FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 02 okt 2019, 21:39

Igraci jedno pizda drugo
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
holyman
Postovi: 8329
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 okt 2019, 21:39

Odbiti izaci teren, neka registruju 3-0. Isto tako uraditi i u mostaru i banjaluci, na svako nepostivanje drzave, drzavne himne, zastave, gadjanje igraca te isticanje fasizma, izaci sa terena i prekinuti utakmicu. Neka registruju 3-0 svaki put. Istupiti iz lige pa neka citava evropa bruji: "Najveci klub u BiH istupio iz lige zbog mafije iz drzavnog saveza koji podrzavaju fasizam i ugrozavaju zivote igraca i navijaca". Neko bi nam se i pridruzio od klubova iz federacije pa bi se i uefa pozabavila nasom drzavom.
Pa dole svaki put kad odes rizikujes zivot, i kao igrac i kao navijac.
Iako su sve ovo samo pusti snovi, barem treba napominjati i biti oprezan.

Izuzev ovog, ovaj poraz mi je teze pao od svakog derbija, sto zbog ovih ustasa iz listice kojima se najebem majke, sto zbog nasih pickica. I na kraju, krste hvala ti za sve sad se tjeraj u picku materinu
NEMA NAZAD

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 okt 2019, 21:40

belosevic28 je napisao/la:Makedonac i Srbin ovako izjave, posteno, kao sto i jeste, a "nas" Uhljeb Musemic samo sto ih ne opravda?! Koga vise farbas vojnik, izgubio si s ovim podrsku, taman ligu prvaka osvojio sa Sarajevom !!!
Ma @skoro s ovim se poposao po svemu... :facepalm:
Pazi storyje Stanojevića, više se ove došle i Srbi bore za nas nego mi, pizduni balijski.
Za one koji nemaju instagram, prvi story "Fudbal se igra zbog sudija"
Drugi story
"Ubili su nam navijača pa ništa, trebamo čekat da nam ubiju i igrača? Ee fudbale"
Bravo Miloše!
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 okt 2019, 21:41

belosevic28 je napisao/la:Makedonac i Srbin ovako izjave, posteno, kao sto i jeste, a "nas" Uhljeb Musemic samo sto ih ne opravda?! Koga vise farbas vojnik, izgubio si s ovim podrsku, taman ligu prvaka osvojio sa Sarajevom !!!
Ma @skoro s ovim se poposao po svemu... :facepalm:
Yebem li ja njima svima mame, svima i Husrefu i igracima, a i upravi. Sad izlaze laprdati da se operu. Bili su oni u svlacionici gdje su im tad bila muda.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

zagorski
Postovi: 7685
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 okt 2019, 21:42

Ovo sto su njih trojica rekli (i to dosta ublazeno) je trebao da kaze Husref i da preuzme na sebe odgovornost, jok on se jos haman pa izvinjava, pa zesci u izjavi je bio Karacic jbt.
A vidjecemo sada kakva ce reakcija biti od ovih pickurina iz kluba.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 02 okt 2019, 21:43

mma_hz je napisao/la:Ljudi nas na terenu dobili,sad sto bi mi da smo ih dobili 3:0 na zelenom terenu to je druga stvar.
Momci su odigrali dobru utakmicu ,sa mudima tako da im nemam zamjerki.Idemo dalje aBd u Mostar po dobar rezultat.
Serete mnogo je ba la vas Listica.
Šta pričaš ti, šta bolan pričaš ti? Pošteno nas dobili? Misliš da su igrači koncentrisani i misle na utakmicu kad ih ovi gađaju i pogađaju bakljama flašama. Ne može se bolan igrat u takvim uslovima. Ne znam cim se bavis u zivotu al bil ti mogao odraditi svoj radni dan normalno da te neko pogodi flašom u glavi? I pričaš tu nešto ljudi nas dobili na terenu. Ne seri bgt.
Zadnja izmjena: OsmanhodzicBuco, dana/u 02 okt 2019, 21:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 okt 2019, 21:44

skoroalen je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Makedonac i Srbin ovako izjave, posteno, kao sto i jeste, a "nas" Uhljeb Musemic samo sto ih ne opravda?! Koga vise farbas vojnik, izgubio si s ovim podrsku, taman ligu prvaka osvojio sa Sarajevom !!!
Ma @skoro s ovim se poposao po svemu... :facepalm:
Pazi storyje Stanojevića, više se ove došle i Srbi bore za nas nego mi, pizduni balijski.
Za one koji nemaju instagram, prvi story "Fudbal se igra zbog sudija"
Drugi story
"Ubili su nam navijača pa ništa, trebamo čekat da nam ubiju i igrača? Ee fudbale"
Bravo Miloše!
Bas bravo Milose. :thumbup: :thumbup:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 02 okt 2019, 21:44

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Ljudi nas na terenu dobili,sad sto bi mi da smo ih dobili 3:0 na zelenom terenu to je druga stvar.
Momci su odigrali dobru utakmicu ,sa mudima tako da im nemam zamjerki.Idemo dalje aBd u Mostar po dobar rezultat.
Serete mnogo je ba la vas Listica.
Šta pričaš ti, šta bolan pričaš ti? Pošteno nas dobili? Misliš da su igrači koncentrisani i misle na utakmicu kad ih ovi gađaju i pogađaju bakljama flašama. Ne može se bolan igrat u takvim uslovima. Ne znam cim se bavis u zivotu al bil to mogao odraditi svoj radni dan normalno da te neko pogodi flašom u glavi? I pričaš tu nešto ljudi nas dobili na terenu. Ne seri bgt.
Svoj ti poso paša.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Alen1987
Postovi: 849
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alen1987 » 02 okt 2019, 21:45

Husref gospodin. Sta treba imati seljacki nastup kao Baka. Necemo nikad biti isti kao oni. Imaju organi koji se trebaju pozabaviti desavanjima na utakmici. Analizirati sudjenje, tribine... i donijeti odluku koja ce pomoci poboljsanju lige za ubuduce. Nije Husref kriv sto igraci ne znaju ili kako se ponasaju krkani s tribina ili kako sudi Mujic.

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 okt 2019, 21:46

O yebem ti pi.ke bezmude. Ovaj klub treba prestati pratiti dok se bitne stvari ne promjene. Zayebavaju nas raja i raznorazni kerovi na forumima i nek nas zayebavaju kad smo obične pi.ketine. I nemojte mi sada držati predavanja klub se voli i kad je najteže i to, čisto sumnjam da bi morž vratio ekipu na teren da se njima ovo desilo. I treba nas nagu.iti kad ovo sebi dozvoljavamo...

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 02 okt 2019, 21:47

Usrefe imas kicmu ko glista. Odavno je Usref bezmudan. ..mi nemamo odavno igre. Ponekad bude koja dobra tekma protiv nekih mjesni zajednica i to je to. Nepostoji plan a kako igrati a kamo plan b, ali ipak mu najvise zamjeram sto je P.I.C.K.A
Zadnja izmjena: Fudo, dana/u 02 okt 2019, 21:49, ukupno mijenjano 1 put.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5817
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 okt 2019, 21:47

Ovi koji psuju srami te se... nemoze niko reci da nisu dali 100% al nasa igra nije na odredenoj razini da moze pobjedit ovakvu utakmicu.. ni jedan igrac se nije cuvo i stedio.

Prekid utakmice, prekid u zenici i to u 3 kolu qvalifikacija kup uefe, pa nisu prekinuli izbacili navijace.

Udarac navijaca naseg igraca u bl on je trebalo bit registrovano 0:3 a svi znamo kako je registrovana

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 okt 2019, 21:48

Alen1987 je napisao/la:Husref gospodin. Sta treba imati seljacki nastup kao Baka. Necemo nikad biti isti kao oni. Imaju organi koji se trebaju pozabaviti desavanjima na utakmici. Analizirati sudjenje, tribine... i donijeti odluku koja ce pomoci poboljsanju lige za ubuduce. Nije Husref kriv sto igraci ne znaju ili kako se ponasaju krkani s tribina ili kako sudi Mujic.
Evo syebaše se organi koliko se bave, godinama već najstrože kažnjavaju Lišticu, i sad će...

To "nismo mi kao oni" nas je i dovelo do ovog.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 okt 2019, 21:48

pa ne mogu da vjerujem eh da mi je da doživim da ga neko fikne u glavu pa da kažemo svi ovde "Bože moj ima veliku glavu teško je da ga fuli, sigurno mu se dešavalo..."

kakav je ovo čovjek fabrika-alibija
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 okt 2019, 21:48

Alen1987 je napisao/la:Husref gospodin. Sta treba imati seljacki nastup kao Baka. Necemo nikad biti isti kao oni. Imaju organi koji se trebaju pozabaviti desavanjima na utakmici. Analizirati sudjenje, tribine... i donijeti odluku koja ce pomoci poboljsanju lige za ubuduce. Nije Husref kriv sto igraci ne znaju ili kako se ponasaju krkani s tribina ili kako sudi Mujic.
Šta ti dođe Husref? Nijedan trener koji imalo drži do časti ne bi ekipu vratio na teren poslije ovoga što se dešavalo. Ne samo zbog časti već zbog momaka glavu da ne izgube

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 02 okt 2019, 21:48

**** ti baliju, kud nas sve ne pobise 93

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 02 okt 2019, 21:49

Možda je i bilo vrijeme da neko od naših pokaže damu i kaže nećemo izaći na teren i gotovo, neka bude 3-0.
Al đaba sada o tome vaziti bilo pa prošlo.
Nadam se da će za vikend u Mostaru igrači pokazati više, ta nam je tekma važnija.

Ovog Mujica sam smatrao jednim od boljih sudija, ali ovo večeras što je sudio je užas, smećar jedan Banovacki.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 02 okt 2019, 21:50

Vecerasnjom izjavom mi se Husref starsno zgadio!
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IlProfessore » 02 okt 2019, 21:50

Vratnik10 je napisao/la:O yebem ti pi.ke bezmude. Ovaj klub treba prestati pratiti dok se bitne stvari ne promjene. Zayebavaju nas raja i raznorazni kerovi na forumima i nek nas zayebavaju kad smo obične pi.ketine. I nemojte mi sada držati predavanja klub se voli i kad je najteže i to, čisto sumnjam da bi morž vratio ekipu na teren da se njima ovo desilo. I treba nas nagu.iti kad ovo sebi dozvoljavamo...
Za vrijeme Kamatarevićevog drugog mandata 2x je odbio nastaviti meč protiv dodikistanaca u BL, a nije htio ni početi meč Finala Kupa BiH u Zenici dok svi navijači Željezničara nisu bili na stadionu. Koliko god ga ne volio zbog podlosti u ovom zadnjem mandatu, ima veća muda i stav od svih dosadašnjih persona u našoj ligi.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 02 okt 2019, 21:50

Alen1987 je napisao/la:Husref gospodin. Sta treba imati seljacki nastup kao Baka. Necemo nikad biti isti kao oni. Imaju organi koji se trebaju pozabaviti desavanjima na utakmici. Analizirati sudjenje, tribine... i donijeti odluku koja ce pomoci poboljsanju lige za ubuduce. Nije Husref kriv sto igraci ne znaju ili kako se ponasaju krkani s tribina ili kako sudi Mujic.
Gospodin koji sa klupe psuje igracima mater e jest gospodin kao i moj saro svezan na lancu i laje a ovom izjavom poslije tekme je pokazao ko je on licimjer i dvolicnjak :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalkaB, BeYaZ, Burberry46, makron, SamoDaKazeem, Sanchez87hz, soe, Venom, zagorski i 78 gostiju.