FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 feb 2019, 22:12

aqarius je napisao/la:Nekako imam osjećaj da za naše uslove uvijek imate problem sa golmanima.Ne kažem da poslije današnjeg kiksa Kovačevića da je on loš golman (pa to se svakom desi),nego jednostavnije to nije ono pravo.Čudi me da nista do sada pokušali dovesti Velića iz Mladost Kakanj,pratim našu ligu i vjerujem da je dečko u top 3 ako ne i najbolji golman lige,mislim da je šteta i po njega i po vas da brani uz dužno poštovanje za Mladost, a realno mu je mjesto u naša prva 3-4 kluba.
Kakvog Velića, rupa obična. Bandović br.2, skine nemoguće i to ga nekad prosere, a obično kikser veliki. Za njega je Kovačević Ter Stegen.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Vanja8
Postovi: 10035
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 feb 2019, 22:13

Bice to sve OK,vrlo brzo...

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 feb 2019, 22:14

Cuj ovog hahaha otkaze kaze daj banujte ove likove,ovo cak ni u sali ne treba da se pise

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 feb 2019, 22:17

TheNorthFace je napisao/la:Jal dovesti golmana dok je vakat, jal staviti Dzafica da brani. Bude li ovaj branio u prvenstvu, kose cemo cupati.

Kogod nije Kovačevića gledao kroz prizmu Bojanovog srednjaka, sjetice se koliko je lik ovakvih idiotluka imao i u toku prvenstva, samo sto je od početka imao neke lude srece da nas nijedna ne kosta, pa nisu upamcene. Ko hoce da se sjeti, naravno.
Vidim slabo pratis fudbal tj pojma nemas,nema golmana na svijetu njegovih godina da brani perfektno bez greske,vec prave kikseve pa cak i golmani svjetske klase koji imaju 30+ uglavnom momak je odlican golman,sad sto smo mi retardiran narod pa nakon jednog kiksa se remo a hocemo nasu djecu u timu to je vec nesto drugo. Za nas nisu mladi igraci vec starohani jer hem sto pojma nemamo o fudbalu,ne znamo ni istrpiti mladog igraca ti si dokaz tome. Vise je Pavlovic kikseva ino nego Kovacevic onako da ti pojasnim

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 feb 2019, 22:19

aqarius je napisao/la:Nekako imam osjećaj da za naše uslove uvijek imate problem sa golmanima.Ne kažem da poslije današnjeg kiksa Kovačevića da je on loš golman (pa to se svakom desi),nego jednostavnije to nije ono pravo.Čudi me da nista do sada pokušali dovesti Velića iz Mladost Kakanj,pratim našu ligu i vjerujem da je dečko u top 3 ako ne i najbolji golman lige,mislim da je šteta i po njega i po vas da brani uz dužno poštovanje za Mladost, a realno mu je mjesto u naša prva 3-4 kluba.
Mi imamo odlicnog golmana,da nisi sta fulio? Momak ima 19 godina onako reda radi da ti kazem,za 100 Velica ni njega ni Dizdarevica nebi mjenjo

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 02 feb 2019, 22:19

Prije pripremnih: kakvi god budu rezultati nezanimaju me, samo da budu na nivou kad krene prvenstvo
Pocele pripremne utakmice: auu tjeraj ovo sve daj 10 novih :urnebes:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 02 feb 2019, 22:20

aqarius je napisao/la:Nekako imam osjećaj da za naše uslove uvijek imate problem sa golmanima.Ne kažem da poslije današnjeg kiksa Kovačevića da je on loš golman (pa to se svakom desi),nego jednostavnije to nije ono pravo.Čudi me da nista do sada pokušali dovesti Velića iz Mladost Kakanj,pratim našu ligu i vjerujem da je dečko u top 3 ako ne i najbolji golman lige,mislim da je šteta i po njega i po vas da brani uz dužno poštovanje za Mladost, a realno mu je mjesto u naša prva 3-4 kluba.
Kakav bolan Velic, lopte mu kroz ruke prolazile.
Kovacevic je buducnost. Pa Dunaruma koji vazi za najveci golmanski talenat u svijetu, napravio je vise kikseva od Kovacevica u isto utakmica. Danas prijateljska, momka ponijelo vi ga pljujete.
Nisam siguran, ko je to rekao, ali znam da je bio neki top golman tipa Toldo, Peruci ili... davno je bila ta izjava, parafrazirat cu je -> Golman koji ima puno parada, znaci da se lose postavlja.
Za mene je nas Vladan jedan od nasih najbiljih golmana u zadnjih 15 godina(izuzev Delaca), na vrijeme istrcava i kupi lopte na ivici ili van 16 metara. Pravovremen u istravanju na centarsuteve. Protiv Celika na Kosevu je pokazao da ima taj macka momenat. Fali mu nekad hrabrosti i odlucnosti zbog cega je par puta pravio greske. Ali s obzirom da mu je debitanska sezona, i to u sezoni u koju je bukvalno iznenada upao, momak je maestralan.

Sjasite s momka vise...

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 02 feb 2019, 22:21

zagor1987 je napisao/la:Cuj ovog hahaha otkaze kaze daj banujte ove likove,ovo cak ni u sali ne treba da se pise
To ti možeš mirno gledati kako nam, nakon dugog niza godina i titula, trofej Antalije klizi iz ruku? E pa ja ne mogu! :nene:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Samozdravlje
Postovi: 7739
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 feb 2019, 22:23

aqarius je napisao/la:Nekako imam osjećaj da za naše uslove uvijek imate problem sa golmanima.Ne kažem da poslije današnjeg kiksa Kovačevića da je on loš golman (pa to se svakom desi),nego jednostavnije to nije ono pravo.Čudi me da nista do sada pokušali dovesti Velića iz Mladost Kakanj,pratim našu ligu i vjerujem da je dečko u top 3 ako ne i najbolji golman lige,mislim da je šteta i po njega i po vas da brani uz dužno poštovanje za Mladost, a realno mu je mjesto u naša prva 3-4 kluba.
Na opste diskusije prijatelju , hvala . Nisam bas cesto ovakav , ali na ovakvu glupost sam morao reagovati . Imamo tri odlicna golmana. Halali .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 feb 2019, 22:24

SarajevoJeBordo je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Cuj ovog hahaha otkaze kaze daj banujte ove likove,ovo cak ni u sali ne treba da se pise
To ti možeš mirno gledati kako nam, nakon dugog niza godina i titula, trofej Antalije klizi iz ruku? E pa ja ne mogu! :nene:
Moram samo kratko reci glu pane vidis li Krstinu statistiku i Tatarovu? Znas li da je Kovacevic mlad,neiskusan? Daj banuj ga odma gadi mi se citat ovo,ovaj lik je plavo go vno il menager neki il nesto nas nabijac nije mrs odavde

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 02 feb 2019, 22:25

zagor1987 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Sreća pa imam i Arene i Sport Klubove, inače bih se smorio dok traje ova pauza. Ovako svaki vikend milion tekmi, ne znaš koju bi prije gledao.
Znas li zasto ja imam sve sport klubove a arenu jednu samo jel do paketa ili?
Ja sam na mojoj tv i prezadovoljan. Imam i arene i sport klubeve ostali na tv kanalima nisu povezani sa mojom tv. Sve tekme pratim.

Sto se tice nase tekme. Dobro je ovo. Pripreme su. Nek se oni izmalerisu na njima i ja bi izveo i drugog igraca, provao sa 9 na 11. Opet bi bilo lakse kad se desi neki ceveni. Kova je beton mlad dobar golman, draze mi je istrpit ovo malo sto je nesiguran nege nekog tamo dovoditi. Istroio sam gol za 2 2 na grbavici i nisam ga krivio sekunde ma da je lobovan ma liniji, ali nejse. Nas je i volim ga i podrska mu je do pocetka iduce sezone. Ne popravi li se staviti ovog slovenca u prvih 11. Fizicki dosta dobro spremni. Rahma me odusevio kako brani saigrace i gine. Ne pamtim kad smo imali ovakvog veznog. Visok, brz, lijevak, agresivan, zna zabit... Svi pristojno odigrali. Opet kazem pripreme su i neka su. Postoje da se vrati forma. Za nasu ligu mi smo Barsa i ne treba se sekirat. Utefterio titulu vec.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 feb 2019, 22:26

SarajevoJeBordo je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Cuj ovog hahaha otkaze kaze daj banujte ove likove,ovo cak ni u sali ne treba da se pise
To ti možeš mirno gledati kako nam, nakon dugog niza godina i titula, trofej Antalije klizi iz ruku? E pa ja ne mogu! :nene:
A mi to kao svake godine titule osvajamo :lol: taj isti Tatar i Krste i Musemic su zaaluzni sto si nakon dugo vremena na 1 mjestu i sto si i u kupu u igri volino

Avatar
Vanja8
Postovi: 10035
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 feb 2019, 22:29

Ma Zagore pusti trolerske price matere ti,pa ovo su izlizani fazoni unosenja nemira...Cuj tipa nakon 1:1 ,covjek zna da nam klizi titula i sav se isekira... :kafa:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 02 feb 2019, 22:35

Kad vidim kako neki nakon jedne utakmice procjene igraca/e, kako nakon jedne utakmice znaju sta nas ceka u buducnosti, kako znaju ko vrijedi a ko ne...mogu samo reci da takve NE ZASLUZJUEMO ne samo na forumu nego u BiH.
Evropske velesile vape za takvima, po pasose i pravac Zapad.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 feb 2019, 22:36

belosevic28 je napisao/la:Kad vidim kako neki nakon jedne utakmice procjene igraca/e, kako nakon jedne utakmice znaju sta nas ceka u buducnosti, kako znaju ko vrijedi a ko ne...mogu samo reci da takve NE ZASLUZJUEMO ne samo na forumu nego u BiH.
Evropske velesile vape za takvima, po pasose i pravac Zapad.
Aha k ce tamo moci popovat i sr at tamo ce morat da lizu bez glupih komentara

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 feb 2019, 22:43

Ovdje je sve manje i manje korektnih persona, dok primat uzimaju likovi koji su djetinjasti, koji misle da su nešto zanimljivi ako trolaju i idu u kontru, koji žele da budu u centru pažnje, pa prosipaju nekakve fazone i gluposti s prepucavanja itd. Pa tako imaš bihuzura ili ti ga alenpitar ili ti ga kriskakruha ili ti ga rahmanovic itd. Ne znam šta je ovo u zadnje vrijeme, otkad pratim ovaj pdf nikad nije bilo ovako stanje. Non stop izviru novi nickovi, sve trol do trola. Saberite se ljudi malo, koji vam je qurac?

Mali Kovačević je odličan golman. Dobio je šansu spontano i momak je pokidao, ne znam je li imao dvije kardinalne greške tokom ovog prvog dijela sezone. Znao je promašiti loptu kod kornera, pa to se desi svakog golmanu na svijetu. Savjetovao bih mu da posebno vježba igru nogom, jer današnji moderni golmani imaju bolji pas od pola veznjaka, primjer je Ter Stegen. Bez toga danas nema ništa. Samo na tome neka poradi, ta ispucavanja i općenito pasovi i biće još jedan nivo više. Momak je 'preživio' brojna teška gostovanja, gdje su mu predviđali da će se usrrati od straha. Ovo danas je bila bezvezna situacija, a toliko se digla neka polemika, kao da je uradio bog zna šta.

Svi bi nešto pretrpili i istrpili, a kad mladi dobiju šansu i naprave neku grešku, odmah se ispišaju po sebi. Nekad mi se gadi kad vidim neke postove, tačno ne zaslužujemo ovu poziciju, ovu atmosferu, igrače i sve ove ljude u Klubu.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 02 feb 2019, 22:50, ukupno mijenjano 3 puta.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Samozdravlje
Postovi: 7739
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 feb 2019, 22:45

belosevic28 je napisao/la:Kad vidim kako neki nakon jedne utakmice procjene igraca/e, kako nakon jedne utakmice znaju sta nas ceka u buducnosti, kako znaju ko vrijedi a ko ne...mogu samo reci da takve NE ZASLUZJUEMO ne samo na forumu nego u BiH.
Evropske velesile vape za takvima, po pasose i pravac Zapad.
Bit ce nas dosta na CIJELOM ZAPADU . Te sto si im adresirao salji na Jug . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
KriskaKruha
Postovi: 205
Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KriskaKruha » 02 feb 2019, 22:49

Pa i ponajbolji igrac razreda, jedne specijalne americke osnovne skole koja traje do 25-te godine zivota, je procijenjen bez ijedne utakmice.

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 02 feb 2019, 22:50

Hahaha, jeste, ne pratim fudbal, debil sam, “pljujem ga” poslije jedne tekme... Jao argumenata. :facepalm:

Evo samo da se osvrnem na tu jednu stvar, a necu ici daleko, ne dalje od pretprosle utakmice; koje ba jedne tekme? Pa eto, nadjite samo prijateljsku sa Velezom od nekidan, ne morate dalje ici, pogledajte “intervenciju” nakon koje se u 80% slucajeva prima gol, lopta mu ispala... Svasta.

Dobro, zivi bili pa vidjeli. Odnosno, ipak se nadam da necemo vidjeti, dao Bog da on postane novi Buffon sto se mene tice, da nam duplu donese aBd, ali... Gledate na njega neobjektivno od početka, al nejse.
1946

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 02 feb 2019, 22:52

E cuj golmanu lopta ispala?! Kod nas u selu su takve u bunar bacali...
Ja ne znam sta se ceka. Lincujte Kovacevica !!!
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, Burberry46, Hajdeee, makron i 34 gosta.