FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 21 okt 2019, 00:24

Stroj1946 je napisao/la:Ma naložiti će se čafiri protiv nas ko da im je zadnja. Tako je uvijek i bilo. Da im ga hoće Ahmetović i Rahmanović zavuć ono mangupski da ih dokrajčimo za federalne lige.
Nek se naloze i treba da se naloze. Ali neka se isto tako i nasi naloze i dokazu da su bolji.
Ko nasim brani da daju 100%?

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 okt 2019, 02:51

Evander je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Ma naložiti će se čafiri protiv nas ko da im je zadnja. Tako je uvijek i bilo. Da im ga hoće Ahmetović i Rahmanović zavuć ono mangupski da ih dokrajčimo za federalne lige.
Nek se naloze i treba da se naloze. Ali neka se isto tako i nasi naloze i dokazu da su bolji.
Ko nasim brani da daju 100%?
Očekuje nas teška utakmica i motivisan protivnik, neće biti lako. Mi imamo problema sa rosterom već neko vrijeme, ali šta je tu je, potrudićemo se da odigramo što kvalitetnije. Vidjećemo šta će biti. :kafa:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 okt 2019, 08:38

HordasOdMalena je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
Pa to je onda sigurno...
Znaci mi se prepali, jer im je ovaj treci trener u ovih 10tak kola bas zeznut...i odlucili se jer ne vjerujemo 34togodisnjoj tradiciji da unajmimo nekog iz nama prijateljskog sela listice da ih sjebemo....

Prosto ko pasulj....zenicka logika...
Pa vidjeli u drugom kolu u Zenici da nismo ništa bolji. Čak su i oni bili bliže pobjedi, a Kovačević je samo čudom svoju mrežu ostavio sačuvanom. Shvatite ih. Nikome nije jednostavno kad navali čuveni napad Čelika (nije kao da se mijenjaju svakih pola godine :D). Eno ih i danas stavljaju status na zvaničnoj da im se ne dopušta igra 11 na 11. :plac:
Koliko su zakukali zbog crvenog kartona, čovjek bi rekao da im je utakmica u petak bila bitna zbog titule, a zapravo za njih maltane nevažna utakmica :facepalm:

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 21 okt 2019, 08:50

Crveni cist ko suza majke na porodu.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
holyman
Postovi: 8338
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 21 okt 2019, 09:09

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Evander je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Ma naložiti će se čafiri protiv nas ko da im je zadnja. Tako je uvijek i bilo. Da im ga hoće Ahmetović i Rahmanović zavuć ono mangupski da ih dokrajčimo za federalne lige.
Nek se naloze i treba da se naloze. Ali neka se isto tako i nasi naloze i dokazu da su bolji.
Ko nasim brani da daju 100%?
Očekuje nas teška utakmica i motivisan protivnik, neće biti lako. Mi imamo problema sa rosterom već neko vrijeme, ali šta je tu je, potrudićemo se da odigramo što kvalitetnije. Vidjećemo šta će biti. :kafa:
S milenkom na klupi ocekujem visoku pobjedu aktuelnog sampiona :lol:
NEMA NAZAD

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 21 okt 2019, 09:55

Evander je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Ma naložiti će se čafiri protiv nas ko da im je zadnja. Tako je uvijek i bilo. Da im ga hoće Ahmetović i Rahmanović zavuć ono mangupski da ih dokrajčimo za federalne lige.
Nek se naloze i treba da se naloze. Ali neka se isto tako i nasi naloze i dokazu da su bolji.
Ko nasim brani da daju 100%?
Ne brani im niko,samo sto mi ne dozivljavamo te utakmice kao oni. Oni udju 101%,a mi uvijek 80%. I sto je najgore od svega, svaki put u kost idu kao i ovi zenicani, ko da je kantonalna liga. Mesari poznati. Navikla stoka.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 21 okt 2019, 10:31

Zato se onakvi startovi moraju kaznjavati crvenim i minimum 3 utakmice zabrane. Ono je start koji lako moze unistiti karijeru protivniku.
Iskorijeniti takve startove i igrace iz lige pa taman, da mi je rodjeni brat.

Kako su bili uskukali, ja mislio stvarno jim sudac pokazao bezveze crveni.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 21 okt 2019, 10:43

Stroj1946 je napisao/la:
Evander je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Ma naložiti će se čafiri protiv nas ko da im je zadnja. Tako je uvijek i bilo. Da im ga hoće Ahmetović i Rahmanović zavuć ono mangupski da ih dokrajčimo za federalne lige.
Nek se naloze i treba da se naloze. Ali neka se isto tako i nasi naloze i dokazu da su bolji.
Ko nasim brani da daju 100%?
Ne brani im niko,samo sto mi ne dozivljavamo te utakmice kao oni. Oni udju 101%,a mi uvijek 80%. I sto je najgore od svega, svaki put u kost idu kao i ovi zenicani, ko da je kantonalna liga. Mesari poznati. Navikla stoka.
Pa ko je onda tu kriv, oni ili mi?
Zelis da ti neko skine gace kad dodjes? Zasto bi?
Mi neki superstari, prevazisli ligu, da trebamo dozivljavati utakmicu kao manje vaznu?

Neka se trude oni, neka se trude i nasi i neka pobijedimo, ako budemo bolji.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 21 okt 2019, 11:18

Evander je napisao/la: Pa ko je onda tu kriv, oni ili mi?
Zelis da ti neko skine gace kad dodjes? Zasto bi?
Mi neki superstari, prevazisli ligu, da trebamo dozivljavati utakmicu kao manje vaznu?

Neka se trude oni, neka se trude i nasi i neka pobijedimo, ako budemo bolji.
Mi smo krivi. Odnosno do trenera. Mene samo strah onog naseg "lako cemo" ili "0:3". Oni ce se pokusati vaditi na nas, pogotovo sto imje sve u rasulu, nas ako dobiju, sve im se vraca u normalu.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 okt 2019, 11:53

Treba zabranit ovim seljačkim ekipama da se lože na nas, jer mi smo Sarajevo i dužni su skinut gaće zato jer smo Sarajevo i ne možemo naći motiv jer su oni seljaci. :kafa:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 21 okt 2019, 11:55

ElCartel11 je napisao/la:Zato se onakvi startovi moraju kaznjavati crvenim i minimum 3 utakmice zabrane. Ono je start koji lako moze unistiti karijeru protivniku.
Iskorijeniti takve startove i igrace iz lige pa taman, da mi je rodjeni brat.

Kako su bili uskukali, ja mislio stvarno jim sudac pokazao bezveze crveni.
Bas tako
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 21 okt 2019, 11:56

Ako je njima to utakmica prekretnice i odluke i nama je i mi imamo (treba da imamo) motiv da uzmemo 3 boda. Jer u slucaju nase pobjede i poraza gurbeta u Mostaru ucvrscujemo se na prvom mjestu i dobijamo neophodni podstrek i samopouzdanje da do kraja tu i ostanemo.
Zato moramo odigrati sa 110% nasih mogucnosti da se iz Tuzle vratimo sa pobjedom!

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 21 okt 2019, 12:47

Kako uvijek nas zapanu ove utakmice za život ili smrt :rol: :rol: citam Slobodi utakmica istine, prekretnica za klub itd itd.

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 21 okt 2019, 13:21

Heba medju 10 najkorisnijih igraca PLBIH ali znaju forumasi pitari bolje jbg :kafa:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 21 okt 2019, 13:26

mma_hz je napisao/la:Heba medju 10 najkorisnijih igraca PLBIH ali znaju forumasi pitati bolje jbg :kafa:
Ma popravio se Hebib drastično u odnosu na prije godinu, godinu ipo.
Prebrodio strah nakav sto je imao.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 21 okt 2019, 13:33

Zasto pomjerise za nedjelju?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 21 okt 2019, 13:38

Pitanje motivacije se lako rijesi. Nikakve kazne i prijetnje, nego obrnuto.
Buduci da su iduca 3 kola za nas izuzetno vazna, za svaku od iduce 3 tekme igracima ponudis trostruke premije.
Odmah raste hemija u ekipi, zajednistvo, energija, ....
Pod uslovom da je lova napokon legla i da budjet nije pojeden.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 21 okt 2019, 14:34

mma_hz je napisao/la:Heba medju 10 najkorisnijih igraca PLBIH ali znaju forumasi pitari bolje jbg :kafa:
Igrao kod svakog trenera, dovoljno za reći. Proznao neko ili ne, nebitno je, Hebib je igrač koji dosta znači za našu igru.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 21 okt 2019, 15:27

mma_hz je napisao/la:Heba medju 10 najkorisnijih igraca PLBIH ali znaju forumasi pitari bolje jbg :kafa:
pa i Krpa prvi strijelac lige al zna trenutni trener Sarajeva što ga je otjero....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 okt 2019, 15:34

Denchi je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Heba medju 10 najkorisnijih igraca PLBIH ali znaju forumasi pitari bolje jbg :kafa:
pa i Krpa prvi strijelac lige al zna trenutni trener Sarajeva što ga je otjero....
Bogme, Ahmet Krpi bio klupa u Slobodi dok ih je Hus vodio :mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.