FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 08 mar 2020, 11:07

AngelDiMaria je napisao/la:
08 mar 2020, 11:02
Samozdravlje, jesil to za povratak hadzica i sadikua, osim sto su mladi, zasto?
Meni je jucer Sadiku bio dobar ,i treba ga pratiti ubuduce.Mlad igrac,nase dijete, i mogao bi nam valjati pravo.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 08 mar 2020, 11:07

Btw, Oremus bio predobar. Kad imas u sredini njega i rahmana, gavriceva sporost manje dolazi do izrazaja.
Gavrix imao gresaka, a imao je i finih pasova i oslobadjanja tijelom. Super je sto je dobar backup za ove lakse utakmice pa ne moramo gledati krstu na neprirodnoj poziciji.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54329
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 mar 2020, 11:09

Tema je FK Sarajevo i zamolio bi vas da pišete o tome. Uživajte u igrama i rezultatima svog kluba ako vas to uopšte čini sretnim, teško je reći za pojedince.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bordobijeli
Postovi: 14257
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 mar 2020, 11:09

Kakve vi zakljucke donosite to je tragi komicno. Ima Sjever mana al ohanite malo.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 08 mar 2020, 11:10

amypitar je napisao/la:
08 mar 2020, 11:07
AngelDiMaria je napisao/la:
08 mar 2020, 11:02
Samozdravlje, jesil to za povratak hadzica i sadikua, osim sto su mladi, zasto?
Meni je jucer Sadiku bio dobar ,i treba ga pratiti ubuduce.Mlad igrac,nase dijete, i mogao bi nam valjati pravo.
Ma pored bilo kojeg drugog akademca kod mene sanse ne bi imalo ni jedan ni drugi
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54329
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 mar 2020, 11:11

Hadžić ako nastavi ovako igrati - da.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 08 mar 2020, 11:13

Susica je odmarao zbog terena i nahlade , Susic ce biti spreman protiv Zvijezde i to je druga dimenzija ekipe...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 08 mar 2020, 11:13

Morel se kafa popit u tom udruzenju, i koliko kosta ? :kafa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54329
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 mar 2020, 11:19

Treba danas ispratiti svaku utakmicu, bit će zanimljivo da vidimo finalni raspored a i mogla bi Tuzla neriješeno odigrati da bude duplo slavlje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 08 mar 2020, 11:20

skoroalen je napisao/la:
08 mar 2020, 10:21
Al najjači post ikad je "dođi u udruženje il na tribinu pa im reci". :rol:
Dođi i ti sam u policijsku stanicu pa reci "al sam papak, al sam lola, u ruci mi motorola", pa da vidiš fasinge onda. :lol:
pičići
ne piše cjela tribina, niti bi ovog balu branila cjela tribina...
a ni udruženje...**** taktike malih bruda sa shishama...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 08 mar 2020, 11:23

kupus army je napisao/la:
08 mar 2020, 10:32
Pa ko vama brani da dizete parole podrske upravi ili da im skandirate u znak podrske? Brzo zaboravljate koliko su momci sa sjevera davali sebe prvo protiv agenata na tribini, pa posle svih uprava koje su nanosile stetu klubu, jel ti mislis da je bilo lako ustati i otjerati Kantardzica, kad su sa druge strane utoke radile? Previse vi pojedini pisate po sjeveru, a sad momentalno je sjever najzdravija navijacka tribina u bivsoj Jugi, prezivila se smjena generacija, naredne dvije godine ide veliki uspon grupe.
haj stavi sliku hordi baljak napolje, dino napolje, kusturica raus, popay mrš, ćelo napolje
?????
:pray: :nene: :nedam: :shhh:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8149
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 08 mar 2020, 11:23

Ništa brate, za ove sa sjevera koji vole svoju legendu, nemojte dolazit na tekme, bojkot, ko što se nekad radio, a nemojte slučajno dolazit na proslavu titule, jer tu će osvojiti kluba za koji ste navijali nekad FK Sarajevo, a ne FK Husref... Pa u pamet

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 08 mar 2020, 11:24

Sad ide ono pravo. Mi smo u dobroj poziciji, za nadati se da cemo se nastaviti dizat. Vink ima jos posla, imamo odredjenih problema ali ih imaju i drugi, stim da smo mi individualno 7 koplja iznad svih.

Ljude koji su pisali historiju kluba treba postovati. Da nije njih ne bi bilo ni kluba ovakvog kakav jeste. Svugdje je normalno da se ljudi postuju, da im se pjevaju pjesme sem kod nas. Ali to je vec druga tema.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 08 mar 2020, 11:48

skoroalen je napisao/la:
08 mar 2020, 10:21
Al najjači post ikad je "dođi u udruženje il na tribinu pa im reci". :rol:
Dođi i ti sam u policijsku stanicu pa reci "al sam papak, al sam lola, u ruci mi motorola", pa da vidiš fasinge onda. :lol:
Za radijator svezat i oslobodenjem smotanim po bubrezima :salut: :salut:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 08 mar 2020, 11:57

Ljude koji su omogućili pisanje historije kluba treba poštovati. Da nije njih ne bi bilo ni kluba ovakvog kakav jeste danas. Svugdje je normalno da se ljudi postuju, da im se pjevaju pjesme sem kod nas. Ali to je vec druga tema.

Sabrina je postavila za cilj duplu krunu i obezbjedila sve uslove da se to desi, logističke i sve druge. Uprkos tome je to dovedeno u pitanje pred sami kraj nestrukom. Srećom po nas 1 čovjek nije uspio poništiti rad svih ljudi u klubu uprkos svojoj nestruci.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 08 mar 2020, 12:27

Denchi dosadan si ponavljaš stalno jedno te isto i samo se svađaš. Nema niko da ga nisi citirao. Pusti ljude nek se izjasne,ne mogu svi imati isto mišljenje kao ti.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
sampras
Postovi: 849
Pridružen/a: 05 nov 2019, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sampras » 08 mar 2020, 12:28

Ove smo mogli propisno natrpati, ono što smo fulili, teže je fuliti, nego zabiti.
Bodovi su tu, igra sasvim ok, zalaganje sasvim solidno, atmosfera u ekipi odlična, sve ide svojim tokom.
Sjever?
Apsolutno nepotrebno narušavanje odlične atmosfere.
Pozitivno je što ih ostala raja ne *ebe ni 2%.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 08 mar 2020, 12:29

Mislim da danas neko od konkurenata Željezničar/Zrinjski kiksa, blizi tome je Zrinjski jer ide u goste Sirokom. Kone ce Tuzlu docekati pred dosta gledalaca i u lijepom ambientu (zbog izgradnje krova) tako, da tu ocekujem njihovu pobjedu 2:1. Isto tako Borac ce tesko do pobjede u Vrapcicima i mogli bi imati oko 7-8 bodova vise u odnosu na 3 i 4 mjesto. Kone ce u najgorem slucaju po nas biti na -3, sto vec sad znaci, da smo mi u ova 3 kruga najvise profitirali i digli prednost nad najblizim pratiocem.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 08 mar 2020, 12:32

ElCartel11 je napisao/la:
08 mar 2020, 12:29
Mislim da danas neko od konkurenata Željezničar/Zrinjski kiksa, blizi tome je Zrinjski jer ide u goste Sirokom. Kone ce Tuzlu docekati pred dosta gledalaca i u lijepom ambientu (zbog izgradnje krova) tako, da tu ocekujem njihovu pobjedu 2:1. Isto tako Borac ce tesko do pobjede u Vrapcicima i mogli bi imati oko 7-8 bodova vise u odnosu na 3 i 4 mjesto. Kone ce u najgorem slucaju po nas biti na -3, sto vec sad znaci, da smo mi u ova 3 kruga najvise profitirali i digli prednost nad najblizim pratiocem.
što Zrinjski? rješili rano tekmu, bez umora...
a lištica do penala guzeljala...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54329
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 mar 2020, 12:33

ElCartel11 je napisao/la:
08 mar 2020, 12:29
Mislim da danas neko od konkurenata Željezničar/Zrinjski kiksa, blizi tome je Zrinjski jer ide u goste Sirokom. Kone ce Tuzlu docekati pred dosta gledalaca i u lijepom ambientu (zbog izgradnje krova) tako, da tu ocekujem njihovu pobjedu 2:1. Isto tako Borac ce tesko do pobjede u Vrapcicima i mogli bi imati oko 7-8 bodova vise u odnosu na 3 i 4 mjesto. Kone ce u najgorem slucaju po nas biti na -3, sto vec sad znaci, da smo mi u ova 3 kruga najvise profitirali i digli prednost nad najblizim pratiocem.
Treba ovaj Zrinjski zaustaviti na vrijeme, dobri su ali sreća pa su imali par bodova zaostatka u odnosu i na Tuzlu a pogotovo nas gore tako da u Širokom priželjkujem x a i pobjeda Širokog bi bila dobra jer nas oni ne mogu ugroziti a Zrinjski može iako sumnjam u to.
Šta reći za Grbavicu.. željo je veliki favorit po svemu ali nije Tuzla bez šansi. Vraćam se jučer sa Koševa i gledam bezveze parove za danas i vidim na kladionici kvota 1.25 na njih, malo ali eto pišaj ga.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ i 24 gosta.