FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 10 mar 2018, 19:05

bihuzur je napisao/la:koga cemo dovesti umjesto husrefa? sta mislite o prosineckom, bil nam on valjo?
Zašto trollaš?

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 10 mar 2018, 19:09

sarajevo46 je napisao/la:
bihuzur je napisao/la:koga cemo dovesti umjesto husrefa? sta mislite o prosineckom, bil nam on valjo?
Zašto trollaš?
iz navike

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 10 mar 2018, 19:41

bihuzur je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:
bihuzur je napisao/la:koga cemo dovesti umjesto husrefa? sta mislite o prosineckom, bil nam on valjo?
Zašto trollaš?
iz navike
:facepalm:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 mar 2018, 19:45

Sarajlijica1946 je napisao/la:Sofranac is back, znaci Mujakic na hoklicu lagano :kafa:
Ako Mujakić ode na klupu a Adukora gurnemo na stopera sa Šofrancem, onda nema smisla više branit Husrefa, to je do njega 1000%.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 mar 2018, 19:45

Pavlovic
Sabanovic Mujakic Sofranac Bekic
Adukor
Stanojevic Crepulja
Kuzmanovic Halilovic
Velkoski
:hmmmmm:
1946~

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 mar 2018, 19:46

sarajevo46, ko dir'o?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 10 mar 2018, 19:54

Koga je veće zlo poslati na teren, Hodžića ili Bekića ?
Šabanović mora biti u prvih 11 kako god.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 mar 2018, 19:57

ThrillerHz je napisao/la:Pavlovic
Sabanovic Mujakic Sofranac Bekic
Adukor
Stanojevic Crepulja
Kuzmanovic Halilovic
Velkoski
:hmmmmm:
Možda i najbolje što imamo u ovom trenutku, mada bih ja radije Mustafića isforsir'o do kraja.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 mar 2018, 20:12

sarajevo46 je napisao/la:
Zip je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Kad konkurenti kiksaju mi kiksamo tri puta, taj je omjer zadnjih 3 sezone.

Ali, konkurenti u buducnosti nece biti isti, vjerovatno, novi konkurenti ce biti Krupa, Radnik, mozda i Simin Han.
Aj ne seri vise :!: :!:
Fakat je dosadan lik.
Decko promjenio ime na forumu, samo da bi mogao pišati po svom "voljenom" klubu...

Shvatam da smo u qurcu, al ovo citati fkt nema veze s vezom.
Treba otjerati mnoge ljude u i oko kluba, trebaju nam bolji rezultati, trebaju nam profesionalci u ekipi, treba nam mnogo toga.. Al ovog bi otjero u .... Bolje presutiti...

Ako nemas sta pametno napisati, nemoj ni pisati.

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 10 mar 2018, 20:25

Ti pisas po klubu, jer zivis na racun kluba. Odakle ti obraz vise?
Kad ti uhljebljeni clan porodice prestane raditi u klubi, onda ces biti ozbiljno shvacen. Do tad, tvoja objektivnost nije realna. Tebi je glavni cilj da se nista ne mijenja, jer imas korist od toga.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 mar 2018, 20:32

Hahah, opet ti kontru pucas saml da bi sebe oprao.
To ko ima koristi od kluba, zna Onaj gore.

Menadjeru, molim te da se opet javis ovde kada izgubimo, mozda cak i sutra...

Izmislio si pricu da imam nekog u klubu, samo da bi pokusao da operes sebe nakon sto sam te razotkrio :D
Al nema veze, ti samo pucaj svoje i glumi spasioca kluba :lol:

A sve se samo kaze da kad pobjedjujemo, na temi te nema nikako... Cim se pojavi kiks, tu si prvi da solis pamet :D

Zivio menadjercicu :kafa:

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 10 mar 2018, 20:39

Razotkrio me :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Pa ima ljudi koji me poznaju i koji znaju kakve gluposti pises. Ako nekog hranim hljebom od takve vrste menadzerskog posla, neka mu taj hljeb zadnji bude. Ako se ti hranis hljebom od kluba, sve najgore tvome clanu porodice koji radi u klubu. Posteno?

Pitanje za sve forumase, da vidimo njihovo misljenje.

1. Da li Zip ima zaposlenog clana porodice u klubu?
2. Da li sam ja manadzer koji radi u fudbalu?

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 10 mar 2018, 20:40

Jeste hadalji ccc

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 mar 2018, 20:42

Hahahah :D
Nadmasio si sam sebe...

Idi ba pisi peticiju da se vrate clanske kartice :lol:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 mar 2018, 20:49

*ebi me ako Zip i Evander nisu iste osobe :urnebes: :urnebes:
1946~

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 10 mar 2018, 20:51

Zip je napisao/la:Hahahah :D
Nadmasio si sam sebe...

Idi ba pisi peticiju da se vrate clanske kartice :lol:
To je najpametnije sto imas reci?
Upravo je ovaj tvoj odgovor dokaz i pokazatelj ko si ti a ko sam ja.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 10 mar 2018, 20:55

Ajmo Kardif u prvu, da vidimo i Amidžu da gleda fudbal.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 10 mar 2018, 21:21

Evander je napisao/la:Razotkrio me :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Pa ima ljudi koji me poznaju i koji znaju kakve gluposti pises. Ako nekog hranim hljebom od takve vrste menadzerskog posla, neka mu taj hljeb zadnji bude. Ako se ti hranis hljebom od kluba, sve najgore tvome clanu porodice koji radi u klubu. Posteno?

Pitanje za sve forumase, da vidimo njihovo misljenje.

1. Da li Zip ima zaposlenog clana porodice u klubu?
2. Da li sam ja manadzer koji radi u fudbalu?
Ima onaj Denci mu je taj clan porodice u klubu, samo kakve gluposti ovdje pise cak je i ovig Zipa stid, pa i on poceo pljuvat odnedavno :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 10 mar 2018, 21:23

Na današnji dan prije 25 godina FK Sarajevo je odigrao svoju prvu utakmicu nakon početka agresije na Bosnu i Hercegovinu.

Bordo tim je gostovao na Poljudu, gdje je poražen od HNK Hajduk Split rezultatom 4:0.

Nakon višemjesečnih pregovaranja, Sarajevo je krajem februara 1993. napokon otputovalo na prvu inostranu turneju. Prva destinacija bordo tima bio je Trogir, a ekspedicija Sarajeva je nakon prelaska sarajevske piste, preko Mostara, stigla na obalu Jadranskog mora. Na put iz Sarajeva krenula su 24 fudbalera: Dragoslav Vukadin, Adnan Pervan, Samir Mekic, Elmir Behlulovic, Nedžad Fazlagić, Said Fazlagić, Samir Abdurahmanovic, Nudžein Geca, Senad Repuh, Memnun Suljagic, Alen Avdic, Nermin Vazda, Emir Vazda, Azrudin Valentic, Mirza Varesanovic, Elvir Baljiç, Jasmin Kukuljac, Emir Granov, Almir Turkovic, Mladen Simunovic, Semsudin Memovic, Slobodan Franković, Kenan Ćehajić i Mujkic Mirsad. Pored njih, sa ekipom su otputovali predsjednik Muhamed Granov, direktor Mirsad Fazlagić, sekretar Nijaz Merdanović, Salem Prolić, zatim treneri Fuad Muzurović, Denijal Pirić i Fahrudin Zejnilović, te fizioterapeut Dzevad Tarakcija. Ekipi su se kasnije, tokom turneje, pridružila još četvorica fudbalera Mirsad Dedic, Almir Hurtić, Rusmir Cviko i Amar Ferhatović.

Fudbaleri Sarajeva su tako prilikom dolaska u Trogir odradili prve treninge, a za sve njih to je bio prvi trening na otvorenom nakon punih 11 mjeseci koliko je prošlo od početka okupacije glavnog grada Bosne i Hercegovine. Bordo timu, kapije svog stadiona prvi je otvorio slavni Hajduk, koji je na današnji dan, 10. marta 1993. godine ugostio Sarajevo na svom Poljudu. Hajduk je u tom trenutku bio drugoplasirani tim na tabeli Prve HNL. Obzirom da je za igrače bordo tima to bio prvi fudbalski meč nakon gotovo godinu dana, te da je splitski tim bio predvođen igračima poput Adrijana Koznikua, Deana Računice, Milana Rapaića, Slavena Bilića i mnogih drugih, visoka pobjeda Hajduka od 4:0 nije predstavljala veliko iznenađenje.

Na fotografiji su prikazani fudbaleri Sarajeva prije početka treninga u Trogiru.



slika

Izvor: Bordo vremeplov i FKSinfo


BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 mar 2018, 21:26

Zip je napisao/la:Decko promjenio ime na forumu, samo da bi mogao pišati po svom "voljenom" klubu...

Shvatam da smo u qurcu, al ovo citati fkt nema veze s vezom.
Treba otjerati mnoge ljude u i oko kluba, trebaju nam bolji rezultati, trebaju nam profesionalci u ekipi, treba nam mnogo toga.. Al ovog bi otjero u .... Bolje presutiti...

Ako nemas sta pametno napisati, nemoj ni pisati.
Hahaha, joj čuj ga.
Gdje ja to pljujem klub? Kako, šta? Šta ja to ovdje pišem a drugi ne pišu (koji su nezadovoljni) da samo mene uzimaš u usta, ti i onaj bubuljičar iz Olova?

Činjenica je, s obzirom ko nas vodi da nazadujemo, da nikakvog napretka nema i da je svake sezone situacija ako ne ista - onda gora. Cilj nam je evropa, cilj nam je treće mjesto, svake sezone se sve manje i manje priča o trofejima. Daleko je više onih sezona gdje se borimo za evropu nego za titulu a Boga mi, ako pratiš ovu ligu i ostale klubove, vidjet ćeš i vidiš da ekipe poput Krupe, Radnika i slično imaju iste ambicije kao i mi i da svake sezone sve više i više nam takve ekipe uzimaju bodove, tako da ja s ovim ništa ne pljujem već iznosim činjenice i svoje nezadovoljstvo radom ljudi u klubu, ciljevima i ambicijama kluba koje trebaju biti daleko veće s obzirom na veličinu i historiju kluba unutar države. Miliom puta sam to napisao da najveći klub u državi ovo sebi ne smije dozvoliti dok drugi pišu kako i nismo najveći klub, da je ovo naša realnost, da smo daleko od vrha bh fudbala, neki ovdje pišu i da su kone prvaci, neki napišu da ćemo biti u ligi za opstanak i čudno, oni se ne prozivaju A DALEKO VIŠE "PLJUJU", samo se ja prozivam od strane tebe, baš čudno, al ja mislim i da znam zbog čega, zato što sam protiv uprave a ti očito nekog imaš tu pa zbog toga ja.

I da, pljuvat ću uvijek po onim koji svojim "radom" unazaduju klub, pljuvat ću i tebe, jer što bi te preskočio?!
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!!
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Benhur77, Pitarsam i 38 gostiju.