FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 13 avg 2020, 13:39

BordoSarajevo je napisao/la:
13 avg 2020, 13:35
Pljujte me koliko god, mene je Pidro razočarao do sada, nije jedini, tu je i Jukić a bilo je još dosta katastrofalnih igara većine igrača. Mislim da će Salčin čim se vrati dobiti prednost na lijevom beku a i dosta napravi u ofanzivi u ovih par tekmi što sam ga gledao na pripremnim.

Znal ko jel ozbiljnija povreda Salčina ili se ubrzo vraća?
Ocigledno ne smijes rec ista lose na pojedince, odma si pljuvac. A sto smo bolje odigrali protiv Atalante 0 8 nego jucer, ma nema veze, bit ce bolje, SAMO DA SE NE PUCA.
Pidro je i meni tanak, ebiga, povreda je povreda, trebat ce njemu vremena da udje u formu, nadam se da ce brzo, za sad je mnogo tanak. Isto tako i Jukic tanak.
Handzic, da ne pricam, al njemu se nikad ne zna, znao nam je donjeti tri boda kad je najvise trebalo, al mnogo vise puta je usro utakmicu svojim fulama.
Ne pamtim kad sam pogledo utakmicu da smo pobjedili a da sam sjeban ko da smo pregazeni, 3 kola sto sam pogledo meni ekipa izgleda nezainteresovano totalno, nesto ne stima nazalost

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 avg 2020, 13:42

extazy je napisao/la:
13 avg 2020, 13:39
BordoSarajevo je napisao/la:
13 avg 2020, 13:35
Pljujte me koliko god, mene je Pidro razočarao do sada, nije jedini, tu je i Jukić a bilo je još dosta katastrofalnih igara većine igrača. Mislim da će Salčin čim se vrati dobiti prednost na lijevom beku a i dosta napravi u ofanzivi u ovih par tekmi što sam ga gledao na pripremnim.

Znal ko jel ozbiljnija povreda Salčina ili se ubrzo vraća?
Ocigledno ne smijes rec ista lose na pojedince, odma si pljuvac. A sto smo bolje odigrali protiv Atalante 0 8 nego jucer, ma nema veze, bit ce bolje, SAMO DA SE NE PUCA.
Pidro je i meni tanak, ebiga, povreda je povreda, trebat ce njemu vremena da udje u formu, nadam se da ce brzo, za sad je mnogo tanak. Isto tako i Jukic tanak.
Handzic, da ne pricam, al njemu se nikad ne zna, znao nam je donjeti tri boda kad je najvise trebalo, al mnogo vise puta je usro utakmicu svojim fulama.
De ba sta se provaljujete i dodajete na losu igru od sinoc *10 vise nego sto jeste :lol: :lol: :lol:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 13 avg 2020, 13:46

Haj malo se saberite koji vam je vise k.
Sta izmisljate stvarri i trazite u svemu alibi .

Evo ja cu dati svoje misljenje i ono je mnogo mnogo realnije i izvuceno iz opservacije. Poslije 4 mjeeeca pauze mi smo imali ideju da sto laganije spremimo igrace i da pkkusamo izbjeci povrede . s obzirom na taj nacin priprema i manji broj tekmi moguce je da tek sad zavrsavamo sa spremom. To bi lahko mogao biti razlog iscrpljenosti igraca. Vrlo lahko.
To npr juventus radi na ljeto i na zimu. Svjesno rizikuju prva 3-4 kola radeci iskljucivo na spremi, da bi vrhunac forme postizali zasnjih 10ak kola. I to rade godinama unazad, ima dobar clanak o tome na interentu.
Zato statisticki najvise "slabih" partija imaju pocetak sezone i januar.

E sad dali je to kod nas tako, ja se nadam da jeste. Uz to ima i vinkovih gresaka i nekih sitnica ali ove price ovaj slab ovaj nece ovaj bojkot... Dajte ljudi molim vas.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 avg 2020, 13:48

Pantelija je napisao/la:
13 avg 2020, 13:46
Haj malo se saberite koji vam je vise k.
Sta izmisljate stvarri i trazite u svemu alibi .

Evo ja cu dati svoje misljenje i ono je mnogo mnogo realnije i izvuceno iz opservacije. Poslije 4 mjeeeca pauze mi smo imali ideju da sto laganije spremimo igrace i da pkkusamo izbjeci povrede . s obzirom na taj nacin priprema i manji broj tekmi moguce je da tek sad zavrsavamo sa spremom. To bi lahko mogao biti razlog iscrpljenosti igraca. Vrlo lahko.
To npr juventus radi na ljeto i na zimu. Svjesno rizikuju prva 3-4 kola radeci iskljucivo na spremi, da bi vrhunac forme postizali zasnjih 10ak kola. I to rade godinama unazad, ima dobar clanak o tome na interentu.
Zato statisticki najvise "slabih" partija imaju pocetak sezone i januar.

E sad dali je to kod nas tako, ja se nadam da jeste. Uz to ima i vinkovih gresaka i nekih sitnica ali ove price ovaj slab ovaj nece ovaj bojkot... Dajte ljudi molim vas.
A da se preslusao intervju od Vinka na Bordo TV, valjda bi mnogi culi sta je on govorio upravo za spremu igraca... Al, nije reko da ce doci ronaldinho i Rivalno, i nista nije zanimljivo i rekao :rol:


Umjesto pljuvanja, tesko je bilo mozda malo razmisliti... Cek, pa imamo prve dvije tekme lakse, treca je C pa Evropa... ajmo polako spremati za evropu igrace, da budu spremni... ajmo malo sacekati sa kritikama, da vidimo jesu li teske noge, ili smo zaqurac.. a zaqurac nismo jer je ova ekipa osvojila titulu, itd...
Umjesto da se iz svega pomalo pozitive izvlacilo, nebi sad bili u qurcu sa atmosferom oko kluba, vec se samo potenciralo sve negativno u igri...
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 13 avg 2020, 13:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 avg 2020, 13:49

Ako može mišljenje sa strane, od nekoga ko nije navijac, a voli PL BIH i prati je. :D

Ono što navijače FK Sarajevo malo zbunjuje je činjenica da je taj klub najbogatiji i finansijski najstabilniji u BiH, ali to i dalje nije nivo budžeta koji može "krasti" regionalim komšijama njihove najbolje igrače ili pak privuci novcem nekog regionalnog kapitalca. Hocu rec FK Sarajevo jeste bogat klub za BiH uslove, ali regionalno, po budžetu, je prosiječan.

Po meni, kažem po meni, Uprava ekonomski ne bi trebala da se koncetrise na trosenje novca za dovođenje nogometaša nego ako vec imaju solidan budžet da ga investiraju u infrastrukturu kluba, omladince, trenere, skauting koji će im kasnije donositi još veći profit. To sa tim novcem mogu uraditi na vrhunskom nivou. A ne nadmetati se sa platama sa regionalnim klubovima. Ima i u PL BiH kvalitetnih igrača. Npr Ahmetovic je čini mi se iz Slobode došao, a lik je zvijer.
Zadnja izmjena: h1a2s3o4, dana/u 13 avg 2020, 13:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 13 avg 2020, 13:53

Pantelija je napisao/la:
13 avg 2020, 13:46
Haj malo se saberite koji vam je vise k.
Sta izmisljate stvarri i trazite u svemu alibi .

Evo ja cu dati svoje misljenje i ono je mnogo mnogo realnije i izvuceno iz opservacije. Poslije 4 mjeeeca pauze mi smo imali ideju da sto laganije spremimo igrace i da pkkusamo izbjeci povrede . s obzirom na taj nacin priprema i manji broj tekmi moguce je da tek sad zavrsavamo sa spremom. To bi lahko mogao biti razlog iscrpljenosti igraca. Vrlo lahko.
To npr juventus radi na ljeto i na zimu. Svjesno rizikuju prva 3-4 kola radeci iskljucivo na spremi, da bi vrhunac forme postizali zasnjih 10ak kola. I to rade godinama unazad, ima dobar clanak o tome na interentu.
Zato statisticki najvise "slabih" partija imaju pocetak sezone i januar.

E sad dali je to kod nas tako, ja se nadam da jeste. Uz to ima i vinkovih gresaka i nekih sitnica ali ove price ovaj slab ovaj nece ovaj bojkot... Dajte ljudi molim vas.
Tako su i rekli, tj Jela...da sto manje ozljeda bude, pomilovo nas zrijeb za ligu taman tako je i planirano....dok imas ekipe koji su sad na vrhuncu i njima slijedi pad forme....jbg nauka je to ko i sve oko fudbala...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 13 avg 2020, 13:55

Bit cemo na vrhuncu fizicke spreme za zadnjih 10 kola, taman kada budemo ganjali trece mjesto za odlazak u Evropu.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

tilo
Postovi: 269
Pridružen/a: 03 apr 2019, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tilo » 13 avg 2020, 13:55

Da smo izgubili.....

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 avg 2020, 13:58

Denchi je napisao/la:
13 avg 2020, 13:53
Pantelija je napisao/la:
13 avg 2020, 13:46
Haj malo se saberite koji vam je vise k.
Sta izmisljate stvarri i trazite u svemu alibi .

Evo ja cu dati svoje misljenje i ono je mnogo mnogo realnije i izvuceno iz opservacije. Poslije 4 mjeeeca pauze mi smo imali ideju da sto laganije spremimo igrace i da pkkusamo izbjeci povrede . s obzirom na taj nacin priprema i manji broj tekmi moguce je da tek sad zavrsavamo sa spremom. To bi lahko mogao biti razlog iscrpljenosti igraca. Vrlo lahko.
To npr juventus radi na ljeto i na zimu. Svjesno rizikuju prva 3-4 kola radeci iskljucivo na spremi, da bi vrhunac forme postizali zasnjih 10ak kola. I to rade godinama unazad, ima dobar clanak o tome na interentu.
Zato statisticki najvise "slabih" partija imaju pocetak sezone i januar.

E sad dali je to kod nas tako, ja se nadam da jeste. Uz to ima i vinkovih gresaka i nekih sitnica ali ove price ovaj slab ovaj nece ovaj bojkot... Dajte ljudi molim vas.
Tako su i rekli, tj Jela...da sto manje ozljeda bude, pomilovo nas zrijeb za ligu taman tako je i planirano....dok imas ekipe koji su sad na vrhuncu i njima slijedi pad forme....jbg nauka je to ko i sve oko fudbala...
Al gledaj koliko imamo strucnjaka na temi :kafa:
Mi moramo da budemo zahvalni, da svi strucnjaci koji su rodjeni u BiH naviajaju za Sarajevo i bas su se javili u zanjih 5 dana da nam ukazu na probleme u ekipi :rol:

Zeko87
Postovi: 2147
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 13 avg 2020, 13:58

Navijači moraju smanjiti očekivanja i izbiti sebi iz glave da smo mi bosanski Juventus. Realno, nemamo niti igrače niti kvalitet za grupnih faza, niti su konkurenti toliko inferiorniji u odnosu na nas da očekujemo odskakakanje.

Treba uzeti u obzir predugu pauzu koja je na sve ostavila različite posljedice. Treba pustiti vremena da prođe pa donijeti zaključke. Ništa nismo bili bolji ni lani, pa smo uzimali bodove, bitno je samo da ne zaostajemo više od pet bodova do aprila kada će se rješavati prvenstvo. Max prebacivati pritisak na konkurente a ne na naše igrače, jerbo, nismo mi željni titule, imamo tu rutinu koju treba koristiti. Od evropskih nastupa treba izvući pare, pokušati prodati kojeg igrača, jer nije mala stvar plaćati ove igrače koji su skupi za naše uslove.

TSS nije odigrao dvije utakmice a košta nas kao čitava akademija.

Iz naredna četiri kola očekujem 10 bodova, domaće pobjede nad Veležom i Borcem, Bijeljina i Olimpik 4 boda, iako je Radnik čini mi se nikad tanji.

Nakon toga se vjerovatno opraštamo od evrope, puni fokus nad domaćim prvenstvom i gurati tekmu po tekmu.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 13 avg 2020, 14:00

extazy je napisao/la:
13 avg 2020, 13:39
BordoSarajevo je napisao/la:
13 avg 2020, 13:35
Pljujte me koliko god, mene je Pidro razočarao do sada, nije jedini, tu je i Jukić a bilo je još dosta katastrofalnih igara većine igrača. Mislim da će Salčin čim se vrati dobiti prednost na lijevom beku a i dosta napravi u ofanzivi u ovih par tekmi što sam ga gledao na pripremnim.

Znal ko jel ozbiljnija povreda Salčina ili se ubrzo vraća?
Ocigledno ne smijes rec ista lose na pojedince, odma si pljuvac. A sto smo bolje odigrali protiv Atalante 0 8 nego jucer, ma nema veze, bit ce bolje, SAMO DA SE NE PUCA.
Pidro je i meni tanak, ebiga, povreda je povreda, trebat ce njemu vremena da udje u formu, nadam se da ce brzo, za sad je mnogo tanak. Isto tako i Jukic tanak.
Handzic, da ne pricam, al njemu se nikad ne zna, znao nam je donjeti tri boda kad je najvise trebalo, al mnogo vise puta je usro utakmicu svojim fulama.
Ne pamtim kad sam pogledo utakmicu da smo pobjedili a da sam sjeban ko da smo pregazeni, 3 kola sto sam pogledo meni ekipa izgleda nezainteresovano totalno, nesto ne stima nazalost
Sto izmisljas gluposti da bi odbranio neke svoje glupe tvrdnje ? Niko nigdje nije napisao da se ne smije nista lose reci za pojedince ?
Jel Denchi 4 dana kritikovao Serbecica poslije Mladosti, zasluzeno ?
Jel Kova kritikovan od svih nas, zasluzeno ?
Jek Hare kritikovan od 80% nas, zasluzeno ?
Jos jucer, pisao sam za Jukića da je totalno beskoristan od kako je došao ?
Isto tako nigdje nisam vidio da je neko pisao "dobro je samo nek ne puca" , vec vam pokusavamo dokazati da ne treba **** od do, tjerati Vinka, Hadziju i svih 20 igraca, jer ovo nije prva utakmica pod Vinkom pa da smo tako defanzivno igrali, vec treba sjesti za stol napraviti analizu sta nas je natjeralo na takvu igru, nesprema, sparno vrijeme, protivnik, neke druge takticke zamisli ili nesto deseto.
Izmisljate gluposti, kad vec hocete pisati, pisite argumentovano i iznosite činjenice a ne da pisete ono sto vama paše.
Na kraju krajeva pravis zrtvu od sebe, ovo je forum, javna online površina, sve i da je tako, a nije, ne može ti niko zabranit da pises ono sto mislis.

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forgempp » 13 avg 2020, 14:01

Dovođenjem ovog Pejovića ovim našim forumašima je dokazano da mi nismo još na tom nivou da dovodimo igrače tipa Suljic, Duljevic, Fatos, Hajrovic...
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 13 avg 2020, 14:09

Odgledah press nakon jučerašnje tekme... Da li je realno da čovjek ne zna imena igrača i ko mu je falio i ko se vrača iz povrede? Nevejra.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 13 avg 2020, 14:11

Radi unaprijeđenja performansi foruma, diskusiju nastavljamo ovdje:

viewtopic.php?f=98&t=15192

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.