FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54049
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 nov 2019, 18:53

Ja fakat ne razumijem kako mi i dalje dijelimo prvo mjesto, nije baš da smo igrali mnogo bolje u drugim mečevima, realno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 30 nov 2019, 18:56

Sta su im Horde porucile?
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 30 nov 2019, 18:57

**** vam majku svima od cistacice,domara,igraca,Husrefa,Hadzije,uprave na celu sa Sabrinom i na kraju Namu.
Boli vas **** za sve sto mi obolismo i osjedismo zbog vas picketine jedne.
1. Branio sam Husrefa maksimalno,postujem ga i dalje I smatram ga legendom i donio je dosta uspjeha klubu,bio tjeran mucki i vracao se uvjek da gasi vatru idobese uspjeh nakon tog,Al nakon ovog vcrs. svima je jasno da u ovom trenutku sa Husrefom mozemo nazadovat,daj ostavku idi sa klupe i ostani u dobrom sjecanju svima nama,iskreno nemamo vise sta traziti sa Husrefom,ne treba ga pljuvati,hvala mu za sve,Al ne zasluzuje da sjedi na klupi FKS od vcrs,ako ga je iko branio ja sam ga branio,Al nakon ovog vcrs.nema nikakvog razloga za to bez obzira na silne uspjehe,nazalost od proslosti se ne zivi.
2. Zajedno sa Husrefom treba da ode i jedno 15-ak igraca mater vam **** za bruku koju ste nam zajedno sa Husrefom i upravom priredili u zadnja dva derbija, Ahmetovic svaka cast,treba da budes primjer ostalim,Besim,svaka cast,Hebib svaka cast i brz oporavak,koliko god te pljuvali,vidi se koliko znacis za nasu igru,i Jos bi ovdje dodao Kovacevica i Stanojevica Koji nisu igrali,ostali svi Mrs iz kluba sve vam ****.
3. Hadzija **** i tebi sve,sad se vidi kako je uradzen prelazni rok,ni jedno jedino pojacanje nisi doveo osim Besima,kura.c od prelaznog roka,Jos kad se sjetim kako su pisali ovdje da imamo bolju ekipu od selje,imamo Al u kurc.u,Jos poredili Stilica i onu kantu Oremusa,pa Stilic svemirski brod za njeg.
4 Istok ispostovao,sjever sto se tice brojke vjerovatno najslabiji poslije rata,ne racunajuci bojkote,bakljada ( dimne) dobre,parole dobre, navijanje do 50 dobro,Al posjeta i prosjek godina 0,prosjek godina na sjeveru ovu je bio 15,zato ima mnogo razloga Al l to je sad najmanje bitno,to trebaju da se zapitaju i momci iz prvih redova,a I oni sa istoka i zapada.
5 Siguran sam da se nas 11 ovdje sa foruma skupilo u pijanom stanju da bi 20 pita bolje odigrali nego nase balerine koje su se po terenu vukle ko izjebane ukrajinske kurve.
6 Boli me briga hoce li me ko ovdje napasti ili nece Al cestitke komisnicama jer su nas u zadnja dva derbija rastavili na proste faktore.
7. Opet ne mogu da vjerujem kakva kurcobolja kod igraca.
8 Boze sabura i Volim te Sarajevo
9. Opet **** majku svima u klubu od cistacice,igraca Husrefa,uprave i Nama
10 trebamo im svi otici na trening prije Zvijezde, i sjever i istok i zapad.
11. PICKE
12. Nabijem na **** i ove sto brane upravu,svi su krivi i svi su ****
13. PICKE
14.Sve vam ****
15. Jel moguce da unazad 5 godina ne znamo **** aut izvesti.
16. Picke
Zadnja izmjena: Sjeverjecudo, dana/u 30 nov 2019, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
emir79
Postovi: 8752
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 30 nov 2019, 18:58

MortemHz je napisao/la:
30 nov 2019, 18:53
Ja fakat ne razumijem kako mi i dalje dijelimo prvo mjesto, nije baš da smo igrali mnogo bolje u drugim mečevima, realno.
Ovako da te javno pitam, hoces li poceti upozoravati likove koji nekome prebacuju da mu je Husref babo. Mislim ako ne kontas da su to teske uvrede, onda yebaji ga..

Inace cu takvim likovima poceti yebavati mame.
To nikad ne radim, ali i moje strpljenje ima granice.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 30 nov 2019, 19:00

Husrefee, seoska varalice....

I ove igrace otjerati sve redom u tri pizde materinee... N acelu sa Velkoskim, koji je krivac od povredeHebina do poraza....
Yebo li vam skracen korner sve najmilije sto imate

Avatar
ledesma
Postovi: 4899
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 30 nov 2019, 19:02

Piccke jedne zaboravili ste proslu sezonu, pa ni ovu nismo toliko losi yebo vam Bog majku svima... dijelimo prvo mjesto, sta hocete vise??????

Njih trener tuzi a oni ga i dalje podrzavaju!!! To je njihov recept!!! Vi naseg pljujete i gubi autoritet nad igracima i eto kako se odrazii
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

HeraklitMracni
Postovi: 5334
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 30 nov 2019, 19:03

MortemHz je napisao/la:
30 nov 2019, 18:53
Ja fakat ne razumijem kako mi i dalje dijelimo prvo mjesto, nije baš da smo igrali mnogo bolje u drugim mečevima, realno.
Da Siroki ne pobijedi na grbavici , sad bi mi zaostajali hi hi

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 30 nov 2019, 19:03

ledesma je napisao/la:
30 nov 2019, 19:02
Piccke jedne zaboravili ste proslu sezonu, pa ni ovu nismo toliko losi yebo vam Bog majku svima... dijelimo prvo mjesto, sta hocete vise??????

Njih trener tuzi a oni ga i dalje podrzavaju!!! To je njihov recept!!! Vi naseg pljujete i gubi autoritet nad igracima i eto kako se odrazii
:thumbup:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 30 nov 2019, 19:04

Jel to prosla sezona u kojoj su kone bile odron, a lazni rasprodali svoje igrace na zimu?
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 30 nov 2019, 19:04

Sjeverjecudo je napisao/la:
30 nov 2019, 18:57
**** vam majku svima od cistacice,domara,igraca,Husrefa,Hadzije,uprave na celu sa Sabrinom i na kraju Namu.
Boli vas **** za sve sto mi obolismo i osjedismo zbog vas picketine jedne.
1. Branio sam Husrefa maksimalno,postujem ga i dalje I smatram ga legendom i donio je dosta uspjeha klubu,bio tjeran mucki i vracao se uvjek da gasi vatru idobese uspjeh nakon tog,Al nakon ovog vcrs. svima je jasno da u ovom trenutku sa Husrefom mozemo nazadovat,daj ostavku idi sa klupe i ostani u dobrom sjecanju svima nama,iskreno nemamo vise sta traziti sa Husrefom,ne treba ga pljuvati,hvala mu za sve,Al ne zasluzuje da sjedi na klupi FKS od vcrs,ako ga je iko branio ja sam ga branio,Al nakon ovog vcrs.nema nikakvog razloga za to bez obzira na silne uspjehe,nazalost od proslosti se ne zivi.
2. Zajedno sa Husrefom treba da ode i jedno 15-ak igraca mater vam **** za bruku koju ste nam zajedno sa Husrefom i upravom priredili u zadnja dva derbija, Ahmetovic svaka cast,treba da budes primjer ostalim,Besim,svaka cast,Hebib svaka cast i brz oporavak,koliko god te pljuvali,vidi se koliko znacis za nasu igru,i Jos bi ovdje dodao Kovacevica i Stanojevica Koji nisu igrali,ostali svi Mrs iz kluba sve vam ****.
3. Hadzija **** i tebi sve,sad se vidi kako je uradzen prelazni rok,ni jedno jedino pojacanje nisi doveo osim Besima,kura.c od prelaznog roka,Jos kad se sjetim kako su pisali ovdje da imamo bolju ekipu od selje,imamo Al u kurc.u,Jos poredili Stilica i onu kantu Oremusa,pa Stilic svemirski brod za njeg.
4 Istok ispostovao,sjever sto se tice brojke vjerovatno najslabiji poslije rata,ne racunajuci bojkote,bakljada ( dimne) dobre,parole dobre, navijanje do 50 dobro,Al posjeta i prosjek godina 0,prosjek godina na sjeveru ovu je bio 15,zato ima mnogo razloga Al l to je sad najmanje bitno,to trebaju da se zapitaju i momci iz prvih redova,a I oni sa istoka i zapada.
5 Siguran sam da se nas 11 ovdje sa foruma skupilo u pijanom stanju da bi 20 pita bolje odigrali nego nase balerine koje su se po terenu vukle ko izjebane ukrajinske kurve.
6 Boli me briga hoce li me ko ovdje napasti ili nece Al cestitke komisnicama jer su nas u zadnja dva derbija rastavili na proste faktore.
7. Opet ne mogu da vjerujem kakva kurcobolja kod igraca.
8 Boze sabura i Volim te Sarajevo
9. Opet **** majku svima u klubu od cistacice,igraca Husrefa,uprave i Nama
10 trebamo im svi otici na trening prije Zvijezde, i sjever i istok i zapad.
11. PICKE
12. Nabijem na **** i ove sto brane upravu,svi su krivi i svi su ****
13. PICKE
14.Sve vam ****
15. Jel moguce da unazad 5 godina ne znamo **** aut izvesti.
16. Picke
Sta je uprava kriva trener i igraci sve zive uslove inaju od plata pa nadalje,vazno je da nisu htjeli na pripreme da idu zbog plate klosari

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 30 nov 2019, 19:05

ledesma je napisao/la:
30 nov 2019, 19:02
Piccke jedne zaboravili ste proslu sezonu, pa ni ovu nismo toliko losi yebo vam Bog majku svima... dijelimo prvo mjesto, sta hocete vise??????

Njih trener tuzi a oni ga i dalje podrzavaju!!! To je njihov recept!!! Vi naseg pljujete i gubi autoritet nad igracima i eto kako se odrazii
Pa ako oni mogu, mozemo i mi trpiti seosku neznalicu ? :lol: :lol:

Avatar
emir18
Postovi: 16420
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir18 » 30 nov 2019, 19:07

Nam treba doci i dobro se najebat mamice svima!
Svako navijača svetinje ovo boli,nije bitno izgubiti 10:0.
Ali ovo što ovi jadovi pružaju na terenu je 0,trener izgubio sve konce,treba stati tome u kraj.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

zagorski
Postovi: 7642
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 30 nov 2019, 19:07

Pantelija je napisao/la:
30 nov 2019, 18:52
ledesma je napisao/la:
30 nov 2019, 18:48
Pantelija je napisao/la:
30 nov 2019, 18:47
Ustaj Husref eee 8 je!!!!

Opeeeetttttt
Smiri se bolan, koji ti je qrac i atalanta i bog i zeljo i amar??????
Sto ga ne branite sad?
Eno zidova pa ih crtajte

Na upravu nemate pravo rijeci napisati, sve do jednog, za njih je Husref Sarajevo, natjerali ste upravu da radi po vasem, trazili ste, gledajte!
Bio je dogovoren trener, spreman da preuzme, jelwskovic da spremi ekipu, al jokkkkkk daj usrefa Uhljebica da nas opet sa + 11 dovede na stativu do gubitka titule...
I jos ovakva dva samara od jeb. Enog cmarovnicara
Krivi su, itekako su krivi, nemoj mi ih amnestirati!
Ako su vec imali alternativu i ako su bili sigurni u to sto rade, zasto nisu stisli petlju pa rekli toj 'sacici' stop, mi odlucujemo i mi znamo sta je dobro za klub, nece mahala odredivati ko ce biti trener, mi imamo viziju i jasan plan, zasto nisu tako postupili?! Nemoj samo reci da su se bojali za zivot.
Za ovo sto gledamo ove sezone, za ova ponizenja u derbijima zna se da je najveci krivac Husref, a poslije njega Hadzija za katastrofalno odradene transfere, a poslije njega Uprava koja nijr imala nikakvog plana ni vizije, a bome ni muda da odluci u interesu kluba. Tacka.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54049
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 nov 2019, 19:07

HeraklitMracni je napisao/la:
30 nov 2019, 19:03
MortemHz je napisao/la:
30 nov 2019, 18:53
Ja fakat ne razumijem kako mi i dalje dijelimo prvo mjesto, nije baš da smo igrali mnogo bolje u drugim mečevima, realno.
Da Siroki ne pobijedi na grbavici , sad bi mi zaostajali hi hi
Pa dobro nije željo jedini tim u ligi, isto vrijede bodovi i protiv njih i protiv Zvijezde
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 30 nov 2019, 19:08

Cijelu sezonu se krpimo zbog povrede 3 igraca eto koliko sirok roster inamo,znavi 0 prelazni rok Hadicu 0 velika ako na zimu nesto ne uradis mrs iz kluba odma

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 30 nov 2019, 19:08

Ma i Nama boli kurc.ina, inace bi davno to ustrojio i ulozio malo jaci novac.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3452
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 30 nov 2019, 19:09

Zip je napisao/la:
30 nov 2019, 19:05
ledesma je napisao/la:
30 nov 2019, 19:02
Piccke jedne zaboravili ste proslu sezonu, pa ni ovu nismo toliko losi yebo vam Bog majku svima... dijelimo prvo mjesto, sta hocete vise??????

Njih trener tuzi a oni ga i dalje podrzavaju!!! To je njihov recept!!! Vi naseg pljujete i gubi autoritet nad igracima i eto kako se odrazii
Pa ako oni mogu, mozemo i mi trpiti seosku neznalicu ? :lol: :lol:
On je gradski uhljup i neznalica on je arogantan pokvaren i covjek koji nema ni trunke samokriticnosti :puke: :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 30 nov 2019, 19:10

Od prve utakmice sa zrinjskim forma je pocela padat polahko, i sve do dana danasnjeg forma je padala, branio sam husrefa jer snam da povrede se nemogu predvidjet nit znat unaprijed, ali

Povratak rahmanovica forma se popravila mozda za pola milimetra
Tatar forma stoji na 0
Stanojevic forma 0
Oremus forma se popravila za0.0001%
Ahmetovic forma se popravila i zadovolhavajuca
Hodzic isti nivo
Dzafic dobar za bolest koju je imao al mislim da je trebo adilovic ili markovic branit ako je kova povrijden

Za ovo je kriv Husref

Za danasnji poraz 100% husref kriv, vodis jedan nula, ljudi ti daju golove iz situacija koje se nesmiju nikad u zivotu desit treneru koji vodi klub kao sto je SARAJEVO..

Najbolji igrac igra rukom posredini terena (kazem najbolji naj iskusni) znaci serbi i njemu je trebao to 7 dana pricat da se takvi faulovi prekidi nesmiju pravit.

Drugi go 12 sekundi u nastavku drugog poluvremena primas go. Razumio bi da je to u prvom poluvremenu igraci nezagrijani neka uigrana akcija itd, ne vec u drugom poluvremenu,

Treci go penal, cist penal tu nije kriv..

Ekipa vase miskina je dokazala da je veoma tanka, i da su dali 3 gola koja nisu plod krunisanja dobre igre vec losa priprema naseg trenera...

Nasa ekipa lose spremna veoma slabo formu kondiciju dize, lose vodena, i vasina zasluzena pobjeda..

Ja bi posrzao FK SARAJEVO ne igrace nit ss da uzmemo 3 boda protiv zvjezde i onda raskino ugovor sa husrefom i ss

Raskino bi ugovor sa Hodzicem dzaficem leticem
Posudba saban mustafic kurdic

Ako stanoje ima problema sa okom (to bi se konstatovao sa doktorom) i nebude mogo da skine naocale i nebude onaj stari gavricu bi radkino ugovor i doveo bi igraca na stanojevicevo mjesto a njega bi drzo kao rezervu.

Ako se produzi saradnja sa serbom odkup ugovora lazicabi prodao ili sporazumno radkino ugovor vratio bi nihada ako nemoze ta opcija doveo bi brzeg stopera.

Diveo bi dva beka jedno krilo i to sve igrace da odma mogu u prvi 11. Doveo bi golmana za prvih 11 kovu bi prodao za 800 k €

I doveo bi spic napadaca istog kao sto je ahmet samo 8 godina mladeg..

Uz jos kojeg rezervnog stopera beka i veznog igraca

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 30 nov 2019, 19:14

zagor1987 je napisao/la:
30 nov 2019, 19:04
Sjeverjecudo je napisao/la:
30 nov 2019, 18:57
**** vam majku svima od cistacice,domara,igraca,Husrefa,Hadzije,uprave na celu sa Sabrinom i na kraju Namu.
Boli vas **** za sve sto mi obolismo i osjedismo zbog vas picketine jedne.
1. Branio sam Husrefa maksimalno,postujem ga i dalje I smatram ga legendom i donio je dosta uspjeha klubu,bio tjeran mucki i vracao se uvjek da gasi vatru idobese uspjeh nakon tog,Al nakon ovog vcrs. svima je jasno da u ovom trenutku sa Husrefom mozemo nazadovat,daj ostavku idi sa klupe i ostani u dobrom sjecanju svima nama,iskreno nemamo vise sta traziti sa Husrefom,ne treba ga pljuvati,hvala mu za sve,Al ne zasluzuje da sjedi na klupi FKS od vcrs,ako ga je iko branio ja sam ga branio,Al nakon ovog vcrs.nema nikakvog razloga za to bez obzira na silne uspjehe,nazalost od proslosti se ne zivi.
2. Zajedno sa Husrefom treba da ode i jedno 15-ak igraca mater vam **** za bruku koju ste nam zajedno sa Husrefom i upravom priredili u zadnja dva derbija, Ahmetovic svaka cast,treba da budes primjer ostalim,Besim,svaka cast,Hebib svaka cast i brz oporavak,koliko god te pljuvali,vidi se koliko znacis za nasu igru,i Jos bi ovdje dodao Kovacevica i Stanojevica Koji nisu igrali,ostali svi Mrs iz kluba sve vam ****.
3. Hadzija **** i tebi sve,sad se vidi kako je uradzen prelazni rok,ni jedno jedino pojacanje nisi doveo osim Besima,kura.c od prelaznog roka,Jos kad se sjetim kako su pisali ovdje da imamo bolju ekipu od selje,imamo Al u kurc.u,Jos poredili Stilica i onu kantu Oremusa,pa Stilic svemirski brod za njeg.
4 Istok ispostovao,sjever sto se tice brojke vjerovatno najslabiji poslije rata,ne racunajuci bojkote,bakljada ( dimne) dobre,parole dobre, navijanje do 50 dobro,Al posjeta i prosjek godina 0,prosjek godina na sjeveru ovu je bio 15,zato ima mnogo razloga Al l to je sad najmanje bitno,to trebaju da se zapitaju i momci iz prvih redova,a I oni sa istoka i zapada.
5 Siguran sam da se nas 11 ovdje sa foruma skupilo u pijanom stanju da bi 20 pita bolje odigrali nego nase balerine koje su se po terenu vukle ko izjebane ukrajinske kurve.
6 Boli me briga hoce li me ko ovdje napasti ili nece Al cestitke komisnicama jer su nas u zadnja dva derbija rastavili na proste faktore.
7. Opet ne mogu da vjerujem kakva kurcobolja kod igraca.
8 Boze sabura i Volim te Sarajevo
9. Opet **** majku svima u klubu od cistacice,igraca Husrefa,uprave i Nama
10 trebamo im svi otici na trening prije Zvijezde, i sjever i istok i zapad.
11. PICKE
12. Nabijem na **** i ove sto brane upravu,svi su krivi i svi su ****
13. PICKE
14.Sve vam ****
15. Jel moguce da unazad 5 godina ne znamo **** aut izvesti.
16. Picke
Sta je uprava kriva trener i igraci sve zive uslove inaju od plata pa nadalje,vazno je da nisu htjeli na pripreme da idu zbog plate klosari
Imaju al nije im uprava to obezbjedila nego Nam,gledao si valjda interviju Nam-a kad je rekao da mi finansijki dobro stojimo i nezavisni smo zahvaljujuci param koje dolaze iz Vietnama i da se nece desiti opet da kasne pare kao na pocetku sezone,i opet im **** sve svima u klubu,boli njih **** sve redom, ti i ja i ostali cemo cupat kose i gristi se vcra, a oniodose cugat vcrs,a i mi cemo cugat Al mi cemo cugat i bit pjani nako dvije pive od nervoze i srkleta Koji su nam svi zajedno uhljupi u klubu priredili,opet im svima sve ****
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 nov 2019, 19:15

Ova utakmica nema opravdanja, ni za trenera ni za igrače.

Treba priznati da su nas zgazili u ove dvije utakmice i da su nam vratili bukavlno sve za prošlu sezonu.

Ne znam, ne mogu bit pametan, fokus treba biti na Zvijezdi i završit ovu katastrofalnu polusezonu pobjedom. Ispast iz kupa i dva put izgubit u derbiju i bez obzira bili prvi ili djelili prvo mjesto sa jedinim konkurentom je poražavajuće i sramotno.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533 i 20 gostiju.