FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 26 dec 2018, 17:02

Kakve probe i talenti sa 21 godinom

Suljica se duze pratilo onda i mi i kone ga htjeli, nije tek tako bahnuo u klub. A i bilo je dosta preporuka za njega

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 26 dec 2018, 17:17

Nemojte na Paulusa, jasno je ba da ih trolla s tim, a siguran sam da spada u red starijih navijača kojim je normalno bit ravnodušan prema Želji. Prije su pitari i Željovci skupa na gostovanja išli jbt, Đilda rahmetli bio jaran s Džinetom, itd.
Za ovog malog, od probe nas glava neće zaboljet. A i meni smrdi to, Husref je na Tucakoviću pokazao da nije savršen i da ga je moguće premuntat na jaranstvo, pare il šta već. Ako bude znao neka ga, ako ne, široko mu polje.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 26 dec 2018, 17:29

Denchi je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
Prije dolaska kod nas Asmira je htio i morž.
to ide u red basni i mitova o njemu kao vrsnim poznavaocem talenata, jer im teško pada da je Džeku **** i nije skonto...
ima i priča da je prepoznao i Gojaka ali eto nekako neko ga pustio da ode :rol: :rol: :rol:
gluposti :stop:
Koliko on godine vec ne radi kao trener , ja stvarno ne kontam to , ne radis decceniju i stave te u uzi izbor za selektora a ti uzo par titula u krompir ligi , ovo sad je liga sta se tad radilo a ovo je jos krompir
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Lecler
Postovi: 2415
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 26 dec 2018, 17:37

Ovog Rundu lopova kad vidim odmah me stomak zaboli :puke:
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 26 dec 2018, 17:38

skoroalen je napisao/la:Nemojte na Paulusa, jasno je ba da ih trolla s tim, a siguran sam da spada u red starijih navijača kojim je normalno bit ravnodušan prema Želji. Prije su pitari i Željovci skupa na gostovanja išli jbt, Đilda rahmetli bio jaran s Džinetom, itd.
Za ovog malog, od probe nas glava neće zaboljet. A i meni smrdi to, Husref je na Tucakoviću pokazao da nije savršen i da ga je moguće premuntat na jaranstvo, pare il šta već. Ako bude znao neka ga, ako ne, široko mu polje.
Hvala drug moj bas bi ja 3500 komentara imao i citao ovdje da mi ovaj klub nije popio mozak,nego ako su ono sto sam vidio snimci tog nekog malog , pogledaj molim te kad igrac prima loptu raspored igraca , razmak , koliko daleko stoje od ljudi koji primaju loptu , pa one bi Toskovi Juniori pojeli
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 26 dec 2018, 17:41, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 26 dec 2018, 17:41

Kad vec javljamo rezultate City opet gubi , Liverpool ove godine i igra dobro a i imaju srece na sve strane
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5785
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 26 dec 2018, 17:45

Vidimu nogica, a 21 godina. U pidre su noge sa 14 godina bile deblje.

Neznam 10tku pravu je tesko nac da je slobodna, tako da ovaj mali be mirise.

Sto se tice igraca iz amerike tu je tesko nac nekog da valja jer u americi soccer je 6 sport. Al moze se naletit na dobrog igraca ako je on od mali nogu poceo trenirat u pravom timu fudbal i pored toga nastavio igrad za srednju i fakultete i oni su daleko bolji od nasih mladzih igraca al oni zavrse u mls ili u evropi u jacim ligama. A ove sto ih babi vodaju po bajramskim turnirima to he fula. Pa PSG je platio milion Eura za Vedu ostetu chicagu univerzitetu

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 26 dec 2018, 17:48

Orangina85 je napisao/la:Kakve probe i talenti sa 21 godinom

Suljica se duze pratilo onda i mi i kone ga htjeli, nije tek tako bahnuo u klub. A i bilo je dosta preporuka za njega
ko ga je ba pratio? ni s od skautinga nije postojalo a kod onih preko miljacke pogotovo
pratili ljude :facepalm: :damn: po kantonalnim
kakve vi priče pušite, neko ga pitao za komentar i on sav sretan bubne njega ma naravno davno smo ga mi upratili :stop:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 26 dec 2018, 17:55

Ma što će nam prava 10ka, bez nje igramo za klasu bolje. Rahman NIJE klasična 10ka, Rahman je i na CMFu odigrao strašno, i formacija s njim je više 4-3-2-1 nego 4-2-3-1. Ovdje se uvijek dr.kalo na Stojčeva koji je ta "prava" 10ka pa vidjeli smo dokle je dogurao na kraju. Ne treba nam to, ako već tražimo pojačanje na toj poziciji, bolje lovit nekog modernijeg univerzalca.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10152
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 26 dec 2018, 18:01

Ma slažem se da su one nekakve tamo lige u Americi,ko nasa seoska takmicenja i sto neko rece raspored igraca,odstojanje...Sve je to tacno,ali i ako taj mali dodje,ne vjerujem da ce uspijeti uzeti mjesto nasem akademcu...
Kažem opet,nije problem neka odigra par kontrolnih tekmi i ako se vidi ovdje sta i kakav je, hvala lijepo i dovidjenja...

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 dec 2018, 18:02

Zukanovic je napisao/la: slika
Pa to je to, sad je jasnije zasto ce dobit ugovor.
@denci ti ko sivonja kad zapnes za nesto ne popustas... mali ce doc i nece minute odigrat zapamti to. Runda ce uzet pare od njegovih roditelja i svi happy.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 26 dec 2018, 18:07

FrancescoTotti je napisao/la: @denci ti ko sivonja kad zapnes za nesto ne popustas... mali ce doc i nece minute odigrat zapamti to. Runda ce uzet pare od njegovih roditelja i svi happy.
ok

hoćemo istupit iz takmičenja?

red bi bio :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 26 dec 2018, 18:10

A volio bih da ovaj Amerikanac dođe i odigra dobro. Previše mi pljujemo, a upravo one koje pljujemo postanu dobri!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 dec 2018, 18:11

Denchi je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la: @denci ti ko sivonja kad zapnes za nesto ne popustas... mali ce doc i nece minute odigrat zapamti to. Runda ce uzet pare od njegovih roditelja i svi happy.
ok

hoćemo istupit iz takmičenja?

red bi bio :kafa:
Nece niko istupit nigdje samo ne shvatam sta si toliko zapeo i sto se toliko palis kao da ti je ovaj mali brat rodjeni!?
Ovo je lopovluk cisti u reziji ovog rundovca, i nikako mi u glavu ne ide zasto Husref ovo sebi dopusta. Samo sto onaj rundin 'golman' ode odjednom se pojavi ovaj, isti samo malo drugaciji.
Amin da on bude novi Deco i da se popisam sam sebi usta al vidjecemo da li ce biti!!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 26 dec 2018, 18:18

FrancescoTotti je napisao/la: Nece niko istupit nigdje samo ne shvatam sta si toliko zapeo i sto se toliko palis kao da ti je ovaj mali brat rodjeni!?
Ovo je lopovluk cisti u reziji ovog rundovca, i nikako mi u glavu ne ide zasto Husref ovo sebi dopusta. Samo sto onaj rundin 'golman' ode odjednom se pojavi ovaj, isti samo malo drugaciji.
Amin da on bude novi Deco i da se popisam sam sebi usta al vidjecemo da li ce biti!!
ma đe sam zapeo?
kažem ne kontam čemu frka ako lik dođe na probu? a možda i ne dođe nikako Hus ništa ne reče , ni klub, ni mali...

ja kontam malo drugačije, npr. šta misliš da li možda dugujemo nešto Rundi pa se to ovako prebija?(Tucaković, pa ovaj)

:hmmmmm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 dec 2018, 18:20

Denchi je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la: Nece niko istupit nigdje samo ne shvatam sta si toliko zapeo i sto se toliko palis kao da ti je ovaj mali brat rodjeni!?
Ovo je lopovluk cisti u reziji ovog rundovca, i nikako mi u glavu ne ide zasto Husref ovo sebi dopusta. Samo sto onaj rundin 'golman' ode odjednom se pojavi ovaj, isti samo malo drugaciji.
Amin da on bude novi Deco i da se popisam sam sebi usta al vidjecemo da li ce biti!!
ma đe sam zapeo?
kažem ne kontam čemu frka ako lik dođe na probu? a možda i ne dođe nikako Hus ništa ne reče , ni klub, ni mali...

ja kontam malo drugačije, npr. šta misliš da li možda dugujemo nešto Rundi pa se to ovako prebija?(Tucaković, pa ovaj)

:hmmmmm:
Mislim da ako se citav dan raspravljas sa svima na forumu i stajes u odbranu tog poteza da se dvadesetjednogodisnjak koji nema minute profi fudbala u nogama dovodi na probu.. da se to itekako moze shvatiti kao da si zapeo i ne popustas.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 26 dec 2018, 18:24

FrancescoTotti je napisao/la: Mislim da ako se citav dan raspravljas sa svima na forumu i stajes u odbranu tog poteza da se dvadesetjednogodisnjak koji nema minute profi fudbala u nogama dovodi na probu.. da se to itekako moze shvatiti kao da si zapeo i ne popustas.
dobro evo nek ne dođe
jel u dure?

da završimo raspravu :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8084
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 26 dec 2018, 18:26

Ako dodje to ce biti min plata jer je bitno samo da se FKS nadje u CV-u doticnog. Zato je i Tucakovic bio.
Ovaj ce odigrati par prijateljskih i na ljeto pedala...ako potpise uopce za nas.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 dec 2018, 18:27

Naravno da ne treba da dodje. pored svih argumenata koje danas ljudi iznosose cinjenica da je povezan sa onom slinom zvanom runda je sasvim dovoljna da budemo protiv tog poteza.

@muhamedhulk i takav jedan treba da uzima mjesto u rosteru nekom akademcu koji godinama igra u akademiji i ceka priliku koju bi ovaj amerikanac dobio samo zbog runde??
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 26 dec 2018, 18:29

FrancescoTotti je napisao/la:Naravno da ne treba da dodje. pored svih argumenata koje danas ljudi iznosose cinjenica da je povezan sa onom slinom zvanom runda je sasvim dovoljna da budemo protiv tog poteza.
jel on i dalje s veteranima povezan ili više nije kako je gore?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander, holyman, mosarajvosa83 i 21 gost.