FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 02 nov 2018, 19:40

Pitar6785 je napisao/la:Ovog se ja najvise bojim da ovi natpisi nebudu zamka za neko nase opustanje i da stvori neko netrpeljivost nasih navijaca ako sergiju nebudemo poceli busit od prve minute. Ovo mora da odradi Musemic, i on mora bit prevaga i ako vojsku rasporedi i pripremi maksimalno uz sto posto zalaganje, civilna zastita koja brani brdo vraca se nece predat njihov poglavica je podkupio sudije delegata i Begica da pogura koliko moze da ne izgine civilna zastita.

Nesvidami se izhava derbije nikad se nezna nije bitno ovo nije bitno ono.

Mislim da je trebao trazit strpljenje navijaca da se utakmica igra 90 minuta i da ce igraci bit mudri i pozrtvovani maksimalno da se uzmu tri boda.

Joj, pitar6785, ti si kralj, majke mi! Čuj, civilna zaštita koja brani brdo vraca! :rol:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 02 nov 2018, 19:42

Ma bitno je samo na vrijeme zabiti,siguran sam da bi im zabili jos 2-3 komada do kraja tekme.

Dadox
Postovi: 1125
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 02 nov 2018, 19:45

amypitar je napisao/la:Ma bitno je samo na vrijeme zabiti,siguran sam da bi im zabili jos 2-3 komada do kraja tekme.
Ne igramo sa Slavenom iz Zivinica..

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 02 nov 2018, 19:52

Dadox je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Ma bitno je samo na vrijeme zabiti,siguran sam da bi im zabili jos 2-3 komada do kraja tekme.
Ne igramo sa Slavenom iz Zivinica..
Nisam ni rekao,al kod njih je totalno rasulo,od svlacionice do uprave talovi.Ako ih sutra ne pobjedimo necemo nikad.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 nov 2018, 19:53

amypitar je napisao/la:
Dadox je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Ma bitno je samo na vrijeme zabiti,siguran sam da bi im zabili jos 2-3 komada do kraja tekme.
Ne igramo sa Slavenom iz Zivinica..
Nisam ni rekao,al kod njih je totalno rasulo,od svlacionice do uprave talovi.Ako ih sutra ne pobjedimo necemo nikad.
Ko kaže da je rasulo? Bezveze priča
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dadox
Postovi: 1125
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 02 nov 2018, 19:54

amypitar je napisao/la:
Dadox je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Ma bitno je samo na vrijeme zabiti,siguran sam da bi im zabili jos 2-3 komada do kraja tekme.
Ne igramo sa Slavenom iz Zivinica..
Nisam ni rekao,al kod njih je totalno rasulo,od svlacionice do uprave talovi.Ako ih sutra ne pobjedimo necemo nikad.
Pa po ovom sto si napisao ocekujes 3-4 nula sta ja znam hahaha..ma rasulo u derbijima ne pije toliko vode..ali eto hajd ga znaj..dosta jedan razlike

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 nov 2018, 20:04

Prošlo kolo smo izgubili od posljednje ekipe na tabeli. Mi nismo uopće toliko jaki niti je Željezničar slab iako trenutno imaju više problema od nas. Utakmica će biti veoma teška, da bog da mi ovo dobijemo nekako.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 02 nov 2018, 20:05

MortemHz je napisao/la:Prošlo kolo smo izgubili od posljednje ekipe na tabeli. Mi nismo uopće toliko jaki niti je Željezničar slab iako trenutno imaju više problema od nas. Utakmica će biti veoma teška, da bog da mi ovo dobijemo nekako.

Pa to vide i ptice na grani.
Suspendujes Vranjesa,pa ga vratis,Pa Zeca pa ga vratis.Pa skines svoje dijete koji ti je donijelo bruku bodova Kjosevski ,pa ga vratis,al uzmes kapitensku traku,podjela navijaca,razni menadjeri itd.Drugo je biti destkovan,a drugo je razne opstrukcije unutar im kluba,i svlacionice.Al eto haj da ne supljiramo o gurbetima ovdje.

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 02 nov 2018, 20:16

Molim te Husrefe sutra najjači sastav:
Kovačević
Šabanović-Dupovac-Mujakić-Pidro
Adukor-Stanojević-Rahmanović
Tatar-Ahmetović-Velkoski

Vjerujte mi braćo bude li ovakav sastav bez izmišljanja pozicija trica im je. Jači smo od njih duplo.
Vamos Sarajevo!
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 nov 2018, 20:23

Lecler je napisao/la:Molim te Husrefe sutra najjači sastav:
Kovačević
Šabanović-Dupovac-Mujakić-Pidro
Adukor-Stanojević-Rahmanović
Tatar-Ahmetović-Velkoski

Vjerujte mi braćo bude li ovakav sastav bez izmišljanja pozicija trica im je. Jači smo od njih duplo.
Vamos Sarajevo!
Samo Hebibovic umjesto Sabanovica(mislim tako je odluceno),to je "zvanican" sastav. A i mislim da je tih 11 ukupno gledano najvise igralo zajedno,za razliku od sastava Zeljeznicara koji nikad nije igrao sa ekipom koja ce sutra izaci.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 02 nov 2018, 20:27

Može i Hebibović samo nek ne stavlja Adukora na stopera i ako vidim Halilovića da počinje od prve minute neće mi biti dobro. Imamo jedinstvenu priliku da im zgadimo fudbal i moramo je iskoristiti. Svi u napad jedan je Hase!
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 nov 2018, 20:36

miky_hz je napisao/la:
Lecler je napisao/la:Molim te Husrefe sutra najjači sastav:
Kovačević
Šabanović-Dupovac-Mujakić-Pidro
Adukor-Stanojević-Rahmanović
Tatar-Ahmetović-Velkoski

Vjerujte mi braćo bude li ovakav sastav bez izmišljanja pozicija trica im je. Jači smo od njih duplo.
Vamos Sarajevo!
Samo Hebibovic umjesto Sabanovica(mislim tako je odluceno),to je "zvanican" sastav. A i mislim da je tih 11 ukupno gledano najvise igralo zajedno,za razliku od sastava Zeljeznicara koji nikad nije igrao sa ekipom koja ce sutra izaci.
Dobar sastav, idemo po pobjedu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 nov 2018, 21:22

Mislim da ćemo ih uzeti 2 razlike. Sve u svemu mi da smo toliko kvalitetni nismo, ali da smo bolji - mislim da jesmo. :) Vjerujem da ćemo ih uzeti, uvijek imam neki dobar predosjećaj pred derbi i malo se preletim, ali eto - šta je tu je! :D
Svi u napad jedan je Hase! :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 02 nov 2018, 21:32

Izgleda Hebib klupa sutra.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 nov 2018, 21:39

StariGrad071 je napisao/la:Izgleda Hebib klupa sutra.
Koliko je to sigurno :?:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ade43
Postovi: 538
Pridružen/a: 11 dec 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ade43 » 02 nov 2018, 21:44

Ma samo daj amkeca na cmf/amf jer on onu defanzivnu rolu ne moze igrati, nema prostora da je povuce,gurne,osuta. A Adukor i Stanojevic su se odlicno pokazali kad su iza njega jer momci citav zivot imaju tu neku defanzivu u glavama dok je Rahmanovic ubica kad dobije loptu na 30-35 metara od gola.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 nov 2018, 21:49

Polaznici sportskih škola gosti na gradskom derbiju

slika

Na sutrašnjem derbiju u okviru 16. kola BH Telecom Premijer lige, Fudbalski klub Sarajevo bit će domaćin polaznicima sportskih škola.

Gosti na sutrašnjoj utakmici bit će članovi Akademije golmana Asmir Begović, Nogometnog kluba Omladinac Visoko, Akademije Juventus i Plivačkog kluba Speed, zajedno sa trenerom Amelom Kapom. Gosti će biti smješteni na tribini „Zapad Galerija“.

Fudbalski klub Sarajevo, kao primjeran i društveno odgovoran klub, se aktivno zalaže za populalizaciju sporta među mladima.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 nov 2018, 21:50

Postani Bijeli član FK Sarajevo!

slika

Ukoliko posjedujete aktivnu Bijelu člansku karticu sutra možete besplatno gledati 117. gradski derbi na stadionu Koševo! Bijela članska kartica namijenjena je pripadnicama ljepšeg spola i djeci mlađoj od 14 godina.

Uplatom godišnje članarine u iznosu od 20 KM postajete dio velike Bordo porodice i doprinosite jačanju i daljem razvoju FK Sarajevo.

Beneficije koje ostvarujete su sljedeće:

Besplatan ulaz na sve domaće utakmice FK Sarajevo u okviru Premijer lige BiH i Kupa BiH
Rezervacije i popusti na ulaznice
20% popusta na sve artikle iz Bordo FAN SHOP-a
Pogodnosti i popusti kod partnera FK Sarajevo u okviru LBC projekta
Pristup online fan zoni na oficijelnoj web stranici kluba
Primanje e-mail i SMS newslettera kluba
Mogućnost učešća u nagradnim igrama kluba i partnera

Sve dodatne informacije o članstvu u FK Sarajevo možete dobiti putem e-mail adrese [email protected] ili putem telefona 033/222-280. Više informacija na www.fksarajevo.ba/ja-sam-sarajevo i na oficijelnoj Facebook stranici kluba.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 nov 2018, 21:51

MortemHz je napisao/la:Polaznici sportskih škola gosti na gradskom derbiju

slika

Na sutrašnjem derbiju u okviru 16. kola BH Telecom Premijer lige, Fudbalski klub Sarajevo bit će domaćin polaznicima sportskih škola.

Gosti na sutrašnjoj utakmici bit će članovi Akademije golmana Asmir Begović, Nogometnog kluba Omladinac Visoko, Akademije Juventus i Plivačkog kluba Speed, zajedno sa trenerom Amelom Kapom. Gosti će biti smješteni na tribini „Zapad Galerija“.

Fudbalski klub Sarajevo, kao primjeran i društveno odgovoran klub, se aktivno zalaže za populalizaciju sporta među mladima.
Ovo je dobra stvar, mora što više ljudi biti na utakmici, a i klincima je ovo novo iskustvo, tako da spojili smo ugodno (za djecu) s korisnim! :thumbup:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 02 nov 2018, 21:57

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Izgleda Hebib klupa sutra.
Koliko je to sigurno :?:

Ne znam, napisa momak na infou.

Kovacevic
Sabanovic Dupovac Mujakic Pidro
Adukor Stanojevic
Tatar Rahmanovic Krste
Ahmetovic

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman i 20 gostiju.