FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 12 jul 2019, 17:01

MortemHz je napisao/la:Ja i dalje ne razumijem vas koje pišete Dizdarević kada je novi igrač.. Matej taj, po meni nepotrebno totalno
Samo su napisali "Ko je sa nama", pa ne mora odmah značit da je novi :mrgreen:
Kako god, dobrodošao :)

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 12 jul 2019, 17:01

Pa rekao je šef da nam trebaju jos tri pojačanja.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 12 jul 2019, 17:01

Odlican golman mlade repke. Zavrsili smo sa golmanskom pozicijim. Nas igrac. Idemo dalje, ne trebaju nam zadnji vezni imamo Gavrica tu i Krstu. Mislim ako se bude dovodilo dovest ce se mladi napadac i to je to nema gomilanja na pozicijama. Milos Stanojevic se ubrzo vraca cak i do derbija sa zeljanom. Odlicno
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jul 2019, 17:02

Postao/la Pantelija » 12 jul 2019, 09:43

Niko nikada nece odmah krehnuti lovu i silovati rezultat.
Treba prvo napraviti sistem, infrastrukturu, pa onda pricati o nekim mega pojacanjima, a gruona faza el ili lp je rizicna investicina jer mozes imati kur.cevu srecu kao mi pa da izvlacis menhengladdbahe, celtike, dinamo kijeve .... a mozes sa jeednom prosjecnom ekipom kao ona 2009 da udjes u grupnu fazu... zato treba ganjati titulu i bez idiotskih kikseva tipa zeta, kukesi, pa cemo igrrati grupe...
Do tada, dok nas hebena sreca jeenom ne obasja, gradiri akademiju, proizvoditi mlade igrace, uzimati titule.

Postao/la miky_hz » 12 jul 2019, 09:53

Samo kontinuitet i lagano ce to doci na svoje,nemojte zaboraviti da se vrlo brzo formira i EL2(cini mi se od 2021 da krece?)gdje ce manjim evropskim klubovima ukljucujuci i nas biti dosta lakse uci u grupe.Samo strpljenje,i nastaviti kontinuitet u PL


Postao/la fera » 12 jul 2019, 09:57

Jedini ispravan put je akademija, cim se dovede 5-6 igraca starijih od 25 godina meni se ne sviđa ta politika.
Gurati akademce i po jednog dobrog igraca u svakoj liniji koji ce odskakati dovedes, umjesto desetak ovih osrednjih.
Treba naci trenera ciji ce jedini zadatak biti razvoj mladih igraca, treba imati stil igre za koji ce se vec u akademiji igraci spremati pa ce im samim tim tranzicija u prvi tim biti laksa i naravno ne prodavati ih odma nakon prve dobre sezone.
I kad se to sve poslozi i napravi se jedna generacija igraca koji su zajedno od juniora i znaju zmireci gdje je ko na terenu onda je vrijeme za iskorak u europi. Al ko je realno spreman da to istrpi evo vec se šabanovic kritikuje opasno jer je slabije odigrao protiv celtica, rastjerali bi mi to sve nakon jedne sezone. Bilo bi vlasnik nam milioner nama djeca igraju...
Sezona nije ni pocela kako treba pola raje vec zrinjskom titulu upisalo.

Postao/la AlfredNobel » 12 jul 2019, 10:24


Šta si bolan strpljiv sve ove godine? Tek kreće novo poglavlje od ove duple krune, s ovom Upravom i Namom. Šta si se nadao Evropi s Ješićem? Daj svega ti. Strpljenje i ovaj rad u svim segmentima kao što je ova prošla sezona je ključ svega. Ovako nastaviti raditi i poboljšavati se i vidjećeš rezultata.

Ne mogu da vjerujem da se još provlači priča i da neko vjeruje u to da ako se uloži odmah 20 miliona samo u igrački kadar, da ćeš se plasirati u LP. Ma jok, gdje će se čekati, daj sve odmah inače to tako i ide.



SVE NAPISANO ISTINA . OVA UPRAVA IMA IDEJU I ZNANJE . NJIHOV RAD TRAJE 1.GODINU ,OD POCETKA ANGAZOVANJA AKADEMACA .
ZAO MI JEDINO HADZICA (NE MOGU PREZALITI) , A DA IMAMO REZERVE IMAMO , ODNOSNO IGRACA NA CIJA MJESTA TREBAJU IGRATI BOLJI ILI JOS BOLJE AKADEMCI (KOJI TO ZASLUZUJU). 4 DOBRA POSTA , PETI NAKO .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jul 2019, 17:07

Rule_hz je napisao/la:Odlican golman mlade repke. Zavrsili smo sa golmanskom pozicijim. Nas igrac. Idemo dalje, ne trebaju nam zadnji vezni imamo Gavrica tu i Krstu. Mislim ako se bude dovodilo dovest ce se mladi napadac i to je to nema gomilanja na pozicijama. Milos Stanojevic se ubrzo vraca cak i do derbija sa zeljanom. Odlicno
Otkud ti ovo?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 jul 2019, 17:08

A provlacio se Matej davno na forumu,sjetit ce se raja(mozete i na trazilici ukucat),Denchi,Beli pa i ja smo ga davno provlacili kao moguce pojacanje (prije nego je Kova stao na gol).

Tri mlada golmana sad u rosteru,odlicno :thumbup:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jul 2019, 17:11

Imao je strašnu jednu sezonu u Krupi gdje je branio nemoguće, kasnije je otišao u Čelik gdje je branio nemoguće ali je imao i dosta kikseva, kad bi sveo te kikseve na minimum, bio bi odličan golman i dobra konkurencija Vladanu, al ne može niko Kovu skinut s gola, taman da dođe De Gea.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 12 jul 2019, 17:15

I da jemeb mater savezu, tekma se igra na bilinom polju protiv italije , nisu sposobni okrecit i ocistit kosevo a ne ispunit obecanja, cekaju da mi renoviramo stadion pa da ga mogu uzeti kad hoce. Kaze ono g od nacelnika napravili mjesto za zagrijavanje igraca = 200000 km, a prostrli zelenu serdzadu i zagrijavaj se, koja je to stoka. Ni pod razno vise ni marke ne ulagat gore, taman na oranici igrali. Pu kako me nanervirase ne mogu da vjerujem. **** im zgradu koju je savez napravio. Dadnu nam 10 k maraka kao poticaj da ih predstavljamo u evropi, ne mozes za te pare osiguranje obezbijedit protiv celtica, al neka nema veze. Hvala Bogu pa nikad necemo biti sadakasi, samo nek zacepe, nek nas u usta ne uzimaju i nek nista ne obecavaju.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 12 jul 2019, 17:16

Pa negdje sam cuo onog doktora da ce se vratit kroz 2 .5 mjeseca. Ma beze raja prica fakat sta treba da ostanemo na prvotimcu i junioru koji jos nije zreo za prvog tima. Da se ne daj boze Kova povrijedi sta onda. Fakat je momak odlican golman to je i pokazao. Plus sa ovakvom odbranom sto imamo ne vjerujem da ce imat kikseva.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jul 2019, 17:18

miky_hz je napisao/la:A provlacio se Matej davno na forumu,sjetit ce se raja(mozete i na trazilici ukucat),Denchi,Beli pa i ja smo ga davno provlacili kao moguce pojacanje (prije nego je Kova stao na gol).

Tri mlada golmana sad u rosteru,odlicno :thumbup:
Na svu srecu , Hadzija zakasnio sa citanjem vasih postova , inace Kova bi bio na posudbi u Sutjesci :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 jul 2019, 17:20

Samozdravlje je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:A provlacio se Matej davno na forumu,sjetit ce se raja(mozete i na trazilici ukucat),Denchi,Beli pa i ja smo ga davno provlacili kao moguce pojacanje (prije nego je Kova stao na gol).

Tri mlada golmana sad u rosteru,odlicno :thumbup:
Na svu srecu , Hadzija zakasnio sa citanjem vasih postova , inace Kova bi bio na posudbi u Sutjesci :rol:
Nismo tad bili informisani o kvalitetama Vladana :mrgreen: .Pa dobro Vladan je svakako trebao na posudbu u prvu ligu Federacije,sreca Pavlovic uradi to sto uradi.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 12 jul 2019, 17:22

Ovo vjerovatno znaci da Kova ide

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jul 2019, 17:24

Kovacevic bi mogao biti nasa zlatna koka . Mozda i 2,3 Mujakica . Ako Bog da .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Lecler
Postovi: 2430
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 12 jul 2019, 17:25

hrn je napisao/la:Ovo vjerovatno znaci da Kova ide
Šta bolan znači
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54352
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 jul 2019, 17:35

Lecler je napisao/la:
hrn je napisao/la:Ovo vjerovatno znaci da Kova ide
Šta bolan znači
Nije dobra vijest jer Vladan već odavno ima druge ponude.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jul 2019, 17:36

Pantelija je napisao/la:Niko nikada nece odmah krehnuti lovu i silovati rezultat.
Treba prvo napraviti sistem, infrastrukturu, pa onda pricati o nekim mega pojacanjima, a gruona faza el ili lp je rizicna investicina jer mozes imati kur.cevu srecu kao mi pa da izvlacis menhengladdbahe, celtike, dinamo kijeve .... a mozes sa jeednom prosjecnom ekipom kao ona 2009 da udjes u grupnu fazu... zato treba ganjati titulu i bez idiotskih kikseva tipa zeta, kukesi, pa cemo igrrati grupe...
Do tada, dok nas hebena sreca jeenom ne obasja, gradiri akademiju, proizvoditi mlade igrace, uzimati titule.
Ocekivao sam da ces pohvaliti cijenu karata (vrlo realna) . A post ocekivano dobar .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Lecler
Postovi: 2430
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 12 jul 2019, 17:38

MortemHz je napisao/la:
Lecler je napisao/la:
hrn je napisao/la:Ovo vjerovatno znaci da Kova ide
Šta bolan znači
Nije dobra vijest jer Vladan već odavno ima druge ponude.
Ima ali moramo imati tri golmana tako da ovo ne znači ništa, nadam se da ćemo Vladana zadržati do kraja sezone.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 12 jul 2019, 17:39

Mozda ne bi bilo loše poslati Dizdarevića u 1FBiH gdje bi branio jednu sezonu ili polusezonu, ono kako se kaže na "kaljenje" da ide, da okusi seniorski fudbal pa da do godine se vrati i da zamijeni Kovu na golu, jer teško ćemo ga zadržati i narednu sezonu..
Bordo bijeli za život cijeli!!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 12 jul 2019, 17:59

Super pojacanje. 3 mlada golmana zeljna dokazivanja i vatre.
Sad jos zadnji vezni.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1464
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 12 jul 2019, 18:15

Kamuflazn je napisao/la:Super pojacanje. 3 mlada golmana zeljna dokazivanja i vatre.
Sad jos zadnji vezni.
joj, nemoj da ti Tobe proćita post :oops:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ado-hz, Lobudaraczapamcenje i 56 gostiju.