terenu (Kova, Merso, Milanović nije bitan al ne postoji svakako, Šaban takođe).
sudio prije koliko mjeseci? i taj je ukakio
nema on ovakvih jakih tekmi odsviranih ni blizu da bi dobio derbi da svira...
pričaj šta hoćeš, **** je bio....

jest ima Husrefa, ima slabog kadra,ima umora, treme, ima svega pomalo...
ali da ima i njihovog lonca itekako...ali jbg sjeli smo im na volej i tako se završi...
pamti pa vrati(ako znamo)...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:49

zlo87 je napisao/la:Šampioni!
Tako je brate! :kralj: :bow:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la damir_82 » 01 sep 2019, 12:49

emir79 je napisao/la:
Zip je napisao/la:
Evo da se ne lazemo, nego da imamo kvalitetnu ekipu i bez "pola" povrijedjenih...

Brate, nemoj da budemo ko usrani mitomani. Ovo poređenje @Jokera bas pravo ono objektivno. Stanje igraca se gleda sad i u ovom momentu, a ne ko je sta bio.
Necu praviti ja poređenja jer ce se pogresno protumaciti.

Igraci Zeljeznicara su odmorni, nemaju utakmica kao mi, nemaju ni raspored kao mi. Sacekaj kad krene kup, povrede, kartoni... pa da vidis kako ce se oni sa rezervama nositi, kao i sa vise utakmica u sedmici.
Lijepo piše:
trenutni roster Fudbalskog kluba Sarajevo kojim raspolaže stručni štab ima dovoljan kapacitet i kvalitet da naivnost u igri i odsustvo motivacije i strasti nikako ne smiju biti prisutni kao što je to bio slučaj u proteklom periodu.
Nigdje nije rečeno da su ovi na istom nivou kao povrijeđeni, ali da moraju biti dovoljni da ne primiš 5 komada sinoć...

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 12:50

joker90 je napisao/la:Ja ne želim da Husref sada ode, nego da bude jednom insan i preuzme odgovornost. Da kaže moj je poraz, kao što je znao direktno mlade igrače imenom izdvojiti za poraze, da tako kaže ovo je bruka u režiji mene, Husrefa Musemića. I neka ne ide nigdje, nego neka ispravlja ovo sad kako zna i umije. Titula ne smije doći u pitanje! Svi zajedno nakon pauze, pamet u glavu i neka svi znaju da je Sarajevo na prvom mjestu, pa onda svi ostali, uključujući i mene i sve nas ovdje.
Ne branim ga, kriv je najviše on. I djelim mišljenje sa tobom. Reci kriv sam ja, a ne spominji igrače, ti si odgovoran za njih. Umjesto prozivanja njih, kazni ih minutažom u ostalim utakmicama. To je najpoštenije.

Rekao je da ne mogu uvijek pogoditi sa sastavom, taktikom u jučerašnjoj izjavi. Nije direktno reko da je on kriv ali iz ove izjave se može zaključiti da i on na sebe i na stručni štab prebacuje odgovornost. Ni meni to nije dovoljno, najispravnije je ovo gore što sam napisao.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 01 sep 2019, 12:52

Ostanes bez Adukora na polusezoni, sad opravdano ili ne nebitno. Ne produzis sa Crepuljom, Kapic ode istekla mu posudba, Stanojevic se povrijedi u maju i znas da si duzi period bez njega. Rahmanovic odmah poslije zavrsetka sezone pocne sranja praviti i svjestan si da se ne mozes u njega pouzdati. Dakle pet igraca koji su cinili vezni red koji je bio dusa ove ekipe.
I sta uradis da nadomjestis ove igrace?
Dovedes poluspremnog Gavrica sa upitnim fudbalskim kvalitetama i Oremusa koji MOZE igrati u vezi ali nije pravi veznjak vec krilo. A svo ovo vrijeme trener i SŠ traze bar jos jednog veznjaka-destruktivca.
I ovo je samo jedna okolnost koja je dovela do ovakve katastrofe, a ima ih jos. Kruvicu snose i igraci i trener i Emir i uprava.

PovratakPaprike
Postovi: 70
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PovratakPaprike » 01 sep 2019, 12:53

ledesma je napisao/la: Jednostavno ja vjerujem Husrefu! Koliko god ga neki budu pljuvali ja cu im kontru udarati. Ne zelim da nam se ponovo desi Jesic.

Pa dobro prijatelju, jeli ti podržavaš Husrefa jer misliš da je on dobar stručnjak ili samo zato jer te strah da nakon njega ne dođe neko lošiji? Ako je ovo drugo (a vrlo vjerovatno jest, inače ne bi ti napisao tu drugu rečenicu), onda nikad velikog kluba od nas.. Dok god se držimo vrapca u ruci mentaliteta, nema tu nekih većih pomaka.

Fakat jest da Husref NIKAD, ali baš NIKAD nije preuzeo krivicu na sebe, uvjek je krivo nešto drugo ili neko drugi, samo ne on. To mi jako smeta kod ljudi inače, jako loša osobina. Da se razumjemo, suma sumarum Husref nije loš trener, ali Sarajevu treba u najmanju ruku dobar trener, a po mogućnosti jako dobar ili odličan. Husref je imao par briljantnih poteza u svojoj trenerskoj karijeri i to nikad neću negirati, ali bogami i katastrofalnih. Nama treba neko jednostavno bolji.
Zadnja izmjena: PovratakPaprike, dana/u 01 sep 2019, 12:54, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2019, 12:53

Denchi je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Pa sudio je već jedan derbi, onaj kad su Horde bojkotovale... Tad je dao Želji crveni u 70. minuti, nismo tad kukali. Suđenje je i sinoć bilo sasvim solidno.
Poraz sinoć je kombinacija Husrefovog eksperimenta sa dva špica i bez sredine, i forme bitnih igrača koji nisu postojali na terenu (Kova, Merso, Milanović nije bitan al ne postoji svakako, Šaban takođe).
sudio prije koliko mjeseci? i taj je ukakio
nema on ovakvih jakih tekmi odsviranih ni blizu da bi dobio derbi da svira...
pričaj šta hoćeš, **** je bio....

jest ima Husrefa, ima slabog kadra,ima umora, treme, ima svega pomalo...
ali da ima i njihovog lonca itekako...ali jbg sjeli smo im na volej i tako se završi...
pamti pa vrati(ako znamo)...
Druže, ovo što si ti naveo kao njegove greške je van zdravog razuma. Ne znam o čemu pričaš.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:53

Braco ne zaboravite!

"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2019, 12:55

ledesma je napisao/la:Braco ne zaboravite!

Kamuflirani, jesil to ti?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:57

PovratakPaprike je napisao/la:
ledesma je napisao/la: Jednostavno ja vjerujem Husrefu! Koliko god ga neki budu pljuvali ja cu im kontru udarati. Ne zelim da nam se ponovo desi Jesic.

Pa dobro prijatelju, jeli ti podržavaš Husrefa jer misliš da je on dobar stručnjak ili samo zato jer te strah da nakon njega ne dođe neko lošiji? Ako je ovo drugo (a vrlo vjerovatno jest, inače ne bi ti napisao tu drugu rečenicu), onda nikad velikog kluba od nas.. Dok god se držimo vrapca u ruci mentaliteta, nema tu nekih većih pomaka.

Fakat jest da Husref NIKAD, ali baš NIKAD nije preuzeo krivicu na sebe, uvjek je krivo nešto drugo ili neko drugi, samo ne on. To mi jako smeta kod ljudi inače, jako loša osobina. Da se razumjemo, suma sumarum Husref nije loš trener, ali Sarajevu treba u najmanju ruku dobar trener, a po mogućnosti jako dobar ili odličan. Husref je imao par briljantnih poteza u svojoj trenerskoj karijeri i to nikad neću negirati, ali bogami i katastrofalnih. Nama treba neko jednostavno bolji.[/quote]

Druze, mi boljeg nemamo, jednostavno bi bilo s boljeg na losijeg da ne znam ko dođe. Ako ce vas to nahraniti sto on preuzme krivicu na sebe onda nek svaku tekmu i kad pobjedi kaze ja sam za ovo zasluzan ili kad izgubi isto kaze.

Trebamo svi stati uz nase Sarajevo i jos jace krenuti poslije pauze. Vjerujem da ce nam ovaj poraz dobro doci i da ce momci izginuti na terenu kao i prosle godine sve do kraja.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:59

SarajevoJeBordo je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Braco ne zaboravite!

Kamuflirani, jesil to ti?
Ako ti je Husref karo zenu ili djevojku onda to rijesi s njim u cet'ri oka. Tebi ocigledno nesto smeta kod njega.

Nema potrebe da nesto tako glupo izjavljujes.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 01 sep 2019, 13:02

Husref je dobar strucnjak pokazo i dokazo 100 puta. Pogrijese i bolji treneri i sa boljim i kvalitetnijim igracima. Gvardiola je najbolji trener u historiji lopte pa se desi da ofuli. Nije prvenstvo 1 utakmica, ko razmislja tako neka se zapita. Ne moze 3 dana neko biti top pa 5 biti neznalica pa opet top. To je imbecilizam. Desi se da se podbaci. I kad guzis nekad karas sat, nekad pola, nekad 5 minuta. Mi smo sinoc podbacili u svim segmentima ali zivot ide dalje.

P.s. cuj ovog sto.ga je hrasno iskaro hahaha. Ti si strumf ko i hrasno.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.