FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 26 jul 2018, 10:22

miky_hz je napisao/la:
midzuka je napisao/la:Ako neko sazna u toku dana da je neki ugostiteljski objekat uključio utakmicu na televizoru/ima, molim da nas ovdje obavijesti.

Unaprijed hvala od mene, a vjerujem i od ostalih članova foruma.
slika

Skenderija,ulaz niz stepenice za privredni grad,na lijevu stranu.
Hvala ti jos jednom na informaciji.
JURIŠ

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 26 jul 2018, 10:46

belosevic28 je napisao/la:U slucaju poraza od 7 i manje golova, obavezno odmoriti igrace protiv Mladosti. I onda uzeti zabare na svjezinu...
#pajel
Ovo ce biti kao TNS-Shkendija. :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 26 jul 2018, 11:08

Žalosno je da prije utakmice Sarajeva moraš otići na druge teme da proćitaš, pozitivne želje, za večerašnju utakmicu.
Muka mi je od Vas koji koristite ovu temu da pljujete po klubu i prizivate katastrofu, a nazvate se "navijačima".
Ako to radite da nekoga isprovocirate ili da iskažete ličnu mržnju prema pojedincima, molim Vas da poštedite ovaj klub za koji ja i i mnogi stvarno navijaju.
Ove gadosti koje kucate na ovoj temi, nebi bile u redu i na prepucavanju. DA VAM KAŽEM DA SRAMITE, NEMA SMISLA, JER VI TO NE MOŽETE.

Izvanjavam se normalnim forumašima na ovom tekstu, ali pojedinci su pretjerali.

Svim srcem želim da naša ekipa, većeras, ostvari dobar rezultat, za razliku od Vas koji priželjkujete poraz, da bi "trijumfalno" rekli, znao sam. Jadno....

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 26 jul 2018, 11:40

Arena sport 3 prenos
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 26 jul 2018, 11:42

Esport je napisao/la:Žalosno je da prije utakmice Sarajeva moraš otići na druge teme da proćitaš, pozitivne želje, za večerašnju utakmicu.
Muka mi je od Vas koji koristite ovu temu da pljujete po klubu i prizivate katastrofu, a nazvate se "navijačima".
Ako to radite da nekoga isprovocirate ili da iskažete ličnu mržnju prema pojedincima, molim Vas da poštedite ovaj klub za koji ja i i mnogi stvarno navijaju.
Ove gadosti koje kucate na ovoj temi, nebi bile u redu i na prepucavanju. DA VAM KAŽEM DA SRAMITE, NEMA SMISLA, JER VI TO NE MOŽETE.

Izvanjavam se normalnim forumašima na ovom tekstu, ali pojedinci su pretjerali.

Svim srcem želim da naša ekipa, većeras, ostvari dobar rezultat, za razliku od Vas koji priželjkujete poraz, da bi "trijumfalno" rekli, znao sam. Jadno....
Svakom svoje, ti o kojima pričaš, njima su duh i duša truli, mrze i sami sebe, a da to ne znaju.

Potpuno svjestan naše nemoći, opet se nafuram pred tekmu, pa da je Brazil. Drugačije ne znam i nikad nisam znao. Bordo bolest je čudo. Kome ne navire nada da se može, neka se debelo zapita.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirsad993 » 26 jul 2018, 11:45

Evolution87 je napisao/la:Arena sport 3 prenos
Jel to zvanično, i hoćel biti na onoj areni što ima na MojaTv?

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 26 jul 2018, 11:47

Evolution87 je napisao/la:Arena sport 3 prenos
Pise na shemi da prenose zrinjski.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 26 jul 2018, 11:49

Ide prenos ,pao je dogovor sa Arenom.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 26 jul 2018, 11:54

Ybt kako zavidim raji koja su otišla na gostovanje, posebno ovima što chillaju autima. Mogao bih svake sedmice opalit neku turu autom kroz Italiju, prelijepe dionice, a još Sarajevo igra. :ljepota:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 26 jul 2018, 11:56

Sigurno ?
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 26 jul 2018, 11:59

uNbx je napisao/la:
Esport je napisao/la:Žalosno je da prije utakmice Sarajeva moraš otići na druge teme da proćitaš, pozitivne želje, za večerašnju utakmicu.
Muka mi je od Vas koji koristite ovu temu da pljujete po klubu i prizivate katastrofu, a nazvate se "navijačima".
Ako to radite da nekoga isprovocirate ili da iskažete ličnu mržnju prema pojedincima, molim Vas da poštedite ovaj klub za koji ja i i mnogi stvarno navijaju.
Ove gadosti koje kucate na ovoj temi, nebi bile u redu i na prepucavanju. DA VAM KAŽEM DA SRAMITE, NEMA SMISLA, JER VI TO NE MOŽETE.

Izvanjavam se normalnim forumašima na ovom tekstu, ali pojedinci su pretjerali.

Svim srcem želim da naša ekipa, većeras, ostvari dobar rezultat, za razliku od Vas koji priželjkujete poraz, da bi "trijumfalno" rekli, znao sam. Jadno....
Svakom svoje, ti o kojima pričaš, njima su duh i duša truli, mrze i sami sebe, a da to ne znaju.

Potpuno svjestan naše nemoći, opet se nafuram pred tekmu, pa da je Brazil. Drugačije ne znam i nikad nisam znao. Bordo bolest je čudo. Kome ne navire nada da se može, neka se debelo zapita.
Bravo obojica :bih:

Zamisli jos kad kazes da vjerujes u ekipu i dobre rezultate, i dodje papak iz lukavca i pocne to koristiti i vrijedjati...

Ismijavanje na sve moguce stvari vezano za FkS, danas je u modi da se pljuje... Svoje frustracije lijece kroz ovaj forum i FkS.

Al FkS je bilo i bit ce i dalje, ma koliko god ga njegovi navijaci i ostali ismijavali...

ABd doci ce i veliki rezultat, mozda vcrs a mozda i za 5 godina..
Neko ce znati da uziva u uspjehu, a neko ce jesti svoja muda sto je tako...

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 jul 2018, 12:06

Pozzz iz reggio emilie . vjerujem da mozemo odigrati korektno i borbeno da im ne dopustimo da se razmasu i pregaze . a sad Sarajvoooo igraj i pobjedi .

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 26 jul 2018, 12:09

bordobijeli je napisao/la:Pozzz iz reggio emilie . vjerujem da mozemo odigrati korektno i borbeno da im ne dopustimo da se razmasu i pregaze . a sad Sarajvoooo igraj i pobjedi .
Prenesi nam malo atmosferu, kakva je situacija, raspoloženje, kakva je hava etc. Nemoj škrt bit na riječima! :nedam:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 26 jul 2018, 12:13

Tesko je razluciti na forumu ko je :razocarani navijac , ko je negativno orjentisani navijac jer je izgubio pozicije u klubu i na tribini, ko je mlad i povodljiv za negativom ,ko iz licnih razloga ne gotivi nekog i oni koji mrze FKS vise nego sto vole svoje klubove.Vjerovatno ima i nasih na forumima drugih klubova.Pored ovakvih gore nabrojanih i puno nam je bolje bez njih.Nikad slova na ovom pdf ne bih napisao da nisu poceli igrati ovi mladici iz Akademije.Pored svih kritika koje zasluzuju sve dosadasnje uprave,ovaj potez oslanjanja na Akademiju je jedini ispravan.Zamislite da je sad u Italiji nas klub sa osam fudbalera(6+2)koji su kao djeca dosli u klub i voljet ce ga sigurno vise nego placenici(cast izuzetcima) i njihovi menadjeri. Nema te molbe koja bi otjerala gore nabrojane"navijace"i odgovorila od negativnosti.Po meni jedini pravi pristup je dati bezrezevnu podrsku ovim Akademcima , a upravi i ss po zasluzi.Moramo podrzati ove mladice,ako volimo FKS.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 jul 2018, 12:22

uNbx je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Pozzz iz reggio emilie . vjerujem da mozemo odigrati korektno i borbeno da im ne dopustimo da se razmasu i pregaze . a sad Sarajvoooo igraj i pobjedi .
Prenesi nam malo atmosferu, kakva je situacija, raspoloženje, kakva je hava etc. Nemoj škrt bit na riječima! :nedam:
Mimo kolone smo isli al putem sreli smo dosta nasi na odmaralistima . sad malo odmaramo tezak put 13 h . pozitiva je ,sto smo sreli uglavnom ozbiljnija starija raja bit ce nas 350

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 26 jul 2018, 12:24

Zip je napisao/la:
Bravo obojica :bih:

Zamisli jos kad kazes da vjerujes u ekipu i dobre rezultate, i dodje papak iz lukavca i pocne to koristiti i vrijedjati...

Ismijavanje na sve moguce stvari vezano za FkS, danas je u modi da se pljuje... Svoje frustracije lijece kroz ovaj forum i FkS.

Al FkS je bilo i bit ce i dalje, ma koliko god ga njegovi navijaci i ostali ismijavali...

ABd doci ce i veliki rezultat, mozda vcrs a mozda i za 5 godina..
Neko ce znati da uziva u uspjehu, a neko ce jesti svoja muda sto je tako...
Da se razumijemo rodjen u Sarajevu , u njemu zivim 60+ god. Na Kosevu sam od 10 do 57 g. Zasto papak iz Lukavca? Papak kao karakterna osobina nema veze sa geografijom .Nije suplja mladicu , nego savjet da ti zivot bude ljepsi.FKS ima navijace i simpatizere sirom BiH.Na stranu sto on pise negativno(konstr.kritika je dobrodosla),to jeste za osudu ,ali uvlaciti Lukavac u tu pricu nije ok.Mozda si u drustvu vecih papaka , a cukundedo mu rodjen preko puta Sebilja.Nadam se da razumijes sta hocu reci .Pozz :bih:
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 26 jul 2018, 12:28, ukupno mijenjano 1 put.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
ade43
Postovi: 538
Pridružen/a: 11 dec 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ade43 » 26 jul 2018, 12:26

Susret će biti emitovan na kanalu Arena Sport 3, s početkom u 20 sati i 30 minuta.

Ista TV kuća prenosit će i uzvratni susret na stadionu "Asim Ferhatović Hase", sedam dana kasnije. Prijenos s našeg najvećeg stadiona će raditi Arena Sport u vlastitom aranžmanu i HD rezoluciji.

Koliko ovdje ima istine ? Vijest je od maloprije, a u programu stoji da prenose zrinjski u 19:30.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 26 jul 2018, 12:35

Pozdrav Za raju koja je otisla u Italiju da bodri bordo klub :mrgreen: Sretno momci cuvjte se i vratite se svojim najmilijim sretni i zadovoljni utakmicom i dobriim rezultatom :bih: :bih: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 26 jul 2018, 12:45

Momci, niko ovdje ne mrzi i ne pljuje. Jednostavno, nabit će se ovdje visoka očekivanja pa ako bude por.nić, bit će yebavanje od - do. Po fb komentarima čitam da ljudi očekuju pobjedu, kao nije Atalanta ništa posebno. Ako nas ljudi nabiju, bit će onda krivi svi od Pidre do Sabrine.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 26 jul 2018, 12:49

skoroalen je napisao/la:Momci, niko ovdje ne mrzi i ne pljuje. Jednostavno, nabit će se ovdje visoka očekivanja pa ako bude por.nić, bit će yebavanje od - do. Po fb komentarima čitam da ljudi očekuju pobjedu, kao nije Atalanta ništa posebno. Ako nas ljudi nabiju, bit će onda krivi svi od Pidre do Sabrine.
To mogu komentarisat samo oni ljudi koji nisu gledali Atalantu. A bogme ni nas :mrgreen:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.