FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 10 jun 2018, 08:00

Husref ima preko 130 po jeda na nasoj klupi i ja to postujem. Dzeno i bilo ko drugi da dodje treba ce vremena da prodje da bude u istoj recenici. Covjek je prvi po broju pobjeda u historiji kluba, ali de da se mi popisamo. Dzeni svaka cast ali on je u sezoni kad je osvojio kup vodio 6 utakmica, a u sezoni titule 2x po 8 utakmica. Da ima sliva naravno, ali on mora poraditi na bruku stvari za ozbiljnog fudbala. Ne moze trener pit i pusiti sa igracima i tacka.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 10 jun 2018, 08:02

Ali se trener moze uredno popisati po svojim rijecima kako mu niko nece sastavljati ekipu, kako ce zadrzati Crepulju itd itd.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 10 jun 2018, 08:07


:opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 08:28

Lakoste je napisao/la:Odgovorno tvrdim da je Dzenan Uscuplic veci strucnjak od Husrefa Musemica.
u tvoje sposobnosti procjenjivanja niko ne bi trebao sumnjati bilo da se radi o Saidu ili Dženanu :eh: :think:

i dakle još jednom da sumiramo Dženan Uščuplić ima 0 trofeja sa seniorskim timom....Abdulah Ibraković ima 1, Samer Naser ima 1....isto 0 licenci za rad u seniorskom fudbalu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 jun 2018, 08:48

SarajevoJeBordo je napisao/la: slika
Ja ne znam ljudi kako možete biti kritični na levelu šestogidišnjeg dječaka. Jel valja Dženo ili ne valja? Dajte se više svi osvijestite!
Ja sam napisao da sam srao ali da očigledno je bolji od ostalih
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 jun 2018, 09:15

Ma vala kao covjeku mi je drago zbog tih juniora,al kao navijaci Sarajeva me bas briga za njih.Mene interesuje samo prvi tim i rezultati istog.Ovo govorim zbog oni izvlakusa "omladinci su prvi u svemu".Onda ajmo prestati biti profesionalni klub i biti samo skola fudbala kao "Walter","bubamara","jang bojs".Ajmo onda praviti igrace za Zelju,Zrinjski ,Siroki i ako moze ko neka ide vani jer jbg omladinci su prvi u svemu a prvog tima nigdje na mapi.Sta su se oni sjetili da koriste u svoj argument.Samo guraju tu djecu,odmah ih prodaju da mogu imati za astronomske plate administracije kluba.Jazavcari,i onaj Billy debil satro sjeverna Koreja a nigdje nista da izadju u medije da rade nesto.Dovode Dupovca,pa da Olimpik igra premijer ligu otisao bi prije kod njih.Uzas za sada uzas.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 11:31

Suradnja sa Hajdukom na visokom nivou već :D :urnebes: :rol: hajd nisam nešto ni bio za njegovo dovođenje...
Hajduk se želi pojačati na golmanskoj poziciji eventualnim angažmanom bosanskohercegovačkog golmana, Gorana Karačića.

Kako prenosi 24sata.hr, Hajduk je poslao ponudu za Adanaspor čiji je član Karačić, ali ona nije zadovoljila turski klub. No, očekuje se da u narednim danima dođe do konačnog dogovora.

Karačić se trenutno nalazi na posudbi u Sandhausenu, a član je Adanaspora u Turskoj. Hajduku bi dobro došao jer Bili žele osigurati golmansku poziciju nakon odlazaka Stipice i Grbića.

Također, prvi golman Splićana, Karlo Letica, mogao bi uskoro potpisati za neki od jačih evropskih klubova.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

DBR1987
Postovi: 810
Pridružen/a: 03 dec 2015, 20:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DBR1987 » 10 jun 2018, 11:42

Moje misljenje je da je u ovoj nasoj ligi trener najmanje bitan ... ovdje dovedi 5 beton igraca za nase lige tipa Duljevic ...Benko...Lendric...Zakaric.......samo neko ko je sposoban pometnju na terenu naprvit nista specijalno ti ces zderat protivnike ...jednostavno ti kad imas sposobnog igraca on ce iskoristit 50% vise prilika a uvijek ce pravit rupu na terenu i priliku za druge jer ce protivnici igrat flaster na te igrace.....

Odje je dovoljno da "trener" ima imalo veze sa fudbalom u najmanju ruku i to je dovoljno samo za procjenu gdje skripi i kad je neko dao sve od sebe da ga vadi vani ....

Nije mi namjera da podcjenjujem ikog nit sam to ikad u zivotu radio ....znam da moj post zvuci malo kondradiktoran sad al je fkt tako .... znam da je smijesno poredit al Real je Real ko god bio na klupi ... danas pare rade sve ... nama trebaju pare ko za vrijeme Ibrakovica da se moze dovest igrac koji ce napravit razliku .... ova sitna buranija je u 5 deka i ovdje osvaja titulu ne najbolja nego ekipa koja najmanje pogrijesi ....smijesno je da iz citave lige bi nam MOZDA bili pojacanje 5 igraca ... eeeej od citave lige 5 igraca i to mozdaaaa ...

Djeno radi fenomenalan posao u akademiji i mozda je to ono sto covjeku lezi ...skidam mu kapu bgm OGROMAN USPJEH je ovo .... al taj isti Djeno je imao dobru ekipu kad je vodio Sarajevo ... ovo sad je odron ....i nrmoze nikooooo poredit rad Djene i Musemica jer je razlika ogromna u igrackom kadru ....
Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu samo u Sarajevu igrati.

Leon Benko

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 jun 2018, 11:51

Zuka, ne bi poruka za novog igrača, zadnji dan u ovoj sedmici.. :P
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 10 jun 2018, 11:55

Imal kakvih igraca na vidiku ?

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 10 jun 2018, 11:56

HeraklitMracni je napisao/la:Imal kakvih igraca na vidiku ?
Ima, zaobilaze nas!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 10 jun 2018, 11:57

High je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Imal kakvih igraca na vidiku ?
Ima, zaobilaze nas!
Valjda bude dva tri kapitalca , slabo ovo nesto , ne samo kod nas , nego kod svakog osim Siminog

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 12:02

Pavić uzeo Široki

a izgleda Buco Osmanhodžić pomoćni trener u Slobodi , vodio trening jutros , Smajić im glavni trener kao zamjena za Slavka...bruku novih mladih igrača...

Ibričić neće u Slogu a ni Said, znači toliko od Azmira...
BordoSarajevo je napisao/la:Zuka, ne bi poruka za novog igrača, zadnji dan u ovoj sedmici.. :P
haj ba ima još hefta :D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 10 jun 2018, 12:05

Dupovac bio gotov ali ne znam sta cekaju. na kraju i on je nas odbio. :lol:


Bice jos igraca ali se ceka Mico i ostali da se vidi ostaje ili ide. i to dosta vremena kosta. :kafa:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 jun 2018, 12:11

Mislim da bi nas i Said odbio kad bi ga zvali da se vrati i kad ne bi imo novi angazman :mrgreen:

Vraćaj Parmaka, izgidosmo :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 jun 2018, 12:13

Pobjegao Parmak iz Sarajeva glavom bez obzira. :roll:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 jun 2018, 12:15

Zukanovic je napisao/la:Bice jos igraca ali se ceka Mico i ostali da se vidi ostaje ili ide. i to dosta vremena kosta. :kafa:
Čuj biće još, ko biva do sad bilo pa bit će još :urnebes:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 10 jun 2018, 12:19

Eno sad kao Mićo nam koči sve moguće transfere, od njegovog odlaska/ostanka nam sve zavisi. :lol:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 12:24

Halilović je definitivno bivši, kaže nije do love nego do terena i lige generalno, nije zadovoljan svojim nastupima prvenstveno i kaže da ne može na ovim terenima više pružiti....jbg što ja govorim evo 3 godine al eto....korektan odnos s trenerom, igračima, kaže da smo imali lošu sezonu i podbacili...mislim da mu nije baš sjelo što se tvrdi drugačije....i te priče iza kulisa...mislim da se dobro prepao kad se ozlijedio...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 jun 2018, 12:26

Kakve su šanse da Mićo i Crepulja ipak ostanu? Zna li neko?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: unforgiven87 i 51 gost.