FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 09 dec 2016, 16:39

Iskreno ne vidim kako je to Pirić bolji od Pavlovića, osim što je mlađi i ima naše državljanstvo. Last time I checked to nisu stvari koje se računaju kao golmanski atributi. Jedno vrijeme je bio najbolji među juniorima na svojoj poziciji, ali sad - 50% kikser/50% prosječan golman Premijer Lige BiH. Iskreno ne vidim zašto se ovoliko uopšte o njemu priča.

Mislim da bi mnogima svanulo kad bi izbrisali Husaru sa fb. :kafa:
Samo Saraj'vo.

streetstyle
Postovi: 312
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la streetstyle » 09 dec 2016, 16:47

v0zdra je napisao/la:Zdravo pitari. Duze vrijeme pratim ovu temu pa sam odlucio da se uclanim i pocnem postirati. Po mom misljenju nas priotitet mora biti zadrzavanje Dulje, ali vjerujem da ce mu ponudit dobar ugovor jer je Tan izjavio da ce to biti prvi prioritet. ovo sto je Cala uradio sa Duljom je cudo, i ne vjerujem da ce mo vise njega vidjeti na lijevom krilu dok je u dresu Sarajeva, ova centralna pozicija mu itekako pase. Ako Dulju zadrzimo i on nastavi sa ovakvim tempom i asistencijama na kraju sezone uzimamo 2-2.5 miliona za njega i to lagano. Nadam se da se Husejinovic uspije vratit i da ce ipa nesto ponudit ekipi do kraja sezone, ali je ocigledno da dulja ili sajid sigurno odlaze na kraju sezone. Meni je vrlo zanimljiv mali Kobiljar i ja bi ga pod hitno vratio u nase redove jer ima veliki potencijal i mislim da je Cala prava osoba da napravi igracinu od njega. veliki je plus kada bi dosao i naucio neke stvari od Dulje i husejna i vjerujem da ima taj potencijal da postane novi Duljevic na centralnoj poziciji za kratko vrijeme, jos je mali veliki pitar i non stop sharea lajkuje postove FKS na fejsu tako da sam siguran da bi se vratio bez pitanja. Sarajevo kao klub mora iskoristit krizu u kojem se nalaze klubovi kao Olimpic Celik pa cak i Sloboda, znaci moramo dovoditi njihove naj bolje igrace. Duljevic prelazi na centar znaci samo nam ostaje crnkic na lijevoj strani, za mene mali Popovic iz celika je idealno rijesenje za ovu poziciju, on i crnkic su vise nego adekvatni za tu lijevu stranu, ako se on ne moze dovesti onda je mali Lelic iz Olimpica meni vrlo interesantan ma da je on po meni vise projekat nego Popovic, mislim da je popovic mnogo spemniji da bude dio kostura ekipe i ozbilljan nosioc igre dok Leilic ima potencijala da postane prava zvijezda u PL uz malo vremena i dobrog trenera. Piric se treba dovesti ako moze pogotovo ako raskine ugovor sa Slobodom znaci dolazi Besplatno, tu ne mozes izgubit ljudi, mlad potencijalan golman, ako ostane u FKS i odigra tekme za nas pogotovo u Europi imas tu dobar dobitak iako samo provede jednu ili dvije sezone u nasem dresu, nema smisla da se ne dovede, bio bi veoma dobar biznis potez. Pored igraca koje sam spomenuo mislim da nam treba jos defanzivni vezni i mozda napadac ako SS ne misli da neki igrac od omladinaca moze zadovoljiti uz Ahmeta i Bekica.

Znaci po meni dovesti:
Popovica/Lelica
Kobiljara
Pirica
CDM (veteran rusilac koji bi umirio nervoznog Rustema)
i mozda napadaca.

Na pozicije 10ka bi onda imao: Duljevic, Husejinovic, Kobiljar (Cetkovic viska prodati)
Lijevo krilo: Crnkic, Ivetic, Popovic/Lelic

Za kraj bi se izvino ako imam neke gramaticke greske jer zivim u inostranstvu vec blizu 20 godina, al od mali nogu navijam za sarajevo i kad kod odem u Bosnu idem na svaku tekmu.


Sve si fino napisao i elaborirao ali vjerovatnije je da ce Dulja otici u januaru ili u februaru. Btw , za produzenje ugovora trazi cifru od koje se manta u glavi a i platu od 10.000 KM. Haj plata ali 100 000 eura na ruke je malo previse. Ostaje da se vidi hoce li Tan pristati na to

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 09 dec 2016, 16:50

Te pare zaslužuje samo Said!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

streetstyle
Postovi: 312
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la streetstyle » 09 dec 2016, 16:53

High je napisao/la:Te pare zaslužuje samo Said!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 09 dec 2016, 17:01

Dzenan Piric jedan je od nas :kafa:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

streetstyle
Postovi: 312
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la streetstyle » 09 dec 2016, 17:09

ElCartel11 je napisao/la:Dzenan Piric jedan je od nas :kafa:

Slazem se.
Mislim da ce Uprava na prvo mjesto staviti potpisivanje ugovora sa Duljom . Onda 3-4 nova igraca.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 09 dec 2016, 17:12

streetstyle je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Dzenan Piric jedan je od nas :kafa:

Slazem se.
Mislim da ce Uprava na prvo mjesto staviti potpisivanje ugovora sa Duljom . Onda 3-4 nova igraca.
ako potpisu novi ugovor sa duljevicem to ce biti najvece pojacanje za nas.

streetstyle
Postovi: 312
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la streetstyle » 09 dec 2016, 17:16

Sve je podrdjeno tom njegovom produzenju ugovora...koliko sam cuo. Nismo mi kospe da nam ko hasagic sjedi na tribinama 6 mjeseci i ode za NULA eura obestecenja. nadam se da ce svi biti zadovoljni

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 09 dec 2016, 18:09

Neka Dulja potpise, ne moramo nikog dovoditi vise.
To bi bilo najvece pojacanje.

Avatar
Cheikh
Postovi: 154
Pridružen/a: 09 nov 2016, 08:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cheikh » 09 dec 2016, 18:22

YNWA je napisao/la:
DZGZS je napisao/la:
Cheikh je napisao/la:Evo i ja dobio odgovor. Nas je ako ne ode vani. Traze ga i Zrinjski i maleni. U Zrinjski mu se ne ide a mali platu max 5000 mogu ponuditi.

Dakle ako ne ode vani u Sarajevo 1000%!
Nemoj lagati ljude... niti ga je Zeljo kontaktirao, niti ce ikad kontaktirati husarinog igraca... zbog slučaja ordagic.... od tada je marsnut sa grbavice...
#samoedukujem
100 % zbog Ordagica :lol:
Ma sta prica kloc. Ne zna ni da Ordagic nema menadjera.
Football is a game about feelings and intelligence!

jurisicduska
Postovi: 4531
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 09 dec 2016, 18:26

:urnebes: Ordagić ima veze sa Husarom ko ja sa Janik Fereira Karaskom
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 09 dec 2016, 18:41

Ja se bojim da ce Dulja,ukoliko potpise novi ugovor i dobije ogromne pare na ruke i platu,grohnuti kao sto je i Radovac grohno nakon potpisa novog ugovora.
I za njega i za nas je najbolje bilo da se do sada prodao.

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 09 dec 2016, 19:15

Najbolje bi za nas bilo da Dulja ostane i pomogne nam da osvojimo duplu krunu. Nek poslije ode ako treba za 0. Prodali smo Cimirota za milion, pa ostali bez evrope. Boli me neka stvar za pare, hoćemo rezultate.
SARAJEVO

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 09 dec 2016, 21:21

zagorski je napisao/la:Ja se bojim da ce Dulja,ukoliko potpise novi ugovor i dobije ogromne pare na ruke i platu,grohnuti kao sto je i Radovac grohno nakon potpisa novog ugovora.
I za njega i za nas je najbolje bilo da se do sada prodao.
On ne moze toliko grohnut iiz razloga sto posjeduje veci kvalitet nego Radovac, te zbog pozicije koju igra. :)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 09 dec 2016, 21:45

Sabinho je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Ja se bojim da ce Dulja,ukoliko potpise novi ugovor i dobije ogromne pare na ruke i platu,grohnuti kao sto je i Radovac grohno nakon potpisa novog ugovora.
I za njega i za nas je najbolje bilo da se do sada prodao.
On ne moze toliko grohnut iiz razloga sto posjeduje veci kvalitet nego Radovac, te zbog pozicije koju igra. :)
Ma nije kvalitet upitan uopste,vec znas nas balkanski mentalitet i sta se desi kada se balkanac docepa vece kolicine novca :D

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 09 dec 2016, 22:10

Obećat' Dulji 100.000 nečega bonusa ako uzmemo obje titule a on udvostruči asistencije na proljeće. :kafa:
Samo Saraj'vo.

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 09 dec 2016, 22:26

PitarBordo je napisao/la:Obećat' Dulji 100.000 nečega bonusa ako uzmemo obje titule a on udvostruči asistencije na proljeće. :kafa:
Produzit ugovor bar jos jednu godinu, dat mu pare ako osvojimo titulu/e i u transfer se ugraditi klauzulom o procentu sljedeceg transfera ili za svakih nekoliko asistencija i golova par milja jer on ima predispozicije ako ode u pravu ekipu da bude jos bolji. Iskreno mislim da ce produzit jer smo ga realno mi i izvadili iz nicega, vjerovali mu kad je bio u najlosijoj formi od kad je u Sarajevu, pozvan je u repku sto mu dodatno dize i cijenu i reputaciju i kao najvaznije dali smo mu kapitensku traku najveceg bh kluba. :bih:
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 09 dec 2016, 23:07

mensur55 je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Obećat' Dulji 100.000 nečega bonusa ako uzmemo obje titule a on udvostruči asistencije na proljeće. :kafa:
Produzit ugovor bar jos jednu godinu, dat mu pare ako osvojimo titulu/e i u transfer se ugraditi klauzulom o procentu sljedeceg transfera ili za svakih nekoliko asistencija i golova par milja jer on ima predispozicije ako ode u pravu ekipu da bude jos bolji. Iskreno mislim da ce produzit jer smo ga realno mi i izvadili iz nicega, vjerovali mu kad je bio u najlosijoj formi od kad je u Sarajevu, pozvan je u repku sto mu dodatno dize i cijenu i reputaciju i kao najvaznije dali smo mu kapitensku traku najveceg bh kluba. :bih:
Ne može se u ugovor igrača stavljati procenat narednog transfera, nego u ugovor o kupoprodaji sa drugim klubom.

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 09 dec 2016, 23:09

PitarBordo je napisao/la:Iskreno ne vidim kako je to Pirić bolji od Pavlovića, osim što je mlađi i ima naše državljanstvo. Last time I checked to nisu stvari koje se računaju kao golmanski atributi. Jedno vrijeme je bio najbolji među juniorima na svojoj poziciji, ali sad - 50% kikser/50% prosječan golman Premijer Lige BiH. Iskreno ne vidim zašto se ovoliko uopšte o njemu priča.

Mislim da bi mnogima svanulo kad bi izbrisali Husaru sa fb. :kafa:
Pavlović nas je ove godine koštao (neto) jedno 4-6 bodova, a to nije nikako dobro.

Pirić je znatno bolji golman, uz ove druge pluseve koje si nabrojao.

Sve naravno zavisi od plate. Ako traži platu 20-30 % veću od Bojana treba ići na to. Ako traži nerealne sume, bajbaj.

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19FKS46 » 09 dec 2016, 23:11

Golman nije prioritet. Te pare sto bi na Pirica otisle, dodat jos i dovesti dobrog igraca u sredini, koji ce odskakat kvalitetom od prosjeka i unaprijediti nasu igru.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.