FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

koznazna
Postovi: 72
Pridružen/a: 06 dec 2019, 09:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koznazna » 06 dec 2019, 10:13

citam vec duze vremena bla, bla..., uglavnom da i ja dam svoj mali doprinos ovoj konfuziji, puna podrska kadrovskim promjenama na celu strucnog staba i osuda ovih nerazumnih i neosnovanih izljeva nezadovoljstva.

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 10:14

koznazna je napisao/la:
06 dec 2019, 10:13
citam vec duze vremena bla, bla..., uglavnom da i ja dam svoj mali doprinos ovoj konfuziji, puna podrska kadrovskim promjenama na celu strucnog staba i osuda ovih nerazumnih i neosnovanih izljeva nezadovoljstva.
e nek si se sad registrovao da i ti das podrsku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: sta bi bez tvoje podrske
nego gdje si denchi kujo stara, ne oglasavas mi se, inace odgovaras u roku 7 sekundi :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 06 dec 2019, 10:15

North brate ako nisi skonto objavio si quote i taj dio koji tvrdis da nije tvoj, lijepo ti pise da jeste tvoj :wtf:

Il si kopirao isti tekst, pa zaboravio obrisat? Jer i kod paulusa i kod tebe isto pise hahah
Zadnja izmjena: ThrillerHz, dana/u 06 dec 2019, 10:16, ukupno mijenjano 1 put.
1946~

koznazna
Postovi: 72
Pridružen/a: 06 dec 2019, 09:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koznazna » 06 dec 2019, 10:16

NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:14


e nek si se sad registrovao da i ti das podrsku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: sta bi bez tvoje podrske
nego gdje si denchi kujo stara, ne oglasavas mi se, inace odgovaras u roku 7 sekundi :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
registrovo sam se maksuz zbog tebe M.Z. :)
Zadnja izmjena: koznazna, dana/u 06 dec 2019, 10:16, ukupno mijenjano 1 put.

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 10:16

ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:15
North brate ako nisi skonto objavio si quote i taj dio koji tvrdis da nije tvoj, lijepo ti pise da jeste tvoj :wtf:
Haveru ja ti sad kazem nisu moje rijeci to je paulus pisao, ja kao prvo nemam djecu, kao drugo bio sam tu i kao trece idem na sve tekme i ne zovem nikog sefe .. ne mogu da vjerujem

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 06 dec 2019, 10:19

NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:16
ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:15
North brate ako nisi skonto objavio si quote i taj dio koji tvrdis da nije tvoj, lijepo ti pise da jeste tvoj :wtf:
Haveru ja ti sad kazem nisu moje rijeci to je paulus pisao, ja kao prvo nemam djecu, kao drugo bio sam tu i kao trece idem na sve tekme i ne zovem nikog sefe .. ne mogu da vjerujem
Ma ne pricam ti o tome, to me ne interesuje, nego pogledaj post koji si citirao, fakat pise da si ti pisao, pa ispod dole opet ponovljeno kao da je paulus pisao...
1946~

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 06 dec 2019, 10:19

Ako vec pise onda izvinite :D


– Mnogo puta do sada sam rekao da nije problem otkaz. Ovo je takav posao kada jednog dana dođete znate da će doći dan kada morate otići. Meni je samo krivo što se desilo na ovakav način. Ne želim nikoga kritikovati, ali jednostavno mislim da se moglo sačekati da prođe ova utakmica sa Zvijezdom 09 i da onda sjednemo i razgovaramo – kazao je Musemić.

Kao razlog za otkaz iz Titove 38b su naveli da Sarajevo ne igra onako kako se očekuju. Na pitanje da li je imao razgovore sa Upravom tokom sezone Musemić kaže:

– Razgovarali smo, ali nije bilo nekih primjedbi. Istina je da Sarajevo nije igralo kao u proljetnom dijelu prošle sezone. Ali imali smo mnogo odlazaka, promijenilo se dosta igrača, povrede, problemi sa plaćama, kašnjenjem sa početkom priprema. Sve su to problemi koji su dodatno pogoršali situaciju. Ipak, mi smo i pored toga u situaciji da dijelimo prvo mjesto na tabeli sa Željom. Mislim da je, kada se pogleda ova polusezona rezultat koji je napravilo Sarajevo veći i od titule. Trebali smo razgovarati naredne sedmice, da podnesem izvještaj, ali do toga neće doći.

Trener Bordo kluba ne krije i da atmosfera u svlačionici nije bila kao prošle sezone.

– Atmosfera istina nije bila kao prošle sezone. Bilo je tu mnogo stvari, prije svega promjena igrača. Neki su došli, a ne mogus e nositi sa pritiskom igranja u Sarajevu, neki su očekivali odlazak u inostranstvo, a na kraju su ostali. Kažem nije bilo kao prošle sezone, ali nije ni bila loša atmosfera – istakao je bivši trener Sarajeva.

U Sarajevo su tokom ljetnog prijelaznog roka stigli Bojan Letić, Nebojša Gavrić, Mirko Oremuš, Slobodan Milanović, Besim Šerbečić… Pitali smo trenera Sarajeva ko je bio zadužen za dovođenje igrača.

– Emir Hadžić sportski direktor i ja smo u dogvoru dovodili igrače. Iskreno neki su opravdali očekivanja neki ne. Od Bojana Letića smo očekivali mnogo više. Gavrić je došao nespreman, ali je poslije postao standardan. Za Milanovića tvrdim i danas da je “strašan” igrač, ali nije pokazao puni potencijal. Nije isto igrati u nekom manje klubu i u Sarajevu – istakao je Musemić.

Osvrnuo se i na poruke podrške koje pristižu od navijača svih klubova.

– Mislim da su ljudi prepoznali da sam ja čovjek od krvi i mesa i da ne znam sakriti emocije. Nekada dok vodim utakmice proradi moj temperament , ali uvijek želim najbolje. Drago mi je što stiže sve te poruke. Da sam umro jučer ne bih znao da me ljudi ovoliko poštuju. Hvala im zaista na tome – istakao je Musemić.

Otkrio je i u kakvim je odnosima sa Amarom Osimom.

– Amar i ja smo veliki prijatelji. Mislimda to treba biti tako jer ipak radimo u najvećim bh. klubovima. Zaista imamo dobar i prijateljski odnos.

Na kraju smo pitali Musemić da li bi se u slučaju novog poziva vratio u Sarajevo.

– Nikad ne reci nikad, ali mislim da nema više šansi da se nekada vratim u Sarajevo – rekao je na kraju razgovora za Radio 8 Husref Musemić.

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 10:22

ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:19
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:16
ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:15
North brate ako nisi skonto objavio si quote i taj dio koji tvrdis da nije tvoj, lijepo ti pise da jeste tvoj :wtf:
Haveru ja ti sad kazem nisu moje rijeci to je paulus pisao, ja kao prvo nemam djecu, kao drugo bio sam tu i kao trece idem na sve tekme i ne zovem nikog sefe .. ne mogu da vjerujem
Ma ne pricam ti o tome, to me ne interesuje, nego pogledaj post koji si citirao, fakat pise da si ti pisao, pa ispod dole opet ponovljeno kao da je paulus pisao...
Ma denchi spiner i provokator ..eto mi nekog sigurno placamo i nas neko placa .. jasta majkem :urnebes: :urnebes: :urnebes: paulusove rijeci meni pripisuje ker obicni

koznazna
Postovi: 72
Pridružen/a: 06 dec 2019, 09:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koznazna » 06 dec 2019, 10:25

mislim da se trebamo posvetiti monitoringu oko izbora novog trenera i potrebnih igrackih rokada, mnogo konstruktivnije bi bilo po nas klub i da se nastave vuci pravi potezi koji bi vodili odbrani titule. ovo rasipanje energije kad je vec sve manje vise receno je uzaludan posao.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 06 dec 2019, 10:26

EBAĆEMO TI MAJKU RUMENIIII
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 06 dec 2019, 10:27

Cudno mi kako nijedan od ovih novinarcica nije pitao bivseg, koliko on ima svoje krivice losoj igri kluba i u svim ovim desavanjima posto vidim da je obisao sve moguce radio i tv stacije u rajvoSa. Jedino jos nije bio kod vehabija ali ja mislim da bi ga ljudi objesili za muuda kad bi dosao kod njih
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 06 dec 2019, 10:44

robertkosar je napisao/la:
06 dec 2019, 10:27
Cudno mi kako nijedan od ovih novinarcica nije pitao bivseg, koliko on ima svoje krivice losoj igri kluba i u svim ovim desavanjima posto vidim da je obisao sve moguce radio i tv stacije u rajvoSa. Jedino jos nije bio kod vehabija ali ja mislim da bi ga ljudi objesili za muuda kad bi dosao kod njih
Ovo se zove volej ispitivanje. Nabaci loptu da je opali.
Je li vam tesko. Boli li vas ovo sve. Kako se osjecate. Ovo nije prvi put.

Novinari treba da izvlace istinu a ne postavljaju napisana pitanje.
-zasto nikada ne preuzmete odgovornost za rezultat? -

-jeste li osjetili potrebu da date ostavku, moralno, nakon poraza od 5-2 ili 3-1 na kosevu.

-zbog cega mislite da je pogrešno da dođe do smjene Vase ako klub ima plan o napretku a vas ne vidi u tome?

-zasto niste na druzenju sa navijacima prije mjesec dana govorili o podmetanjima i problemima u radu?

-mislite li da je uprava dobro postupila poslije Atalante odosno gošška, kada su NAVIJAČI trazili ostavku a uprava stala iza vas?

-mislite li da U dobro odlucili da vas zadrze nakon gubitka 11 bodova prednosti pred kraj prvenstva, te kasnije da produze vam ugovor na dvije godine?

-ako su tada dobro odlucili, mislite li da i sada donose dobru odluku ili ne? Zasto ne mislite da i ovaj put dobro rezonuju ili je u pitanju to da vama odluka ne ide u korist??

Ovako izgledaju prava novinarska pitanja a ne boli li vas sve ovo
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 06 dec 2019, 10:45

Vala dosta smo smarali s istom temom, sutra igramo utakmicu, ajmo malo o tome
1946~

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 06 dec 2019, 10:46

ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:45
Vala dosta smo smarali s istom temom, sutra igramo utakmicu, ajmo malo o tome
Jes utakmica, al' nas ne vodi Husref, nećemo je ni gledati :mrgreen:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 10:47

NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:22
ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:19
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:16


Haveru ja ti sad kazem nisu moje rijeci to je paulus pisao, ja kao prvo nemam djecu, kao drugo bio sam tu i kao trece idem na sve tekme i ne zovem nikog sefe .. ne mogu da vjerujem
Ma ne pricam ti o tome, to me ne interesuje, nego pogledaj post koji si citirao, fakat pise da si ti pisao, pa ispod dole opet ponovljeno kao da je paulus pisao...
Ma denchi spiner i provokator ..eto mi nekog sigurno placamo i nas neko placa .. jasta majkem :urnebes: :urnebes: :urnebes: paulusove rijeci meni pripisuje ker obicni
Pogledaj svoj post
I kolko placate?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 10:49

Pantelija je napisao/la:
06 dec 2019, 10:44
robertkosar je napisao/la:
06 dec 2019, 10:27
Cudno mi kako nijedan od ovih novinarcica nije pitao bivseg, koliko on ima svoje krivice losoj igri kluba i u svim ovim desavanjima posto vidim da je obisao sve moguce radio i tv stacije u rajvoSa. Jedino jos nije bio kod vehabija ali ja mislim da bi ga ljudi objesili za muuda kad bi dosao kod njih
Ovo se zove volej ispitivanje. Nabaci loptu da je opali.
Je li vam tesko. Boli li vas ovo sve. Kako se osjecate. Ovo nije prvi put.

Novinari treba da izvlace istinu a ne postavljaju napisana pitanje.
-zasto nikada ne preuzmete odgovornost za rezultat? -

-jeste li osjetili potrebu da date ostavku, moralno, nakon poraza od 5-2 ili 3-1 na kosevu.

-zbog cega mislite da je pogrešno da dođe do smjene Vase ako klub ima plan o napretku a vas ne vidi u tome?

-zasto niste na druzenju sa navijacima prije mjesec dana govorili o podmetanjima i problemima u radu?

-mislite li da je uprava dobro postupila poslije Atalante odosno gošška, kada su NAVIJAČI trazili ostavku a uprava stala iza vas?

-mislite li da U dobro odlucili da vas zadrze nakon gubitka 11 bodova prednosti pred kraj prvenstva, te kasnije da produze vam ugovor na dvije godine?

-ako su tada dobro odlucili, mislite li da i sada donose dobru odluku ili ne? Zasto ne mislite da i ovaj put dobro rezonuju ili je u pitanju to da vama odluka ne ide u korist??

Ovako izgledaju prava novinarska pitanja a ne boli li vas sve ovo
Poceo bi plakat opet
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 10:49

Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 10:47
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:22
ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:19


Ma ne pricam ti o tome, to me ne interesuje, nego pogledaj post koji si citirao, fakat pise da si ti pisao, pa ispod dole opet ponovljeno kao da je paulus pisao...
Ma denchi spiner i provokator ..eto mi nekog sigurno placamo i nas neko placa .. jasta majkem :urnebes: :urnebes: :urnebes: paulusove rijeci meni pripisuje ker obicni
Pogledaj svoj post
I kolko placate?
poklopi se ubleho sabrina :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 10:51

alacious je napisao/la:
06 dec 2019, 10:46
ThrillerHz je napisao/la:
06 dec 2019, 10:45
Vala dosta smo smarali s istom temom, sutra igramo utakmicu, ajmo malo o tome
Jes utakmica, al' nas ne vodi Husref, nećemo je ni gledati :mrgreen:
Mi idemo, ides li ti? :urnebes: :urnebes:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 10:52

NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:49
Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 10:47
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 10:22


Ma denchi spiner i provokator ..eto mi nekog sigurno placamo i nas neko placa .. jasta majkem :urnebes: :urnebes: :urnebes: paulusove rijeci meni pripisuje ker obicni
Pogledaj svoj post
I kolko placate?
poklopi se ubleho sabrina :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Postavio si isti citat kao i ja ubleho
Posto protesti?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

koznazna
Postovi: 72
Pridružen/a: 06 dec 2019, 09:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koznazna » 06 dec 2019, 10:53

NorthN01

sta ti mislis koga za trenera sada, koji nam igraci trebaju, ima li kakav kondicioni ili je imperativ jeleskovica vratiti, kome bi se trebali jos zahvaliti uz trenera, moze li se titula odbraniti.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, tabba77 i 63 gosta.