FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 29 jul 2015, 23:51

Svaka cast njima, Sevko nije los na spicu, ali s Krletom bas i ne mogu :nene:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
HzHercegovac
Postovi: 354
Pridružen/a: 03 feb 2015, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzHercegovac » 29 jul 2015, 23:52

biće nam svima zao al' opet smo nato za malene :opaopa: :opaopa: :opaopa:
rajvoSA
:ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota:
♥1946♥
18.05.2019 prva dupla kruna
01.06.2020 7-ma najslađa titula

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 29 jul 2015, 23:55

Najinteligentniji nas igrac, najbolji strijelac prosle sezone, igrac sa najvise golova i asistencija u zbiru u ekipi i to sve sa svoje ''neprirodne'' pozicije. I neki bi ga tako olahko dali. :nene:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 29 jul 2015, 23:57

Evolution87 je napisao/la:Najinteligentniji nas igrac, najbolji strijelac prosle sezone, igrac sa najvise golova i asistencija u zbiru u ekipi i to sve sa svoje ''neprirodne'' pozicije. I neki bi ga tako olahko dali. :nene:
:clap: :clap: :clap: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Jos ga Meho nije bas mirisao. Dodao bih opasne slobodnjake i dobra igra glavom. A da ne spominjemo koga je naceo prosle godine :hmmmm:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 29 jul 2015, 23:57

Zukanovic je napisao/la:2014 Delac doso : Cup
2015 Delac doso : Sampion
2015 Delac doso : ?

:D
I kup I titula :D
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
vanni
Postovi: 18
Pridružen/a: 27 jul 2015, 09:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vanni » 29 jul 2015, 23:58

Drag mi je Krste al nije on za nase lige ako cemo iskreno. Ovdje inteligencija i elegancija koju on ima ne prolaze bas.
Ovdje se igrac istakne ako ima agresivnost i ako moze da trci kao konj. Prosto


Sent from my iPhone using Tapatalk
ONOME ŠTO JE BILO LANI, SMIJE SE I VRANA.
SEDAM PUTA PADNI, OSAM PUTA USTANI !

Mrcho
Postovi: 164
Pridružen/a: 09 jun 2015, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mrcho » 29 jul 2015, 23:59

Evolution87 je napisao/la:Najinteligentniji nas igrac, najbolji strijelac prosle sezone, igrac sa najvise golova i asistencija u zbiru u ekipi i to sve sa svoje ''neprirodne'' pozicije. I neki bi ga tako olahko dali. :nene:
I Ja stvarno ne mogu da vjerujem kako neko moze sta lose reci za Krstu i da ga ne cijeni nimalo a i vise nego je to zasluzio!!!

Ona budala Duljevic me danas zamalo ne udari sa autom, znaci bukvalno citavim obimom auta u moju traku usao, mora da mu je shisa u glavu udarila :D

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miden » 30 jul 2015, 00:02

Alpasinac je napisao/la:
miden je napisao/la:
Alpasinac je napisao/la:Saburli braco moja, saburli. Cir na zelucu dobijem od tih proslava titule prvom kolu. Favoriti smo, cilj je dupla kruna, izgovora nema. Ali idemo kolo po kolo. Korak po korak. Bice i poraza, bice i losijih partija. Sve je to fudbal. Zar nista nismo naucili godinama iza nas ? E nas mentalitet..
VOLIM TE SARAJ'VO!!
Izgleda da nakon toliko godina iza nas i dalje nismo naucili neke stvari. Cilj je jedan trofej(titula ili kup), ako bude dupla još bolje. Ovo je izjava iz naše uprave, tacnije D. Selimovica. Prepotentnim izjavama stvaramo nepotreban pritisak, a svjedoci smo da neki igraci i dalje na Hasetu nemaju muda uputiti šut prema protivnickom golu. Iskreno i ja ove godine ocekujem duplu, ali ne bi bio nezadovoljan i jednim trofejom. Dino se mnogo puta ''ujeo za jezik'', tako da mi se sviđa njegova izjava za predstojecu sezonu.


Mislim da je Matej Delac najvece pojacanje, naravno ako je istina ovo što se prica i što portali prenose. Matej je prije svega dobar covjek, pa tek onda golman. Covjek koji voli ovaj klub i nadam se da cu ga što duže gledati među našim stativama. Ne mogu zaboraviti onu utakmicu protiv Celika, kada smo izgubili minimalnim rezultatom. To je bio njegov debi, napravio je onu katastrofalnu grešku i raja ga je ismijavala i docekala na nož, naravno sve nakon te jedne utakmice. Covjek koji proživljava svaki dati i primljeni gol, svaki poraz ili pobjedu, kao da je dijete ovog kluba. Covjek koji se ponaša kapitenski na terenu i koji definitivno zaslužuje sveti dres. Nadam se da ce se situacija oko njega srediti, pa zašto ne i kapitenska traka. Matej, hvala ti !

Jedva cekam da vidim tu zvjerku Harmonija na djelu. :D
Meni je iz perspektive navijaca cilj dupla kruna. Tako sam se i postavio, a vjerujem da 99% vas tako razmislja. Sad je na upravi kako ce sa ocekivanjima istupiti u javnost i na taj nacin skinuti jednu vrstu pritiska sa ekipe i kompletnog strucnog staba.
''Iskreno i ja ove godine ocekujem duplu, ali ne bi bio nezadovoljan i jednim trofejom.''
Das Ist Walter

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 30 jul 2015, 00:03

Ma yebes kup, samo titulaaaaaaaaa

Avatar
vanni
Postovi: 18
Pridružen/a: 27 jul 2015, 09:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vanni » 30 jul 2015, 00:08

Ma osvajamo duplu. Opustenoooo


Sent from my iPhone using Tapatalk
ONOME ŠTO JE BILO LANI, SMIJE SE I VRANA.
SEDAM PUTA PADNI, OSAM PUTA USTANI !

Avatar
egocentrik
Postovi: 1182
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 30 jul 2015, 01:04

miden je napisao/la:
Alpasinac je napisao/la:Saburli braco moja, saburli. Cir na zelucu dobijem od tih proslava titule prvom kolu. Favoriti smo, cilj je dupla kruna, izgovora nema. Ali idemo kolo po kolo. Korak po korak. Bice i poraza, bice i losijih partija. Sve je to fudbal. Zar nista nismo naucili godinama iza nas ? E nas mentalitet..
VOLIM TE SARAJ'VO!!
Izgleda da nakon toliko godina iza nas i dalje nismo naucili neke stvari. Cilj je jedan trofej(titula ili kup), ako bude dupla još bolje. Ovo je izjava iz naše uprave, tacnije D. Selimovica. Prepotentnim izjavama stvaramo nepotreban pritisak, a svjedoci smo da neki igraci i dalje na Hasetu nemaju muda uputiti šut prema protivnickom golu. Iskreno i ja ove godine ocekujem duplu, ali ne bi bio nezadovoljan i jednim trofejom. Dino se mnogo puta ''ujeo za jezik'', tako da mi se sviđa njegova izjava za predstojecu sezonu.


Mislim da je Matej Delac najvece pojacanje, naravno ako je istina ovo što se prica i što portali prenose. Matej je prije svega dobar covjek, pa tek onda golman. Covjek koji voli ovaj klub i nadam se da cu ga što duže gledati među našim stativama. Ne mogu zaboraviti onu utakmicu protiv Celika, kada smo izgubili minimalnim rezultatom. To je bio njegov debi, napravio je onu katastrofalnu grešku i raja ga je ismijavala i docekala na nož, naravno sve nakon te jedne utakmice. Covjek koji proživljava svaki dati i primljeni gol, svaki poraz ili pobjedu, kao da je dijete ovog kluba. Covjek koji se ponaša kapitenski na terenu i koji definitivno zaslužuje sveti dres. Nadam se da ce se situacija oko njega srediti, pa zašto ne i kapitenska traka. Matej, hvala ti !

Jedva cekam da vidim tu zvjerku Harmonija na djelu. :D
Cilj treba da bude samo titula, kup ako osvojimo super, ako ne, nema veze.
Samim osvajanjem titule dobijas status nosioca u 2 pretkolu LP, ja mislim da je to dovoljna informacija, i nama j igracima i strucnom stabu i upravi sta to donosi.
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 30 jul 2015, 01:07

@egocentrik
To za nosioce se nikad ne zna, mnogo stvari se mora poklopiti. Ali nadati se da ukoliko odbranimo titulu budemo nosioci u LP.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 30 jul 2015, 01:58

da pohvalim chivchiju za delboy a[THUMBS UP SIGN],malo kasno ali bolje ikad nego nikad,vjerovatno bi ispali u evropi i da smo sa njim igrali

VVVBK

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 30 jul 2015, 02:31

:lol: Ko je sad to jbt? Ne pohvatah bas sve te nazive. :shifty:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 30 jul 2015, 02:34

nasa ljubav ko Trebevic ponos u namaaa.... :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :zviz: :zviz:

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 30 jul 2015, 02:35

Delac - Delboy, valjda :mrgreen:

Ali mi baca vise na Rodnija :think:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 30 jul 2015, 02:54

:lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 30 jul 2015, 05:09

jurisicduska je napisao/la:Mislim da bi bilo pametno dio novca od transfera Cimija uložiti u Subića. Uz Subića i Delača falila bi nam jedna južnoamerička desetka koja zna nanizati 2-3 igrača.
O ovome trubim odavno. Pogotovo ta neizvjesnost oko desetke koja je 100% zdrava i u formi, a to jos nemamo.
jurisicduska je napisao/la:Ono što nam fali je klupski pravilnik oko stila života profesionalaca , malo manje slobode u igri, malo više poštovanja prema kolegama, malo bolji uslovi koji dolaze kampom.
Zar se te stvari me ugradjuju u kontrakt igraca kada potpise za klub ? Zasto bi mi morali "kaznjavati" umjesto da kontrakt sam specificira parametre fizicke spreme tijela koje igrac mora imati tokom sezone. U to ulaze kilaza, pluca i jos drugih stvari. Takodje se tu ugrade i minimalni zahtjevi performansi igraca na terenu. A bonusi pokrivaju ako igrac prevazilazi prosjecne kriterije.

Sto se tice Ibraka, njemu inicijalno trener treba reci tip igraca (ili nekad konkretno ime) bi zelio a Ibrak treba pokusati dovesti igraca za sto bolje uslove po nas.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 30 jul 2015, 06:29

A sinoc sam otiso nisam znao nista 100 % , danas prvo ulazim na klix da provjerim evo i sad sam najezen kolko mi je drago sto se vratio. Matej , moze bit cudno mi je jedan od najdrazih igraca koji su u Sarajevu , nadam se da ce nekad biti nas igrac.Koja gotiva . Sa onom odbranom i Delacem ne bojim se nikog. Ipak moram dodati da mislim da Ostrakovic nije ni za broja 2 i da ce Delac opet oici nazalost i da za to vrjeme treba ugrabit nekog pravog talenta.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 30 jul 2015, 07:47

obiteljskicovjek je napisao/la:Ma yebes kup, samo titulaaaaaaaaa
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, Kmenkake, Lecler, Lobudaraczapamcenje, mnon46 i 59 gostiju.