FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 21 sep 2019, 20:27

Halo,da razjasnimo jednu stvar mi sto vi kazete sto ,,branimo" Husrefa,ne branimo Husrefa branimo rezultate, ne sudimo na osnovu jedne utakmice,nego gledamo siru sliku,Jos jedna stvar protiv koje se bunimo je ta da se ne pljuje nakon jedne lose odigrane utakmice nego se pruzi podrska,a ovdje se pljuje nakon loseg poteza a ne utakmice,za mene Husref je legenda,Ali cinjenica je da ga igraci i uprava bojkutuju i zele njegov odlazak,vec duzi period se po carsiji prica da ga uprava zeli smjeniti a ne moze zbog podrske navijaca,a to se sve vise u zadnej vrijeme pokazuje da je istina i da to nisu samo mahalske price,sto se mene tice mozda je najbolje i da ode bas zbog tog bojkota protiv njeg,cinjenica je da ce on kao i sve legende FKS imsti podrsku vecine navijaca Sarajeva,i ako ostane imat ce apsolutnu podrsku navijaca, kao sto Neko prije napisa, znate samo palamudit ovdje po forumu a kad dodje da se nesto konkretno treba uraditi cekate na sjever a vi se u misije rupe sakrijete.
I Jos jedna stvar kad ste vec toliki strucnjaci,ne samo veci od Husrefa,nego i od svih trenera do sad,zasto pljujete po forumu zasto ne radite negdje kao treneri ili neki drugi sportski radnici.
Samo jako i samo podrska,sa pljuvacima i pljuvanjem se nista nece postici.Hvala cao,treba odmoriti I do srijede ne ulaziti nikako na forum jer ce biti ovo mucno citati.
A i ono je sramotno vise, platis normalno kartu u punom iznosu,a tekmu gledas 45 minuta.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 21 sep 2019, 20:31

Samozdravlje je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la: Dobri moj samozdr. ne znam šta bih ti rekao, nisam više pametan, ali ne mogu da shvatim ovu bezmudu (varam li se) igru naših igrača :problem:
Razumijem ja tebe , znas i da dijelimo neke emocije . No ako dozvolis , kao nesto mladji da Ti kazem da ti ovakva prepucavanja ne trebaju . Nije @belosevic los momak , ne opravdavam sto je momak usao preduboko u prepucavanje . @belosevic jeste navijac FKS i takvog ga treba dozivljavati . Ne branim nas starije (niko nam nije kriv sto smo na forumu), ali @beli ipak kao mladji mozes Ti malo birati rijeci . Nije moje @beli da ti pametujem , samo zelim biti dobronamjeran . @poeta majstore ni tebi ne treba ovakva reakcija , ne ide to uz tebe i ono sto zovemo pozitivnim sarajevskim ponasanjem . Pomirite se , ako ne mozete , nemojte se komentarisati . Izvinjavam se obojici , ali jeni u dure .Obojici :bow: :bow:

Ma sve je u dure, ja sam dobro popustio (kao nikome u životu, jer nisam nikada bio laufer i marginalac, nego vazda u prvom safu i među sportistima, političarima, privrednicima, kulturnim radnicima, a Boga mi i među mangupima, a u ssvojoj branši među par najboljih u gradu) ovom pozivom na kahvu.

PS Složićeš se da nije u redu, da ničim izazvan pominje mog sina.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 21 sep 2019, 20:31

Jedne lose utakmice?
Zanimljivo razmisljanje :kafa:

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 21 sep 2019, 20:34

kakva ba šira slika bolan ne bio?samo smo od čelika bili bolji


VVVBK

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 21 sep 2019, 20:35

Osttribine je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Bitno je da plate "idu" upss, ne idu, kako kaze Sabra na onom druzenju imamo problema sa transakcijom novca iz Vijetnama. Vjerujem da je i to jedan od razloga za ove lose partije. Od ovih pojacanja samo se Šerbečić pokazao, a ovo ostalo talasika realno, nikakav pomak nismo dobili u ovom Milanovicu i Leticu. Ne znam, nazalost bojim se da ce i ova sezona biti kao i sve one nakon šampionskih, turbulentna. Ruku na srce i na Koševu se provlacimo, nikakve igre nemamo i obzirom na igru imamo i dobar broj bodova.

Zna li iko koje su Ćosićeve reference da bude prvi pomoćnik Husrefa, osim ako nije (čini mi se da je to neko pisao) njegov rođak.
Odkud bih to ja znao druze, ili si i mene svrstao u nekakvog Husrefovog forumasa, branioca ili sta vec. Meni je bitan uspjeh naseg kluba, a da li ce taj uspjeh donijeti Husref ili Meho Mehic sasvim mi svejedno, smori danima ova rasprava forumasa, podijelili se i prepucavaju se za Husrefa ili protiv njega.

Ma izvini drugar, zaista te nisam imao namjeru nigdje svrstavati, ne znam otkud sam citirao tvoj post, do mene je. LP :thumbup:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 sep 2019, 20:35

JOŠ NIJE KASNO DOVESTI ZADNJEG VEZNOG!!!!!!!!!
SKUPLJE RJEŠENJE JE OVO TRENUTNO STRUČNJACI!!!!!
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 21 sep 2019, 20:35

Generalno, zadovoljan sam pozicijom na tabeli i dosadasnjim ucinkom u pevenstvu. Bio bih zadovoljan i da tabela nakon jesenjeg dijela sampionata izgleda ovako. Igrom svakako nisam zadovoljan, ali sa Stanojevicem, Oremusom, Tatarom i 100% spremnim Rahmanovicem je tim jaci za 50%. Ako sa veznim redom (kompletnijim igrackim kadrom) ne budemo funkcionisali, bit' cu protiv Husrefa. Ocigledno je i da Uprava na raspolaganju ima prilicno skroman budzet.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 21 sep 2019, 20:36

bordopoeta je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Bitno je da plate "idu" upss, ne idu, kako kaze Sabra na onom druzenju imamo problema sa transakcijom novca iz Vijetnama. Vjerujem da je i to jedan od razloga za ove lose partije. Od ovih pojacanja samo se Šerbečić pokazao, a ovo ostalo talasika realno, nikakav pomak nismo dobili u ovom Milanovicu i Leticu. Ne znam, nazalost bojim se da ce i ova sezona biti kao i sve one nakon šampionskih, turbulentna. Ruku na srce i na Koševu se provlacimo, nikakve igre nemamo i obzirom na igru imamo i dobar broj bodova.

Zna li iko koje su Ćosićeve reference da bude prvi pomoćnik Husrefa, osim ako nije (čini mi se da je to neko pisao) njegov rođak.
rodjak jest sad ako je trenerova kcerka dzenisa a ovaj dzenis mislim da nije slucajnost kontam da mu je sestra udata za strasnog trenera
:mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 21 sep 2019, 20:37

.
Zadnja izmjena: alacious, dana/u 21 sep 2019, 20:38, ukupno mijenjano 2 puta.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 sep 2019, 20:37

Najjaci argument je "sto me radite negdje kao treneri". Znaci da bi nekoga kritikovao moras biti strucnjak iz te oblasti?! Ok, nemok da bi se vise neko pozalio na politicku situaciju u BiH, nemate pravo, sto niste vi negdje politicari...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 21 sep 2019, 20:38

Sabinho je napisao/la:Generalno, zadovoljan sam pozicijom na tabeli i dosadasnjim ucinkom u pevenstvu. Bio bih zadovoljan i da tabela nakon jesenjeg dijela sampionata izgleda ovako. Igrom svakako nisam zadovoljan, ali sa Stanojevicem, Oremusom, Tatarom i 100% spremnim Rahmanovicem je tim jaci za 50%. Ako sa veznim redom (kompletnijim igrackim kadrom) ne budemo funkcionisali, bit' cu protiv Husrefa. Ocigledno je i da Uprava na raspolaganju ima prilicno skroman budzet.
:salut: :thumbup:
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 21 sep 2019, 20:40

HUSREF MUSEMIC
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 21 sep 2019, 20:40

sekac je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Generalno, zadovoljan sam pozicijom na tabeli i dosadasnjim ucinkom u pevenstvu. Bio bih zadovoljan i da tabela nakon jesenjeg dijela sampionata izgleda ovako. Igrom svakako nisam zadovoljan, ali sa Stanojevicem, Oremusom, Tatarom i 100% spremnim Rahmanovicem je tim jaci za 50%. Ako sa veznim redom (kompletnijim igrackim kadrom) ne budemo funkcionisali, bit' cu protiv Husrefa. Ocigledno je i da Uprava na raspolaganju ima prilicno skroman budzet.
:salut: :thumbup:
Apsolutno, i samo po dzepu udariti!!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 sep 2019, 20:43

Mi nismo svjesni koliku mi RUPU imamo u veznom redu zbog koje trpi sve moguće.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

ZeroStyle
Postovi: 571
Pridružen/a: 17 apr 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZeroStyle » 21 sep 2019, 20:45

Cuj husref ima panjeve u ekipi a inace bosnjakovic, osim vukas i ostali imaju superzvijezde na svakoj pozicijil, pa bog te **** kad citas forum ti bi rekao da mi igramo englesku ligu pa nam treba milion pojacanja, gvardiola nas nebi mogao voditi jer nemamo kvalitetla bla bla, uigrajbtri akcije, prekide i osvojio si ligu samo je problem sto nena trenera koji ce to znati primjeniti
Zadnja izmjena: ZeroStyle, dana/u 21 sep 2019, 20:46, ukupno mijenjano 1 put.

PovratakPaprike
Postovi: 70
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PovratakPaprike » 21 sep 2019, 20:46

Sjeverjecudo je napisao/la:Halo,da razjasnimo jednu stvar mi sto vi kazete sto ,,branimo" Husrefa,ne branimo Husrefa branimo rezultate, ne sudimo na osnovu jedne utakmice,nego gledamo siru sliku
Širu sliku? 0:8 od Atalante, 2:5 od kona, a po meni poraz koji je najviše pokazao sve njegove limite je onaj prošle sezone od Zrinjskog 0:1 na Koševu kad se kukavički igralo na remi. Da me ne bi slučajno hvatao u klopku kako Husrefa pljuvam kad se dogodi loš rezultat, a ne hvalim kad se odigra dobro, svakako ću spomenuti i nešto u njegov prilog, a to su briljantne pobjede prošle sezone protiv uskog i kona.
Jos jedna stvar protiv koje se bunimo je ta da se ne pljuje nakon jedne lose odigrane utakmice nego se pruzi podrska,a ovdje se pljuje nakon loseg poteza a ne utakmice,za mene Husref je legenda,Ali cinjenica je da ga igraci i uprava bojkutuju i zele njegov odlazak,vec duzi period se po carsiji prica da ga uprava zeli smjeniti a ne moze zbog podrske navijaca,a to se sve vise u zadnej vrijeme pokazuje da je istina i da to nisu samo mahalske price,sto se mene tice mozda je najbolje i da ode bas zbog tog bojkota protiv njeg,cinjenica je da ce on kao i sve legende FKS imsti podrsku vecine navijaca Sarajeva,i ako ostane imat ce apsolutnu podrsku navijaca, kao sto Neko prije napisa, znate samo palamudit ovdje po forumu a kad dodje da se nesto konkretno treba uraditi cekate na sjever a vi se u misije rupe sakrijete.
Dakle, imamo belosvetsku bre zaveru protiv Husrefa. Cela bre uprava protiv njega, ceo tim protiv njega.. Koje rješenje nudiš? Da otkaz daju svi igrači i čitava uprava? Navijače u kontekstu podrške Husrefu više nikad da nisi spomenuo. Ti si radio anketu među navijačima? Bio je referendum o podršci? Evo, ja sam navijač Sarajeva pa ga ne podržavam (iako ću mu uvijek skinuti kapu na duploj kruni).
I Jos jedna stvar kad ste vec toliki strucnjaci,ne samo veci od Husrefa,nego i od svih trenera do sad,zasto pljujete po forumu zasto ne radite negdje kao treneri ili neki drugi sportski radnici.
Samo jako i samo podrska,sa pljuvacima i pljuvanjem se nista nece postici.Hvala cao,treba odmoriti I do srijede ne ulaziti nikako na forum jer ce biti ovo mucno citati.
Imbecilniju stvar nisi mogao napisati. Dakle, moram biti trener da kritikujem nekog trenera? Moram biti političar da bih imao pravo kritikovati nekog političara? Nemam pravo reći da mi se neki film ne sviđa jer nisam završio filmsku akademiju pa eto nisam režiser? I daj nauči razliku između pljuvanja i konstruktivne kritike.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 21 sep 2019, 20:47

bordopoeta je napisao/la:
Ma sve je u dure, ja sam dobro popustio (kao nikome u životu, jer nisam nikada bio laufer i marginalac, nego vazda u prvom safu i među sportistima, političarima, privrednicima, kulturnim radnicima, a Boga mi i među mangupima, a u ssvojoj branši među par najboljih u gradu) ovom pozivom na kahvu.
PS Složićeš se da nije u redu, da ničim izazvan pominje mog sina.
Sigurno da nije ok , ali kontam da je neki nesporazum(ono Husref-sin) . No ne treba Vam . Ipak smo mi dio neke bordo porodice . Posvadjaju se i ukucani . Upravo iz ovih razloga sto si napisao , mojne . Djeca su to nasa . :thumbup: :bow:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 21 sep 2019, 20:51

:oops: Vidite samo kad se Hadžić ili Husref smije zašto se Ahmetović smijao na poluvremenu pa Hodžić i još se Dušan grli i da ne nabrajam dalje je li to od sreće bilo što gubimo 1:0 Ovo fakat nema smisla prozivati upravu,struku a igračima pušiti a zna se ko je največi krivac na terenu hajde nek je Husref i kriv za derby ali šta je ovo danas.Pa da nema golmana onaj Milanović ne može pogoditi gool i za to je kriva uprava i stručni štab.Ma ne branim ni Husrefa ni upravu ali niko igračima da **** nešto za onakvu indolentnost šatro nema plata nema ni Sloboda plata pa pogledaj kako su igrali protiv Borca bruka je ovo ima malo i do povreda nekompletnosti ali fuliti onakve dvije šanse nisu krive povrede i struka nego neznanje.Ne želim raspravu ni sa bilo kim ali ovo sam ja danas vidio i sad mi svi **** mater. :( :cry: :facepalm: :thumbdown:
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 21 sep 2019, 20:53

bordopoeta je napisao/la:Iz ove letargije čitav tim se može samo trznuti samo šok terapijom a to je promjena trenera, samo što neko već reče ne trenera lošijeg ili ovog nivoa.
Ima smisla, ALI
-Ova uprava je 3 sedmice pregovarala sa ovim "uzasnim" trenerom
-dali su mu sve sto je trazio
-to su mogli dati prvi dan a ne trositi 3 sedmice, jer je tim cekao da vidi ko ce biti trener pa da pocne sa novom sezonom
-tako smo izgubili dragocjeno vrijeme koje ove sezone nemozemo nadoknaditi
-dali su mu veliku lovu plus zastitu u slucaju otlkaza (otpremnina)
-pustili ga da otjera kondicionog

Za Husrefa se odavno zna :
-da je ters
-da psuje
-da je tvrdoglav
-da ima veliki ego (nikad ne prizna gresku)
-da krivi mlade igrace javno
-da puno ne vjeruje mladima (dok ne mora)
-da ima 2 sablona u igri

i opet ga je uprava potpisala. Koju je sada novu losu karakteristiku pokazao ?

Ta ista uprava sada treba da ti nadje boljeg trenera ? Da su mogli (i znali da procijene) zar ga nebi doveli na pocetku sezone ?

Da li ce njemu dovesti zadnjeg veznog ili ne ?

Ako hoces rjesenje treba otjerati i Husrefa i 3-4 glavnih u upravi koji su za ovo odgovorni.
A bice kao sa Calom i Kodrom. Zrtvuj trenera a uprava i problemi i dalje ostaju.
Plus su zaposlili Dencija i 5-6 njih na forumu da sire lazi i demagogiju i da priguse nezadovoljstvo navijaca.
Zadnja izmjena: kengur, dana/u 21 sep 2019, 20:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 21 sep 2019, 20:53

Da li negdje ima izjava Husrefa za ovu utakmicu?
Bordo bijeli za život cijeli!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nula80 i 41 gost.