FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 mar 2018, 11:12

mirzatele je napisao/la:Nemaju oni kvalitet pa se vade na pritisak. Što Benko nije imao pritisak ? Mozes mu psovati, zvizdati čovjek će dati gol i začepiti usta svima, ali zato što ima kvalitet. Normalno da su pod pritiskom poluamateri koji dodju u FK Sarajevo gdje se očekuju pobjede u kontinuitetu a oni nisu bolji ni od svog cuvara iz GOSK-a ili Viteza
Bravo!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 mar 2018, 11:14

mirzatele je napisao/la:Nemaju oni kvalitet pa se vade na pritisak. Što Benko nije imao pritisak ? Mozes mu psovati, zvizdati čovjek će dati gol i začepiti usta svima, ali zato što ima kvalitet. Normalno da su pod pritiskom poluamateri koji dodju u FK Sarajevo gdje se očekuju pobjede u kontinuitetu a oni nisu bolji ni od svog cuvara iz GOSK-a ili Viteza
Ni Bekic nema pritiska, nit kvaliteta :urnebes:
1946~

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 04 mar 2018, 11:15

mirzatele je napisao/la:Nemaju oni kvalitet pa se vade na pritisak. Što Benko nije imao pritisak ? Mozes mu psovati, zvizdati čovjek će dati gol i začepiti usta svima, ali zato što ima kvalitet. Normalno da su pod pritiskom poluamateri koji dodju u FK Sarajevo gdje se očekuju pobjede u kontinuitetu a oni nisu bolji ni od svog cuvara iz GOSK-a ili Viteza
:thumbup:

Samo ni Benko jedno vrijeme nije mogao bazen pogoditi :D

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 04 mar 2018, 11:47

bibula je napisao/la:Upravo zbog ovoga Kadusicu je vrh bh premijer liga ili eventualno treca liga turske.

Cuj lakse mu davati maksimum gdje nema pritiska, nevjerovatno kako lik razmislja, pa nedo Bog da igra u neku ozbiljniju ligu, srce bi ga streflo.

Al dobro je covjek objasnio, upravo zbog ovakvih debila koji ovako razmisljaju mi smo tu gdje jesmo.

J... ih pritisak vise.
Ma pričajte vi šta hoćete, ali Kadušić je (iako ga ja nisam nikada nešto posebno gotivio) svemirski brod i za Šabanovića i za Hodžića, i mislim da je velika greška što smo ga pustili da ode i to u najvećeg konkurenta.

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la collector » 04 mar 2018, 11:48

Mozda se taj pritisak i pogresno tumaci u nasem poimanju, ja sam misljenja da svi ti igraci koji to spominju, posebno oni koji su otisli, gledaju kroz prizmu da se svaki njihov korak u gradu posmatra, ljudi ih opominju za kafane, sise, njihove privatne izlaske (na koje defakto imaju pravo), pa onda kada hoce da se slikaju sa njima i sl stvari, pa svaki navijac uvijek dobaci nemoj da bi izgubili derbi, morate jace, srce na teren i uobicajne floskule koje im se dobacuju bilo gdje da krenu i takve stvari se akumuliraju kroz određeni vremenski period pa i oni sve vise pocnu misliti o tome i tako se izaziva taj termin i stanje pritiska...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 04 mar 2018, 11:53

Regulator je napisao/la:Gledao sam utakmicu Krupa - Seljo i kad uporedis sa ovom utakmicom to su dvije razlicite Krupe.
Ona sa Seljom bez trke, agresivnosti, prekrsaja, 6 golova i tada sam bio siguran a sada 1000% da su dogovorili onu utakmicu.
Krupa na svom terenu igra cvrsto pogotovo nazad, a ono sto su prikazali protiv komsija je bezobrazno pravo, ali hajde sta ces sada...

Mali Mustafic mi djeluje fino ali opet mu treba utakmica sto je normalno.
Za Mujakica sam rekao da ce da napravi veliku karijeru jer mi je pravi stoper samo ako bude pametan!
Košpicari su to dogovorili za kup, ako se susretnu da uzme Krupa. Isto mislim za Mujakića, meni je u pojedinim segmentima i bolji od Mihojevića, samo mi nije jasno zašto on nije kod Musemića standardan.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 mar 2018, 11:56

bordopoeta je napisao/la:
bibula je napisao/la:Upravo zbog ovoga Kadusicu je vrh bh premijer liga ili eventualno treca liga turske.

Cuj lakse mu davati maksimum gdje nema pritiska, nevjerovatno kako lik razmislja, pa nedo Bog da igra u neku ozbiljniju ligu, srce bi ga streflo.

Al dobro je covjek objasnio, upravo zbog ovakvih debila koji ovako razmisljaju mi smo tu gdje jesmo.

J... ih pritisak vise.
Ma pričajte vi šta hoćete, ali Kadušić je (iako ga ja nisam nikada nešto posebno gotivio) svemirski brod i za Šabanovića i za Hodžića, i mislim da je velika greška što smo ga pustili da ode i to u najvećeg konkurenta.
Kadušić je kar.ina , šabanović je bar 10 puta bolji
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 04 mar 2018, 12:02

sarajevo46 je napisao/la:Ma dobro možda nema pritisak kakav se priča ali da postoji nešto postoji. Pa ja ne mogu da vjerujem da jedan navijač FK Sarajevo može protiv Radnika u prvoj minuti psovati igračima, nije utakmica ni počela kako treba. Hoću da kažem da ima tih bisera koji misle da je furka ako se njegova psovka jače čuje. To je jako glupo, ali eto.. Mada s druge strane i kod igrača bi to trebalo izazvati nekakav inat, pa jarane uradi neko dobar potez, zabiji gol i pokaži tom navijaču da nije bio ok kad je dobacivao.
Jucer ulaze navijaci na tribinu i uslo je njih par ,i prvo se cuje jedan kako se dere, igrajtee p.ickeee mater vam j.ebem i taman u tom trenutku ga Heba zabi :urnebes:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 04 mar 2018, 12:07

Ali, moj Denchi, kod gola njemu pobježe igrač, kao da ga nema. Ne može se ono dešavati u ozbiljnom fudbalu. Šta bi tek bilo da mu je protivnik bio neki kvalitetniji igrač?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 04 mar 2018, 12:09

Prvo, već sam pisao da je fizički nemoguće razabrat pojedinačnu psovku na Koševu. Trčiš, zrak ti struji oko ušiju, konstantno slušaš pjesmu podrške minimum 500 momaka i onda ti razumiješ psovku nekog ko je udaljen 30ak metara? A drugo, sve i da su tribine do terena i da možeš dohvatit igrača, zar se igrači smiju obazirat na tribine? U lokalnim klubovima je prvo pravilo da ne slušaš šta ti dovikuju, svi treneri to uče djecu od malih nogu, da ne sluša babu ni bilo koga, nego da sluša samo trenera.
A ako se oni ne mogu nosit s grbom i dresom FK Sarajeva nek idu svi. Hvala Bogu pa naše ime, grb i dres i dalje izazivaju veći respekt nego ime Zrinjski, iako su godinama bolji od nas. Problem će nastat kad igrači iz Zrinje budu bježali nama, to će bit znak da su postali veći klub.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

mma_hz
Postovi: 10549
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 04 mar 2018, 12:11

bordopoeta je napisao/la:Ali, moj Denchi, kod gola njemu pobježe igrač, kao da ga nema. Ne može se ono dešavati u ozbiljnom fudbalu. Šta bi tek bilo da mu je protivnik bio neki kvalitetniji igrač?
Kadusic da je valjalo ne bi otisao,niti bi ga mi tako pustili To je Comor 2,bjezali su Kadusicu zadnjih godina mnogo gori od ovog koji je pobjegao Sabanovicu.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 mar 2018, 12:16

bordopoeta je napisao/la:Ali, moj Denchi, kod gola njemu pobježe igrač, kao da ga nema. Ne može se ono dešavati u ozbiljnom fudbalu. Šta bi tek bilo da mu je protivnik bio neki kvalitetniji igrač?
Šabanović je juče prvi put nastupio za Sarajevo....seniorski debi....sa njim smo rjesili poziciju beka za duzi period kako sada stvari stoje, njegov prijem, distribucija lopte kretanje je odlicno...ovo je skolovan igrac....Kadusic je stariji 3 godine a slabije igra....a defanzivno je ovaj momak Maldini za advana...i jos ima i visinu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 04 mar 2018, 13:03

DenchiNL je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:Ali, moj Denchi, kod gola njemu pobježe igrač, kao da ga nema. Ne može se ono dešavati u ozbiljnom fudbalu. Šta bi tek bilo da mu je protivnik bio neki kvalitetniji igrač?
Šabanović je juče prvi put nastupio za Sarajevo....seniorski debi....sa njim smo rjesili poziciju beka za duzi period kako sada stvari stoje, njegov prijem, distribucija lopte kretanje je odlicno...ovo je skolovan igrac....Kadusic je stariji 3 godine a slabije igra....a defanzivno je ovaj momak Maldini za advana...i jos ima i visinu...
Tvoje mišljenje i ja ga poštujem, ali se ne slažem s tobom. Naravno da mi je draži Šabanović, ali da Bog da.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 04 mar 2018, 13:12

@bordopoeta sjeti se kako je Kadušić ispao u Doboju kod Kaknja kad smo prvi put igrali na onom stadionu. Proturi mu lik kroz noge (Ramović il' Kuzmanović, ne sjećam se dobro), i primismo gol. A Šabanovićev propust je ipak dosta manji.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8174
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 04 mar 2018, 13:17

Nije Saban mali izgubio loptu na sredini, takvih golova prime i Barsa i Real hrpu nemojte bezveze momke uzimati na zub. Svaki duel je maksimalno isao, ne bjezi od lopte, uvijek je u fazi napada na desnoj strani. Samo bjezi od centarsuta, nisam primijetio da se na to odvazio

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 mar 2018, 13:19

Kvaliteta igraca se ne moze zakljuciti na osnovu jedne utakmice.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 mar 2018, 13:27

Sad u srijedu da je uzeti barem 1:0, dosta. 6 bodova u dva kola skupiti, nije loše. :urnebes:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 04 mar 2018, 13:28

Kadusic nije bio los ali je ispao papak van terena. Zato ima :wave:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 mar 2018, 13:42

skoroalen je napisao/la:@bordopoeta sjeti se kako je Kadušić ispao u Doboju kod Kaknja kad smo prvi put igrali na onom stadionu. Proturi mu lik kroz noge (Ramović il' Kuzmanović, ne sjećam se dobro), i primismo gol. A Šabanovićev propust je ipak dosta manji.
Pogotovo sto se nije izgubio poslije toga, nego nastavio igrati
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 04 mar 2018, 13:45

bordopoeta je napisao/la:Ali, moj Denchi, kod gola njemu pobježe igrač, kao da ga nema. Ne može se ono dešavati u ozbiljnom fudbalu. Šta bi tek bilo da mu je protivnik bio neki kvalitetniji igrač?
Al preuvelicavas,cuj pobjego mu ko da ga nema,nije tacno jest mu pobjego al za bobu nekako sretno prodje lopta,uostalom momak je tek debitovo,kako su Kadusicu bjezali? Uostalom momak je odlicno odigro,kao i Mustafic
Zadnja izmjena: zagor1987, dana/u 04 mar 2018, 13:46, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, Antikloc i 17 gostiju.