FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 05 dec 2017, 12:00

Sta vi mislite koji igrači ce biti višak na polusezoni?Moje mišljenje da ce otići sigurno 6-7 igrača,a to su :Kadusic,Novaković,Livak,Andjusic(posudba),Ivetic,sigurno ce neko i od mladjih na posudbu.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 05 dec 2017, 12:02

Od A do Ž :salut: :thumbup:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 05 dec 2017, 12:05

Pavlovic je koliko znam pristao da produzi ugovor.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 05 dec 2017, 12:05

Advana mi nije zao jer je mentalni patuljak kojeg vucaju za nos i znani i neznani...
Nama je svakako pod moranje dovesti d.beka. U nasoj ligi ne postoji kvalitetan d.bek tako da je opcija ino...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 05 dec 2017, 12:08

kupus army je napisao/la:Sta vi mislite koji igrači ce biti višak na polusezoni?Moje mišljenje da ce otići sigurno 6-7 igrača,a to su :Kadusic,Novaković,Livak,Andjusic(posudba),Ivetic,sigurno ce neko i od mladjih na posudbu.
Zasto Ivetic ???

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 05 dec 2017, 12:11

Kadušić mi je drag igrač i mnogo bolji od Hodžića, samo je problem što se Hodžić realno više forsira, a ovaj mali stagnira. Ali ako Kada nema muda da se pofajta za početno mjesto, onda je mentalno tanak i nema samopouzdanja, i takav nek ide, sretno, sve najbolje u karijeri.

Ove islužene tipa Ivetić, Novaković, Adilović, noga, i ove vječite grijače klupe Liivak i Anđušić isto, ili posudba.

Golman, stoper, desni i lijevi bek i eventualno napadač.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 05 dec 2017, 12:22

Meni je Kadušić bolji od Hodžića, defanzivno pogotovo onako poprilično sigurniji, a plus je i mladji. Tako da šteta. Sada nam je pod moranje kvalitetan desni bek na zimu. Može se iz slabijih hrvatskih prvoligaša naći takav, ima par opcija.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 05 dec 2017, 12:24

19FKS46 je napisao/la:Kadušić je stigao u redove Sarajeva u pionirskom uzrastu, kada je trenersko osoblje Bordo kluba prepoznalo njegov talenat i odlučilo pružiti mu priliku u koševskom premijerligašku. Potom je nastupao za kadete, junior, te je čak 50 puta nosio dres prvog tima Sarajeva. Zahvaljujući nastupima za omladinske selekcije Sarajeva on je nastupao za U-17, U-19 i U-21 reprezentaciju BiH, a u tekućoj sezoni on je upisao 9 zvaničnih nastupa uz jedan postignut gol.

Ovako se mladi igraci zahvaljuju klubu, koji im je sve obezbjedio. Sramotan odnos. Fuj smece malo zvaljavo.
Posve očekivano, ako se zna ko mu je menađer.
Sada ćemo oćistiti klub od njegovih pulena(Crnkić) i ne treba dovoditi nikoga ko je u vezi sa tim prevarantom.
:kafa:

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 05 dec 2017, 12:37

Hoticev pulen nek mu je sretno, a zamjenski bek ima u akademiji Sevkija Resic koliko ja znam dobar momak, moze sjedit na klupi dok ne izbori prvu postavu pored hodzica

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 05 dec 2017, 12:47

FKS a i ostali klubovi u BiH ce imati isti problem jednostavno mladi ne zele da igraju ovu ligu po svaku cijenu zele vani . djeca se vise ne poistovjecuju s igracima Sarajeva ,zelljeznicara itd u glavi su ima Barca ,Real . rijetki su primjeri Cimirot,Bajic da odigraju 2-3 vrhunske sezone daju nesto svom klubu igracki a poslije nesto i zarade klub i igrac . za mene su negtivni primjeri radovac ,Hadzic,Kadusic koje klub kao projekte reklamira a ona prava reklama teren daleko je od nekog evropskog nivoa . vec sam pisao o ovom po meni treba igrace obucavati da vole klub da im zelja bude da u Sarajevu odigraju 3-4 sezone osvoje neke pehare dokazu se u evropi pa tek onda naplate taj trud . ovako ovo mi je nekako sve usminkano dizu se medijski cijene igracima a na terenu FkS nista specijalno vec 2-3 god. a problem su razno razni menageri i bolesni roditelji .

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 05 dec 2017, 13:13

O čemu mi ovdje pricamo imamo mega talenta da mozemo zaraditi brdo para a nedavno mu da igra otoci Ce svi mladi igrači za sicu pa nek uprava i SŠ nabave pare za pojačanja iz komšiluka

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 05 dec 2017, 13:15

Bojan izgleda ostaje sto je veoma dobro, jedan od najboljih golmana PL. Dovesti d.beka, stopera, i krilo. Ostalo zavisi od odlazaka.
@primorac, stvarno treba klupirati Ahmetovica, a pustiti Hadzica da igra, ili forsirati patuljka iako nece ugovor da produzi
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 05 dec 2017, 13:16

bordobijeli je napisao/la:FKS a i ostali klubovi u BiH ce imati isti problem jednostavno mladi ne zele da igraju ovu ligu po svaku cijenu zele vani . djeca se vise ne poistovjecuju s igracima Sarajeva ,zelljeznicara itd u glavi su ima Barca ,Real . rijetki su primjeri Cimirot,Bajic da odigraju 2-3 vrhunske sezone daju nesto svom klubu igracki a poslije nesto i zarade klub i igrac . za mene su negtivni primjeri radovac ,Hadzic,Kadusic koje klub kao projekte reklamira a ona prava reklama teren daleko je od nekog evropskog nivoa . vec sam pisao o ovom po meni treba igrace obucavati da vole klub da im zelja bude da u Sarajevu odigraju 3-4 sezone osvoje neke pehare dokazu se u evropi pa tek onda naplate taj trud . ovako ovo mi je nekako sve usminkano dizu se medijski cijene igracima a na terenu FkS nista specijalno vec 2-3 god. a problem su razno razni menageri i bolesni roditelji .
Ako dijete potpiše ugovor sa Hotićem i slićnim, pokazati mu vrata, neka igra i trenira kod menađera kući, jer to je sigurno problem(prevara) u budućnosti. Ovako klub godinama ulaže u dijecu, a onda kvazimenađeri prave cirkus.
Potrebno je ili formirati vlastitu menađersku agenciju, ili uspostaviti trajnu saradnju sa ozbiljnom agencijom, ovako ne ide.
Zadnja izmjena: Esport, dana/u 05 dec 2017, 13:54, ukupno mijenjano 1 put.

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 05 dec 2017, 13:30

belosevic28 je napisao/la:Bojan izgleda ostaje sto je veoma dobro, jedan od najboljih golmana PL. Dovesti d.beka, stopera, i krilo. Ostalo zavisi od odlazaka.
@primorac, stvarno treba klupirati Ahmetovica, a pustiti Hadzica da igra, ili forsirati patuljka iako nece ugovor da produzi
Naravno da ne treba ahmu dirati ali se moze malom davati bar 20 min da igra on i ostali mladici su budućnost kluba kad to shvatimo bice nam lakše u ostalom saćekaj o prelaznu rok

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 05 dec 2017, 13:37

Anđušić je najveća taraba
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 05 dec 2017, 13:37

Ja licno smatram da odavno nismo ovako glupe i ogranicene desne bekove imali kao sto su kadusic i hodzic, po meni ne zna se ko je gori i ja bi najsretniji bio kad bi neka treca opcija bila tj da se dovede kvalitetan bek a svejedno ko bi mu bio zamjena od ove dvojice
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 05 dec 2017, 13:46

bravo za makedonca :clap: tjeraj menadzerska gowna u 3 lijepe pm :thumbup:

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 05 dec 2017, 14:07

kengur je napisao/la:
kupus army je napisao/la:Sta vi mislite koji igrači ce biti višak na polusezoni?Moje mišljenje da ce otići sigurno 6-7 igrača,a to su :Kadusic,Novaković,Livak,Andjusic(posudba),Ivetic,sigurno ce neko i od mladjih na posudbu.
Zasto Ivetic ???
Pa zato sto je star igrac,a ne igra,ne vidim logiku da ga drzimo,prije nekog od mladjih igraca.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 05 dec 2017, 14:10

Inijesta je napisao/la:Ja licno smatram da odavno nismo ovako glupe i ogranicene desne bekove imali kao sto su kadusic i hodzic, po meni ne zna se ko je gori i ja bi najsretniji bio kad bi neka treca opcija bila tj da se dovede kvalitetan bek a svejedno ko bi mu bio zamjena od ove dvojice
Za mene oba svemirski brod za Barića i Berberovica. Pogotovo Hodzic.
Sposoban za neki dribling i realno ima najbolji centaršut od svih igrača u klubu. Odbrana mu je mana, to se mora priznati, ali ne komplikuje. Kad vidi da nema nekog rješenja izbaci loptu u aut, a ne kao Bekić lopta kroz sredu i još unazad. Nema gore kombinacije.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 05 dec 2017, 14:27

haris004 je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Ja licno smatram da odavno nismo ovako glupe i ogranicene desne bekove imali kao sto su kadusic i hodzic, po meni ne zna se ko je gori i ja bi najsretniji bio kad bi neka treca opcija bila tj da se dovede kvalitetan bek a svejedno ko bi mu bio zamjena od ove dvojice
Za mene oba svemirski brod za Barića i Berberovica. Pogotovo Hodzic.
Sposoban za neki dribling i realno ima najbolji centaršut od svih igrača u klubu. Odbrana mu je mana, to se mora priznati, ali ne komplikuje. Kad vidi da nema nekog rješenja izbaci loptu u aut, a ne kao Bekić lopta kroz sredu i još unazad. Nema gore kombinacije.
Totalno drugacije ih onda gledamo :D
Taj Bekic zna extra ofanzivno odigrati pogoto sa Duljom kad je bio tandem i zna napraviti visak, asistenciju ili neki prodor dobar
Ova dvojica ne sjecam s da su ikad ista napravil, taj hodzic 2 gid u klubu nije centarsut upotrebljiv poslo, o driblinu da ne prica neki pokusaj bicikla desnom nogom preko lopte i onda u for , meni brate ograniceno izgleda i to pravo :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, kogmagie46, MSOZ101, Surreal, unforgiven87, Venom i 37 gostiju.