FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 28 jun 2018, 00:14

Sabinho je napisao/la:Jesu li Batistuta i Repka jos uvijek najbolji u Fiorentini? Baci Viole da se igramo :opaopa:

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 28 jun 2018, 00:16

Derdiyok je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Jesu li Batistuta i Repka jos uvijek najbolji u Fiorentini? Baci Viole da se igramo :opaopa:

slika
Vidi jos nas provocira za Borusiju. :puke: :thumbdown:

Igre van terena su vec pocele znaci, ovo samo pokazuje da se lijepi strah uvukao u Firencu. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 28 jun 2018, 00:17

https://youtu.be/ksJtH2CCCUY
CALCIO STORICO - tradicionalna igra nastala u 15. vijeku na prostorima Firence. Bila je mnogo zastupljena u cijeloj Italiji u tadašnjem periodu, a posebno u Firenci gdje je okupljala na hiljade gledalaca. Mnogi je smatraju pretačom današnjeg fudbala. Danas se tradicionalno, jednom godišnje u Firenci igra jedan ovakav meč. Možda prodamo Rahmanovića za dobre pare. :kafa:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 28 jun 2018, 00:21

DenchiNL je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:
Kiks1 je napisao/la:Otprilike 1000 kilometara do Firence iz Sarajeva, je li neko slucajno isao, koliko ima putarina, i da li ce se ici dan prije, ili nnavecer krenuti, sutra odgledati tekmu, i nazad. I naravno, valjda dodjemo do drugog kruga :D
Imas otprilike nekih 13 sati putovanja, za putarinu ti ne mogu tacno reci, ne sjecam se tacno... Imas pogledati na internetu vinjete Slovenija i Italija, a Hrvatsku saberi cestarinu...
http://www.viamichelin.com
imaš par varijanti split-šibenik-zadar(trajekt)-ancona-peruđa-florensa najbolja ruta po meni 800-900km i 20 EUR putarine, 14 sati ali fin dio na trajektu
A da, za trajekt sam zaboravio. Ja sam govorio o varijanti da ide sve autom, preko Trsta, pa dalje. Nekad sam koristio tu relaciju i ono, nije toliko zamorna, ali ima finih sati do tamo.
Sabrine mi moje!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 28 jun 2018, 00:31

BosnianKingdom je napisao/la:Otprilike 1000 kilometara do Firence iz Sarajeva, je li neko slucajno isao, koliko ima putarina, i da li ce se ici dan prije, ili nnavecer krenuti, sutra odgledati tekmu, i nazad. I naravno, valjda dodjemo do drugog kruga :D
Slavonski Brod - Bregana, putarina 100kn
Vinjeta kroz Sloveniju 15€ (7 dana važi)
Od Trsta do Firence 30€ putarina
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 28 jun 2018, 07:08

SarajevoJeBordo je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:Otprilike 1000 kilometara do Firence iz Sarajeva, je li neko slucajno isao, koliko ima putarina, i da li ce se ici dan prije, ili nnavecer krenuti, sutra odgledati tekmu, i nazad. I naravno, valjda dodjemo do drugog kruga :D
Slavonski Brod - Bregana, putarina 100kn
Vinjeta kroz Sloveniju 15€ (7 dana važi)
Od Trsta do Firence 30€ putarina
Ja, 50 eura putarine ako se ne ide trajektom
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 28 jun 2018, 07:15

Pantelija je napisao/la:TroLa me Memara al nema veze :D

Fiorentina će biti najveći klub poslije rata koji je igrao u BIH ako dodjemo do njih naravno. U zlatno doba serije A, prije 2006.imali su strasne generacije. Jedan Tooldo, jedan passarela, rui Costa , Baggio, luca Tony, mutu, Tomas Ujfalusi, Angelo Di Livio, Alberto Gilardino, Riccardo Montolivo, Ugo Ferrante itd, oni stariji igrači 50-60-70ih da ne.pominjem
2 puta prvaci, 6 puta kup, u evropskim takmičenjima uvijek bili dobri... Tim sa ogromnom tradicijom i.trenutno ekstra mladom ekipom koja je dosta promjenjiva igrom.
Nadam se da neće previše ozbiljno shvatiti nas i da će prva tekma završiti bar gol.razlike.
Postali su stroj za talente, zadnji je.Frederico Bernadeski koji je.otišao u Juventus
Dobro jel moguce da nisi batistutu spomenuo :) :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 28 jun 2018, 07:19

Da je doci do tekme sa Fiorentinom/Atalantom...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 28 jun 2018, 07:32

Pusti Fjorentinu, kada igramo sa Seviljom

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 28 jun 2018, 08:08

@Pantelija istina je da Serija A ima tradiciju koju Bundesliga neće nikad, i ogroman broj derbija itd. Na ovim prostorima se znalo, sve do kraja 90tih je bilo, nedjelja u 15:00 i Serija A, Sedam sestara koje si spomenuo itd. Tek negdje nakon onog finala LP u Barseloni raja je počela intenzivnije pratit Engleze, a danas su aktuelni Španci zbog marketinga, Messi i Ronaldo. Po meni su atraktivniji protivnik od Gladbaha, al veći klub nisu. Bila je ovdje rasprava prije par dana, Njukastl koji je dolazio Želji 2002. je doveo takve ikone kakve Gladbah u historiji nije imao, al Gladbah je po trofejima dosta veći klub.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

mma_hz
Postovi: 10623
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 28 jun 2018, 09:09

Eto i sejtan slobodan.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
belosevic23
Postovi: 922
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 28 jun 2018, 09:30

mma_hz je napisao/la:Eto i sejtan slobodan.
Dobar igrac al klasicno krilo kojih imamo za dvije ekipe, a sam Usref je rekao da trazi kreativca u sredini

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mig_Mig » 28 jun 2018, 09:33

muhamedhulk je napisao/la:Panto, objektivni navijac Juveta... :mrgreen:
Taj napada cistacice u Torinu, u zadnje dvije godine nije pohvalio nikog. Ne zna se koga vise napada, upravu, igrace,trenera. Tako da znam s kim imate posla :)
Max Allegri 300 💪💪💪

mma_hz
Postovi: 10623
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 28 jun 2018, 09:35

belosevic23 je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Eto i sejtan slobodan.
Dobar igrac al klasicno krilo kojih imamo za dvije ekipe, a sam Usref je rekao da trazi kreativca u sredini
Znam ,al opet ima nase papire a svakako nemamo to drugo krilo za prvih 11.Mislim da je kvalitetniji i od Tatara i Sisica a Pgt Halilovica al to bi već bilo gomilanje krila.Steta sto osta Halilovica.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 jun 2018, 09:39

skoroalen je napisao/la:@Pantelija istina je da Serija A ima tradiciju koju Bundesliga neće nikad, i ogroman broj derbija itd. Na ovim prostorima se znalo, sve do kraja 90tih je bilo, nedjelja u 15:00 i Serija A, Sedam sestara koje si spomenuo itd. Tek negdje nakon onog finala LP u Barseloni raja je počela intenzivnije pratit Engleze, a danas su aktuelni Španci zbog marketinga, Messi i Ronaldo. Po meni su atraktivniji protivnik od Gladbaha, al veći klub nisu. Bila je ovdje rasprava prije par dana, Njukastl koji je dolazio Želji 2002. je doveo takve ikone kakve Gladbah u historiji nije imao, al Gladbah je po trofejima dosta veći klub.
Upravo..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 28 jun 2018, 09:46

Bundesliga je vazda kaskala za seriom a. Bayern je konstanta, ostali su smijeh.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 28 jun 2018, 11:13

mma_hz je napisao/la:
belosevic23 je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Eto i sejtan slobodan.
Dobar igrac al klasicno krilo kojih imamo za dvije ekipe, a sam Usref je rekao da trazi kreativca u sredini
Znam ,al opet ima nase papire a svakako nemamo to drugo krilo za prvih 11.Mislim da je kvalitetniji i od Tatara i Sisica a Pgt Halilovica al to bi već bilo gomilanje krila.Steta sto osta Halilovica.
Zar nije bilo govora da prelazi u Krakow?
Sabrine mi moje!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 28 jun 2018, 11:38

Najava za današnju utakmicu
slika
Otići na Bwin i uzeti pare

Marciano
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 jun 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Marciano » 28 jun 2018, 12:43

Esport je napisao/la:Najava za današnju utakmicu
slika
Otići na Bwin i uzeti pare
Od Vardara pa do Triglava, svi se boje nas pitara... :nedam:
Hendikep, hladno bez emocija :mrgreen:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 28 jun 2018, 13:10

Niko ništa ne piše u vezi pojačanja, izgleda da smo svi izgubili nadu da ćemo se pojačat :mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bibula, Lavcina, miguelramos, Morpheus, samocelik, Sanchez87hz, Semrush [Bot], Zeko87 i 56 gostiju.