FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 16 avg 2019, 00:29

Ako se kritikuje Velkoski koji je odigrao preloše, neka se kritikuju onda i Mustafić i Đokanović ili peti deseti. Krste je podbacio, što se normalno smije desiti, desi se i najboljim igračima svijeta. Ali, nemojte sad satrati Krstea, a ovamo opravdavati na sve moguće načine ove mlađe. Đokanović je bio katastrofalan, malo je reći. Meni se čini da se on previše hvali, a da nije toliko kvalitetan. Vidjećemo šta će biti, ali kakvih je pohvala dobio, a mene je Pidro pet puta više oduševio kad je debitovao i odigrao par uvodnih mečeva.

SAMO DA PITAM OVE ADMINE JESU LI ONI NORMALNI, PA BRIŠITE JADOVI JADOVSKI OVOG DEBILA I TROLA KOJI DOSAĐUJE OVDJE. Ja da napišem dva posta kao što je on napisao, dobio bih ban za 10 minuta, ali jok trpi se ovaj mentol koji zagađaje temu već nekoliko dana. Ljudi se pale na njegove postove i onda dobiješ anarhiju na temi. Šta radite koji qurac, banuj ga odmah sunce ti poljubim, onaj ga lafo nešto opominje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 16 avg 2019, 00:38

Velkoski je igrao pod injekcijom.
- FKS -

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 avg 2019, 00:41

16022019 je napisao/la:A sto su se aktivirali da brane sefa ofirno i providno. Prvu utakmicu je izgubio zato sto je kukavica bio i ostao i zato smo ispali. Cime se mi zadovoljavamo zato nam i jeste ovako... Nama je najbitnije da nismo dozvijeli debakl kao prosle godine i sve nam je dobro odmah... Sad cemo vidjeti u prvenstvu sta i kako ali daj boze da ponovimo proslu sezonu... Nadam se da onaj sa onim cudnim pokretima nece vise izmisljati toplu vodu i mijenjati pozicije igracima. Igracima nista ne zamjeram nije Velkoski sam sebe stavio da igra 90 minuta a vidi se da ga ne ide... Nadam se da Andrej od danas nije pao u plan b jer doticni jedva ceka da pokaze da mladi igraci nisu spremni za velike stvari. I Resic je sklonjen isto tako a prosle sezone bilo je mjesta da mu se da svaku utakmicu odredjena minutaza.
Za sebe mogu reci da sam do ovog proljeca Husrefa "volio" , a nisam ga nesto postovao kao trenera . Premda je jesenu sezonu odradio odlicno i ono sto meni licno znaci dao sansu Akademcima(nebitno iz kojeg razloga , direktiva , splet okolnosti). Jednostavno neke njegove postupke nisam mogao opravdati . Voliti ili ne voliti trenera je nebitno , bitno je sta radi . DK sa onim rosterom i nije iznenadjenje , ali je osvojio DK i upisao se u istoriju FKS . Neko moze ponoviti to , ali Husref je prvi . Sad ga kao trenera izuzetno postujem i ne vidim u BiH nekog boljeg , to sto ga ne gotivim to je nebitno za FKS i navijace . Nova Titula bi bila potvrda ovoga , da je veliki trener za bh uslove . Pogotovo sa ovim teskocama , prosle godine i losiji treneri bi uzeli Titulu (DK ?). Sretno mu radi sviju nas , volili ga ili ne . FKS iznad svakog .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Farci
Postovi: 121
Pridružen/a: 14 avg 2019, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Farci » 16 avg 2019, 00:47

Ako nam dodje fudbaler kvalitete ekvivalentne onoj Zijaha u glumi glat mozemo napadati i titulu u evropi

Avatar
holyman
Postovi: 8334
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 16 avg 2019, 01:02

damir_82 je napisao/la:Realno je da ne možemo ili ne znamo bolje..
Razlika između njih i nas je upravo ona situacija kad nam uzmu veliku većinu odbijenih i ničijih lopti.. Treba još fizike da bi bili konkurentni...
Isto se ponavlja, ne samo sad nego i inace u evropi, svaka odbijena "nicija" lopta je ustvari njihova i jos hrpa tih nijansi koje prave razliku izmedju prosjecnog evropskog tima kao sto je BATE i nasih timova. (Sto znaci da nam treba jos samo malo slifa)

U ponedjeljak sampionski natrpati Radnik jer se titule dobijaju na ovim utakmica, kada desetkovan i umoran pokazes dominaciju nad protivnikom.
NEMA NAZAD

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 16 avg 2019, 01:36

Moramo jedno shvatiti, nama prije svega treba ozbiljan novac, ako želimo tu grupnu fazu.A onda ozbiljni ljudi u sportskom sektoru i plan i program.Evo vam primjer Crvene zvezde.U zadnje tri sezone imaju tri učešća u grupnim fazama, a u periodu od 1992 do 2016 imali su samo dva učešća.Došli u sportski sektor ozbiljni ljudi (direktorski dvojac Zvezdan Terzič - Mitar Mrkela), zavrnuli rukave i počeli raditi. Svaki evropski uspjeh u zadnje tri godine, ostvarili su uz pomoc kapitalaca, koje su njih dvojica doveli.Recimo, heroj Zvezde iz Kopenhagena, Milan Borjan ima 40000 eura mjesečno. Znam da teško možemo toliko plačati, ali jednostavno moraš dovesti više kapitalaca, ako hočeš iskorak, a kapitalci nisu jeftini.Zato, mi moramo, koliko je sutra, vidjeti sa Namom, kakvi su mu planovi i ambicije po pitanju našeg narednog učešća u Evropi. Ako kojim slučajem, Nam pokaže volju, želju i ambiciju za evropskim iskorakom u ljeto 2020, onda treba odmah početi raditi, planirati, pratiti tržište i nastojati produžiti ugovore sa pojedinim igračima.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 16 avg 2019, 03:28

LegendKiller je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:Odlicna tekma, Krste podbacio, ali sta je tu je. Idemo dalje.

Do duple sa pola snage, prevelika je razlika u kvaliteti izmedju nas i ostalih ekipa u ligi, samo mozda Zrinja iz poznatih razloga. :bih:
Za naše lige jesmo kvalitetni, ali mi nije jasno zašto tako lako otpisujete male plave, nisu oni puno lošiji od nas i zrinje, te tri ekipe su u 5 deka što bi rekli.
Oni su ozbiljni koliko i Celik i Siroki. Znaci borba za Evropu. ;)
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

SanaBosna
Postovi: 762
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SanaBosna » 16 avg 2019, 03:30

Vidim da je od Marta mjeseca novi vlasnik Sarajeva multi milionare iz Vietnama, da li on ima planove da ulozi veliki novac u Sarajevu?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5823
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 avg 2019, 04:15

Trener je uvjek kriv za poraz, osim ako igraci fule par penala. Teska srca al moram priznat ove smo trebali dobit bar 1:0.

Najgora stvar u svemu ovome jeste sto uefa daje premale pare za takmicenje u njihovim predlolima, citao sam da bi dobili 280k€ da smo bete prosli (znaci sa prolaskomu grupu le sa sretnim preskakanjem 2 gog predkola ako si prvak bosne dobivas oko 1 m€ plus ulaznice i sponzorstvo dodatno 500-600 k €

Ako moras trosit 3-4 m€ Godisnje da bi to imo to je ne isplativo

Druga stvar uefa kaznjava opasno, podigli su standarde za stadione na taj nivo da se na kosevu nemoze igrat pisljivo 3 predkolo le a do juce smo igrali sa dinamom iz kiyva 3 pretkolo lp a sad je stadion u mnogo boljem stanje nego tad.

Sto se tice kluba,
Prvo PARE
STADION
TRENER ZA KONDICIJU
KUPOVANJE SVIH TALENTOVANI MLADICA PO BOSNI
KUPOVANJE IGRACA KAO STO JE IRFAN PO BOSNI
UZIMANJE DUPLE KRUNE BEZ PORAZA
AKADEMCI Takode da osvoje duplu kruno sa 100+ go razlikom i da neprime vise od 7 golova

Kad ovo sve bude moguce onda ce mo betea i astanu moci izbacivat na regularne basis, znam da ovo zvuci ludo al ovo je moguce postic samo treba radit

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5823
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 avg 2019, 04:22

Mislio sam prolazak u play off ne u grupu

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 16 avg 2019, 07:15

miky_hz je napisao/la:slika


Sto "poklopi"onog na zvanicnoj.Kaze sta si jos cuo legendo :urnebes:
Rahman nije igrao u Bjelorusiji jer je trazio bijeli automobil, na to mu je Hus rekao da ne moze dobiti to auto, vec da ce bijelo auto pripasti SSS. I tu se popljuvase...

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kinder_jaje » 16 avg 2019, 07:38

Svaka cast za igru od sinoc ali za nesto vise trebaju moderniji bekovi koji znaju probiti po strani a moderna 10.
Velkoskog su stigle godine i on nikako ne smije igrati nazad jer nema snage za vise od poluvremena.
Letic mi je ok.nazad ali naprijed tipican igrac PL i Milanovic na.krilu mi je mnogo vise pokazao i to je ono sto se ocekivalo od Sisica i Tatara,probiti,napraviti visak pa ili sut ili centarsut.

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 16 avg 2019, 08:23

Ja nebi volio samo da ljudi pocnu nesto psovati Velkoskom i tjerati ga. Pa on je momak koji je dosao iz Makedonije, a voli Sarajevo vise nego neki nasi. Uredu ne moze da igra. Koristit ga koliko moze u nasoj ligi, i na kraju mu ponudit neko mjesto u klubu, ipak je zasluzio..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 16 avg 2019, 08:27

Velkoski tribina zapad, pa igra kao da mu je 45 godina koliko je spor, trom i kilav

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 avg 2019, 08:39

Krle i tatar su sinoc igrali pod inekcijama isto kao ahmet i milanovic. Svaka cast svima.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 16 avg 2019, 08:40

Kamuflazn je napisao/la:Krle i tatar su sinoc igrali pod inekcijama isto kao ahmet i milanovic. Svaka cast svima.
Kakavim ba inenkcijama ??? Zbog cega ??? Pa nisu na bausteli bili prije utakmice, cuj pod inekcijama.... Ne kaki svega ti.... Nespremni i bezvoljni eto sta je, kakve ba inekcije

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 16 avg 2019, 08:53

Stroj1946 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Krle i tatar su sinoc igrali pod inekcijama isto kao ahmet i milanovic. Svaka cast svima.
Kakavim ba inenkcijama ??? Zbog cega ??? Pa nisu na bausteli bili prije utakmice, cuj pod inekcijama.... Ne kaki svega ti.... Nespremni i bezvoljni eto sta je, kakve ba inekcije
Ovdje sto se pisalo par dana bilo je istina, Tatar je bio pod upitnikom hoce li poceti i zato ga je Husref zamijenio. Krle je neko ko je poginuo zadnjih godinu dana a od pocetka ove sezone na poziciji koja je najzahtjevnija na terenu i koju on tesko da moze iznijeti ali je solidno zakrpio. Sinoc je i on pukao i one greske plod nedostatka snage i fizicke spreme, ne samo njega nego i ostalih. One druge lopte koje uvijek zavrse kod protivnika, nedostatak koncentracije da se zavrsi akcija, primijem lopte, slab sut...sve je to nedostatak fizicke spreme i to je nesto cime se klub mora ozbiljno pozababit ako hocemo neki napredak. Gubitak Jeleskovica je nesto sto ne mozemo nadoknaditi, ako nista probati Sefera vratiti na zimu

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 16 avg 2019, 08:57

CUj nespremni hahahahahahahahahh necu da se petljam sa strucnjacima ljudske anatomije na ovom forumu.

Ugl ljudi, ja bih sve dao da produzimo lazica i otkupimo Serbecica, koliko su dobar tandem zajedno sa kovacevicem, ja to nmg da vjerujem, jedva cekam da nam plavi spuste loptu.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 16 avg 2019, 09:04

Orangina85 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Krle i tatar su sinoc igrali pod inekcijama isto kao ahmet i milanovic. Svaka cast svima.
Kakavim ba inenkcijama ??? Zbog cega ??? Pa nisu na bausteli bili prije utakmice, cuj pod inekcijama.... Ne kaki svega ti.... Nespremni i bezvoljni eto sta je, kakve ba inekcije
Ovdje sto se pisalo par dana bilo je istina, Tatar je bio pod upitnikom hoce li poceti i zato ga je Husref zamijenio. Krle je neko ko je poginuo zadnjih godinu dana a od pocetka ove sezone na poziciji koja je najzahtjevnija na terenu i koju on tesko da moze iznijeti ali je solidno zakrpio. Sinoc je i on pukao i one greske plod nedostatka snage i fizicke spreme, ne samo njega nego i ostalih. One druge lopte koje uvijek zavrse kod protivnika, nedostatak koncentracije da se zavrsi akcija, primijem lopte, slab sut...sve je to nedostatak fizicke spreme i to je nesto cime se klub mora ozbiljno pozababit ako hocemo neki napredak. Gubitak Jeleskovica je nesto sto ne mozemo nadoknaditi, ako nista probati Sefera vratiti na zimu
Ma kakav Tatar, pricam o onom makedoncu nehljebu. Ama nije on jedini koji moze igrati tu poziciju, jel ga neko tjera da igra. On ko da nezamjenjiv jbte. Jos kapitensku nosi. Neponasa se kapiten onako i ne dolikuje. Lik se ne snalazi vise ni svojoj poziciji. Igro je sinoc svoju poziciju, pa je uzasan bio. 60 pogresnih pasova, i 40 izgubljenih duela, more nerzenoskih poteza. Trom, spor, nema kuveta, uzas. Davno bi on zavrsio na klupi da igra negdje drugo. Zato i jesmo tu gdje jesmo, kad ovakve stvari prolaze. Nazalost.

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 16 avg 2019, 09:12

Pa igra zato sto nemamo drugog da igra, mislis da je njemu drago sto je tu stavljen ali igra jer to treba klubu trenutno. Zaboravio sam gore reci da, kad su odmarali, Krste je isao sa repkom i citavu ekipu kad saberes najmanje je odmarao. Nije Krste zasluzio da mu se psuje zbog broja utakmica a posebno statistike u Sarajevu. A moze on u nasem prvenstvu dati jos puno

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 62 gosta.