FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la prisonbreak » 28 avg 2018, 14:03

MortemHz je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:


Dobro došli, preslušajte do kraja. :D
Gade mali kuknjava
A ovo razumijete :hmmmmm: :hmmmmm: :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 28 avg 2018, 14:31

Navijači drugih klubova pisanje nastaviti na temi opće diskusije.
Posljednje upozorenje!!!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 28 avg 2018, 14:36

SILA BOGA NE MOLI!
Bijelo dugme i bordo palija!
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2018, 14:39

Ako pišu normalne stvari pusti ih
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 28 avg 2018, 14:45

MortemHz je napisao/la:Ako pišu normalne stvari pusti ih
Ma ne treba ih pustat da pisu imaju predvidjenu temu za to, a u ostalom nema vecih licemjera od zenicana, danas postuju markale sutra vec psuju markale, nas babe sa balkona vrelom vodom i saksijama gadzaju a cetnici iz srbije su dobro dosli , njih po kafanama vodaju, mrznja prema gradu i klubu Sarajevu ne postoji nigdje veca nego u zenici
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 28 avg 2018, 14:53

Inijesta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ako pišu normalne stvari pusti ih
Ma ne treba ih pustat da pisu imaju predvidjenu temu za to, a u ostalom nema vecih licemjera od zenicana, danas postuju markale sutra vec psuju markale, nas babe sa balkona vrelom vodom i saksijama gadzaju a cetnici iz srbije su dobro dosli , njih po kafanama vodaju, mrznja prema gradu i klubu Sarajevu ne postoji nigdje veca nego u zenici
Dobro se sjećam, kada je Sartid igrao sa Sarajevom, prepucavali se mi sa navijačima Sartida na netu, sve je bilo Ok dok se nije uključilo par Zeničana, takve su gadosti pisali, da su se navijači Sartida pitali šta je tim bu.alama. Ode tema u klinac :damn:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2018, 14:58

Inijesta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ako pišu normalne stvari pusti ih
Ma ne treba ih pustat da pisu imaju predvidjenu temu za to, a u ostalom nema vecih licemjera od zenicana, danas postuju markale sutra vec psuju markale, nas babe sa balkona vrelom vodom i saksijama gadzaju a cetnici iz srbije su dobro dosli , njih po kafanama vodaju, mrznja prema gradu i klubu Sarajevu ne postoji nigdje veca nego u zenici
To je par likova koji psuju koji nisu ovdje prisutni, isto tako, neće te oni gađati saksijama, govorim općenito o momcima na temi. Ako se konstruktivno piše ja sam za da mogu napisati neki post, do sad smo se šprdali i normala su. Kad vidiš da neko nepotrebno provocira upozoriš ga i ćao. Napravljeno je da samo mi pišemo na ovoj temi da ne bi drugi dolazili i samo srali a oni to ne rade.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 avg 2018, 15:06

MortemHz je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ako pišu normalne stvari pusti ih
Ma ne treba ih pustat da pisu imaju predvidjenu temu za to, a u ostalom nema vecih licemjera od zenicana, danas postuju markale sutra vec psuju markale, nas babe sa balkona vrelom vodom i saksijama gadzaju a cetnici iz srbije su dobro dosli , njih po kafanama vodaju, mrznja prema gradu i klubu Sarajevu ne postoji nigdje veca nego u zenici
To je par likova koji psuju koji nisu ovdje prisutni, isto tako, neće te oni gađati saksijama, govorim općenito o momcima na temi. Ako se konstruktivno piše ja sam za da mogu napisati neki post, do sad smo se šprdali i normala su. Kad vidiš da neko nepotrebno provocira upozoriš ga i ćao. Napravljeno je da samo mi pišemo na ovoj temi da ne bi drugi dolazili i samo srali a oni to ne rade.
Tako i ja mislim,svugdje ima psihopata i pacenika,ali ipak koliko god bilo simpaticno ono sinoc i lijepo ovo danas od pravih momaka iz Zenice,neka to pisu na drugom pdf.Kad je stani/padni(zenicki)svi smo mi BiH.Imamo i mi bisera,zar ne?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 28 avg 2018, 15:08

MortemHz je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ako pišu normalne stvari pusti ih
Ma ne treba ih pustat da pisu imaju predvidjenu temu za to, a u ostalom nema vecih licemjera od zenicana, danas postuju markale sutra vec psuju markale, nas babe sa balkona vrelom vodom i saksijama gadzaju a cetnici iz srbije su dobro dosli , njih po kafanama vodaju, mrznja prema gradu i klubu Sarajevu ne postoji nigdje veca nego u zenici
To je par likova koji psuju koji nisu ovdje prisutni, isto tako, neće te oni gađati saksijama, govorim općenito o momcima na temi. Ako se konstruktivno piše ja sam za da mogu napisati neki post, do sad smo se šprdali i normala su. Kad vidiš da neko nepotrebno provocira upozoriš ga i ćao. Napravljeno je da samo mi pišemo na ovoj temi da ne bi drugi dolazili i samo srali a oni to ne rade.
Vjeruj mi brate da je generalno 90% njih zadojeno s onom im pjesmom nek svako djete mrzi glavni grad, al et nebitno ako vecini ne smetaju nek pisu onda
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 28 avg 2018, 15:09

Pa takvih gorštaka ima bukvalno na svakoj tribini. Ovom temom je prodefilovalo zilion likova kojima je uspjelo da skontaju najstrašnije pljuvačine o klubu, kakvih se ni štrumfovi se ne bi postidjeli. Što se mene tiče, dobrodošao je svako ko dođe u prijateljskom duhu, mada moram priznat da mi je simpatičan hilmo kad zagrne plašt sile i pravde! :mrgreen:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 28 avg 2018, 15:13

Gdje nam je to brat Holyfield? :D

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 avg 2018, 15:15

Ko se sjeca onog Sise(sto ode u Lazne,poslije 08)?Vjerovatno dobar igrac i u Laynim ce donijeti prevagu u utakmicama u kojim bude na terenu.Koliko god bio dobar,mislim da bi nam narusio atmosveru u svlacionici.Ugrozeni bi bili(Velkoski,Rahman,Crepulja),a sve mi nesto vuce da igraci nisu bili za njegov dolazak.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 avg 2018, 15:39

Zavrsena je 1/3 regularnog dijela PL.Po onom pravilu 3 bobe kuci i 1bod na strani ,mi smo u +1 bod,ako Bog da i pobjedimo u Zenici isli bi na +3.Konkurenti vide sansu da u Bijeljini nadmase nas,a mi imamo priliku da ih pobjedom u Zenici u tome sprijecimo.Sjajno bi bilo sa prvog mjesta i 17 bodova otici na pauzu.Imamo kvalitet,uigranu ekipu,a cini mi se i pobjednicki duh u timu.Sem lijepog pogleda na tabelu imamo i ono sto smo mnogi sanjali,igrace iz nase Akademije(cijele BiH).
UPRAVI BI PORUCIO.ZAVRSAVAJTE PRODUZENJE UGOVORA ADUKORU,RAHMANOVICU I AKADEMCIMA(na 5 god),ako mislite sebi dobro.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2018, 15:46

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BatistutA19 » 28 avg 2018, 15:54

Imal Hilme il viri iz coska ceka nas Robijase hahahha ako nema da pisem..Sala na stranu al i ja nisam protiv da se pise na drugoj temi normalana diskusija da se vodi .
Dobro dosli u Zenicu lijep boravak na stadionu i da sve prodje fer sportski ,bice pun stadion u to sam siguran pa ko bude bolji nek pobijedi mada je meni remi najrealniji .Mada i vi i mi imamo adute za pobijedu .Ne bi puno o utakmici pametovo to ce mo vidjet ,drago mi je sto smo se mi vratili tamo dje moramo bit u vrhu bh nogometa.Trenutno imate bolje igrace i bolji ste al mi ni blizu nismo ko proslih sezona al najbitnije da prodje bez ijednog najmanjeg incindenta nek pobijedi nogomet.
Citam malo ovo ovdje sad i molio bi da se vise nikad Markale ne pripisuje Robijasima il gradu Zenici samo to bolestan covjek moze psovat,to se samo moze rec pojedinacno koje takve i mi osudjujemoa nikako rec grupa Robijasi il grad Zenica jer ja imam puno prijatelja i Hordasa i Manijaka jer svugdje ima budala ,to nema veze ni sa grupom ni sa gradom i nekom mrznjom .Toliko o tome i nadam se da nije Hilmo tu dezzurni hahahaha ..poz vam Hordasi i dobro dosli u Zenicu i nek pobijedi nogomet i nikom nije sramota izgubit tu utakmicu i ne treba pljuvat svoje ko god izgubi tu utakmicu.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2018, 15:56

BatistutA19 je napisao/la:Imal Hilme il viri iz coska ceka nas Robijase hahahha ako nema da pisem..Sala na stranu al i ja nisam protiv da se pise na drugoj temi normalana diskusija da se vodi .
Dobro dosli u Zenicu lijep boravak na stadionu i da sve prodje fer sportski ,bice pun stadion u to sam siguran pa ko bude bolji nek pobijedi mada je meni remi najrealniji .Mada i vi i mi imamo adute za pobijedu .Ne bi puno o utakmici pametovo to ce mo vidjet ,drago mi je sto smo se mi vratili tamo dje moramo bit u vrhu bh nogometa.Trenutno imate bolje igrace i bolji ste al mi ni blizu nismo ko proslih sezona al najbitnije da prodje bez ijednog najmanjeg incindenta nek pobijedi nogomet.
Citam malo ovo ovdje sad i molio bi da se vise nikad Markale ne pripisuje Robijasima il gradu Zenici samo to bolestan covjek moze psovat,to se samo moze rec pojedinacno koje takve i mi osudjujemoa nikako rec grupa Robijasi il grad Zenica jer ja imam puno prijatelja i Hordasa i Manijaka jer svugdje ima budala ,to nema veze ni sa grupom ni sa gradom i nekom mrznjom .Toliko o tome i nadam se da nije Hilmo tu dezzurni hahahaha ..poz vam Hordasi i dobro dosli u Zenicu i nek pobijedi nogomet i nikom nije sramota izgubit tu utakmicu i ne treba pljuvat svoje ko god izgubi tu utakmicu.
Hvala Bati, sve najbolje i neka bolji pobijedi u subotu. Pripazi ove naše što će biti na zapadu. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 28 avg 2018, 15:58

Diverzija uspjela, Zenicani nas ocekuju po zapadnoj tribini. Mi na istok odosmo.. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BatistutA19 » 28 avg 2018, 16:21

MortemHz je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Imal Hilme il viri iz coska ceka nas Robijase hahahha ako nema da pisem..Sala na stranu al i ja nisam protiv da se pise na drugoj temi normalana diskusija da se vodi .
Dobro dosli u Zenicu lijep boravak na stadionu i da sve prodje fer sportski ,bice pun stadion u to sam siguran pa ko bude bolji nek pobijedi mada je meni remi najrealniji .Mada i vi i mi imamo adute za pobijedu .Ne bi puno o utakmici pametovo to ce mo vidjet ,drago mi je sto smo se mi vratili tamo dje moramo bit u vrhu bh nogometa.Trenutno imate bolje igrace i bolji ste al mi ni blizu nismo ko proslih sezona al najbitnije da prodje bez ijednog najmanjeg incindenta nek pobijedi nogomet.
Citam malo ovo ovdje sad i molio bi da se vise nikad Markale ne pripisuje Robijasima il gradu Zenici samo to bolestan covjek moze psovat,to se samo moze rec pojedinacno koje takve i mi osudjujemoa nikako rec grupa Robijasi il grad Zenica jer ja imam puno prijatelja i Hordasa i Manijaka jer svugdje ima budala ,to nema veze ni sa grupom ni sa gradom i nekom mrznjom .Toliko o tome i nadam se da nije Hilmo tu dezzurni hahahaha ..poz vam Hordasi i dobro dosli u Zenicu i nek pobijedi nogomet i nikom nije sramota izgubit tu utakmicu i ne treba pljuvat svoje ko god izgubi tu utakmicu.
Hvala Bati, sve najbolje i neka bolji pobijedi u subotu. Pripazi ove naše što će biti na zapadu. :D
Nma na cemu drug ma rako da pisem dok Hilme nema hahahha ,nek pobijedi nogomet nije sramota izgubit ni vam ni nama mada meni remi najrealniji al treba uzivat a ima puno tekmi iza toga nama je svakako cilj neka sredina ove sezone .Nama je najbitniji reprogram pokrenut i da ide sve u pravom smijeru i sredina neka.Za tekmu ma ja cu na jugu bit akobogda a vasi sa zapada meni licno ne bi smeto niko i ne vjerujem da bi iko i dit+ro al opet im ja najbolje na sijever.nadam se da nece bit gluposti nekig incindenta a sve je manje hvala bogo pa skoro da ih nema a budal na svim stranama pojedinacnih.
Imm ja jednog prijatelja hordasa sa Dobrinje ako ko ima sa Dobrinje Bole ga zovu a ime Almir a mozda je i na forumu ovdje ahahahha on ce bit na sijeveru on ni plavu majicu nece kupit hahahha sa takvim bi vala smio ljudima i na sijeveru na Kosevu bit il on sa mnom bilo gdje.Meni je to vise kukavicluk iskreno neg hrabrost neka neko kamnje i gluposti sa bilo cije strane al et prestalo je i to kako vidim rate dodji popij kafu navijaja za svoje i lijepo se kuci vrati svojima i ti i ja i svi ...

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 28 avg 2018, 16:24

0 - 1!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 avg 2018, 16:25

Gledaj treninga, opreme, terena i kampa, ebo Barcu. :kafa:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Devedesetka i 44 gosta.