FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 21 sep 2019, 19:16

kosevskobrdo je napisao/la:Husrefe, vrijeme je...!
+1
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5798
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 21 sep 2019, 19:16

Ubulju bas
Husref
Hadzic

Jedno od ovo troje treba dobit otkaz po mogucnosti prvo dvoje u paketu..

Husrefe falati al 10 kola igra svaku utakmicu losija, nije bitno sta ces odgovorit nadam se da ces gospodski dat neopozivu ostavku

Tuzlanka ubaci u bulju bas svakako ima posla u madridu mrs

Hadzica nebi istjero osim ako je on direktan krivac za kondicionog trenera

Prem da i on je dobro podbacio sa guzinom milanovicom to su igraci za celik

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12577
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dr.van nostrand » 21 sep 2019, 19:18

Preuzima li iko odgovornost za poraze - " brukanje"
:eh:
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 19:18

kengur je napisao/la:
VratiloSeZlo je napisao/la:@kengur
Diraj ovde sve samo nemoj tih 20 clanova ima ti ovde uhljeba kojima odgovara sve dok je ona tu a neki su se uvalili u kamp i pricaju da su Hz rak rana kluba ...
Znam, zato i kazem a sad ce pseta koja po zadatku ovdje pisu da se jave. Ne brini ima ih bar 5-6.
Jedni panicno brane Husrefa a ovi drugi blate Husrefa i igrace da bi opravdali upravu.
Plus ona "Imamo mi sefa i samo u njega gledamo".
Ma letice svi sa noge na nogu vjeruj samo nek nastave bahato i uprava i trener i svi ,ono im je bio zuti karton ogradjivanje od najvatrenijih navijaca i najave 100 000 kazne da se obezbjede za izgovore sto nam poluamateri igraju ,elvirova sudbina vecini se pise a sve ce se pokazati u narednom periodu

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 21 sep 2019, 19:18

Zip je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
bibula je napisao/la:Hoce li ovi sto su pisali grafit i vrsili prisitak da husref ostane sad pisati protiv njega?
Ma jok, trebali bi podrzati likove koji natrpavaju klub sa Guzinama i slicnim panjevima.
Tako je.
Husref je insistrirao na Guzini. Iako smatram da je on dobar igrac, zbpg cega se dohvacas momka koji nije igrao?
Husref moze insistirati samo da mu se pojacanja dovedu. Zna se kod koga je novac i ko raspolaze istim, Husref to nije.
Nakon duple krune su nas napustili jako kvalitetni igraci, a mi smo sa novim pojacanjima kasnili, cakk i poslije evropskih utakmica ih dovodili.

Ne radi se samo o Guzini, nego i Leticu i Milanovicu. Radi se i o kasnjenju dovođenja igraca koji nisu prosli pripreme. Znalo se davno da ce nam na duze staze faliti 3-4 igraca. Niko nista poduzeo nije. Tako ne radi niti jedan ozbiljan klub na svijetu.

Ne branim ja nikoga. Neka daju Husrefu sutra otkaz. Hoce li se i dalje onda sisati qrac upravi za dovođenje panjeva u klub?

Trenera je najlakse nogirati, on je samo zaposlenik. Sta cemo sa onih koje ne mozemo smjeniti, a seru nam se po glavi?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 21 sep 2019, 19:20

belosevic28 je napisao/la:Ma jel ovo pjesnik prijeti? Ma gdje bi on, moralna gromada?! Vidi papak kedan, da se stidim svog porijekla, nebi i kunto i panto znali (a ja sam rekao) ko sam i odakle sam.
Cime mi prijetis konkretno? Mozda uhljebljenim sinom ili...? Popisti papane, imaju postovi sta i gdje si pisao.

Nego off jedan: Zna li neko koja je ovo formacija i ko sta igra :O

Baš nije lijepo što pominješ mog sina, kojeg ja nisam nikada i ni u kojem kontekstu pomenuo. Nisam ja piškica da ti prijetim sa mojim sinom. Prijetio bih ti sobom lično, jer su i najveći mangupi i kabadahije, ukoliko bi zaslužili, dobijali maru od MENE. Ali, nemojmo više o tome, zakkopajmo ratne sjekire, ja se nikad nisam znao svađati niti u prazno prijetiti. Evo, nudim ti da popijemo kahvu, gdje god tebi odgovara ja ću doći. Uvidjećeš da nisi nimalo u pravu vezano za mene.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12865
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 sep 2019, 19:21

HeraklitMracni je napisao/la:
Zip je napisao/la:Kakve veze imaju zaposlenici kluba sa nasom igrom na terenu?

Trebate reci da igraci i trener imaju sve sto zinu...
Jel to Husref ne zna postaviti postavku bez tih 20 uhljeba kako vi kazete ili?

Sta vi sve necete izmisliti da bi opravdali jedinog uhljeba u klubu...

Nasa najbolja utakmica je prva protiv Celtica... Pametnom dosta da se vidi da idemo silaznom putanjom.
Jel to trebamo docekati da pod dodirnemo da bi se nesta promjenilo?
:thumbup:
:bow: :bow: :bow:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 21 sep 2019, 19:22

Da nismo većina utakmica odigrali kući , bili bi sad 5-6 ti

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 sep 2019, 19:22

VratiloSeZlo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Kad te ubiju Nukic, Said, Crnkic, Zlatkovic...onda znas da ti je na klupi uhljeb koji je nazalost ostao u ranim sedamdesetim.
Dobro neko rece, daj mu igrace Zrinjskog iz prosle sezone i vidio bi borbe za opstanak.
Ako hocemo titulu, ujutru ce novi trener biti imenovan !!!
A sta mislis tebe da stavimo na klupu ili panteliju curguza a vi ste mi vise da sa lanca kao pudlice lajete skupite se sljedecu tekmu napravite kop i psujte i tjerajte ga da vidimo taj lgbt skup **** i debila koji seru a utakmice vide jednom godisnje i oni bi da sve po njihovom bude
Djecace, ja sam navijac FK Sarajeva, i kao takav mi je igavno da moj klub natambura ekipa koka postoji 2-3 godine. Kao takav fuj mi ke sttahovati zbog nikakve i bezmi.dne igre koju postavlja strycnjak ciji si ti navijac.
Sto se tuce utakmica, glavu dajem da ih imam vise barem tri puta od tebe. Ovu danasnju sam prooustio jer sam nazalost u bolnici, a bas sam htio ici na gostovanje koje mi ke blizu!
Te izlizane fore lgbt, pudlice i slicno mozda prolaze kod vas do 17 godina, kod nas "starkelja" od 30tak i ne bas.
Uzivaj u bravurama lika kokeg ste stavili ispred kluba, a ja, pantelija i ostali cemo opet na tekmu vec u srijedu (ako me otpuste) i podrzavati KLUB a ne covjeka !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

fks74
Postovi: 9214
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 sep 2019, 19:23

Mi trenutno imamo ekipu, za sredine tabele. Htio neko to priznati ili ne. Povrede su najveci krivac. A evo zelio bih, da se nekim navijacima ispuni zelja i da Husref da otkaz. I da neko drugi dodje i ,, NAUCI " ove da igraju. Pa da vam se svima po.isam u usta.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 21 sep 2019, 19:24

Historicar je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Kao sto sam neki dan napisao previse smo nonsalantno usli u ovu sezonu i ovo su rezultati.

Nikad mi nece biti jasno, da kad god osvojimo titulu iducu sezonu se zajebavamo i eto samo da odigramo tu sezonu pa kako god zavrsi, mjesto da stisnemo jos jace i da klub napreduje u tom pogledu.
Izgleda ce nam i ova sezona biti kao i ove dosadasnje posle osvojenih titula, patnja, nonsalatnost, 2-3 struje koje vuku na svoju stranu, klanovi itd.
Nikada u sezoni, nakon osvojene titule, nismo ni Evropu izborili
Pa lako bi to moglo i ove sezone biti, kone, Zrinjski i evo sad Tuzla City, 3 ekipe koje mogu lako zavrsiti ispred nas ako ovako nastavimo i eto ga.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 19:24

Najlakse trenera promjeniti ja sam za ali ako i sljedeci bude ista situacija i losa igra kao sa sirokim sto su 3 promjenili u mjesecu koga onda tjerati i braniti ,sto covjek napisa prije gvardiolu da dovedu sa ovim panjevima sam bi otisao nakon 2 utakmice

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 19:27

belosevic28 je napisao/la:
VratiloSeZlo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Kad te ubiju Nukic, Said, Crnkic, Zlatkovic...onda znas da ti je na klupi uhljeb koji je nazalost ostao u ranim sedamdesetim.
Dobro neko rece, daj mu igrace Zrinjskog iz prosle sezone i vidio bi borbe za opstanak.
Ako hocemo titulu, ujutru ce novi trener biti imenovan !!!
A sta mislis tebe da stavimo na klupu ili panteliju curguza a vi ste mi vise da sa lanca kao pudlice lajete skupite se sljedecu tekmu napravite kop i psujte i tjerajte ga da vidimo taj lgbt skup **** i debila koji seru a utakmice vide jednom godisnje i oni bi da sve po njihovom bude
Djecace, ja sam navijac FK Sarajeva, i kao takav mi je igavno da moj klub natambura ekipa koka postoji 2-3 godine. Kao takav fuj mi ke sttahovati zbog nikakve i bezmi.dne igre koju postavlja strycnjak ciji si ti navijac.
Sto se tuce utakmica, glavu dajem da ih imam vise barem tri puta od tebe. Ovu danasnju sam prooustio jer sam nazalost u bolnici, a bas sam htio ici na gostovanje koje mi ke blizu!
Te izlizane fore lgbt, pudlice i slicno mozda prolaze kod vas do 17 godina, kod nas "starkelja" od 30tak i ne bas.
Uzivaj u bravurama lika kokeg ste stavili ispred kluba, a ja, pantelija i ostali cemo opet na tekmu vec u srijedu (ako me otpuste) i podrzavati KLUB a ne covjeka !
Javi se u pp da razmjenimo podatke da vidimo ko vise ima utakmica tuca i gostovanja seljacino jedna seljacka nikakav problem olovski huligani da mi drze predavanje o podrsci i ljubavi kluba a zadnjih 5 godina ovde si za vrijeme utakmice javi se smecaru odma cu ti br ostaviti

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 21 sep 2019, 19:28

simidobar je napisao/la:Pored velicine koju ima FK Sarajevo, istorije, armije navijaca.. rec da je neko drugi silno motivisan a mi kao eto nismo iz nekog razloga.. sramota.

Koliko god neki igraci il neko drugi bili ljuti na Husrefa il obrnuto, svi i dalje primaju plate. Nek svoje je*ene probleme rijese izmedju sebe a ne na terenu i preko nasih ledja...

Kakav je to ku*cev profesionalizam sakrivat se na terenu, fol proigrat zadnjih 10 minuta, isto k*te mlohave..

Boli me ku*ac za izgovore i objasnjenja.. Hocu odgovornost i borbu na terenu, ako ne moze vidimo se...

Drugar, sve si rekao...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 sep 2019, 19:28

A i ti sefe se smij, boli tebe qurac sto je danas nekome srce preskocilo...Kao i vi igraci... I svi ostali....


Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 21 sep 2019, 19:29

Eto sad su igraci panjevi, isti ti igraci koji su proslu sezonu samljeli sve koji su jim stali na put :lol:
Svi su krivi osim njega...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 sep 2019, 19:31

Sve si rekao ovim postom. Prije svega nigdje nisam uvrikedio ni tebe ni tvoje bozanstvo Hisrefa. Sto se utakmica i broja utakmica tice, zna me bar 30tak ljudi odavde i znaju gdje sam i koliko puta isao. Sto se tuce tuca, garantujem ti da ih imas vise od mene jer ja fudbal pratim zbog igre, sporta i svega sto fudbal jeste, a ne da bi se s nekim tukao...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 sep 2019, 19:32

Zip je napisao/la:A i ti sefe se smij, boli tebe qurac sto je danas nekome srce preskocilo...Kao i vi igraci... I svi ostali....

Boli Husrefa qurac, on je sad negdje na večeri sa Husićem.Nadam se da će mu uprava u narednih par sati uručiti otkaz, kao i onom idiotu Dženisu Čosiću

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 21 sep 2019, 19:33

Bitno je da plate "idu" upss, ne idu, kako kaze Sabra na onom druzenju imamo problema sa transakcijom novca iz Vijetnama. Vjerujem da je i to jedan od razloga za ove lose partije. Od ovih pojacanja samo se Šerbečić pokazao, a ovo ostalo talasika realno, nikakav pomak nismo dobili u ovom Milanovicu i Leticu. Ne znam, nazalost bojim se da ce i ova sezona biti kao i sve one nakon šampionskih, turbulentna. Ruku na srce i na Koševu se provlacimo, nikakve igre nemamo i obzirom na igru imamo i dobar broj bodova.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 21 sep 2019, 19:33

ElCartel11 je napisao/la:Eto sad su igraci panjevi, isti ti igraci koji su proslu sezonu samljeli sve koji su jim stali na put :lol:
Svi su krivi osim njega...
Husref Musemic je trener bez imalo samokriticnosti bez karaktera bez obraza i stida i bez kulture on je covjek koji vidi samo suske i nista vise :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: aleole, avalkaB, bibula, Dadox, mnon46 i 55 gostiju.