FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 27 avg 2019, 14:52

ElCartel11 je napisao/la:Fali nam bus u nasim bojama i imenom FK Sarajevo :kafa: kafa
To ide u paketu sa Bordo Arenom :kafa:

Zato, sada je vrijeme da se polaze za Autobus, treba se uhljebiti a i trebat ce neko vozati nase zvijezde :kafa:

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 27 avg 2019, 14:56

ThrillerHz je napisao/la:Mozemo li Cruza ocekivat od prve minute?
Joj meni on osim brzine nist vise nema. Daj Boze da me demantuje sad i zabije 2 gola listici
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 27 avg 2019, 14:57

ElCartel11 je napisao/la:Fali nam bus u nasim bojama i imenom FK Sarajevo :kafa: kafa
Ne znam sta ce nam bus ikako, svi mogu u kombi onaj malo veci. :mrgreen:
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 avg 2019, 14:58

Cruz u defanzivi ne postoji, mislim da će ga to držati podalje od prve postave. A nije toliki majstor da može ekipa da trpi samo njegovo igranje s loptom.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 27 avg 2019, 15:05

Pa fino bi bilo da novac za bus prikupe navijači. Zašto da ne? Evo, joker90 će prvi uplatiti 14 KM.

Ili je bolje to sve dati za baklje? Da bude kul za objaviti na Ultra FB sceni.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 27 avg 2019, 15:07

Cruza cemo mi prodat za 5 milki zapamti to jokerdevedeset.
Mada u Boljakovu takvih ima u svakoj generaciji po 5-6
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 avg 2019, 15:10

ElCartel11 je napisao/la:Fali nam bus u nasim bojama i imenom FK Sarajevo :kafa: kafa
ne fali, kupovina busa je zavala, ovako Centro sponzor i voza te, šta god se desi busu, ne dotiče te, nije tvoj.... :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 27 avg 2019, 15:11

Prvo plate pa onda busevi :kafa:

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1439
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 27 avg 2019, 15:12

Laznjak je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Mozemo li Cruza ocekivat od prve minute?
Joj meni on osim brzine nist vise nema. Daj Boze da me demantuje sad i zabije 2 gola listici
Malo je igrao, no nije me impresionirao, slabo pokriva prostor, u ovoj konstelaciji, Šišić i Milanović, imaju prednost....
Nisam siguran da može, dati hljeba, u utakmicama, gdje se protivnik oštrije postavi, ali valjda znaju što su ga ostavili

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2095
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 27 avg 2019, 15:22

Cruz je bolji od Sisica
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
ustaljenaprocedura
Postovi: 50
Pridružen/a: 16 feb 2017, 15:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ustaljenaprocedura » 27 avg 2019, 15:24

Utakmica u Širokom je jednako važna kao i protiv željezničara.
Čak sa tri boda iz Širokog na derbi ideš hladno k'o da je prijateljska, a njima gori.

U Širokom očekujem
Kovačević, lijevo Šabanović ili Hodžić ako je spreman, desno Hebib, stoperi Besim i Letić (sasvim solidno odigrao 15-ak minuta na toj poziciji protiv Radnika) ili Kurdić, veza Mustafić, Đokanović i Krste, krila Milanović i Šišić, i u napadu Mersudin
U drugom ubaciti Cruza, Guzinu i Hareta i završiti posao protiv fašista!

Protiv željezničara sa Lazićem i Gavrićem slatke muke, sasvim dovoljno da se pocijepa njihova odbrana, ako se ono što imaju može i nazvati odbranom.

Očekujem svih 6 bodova iz naredne dvije utakmice!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 27 avg 2019, 15:36

Jadnimi je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Mozemo li Cruza ocekivat od prve minute?
Joj meni on osim brzine nist vise nema. Daj Boze da me demantuje sad i zabije 2 gola listici
Malo je igrao, no nije me impresionirao, slabo pokriva prostor, u ovoj konstelaciji, Šišić i Milanović, imaju prednost....
Nisam siguran da može, dati hljeba, u utakmicama, gdje se protivnik oštrije postavi, ali valjda znaju što su ga ostavili
Nije vala ni imao neku priliku, a ovo do sad nije nesto pokazao. Valjda nas demantuje...
1946~

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 27 avg 2019, 15:39

ustaljenaprocedura je napisao/la:Utakmica u Širokom je jednako važna kao i protiv željezničara.
Čak sa tri boda iz Širokog na derbi ideš hladno k'o da je prijateljska, a njima gori.

U Širokom očekujem
Kovačević, lijevo Šabanović ili Hodžić ako je spreman, desno Hebib, stoperi Besim i Letić (sasvim solidno odigrao 15-ak minuta na toj poziciji protiv Radnika) ili Kurdić, veza Mustafić, Đokanović i Krste, krila Milanović i Šišić, i u napadu Mersudin
U drugom ubaciti Cruza, Guzinu i Hareta i završiti posao protiv fašista!

Protiv željezničara sa Lazićem i Gavrićem slatke muke, sasvim dovoljno da se pocijepa njihova odbrana, ako se ono što imaju može i nazvati odbranom.

Očekujem svih 6 bodova iz naredne dvije utakmice!

Kakve li ce onda muke bii kad se vrate ostali :lol:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4558
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 27 avg 2019, 15:40

ustaljenaprocedura je napisao/la:Utakmica u Širokom je jednako važna kao i protiv željezničara.
Čak sa tri boda iz Širokog na derbi ideš hladno k'o da je prijateljska, a njima gori.

U Širokom očekujem
Kovačević, lijevo Šabanović ili Hodžić ako je spreman, desno Hebib, stoperi Besim i Letić (sasvim solidno odigrao 15-ak minuta na toj poziciji protiv Radnika) ili Kurdić, veza Mustafić, Đokanović i Krste, krila Milanović i Šišić, i u napadu Mersudin
U drugom ubaciti Cruza, Guzinu i Hareta i završiti posao protiv fašista!

Protiv željezničara sa Lazićem i Gavrićem slatke muke, sasvim dovoljno da se pocijepa njihova odbrana, ako se ono što imaju može i nazvati odbranom.

Očekujem svih 6 bodova iz naredne dvije utakmice!
Ako se ne varam, Sabanovic je pokrio poziciju stopera protiv Radnika. Cak sam nakon dolaska kuci pogledao i snimak i sjecam se kako je i komentator par puta spomenuo Sabanovica na poziciji gdje je ranije bio Besim.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
ustaljenaprocedura
Postovi: 50
Pridružen/a: 16 feb 2017, 15:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ustaljenaprocedura » 27 avg 2019, 15:40

Zip je napisao/la:
ustaljenaprocedura je napisao/la:Utakmica u Širokom je jednako važna kao i protiv željezničara.
Čak sa tri boda iz Širokog na derbi ideš hladno k'o da je prijateljska, a njima gori.

U Širokom očekujem
Kovačević, lijevo Šabanović ili Hodžić ako je spreman, desno Hebib, stoperi Besim i Letić (sasvim solidno odigrao 15-ak minuta na toj poziciji protiv Radnika) ili Kurdić, veza Mustafić, Đokanović i Krste, krila Milanović i Šišić, i u napadu Mersudin
U drugom ubaciti Cruza, Guzinu i Hareta i završiti posao protiv fašista!

Protiv željezničara sa Lazićem i Gavrićem slatke muke, sasvim dovoljno da se pocijepa njihova odbrana, ako se ono što imaju može i nazvati odbranom.

Očekujem svih 6 bodova iz naredne dvije utakmice!

Kakve li ce onda muke bii kad se vrate ostali :lol:
Nama nikave, neka se ostali hvataju za glavu :mrgreen:

šalu na stranu, i ovo što sada imamo na raspolaganju je i više nego dovoljno za naredne dvije utakmice.

Avatar
ledesma
Postovi: 4899
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 27 avg 2019, 15:56

Cruz puno melja loptu, mani se bravura kad je 2:1. Al da ima potencijala ima. Odbrana 0 bd. Zeljkovic ga prođe ko da ga nema.

Kako bih volio da vratimo Zeljkovica. Momak je bolja verzija Cimirota.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 27 avg 2019, 16:06

SedrenikHz je napisao/la:Mi smo fakat za ginisove. Toliko problema sa povredama i opet prvi.
Samo nemojte yebavat igracima sve ako se desecdva poraza sto nije nemoguce s obzirom s kakvim cemo sastavima istrcati.ja bih sa dva boda bio prezadovoljan.
Iskreno u listici ne ocekujem ni bod iz razloga jer ova postava sto ce igrati sutra nece vise nikada sigurno.
BOD KO KUĆA, a onda oploditi plavu qrvu !
- Po meni je sve to normalno , nismo mi igrali sa 9-10 igraca . Igrali su igraci koji svakodnevno treniraju zajedno evo druga god.
- Prosle sezone smo znali pasti sa "najboljim imenima" Krupa , pa u Gabeli , a nadigrati Lazne u Mostaru sa "losim imenima"(onaj penal), a u kupu smo bili kompletni i jedva zivu glavu izvukli - finale Kupa -
- NAJVAZNIJE DA NISMO IMALI KIKS KUCI , A DOLAZILI NAM MOTIVISANI I NEUGODNI ZRINJSKI , RADNIK , SLOBODA I VELEZ . BODOVI KUCI SE TEZE NADOKNADJUJU JER OCEKUJES POBJEDU ,DOK GOSTUJUCI I MOGU U NAREDNOJ POBJEDIS I NA PROSJEKU SI 3 BODA KUCI 1,5 BODOVA VANI I TITULA.
- Potpuno si u pravu , ne treba biti nezadovoljan kako god se zavrsile ove dvije utakmice . Opusteno , to i jeste nasa prednost .
- Momci su srcem , znanjem izvukli max. , da je kako hairli pregurati ove 2 i vidati rane junacke .
- Nikako se ne smije zaboraviti , a mozda i u prvi plan staviti SS Husrefa , Cosica i desnu im ruku Hadzica . Da su Oremus,Rahmanovic,Stanojevic,Hodzic bili fit , ne bi Djokanovic(427),Sabanovic(412) i Mustafic(192) minuta dobili. Cruz(14) :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 27 avg 2019, 16:29

Da vidimo sta mogu Siroki i Zeljeznicar protiv nase B ekipe.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 27 avg 2019, 16:39

zagorski je napisao/la:Ja i dalje ne mogu da shvatim ovolike povrede, negdje se napravila greska u koracima definitivno.
Uglavnom povrede iz duela . Hoces , a hocemo da igramo cvrsto, muski , pozrtvovno i desava se da ti naprsne kost , strada misic ili tetiva . Mozda Ahmetovic i Dupovac da su zrtva "zamora materijala . Samo da Tataru nije ozbiljnije stradao trbusni zid (kako neko napisa).
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 27 avg 2019, 16:43

ustaljenaprocedura je napisao/la:Utakmica u Širokom je jednako važna kao i protiv željezničara.
Čak sa tri boda iz Širokog na derbi ideš hladno k'o da je prijateljska, a njima gori.

U Širokom očekujem
Kovačević, lijevo Šabanović ili Hodžić ako je spreman, desno Hebib, stoperi Besim i Letić (sasvim solidno odigrao 15-ak minuta na toj poziciji protiv Radnika) ili Kurdić, veza Mustafić, Đokanović i Krste, krila Milanović i Šišić, i u napadu Mersudin
U drugom ubaciti Cruza, Guzinu i Hareta i završiti posao protiv fašista!

Protiv željezničara sa Lazićem i Gavrićem slatke muke, sasvim dovoljno da se pocijepa njihova odbrana, ako se ono što imaju može i nazvati odbranom.

Očekujem svih 6 bodova iz naredne dvije utakmice!
Nemoj zajebavati :urnebes: :urnebes: :urnebes: . Brojevi , jesi li to Ti ? :rol: :rol: :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.