FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 07 mar 2018, 18:05

sonpenn je napisao/la:Raspored :

Siroki A
Radnik A
Krupa H
Zrinjski A
Zeljeznicar H
Poraz
Pobjeda
Remi
Poraz
Remi
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 07 mar 2018, 18:06

BordoSarajevo je napisao/la:
sonpenn je napisao/la:Raspored :

Siroki A
Radnik A
Krupa H
Zrinjski A
Zeljeznicar H

Remi , pobjeda,pobjeda ,remi , pobjeda

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 07 mar 2018, 18:07

Inijesta je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:stvarno ne vidim poveznicu uprave i današnjom predstavom igrača i najviše trenera, koji traži alibije kao da nije ekipa u sarajevu i ne može pogledati stanje terena, vremensku prognozu ili na šta se već vadi pa se prilagoditi tome....

ispostavi se da je Janjoš daleko bolji motivator i trener nego što se ovde tvrdilo...

ne možeš imati 5 šetača u ekipi i misliti da ćeš dobiti nešto...Krste nije Targetmen, ne može ista taktika na svaki teren i svakog protivnika...
Vidis li poveznicu uprave sa tim kurcinama od igraca, dosta njih je tu jos i prije husrefa , ko je njih doveo ?
otjero je čovjek ko mu nije valjo(Ivetić, Novaković), sam je odgovoran...tj. šta je prihvatio...

i Puzigaća je bio kar.ina od igrača pa uze lik i kup i titulu...kao i Barić i gomila ostalih....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 07 mar 2018, 18:08

A to sto u 2018 godini igras utakmicu na kojoj nema samafora sa pokazivanjem minuta utakmice to je prica za sebe. :bow:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 07 mar 2018, 18:08

sarajevo46 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: ispostavi se da je Janjoš daleko bolji motivator i trener nego što se ovde tvrdilo...
On nema vremena da pogleda na teren, mora štopericu pratit
Da nije njih dvojice bilo igrali bi 2 sezone ligu za opstanak. Vidjecemo sad evo sve je vise raje protiv husrefa sad je i on kao i čala pi.cka uskoro ce otici sigurno pa se nadam da ce doci neko hrabar ko ješić da nas provocira i posalje u drugu ligu... pa onda mozda vecina otvori oci i ukrene bijes u pravom smijeru. Smijenilo se 10 trenera bez ikakvog rezultata i većina i dalje misli da je do trenera. Husref grijesi kao i svi ljudi al za razliku od vecune koji primaju platu u klubu on sigurno ne radi za svoju guzicu samo niti ce namjerno nastetiti sarajevu kao ovi koji su tu godinama a kojima se gleda kroz prste.
You are someone else I am still right here

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 07 mar 2018, 18:10

bitno da smo našu djecu prodali a razigravamo sarića koji na ljeto džabe ode.
bolji je dušan hodžić od našeg šabanovića, koje smo mi balije
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

fks74
Postovi: 9219
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2018, 18:14

Po ovakvim terenima, ja im nista ne zamjerim. Dok se tereni ne poprave nema lijepog nogometa. Ovo je sada sve izbi, nabi pa ako sta bude. Niko ne igra, strumfovi su Slobodi na srecu dali gol iz nikakve igre. Evo i ovo u BL, sramota za savez sto su dozvolili da se igra.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 07 mar 2018, 18:15

Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 07 mar 2018, 18:15

muhamedhulk je napisao/la:Ocekujte u uskom omladince, vrijeme je da se vadi situacija. Ako se 'slucajno' kiksa bice da je trener u pravu kako djeca ne mogu pomoci.. :lol:
Pussy coach.
Djeca mozda mogu pomoci slijedece sezone, ovi sigurno ne mogu. Radi toga je jedino logicno da se forsira 3,4 omladinca do kraja, pa makar ave izgubili u ligi za prvaka.
Ali dzaba pricamo, isti igraci ce igrati do kraja. Moraju se zadovoljiti menadzesrki talovi.
Klub bez vizije, trebamo se pomiriti sa tim.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 07 mar 2018, 18:16

DenchiNL je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:stvarno ne vidim poveznicu uprave i današnjom predstavom igrača i najviše trenera, koji traži alibije kao da nije ekipa u sarajevu i ne može pogledati stanje terena, vremensku prognozu ili na šta se već vadi pa se prilagoditi tome....

ispostavi se da je Janjoš daleko bolji motivator i trener nego što se ovde tvrdilo...

ne možeš imati 5 šetača u ekipi i misliti da ćeš dobiti nešto...Krste nije Targetmen, ne može ista taktika na svaki teren i svakog protivnika...
Vidis li poveznicu uprave sa tim kurcinama od igraca, dosta njih je tu jos i prije husrefa , ko je njih doveo ?
otjero je čovjek ko mu nije valjo(Ivetić, Novaković), sam je odgovoran...tj. šta je prihvatio...

i Puzigaća je bio kar.ina od igrača pa uze lik i kup i titulu...kao i Barić i gomila ostalih....
I koga su mu doveli ko zamjene ?? Ne mozes dovest obig iz Istre Ofosu jer ga ne mozes platit, Stojceva takodje
Krene liga imas ukupno 1 stopera u ekipi koji ko da je svinjsku gripu dobio pa boluje mjesec dana i imas malog Mujakica kojem ce forsiranjem u ovim tekmama na noz unistiti karijeru
Vec ste pceli s pricom Janja Husref seljak staromodan vakan nakav
Sto se nene tice nek ide i on al nek ide kad svi uhljebi iz kluba odu, **** klub ti spao na elvira i Sabrinu koji ne bi imali za zraka da nije FKS i na dva debila menadhera Bilalagica i Rahmanovica

Puzigaca je za Bekica mangup i doktor fudbala bio, a ekipa u kojoj je igro Puzigaca je san snova za ovu, i usput su imali Ibraka koji je lopinas teski al se njemu mozemo zahvaliti i za igrace i titule
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 07 mar 2018, 18:17

Stvarno smo mi budale sto pratimo ovu nasu ligu , ova liga je van svake pameti , gledam gdje su igrali Borac i Zrinjski ja ne znam kako su im dozvolili da igraju po onom terenu

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 07 mar 2018, 18:17

fera je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: ispostavi se da je Janjoš daleko bolji motivator i trener nego što se ovde tvrdilo...
On nema vremena da pogleda na teren, mora štopericu pratit
Da nije njih dvojice bilo igrali bi 2 sezone ligu za opstanak. Vidjecemo sad evo sve je vise raje protiv husrefa sad je i on kao i čala pi.cka uskoro ce otici sigurno pa se nadam da ce doci neko hrabar ko ješić da nas provocira i posalje u drugu ligu... pa onda mozda vecina otvori oci i ukrene bijes u pravom smijeru. Smijenilo se 10 trenera bez ikakvog rezultata i većina i dalje misli da je do trenera. Husref grijesi kao i svi ljudi al za razliku od vecune koji primaju platu u klubu on sigurno ne radi za svoju guzicu samo niti ce namjerno nastetiti sarajevu kao ovi koji su tu godinama a kojima se gleda kroz prste.
molim te objasni mi kako je kriva munira sa odjela članske za sportski rezultat ekipe? ili potparol ili neko iz fanšopa ili lee iz finansija???
da javimo klubu da ukinu pozicije trenera i sportskog i ostali kadar oko ekipe, kad ekipu vode uhljebi iz administracije...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 07 mar 2018, 18:18

"Navijači su bijesni? A šta smo mi, eto mi nismo bijesni. Iznerviran sam. Sve dok se bude igralo u ovakvim uslovima bit će besmisleno. Pokušali smo da nešto napravimo, ali bilo je nemoguće igrati. Možda da je tu bio Ahmetović pa da nešto probamo, ali mislim da nam ni to ne bi mnogo pomoglo", rekao je razočarani Musemić.
Koji je ovo bezobrazluk i bezmudstvo , eto navijaci su krivi sto ocekuju vide od ovog jada , pa imas li imalo obraza rec kako se nije dovelo sta je trebalo , da je odbrana unistena , da od pojacanja jedini Halilovic je nes pokazao , da si odg. ko i uprava i da sutis ko pizda za platu
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 07 mar 2018, 18:21

Kakvim ba uslovima, sta je problem sad bilo????????????????????????????????
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 07 mar 2018, 18:22

Ocito je da se Husref gubi i da ljude nervira to sto krivicu trazi u glupostima i sto nema samoritike. Ali i dalje je trener zadnji koji treba da ide. U lancu trener-uprava-igraci, trener je najmanje slaba karika.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 07 mar 2018, 18:25

fks74 je napisao/la:Po ovakvim terenima, ja im nista ne zamjerim. Dok se tereni ne poprave nema lijepog nogometa. Ovo je sada sve izbi, nabi pa ako sta bude. Niko ne igra, strumfovi su Slobodi na srecu dali gol iz nikakve igre. Evo i ovo u BL, sramota za savez sto su dozvolili da se igra.
Ne trolaj, Đipke! Teren je bio solidan! Husrefe, stidi se djece!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 07 mar 2018, 18:25

Dajte meni da ja vodim Klub, tj. poziciju sportskog direktora. Radicu za milju maraka. Nakon jedne sezone cete vidjeti kako Klub raste. Ozbiljno ako ko cita iz Kluba neka se javi porukom.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

fks74
Postovi: 9219
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2018, 18:28

joker90 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Po ovakvim terenima, ja im nista ne zamjerim. Dok se tereni ne poprave nema lijepog nogometa. Ovo je sada sve izbi, nabi pa ako sta bude. Niko ne igra, strumfovi su Slobodi na srecu dali gol iz nikakve igre. Evo i ovo u BL, sramota za savez sto su dozvolili da se igra.
Ne trolaj, Đipke! Teren je bio solidan! Husrefe, stidi se djece!
Popusi ti tom djipketu. I dalje tvrdim da se po ovakvim terenima , ne moze igrati.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 07 mar 2018, 18:31

fks74 je napisao/la:
joker90 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Po ovakvim terenima, ja im nista ne zamjerim. Dok se tereni ne poprave nema lijepog nogometa. Ovo je sada sve izbi, nabi pa ako sta bude. Niko ne igra, strumfovi su Slobodi na srecu dali gol iz nikakve igre. Evo i ovo u BL, sramota za savez sto su dozvolili da se igra.
Ne trolaj, Đipke! Teren je bio solidan! Husrefe, stidi se djece!
Popusi ti tom djipketu. I dalje tvrdim da se po ovakvim terenima , ne moze igrati.
Svi ostali uzimaju bodove i igraju, samo mi ne mozemo? Ovu prvu molbu materi uputi!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 07 mar 2018, 18:32

Kakvu bi igracinu sad samo imali u Hericu, ali ne neka momak odigra ekstra 3-4 utakmice (i to je bilo u slucaju kad nismo nikog vise imali) pa ga zakuj opet na klupu mlad je on jos.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 26 gostiju.