FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1398
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 31 avg 2018, 13:37

Braćo kako ćemo ih prizemljuti, bolit će ih guza dok im mi opet ne dođemo.
1:4 popišaj ih Benđamine
Sarajevo iznad svih !
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 31 avg 2018, 13:40

čekaj jel to neka sramota biti u euforiji? hhahaa Zenica živi Čelik to ovdje mnogi ne mogu da shvate.

Pitaristok
Postovi: 1707
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 31 avg 2018, 13:42

ne volim kad nas puca euforija da cemo ih razvaliti il ti ga pobjediti
ps
naravno da ce ih pucati euforija nakon (koliko) tri godine bojkota i tovarenja na dnu tabele
Zadnja izmjena: Pitaristok, dana/u 31 avg 2018, 13:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 avg 2018, 13:43

A zasto im dajete neki znacaj?
Zeljeznicar i zrinjski su ekipe koje jako lose se snalaze pod pritiskom protivnika, kada je protivnik agresivan jer nemaju brz prenos lopte, dok mi imamo problem kada igramo na postavljenu odbranu(dokaz- gosk remi, radnik poraz branili se, zrinjski pobjeda , zvijezda usla otvoreno, derbi, ekipe koje su krenule otvoreno). Oni ce zasigurno krenuti ostro i pokusati napraviti pritisak na nase igrace i tu upravo vidim sansu. Bojim se samo da ne preuzmemo inicijativu jer smo tu bas tanki.

Sto se navijacke strane tice, ne znam sto se s njima raspravljate i citate, njima su tekme sa nama i konama najveci ugodjaj u godini, a nakon 4-5 godina davljenja po ligi i administativnog ostanka, svaka pobjeda im je velika. S toga sasvim je normalno da ih je uhvatila euforija, nas bi hvatila npr da njih dobijemo jer onda ide laksi raspored koji bi nam dao dosta dobre sanse da se malo stabilizujemo na vrhu.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 31 avg 2018, 14:13

FrancescoTotti je napisao/la:Ma yebo to sto su se navijaci upalili.. oni nisu bili ugornjem domu tabele ima mozda i vise pa se stvorila fina atmosfera oko celika, a mi nismo bili prvi na tabeli mozda i dvije godine pa se sve sastalo i lozi se raja sa svih strana...

Nasi igraci su kvalitetniji, neka odigraju hladno, mirno, pa kazem taman i neka frljoka u 90-oj samo da uzmemo tri boda i idemo na sljedecu tekmu.

BIT CES OPET PRVAK CEST
1946!!!
Tačno tri godine nismo bili prvi na tabeli. :crazy: Imperativ je da prvi i ostanemo poslije sljedećeg kola!
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 31 avg 2018, 14:14

uNbx je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Ma yebo to sto su se navijaci upalili.. oni nisu bili ugornjem domu tabele ima mozda i vise pa se stvorila fina atmosfera oko celika, a mi nismo bili prvi na tabeli mozda i dvije godine pa se sve sastalo i lozi se raja sa svih strana...

Nasi igraci su kvalitetniji, neka odigraju hladno, mirno, pa kazem taman i neka frljoka u 90-oj samo da uzmemo tri boda i idemo na sljedecu tekmu.

BIT CES OPET PRVAK CEST
1946!!!
Tačno tri godine nismo bili prvi na tabeli. :crazy: Imperativ je da prvi i ostanemo poslije sljedećeg kola!
bordo krvi, svake 3 godine prvi :kafa:

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6226
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 31 avg 2018, 14:14

Vidimo se na zapadu. Svi u bijelim majicama! :D
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 31 avg 2018, 14:16

moj uzor-S.G je napisao/la:Vidimo se na zapadu. Svi u bijelim majicama! :D
sto ce ti bijela majica, ne ides na hadz :mrgreen:

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6226
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 31 avg 2018, 14:18

bihuzur je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la:Vidimo se na zapadu. Svi u bijelim majicama! :D
sto ce ti bijela majica, ne ides na hadz :mrgreen:
Ne smijem u bordo :mrgreen:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6226
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 31 avg 2018, 14:20

PitarBordo je napisao/la:Zadnji put eto u Zenici... Zabi čelik gol, cijeli zapad skoči, naravno i nas nekoliko... I svi vrište aplaudiraju, a čujem brata @Jokera bogara iz petnih žila, ali samo ga ja čujem ostali u euforiji, je8e i publici i Čeliku i našoj odbrani... A mi u sredini sredine zapada... :lol:
Ovog posta se uvijek rado sjetim :lol: :lol:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 avg 2018, 14:31

moj uzor-S.G je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Zadnji put eto u Zenici... Zabi čelik gol, cijeli zapad skoči, naravno i nas nekoliko... I svi vrište aplaudiraju, a čujem brata @Jokera bogara iz petnih žila, ali samo ga ja čujem ostali u euforiji, je8e i publici i Čeliku i našoj odbrani... A mi u sredini sredine zapada... :lol:
Ovog posta se uvijek rado sjetim :lol: :lol:
:rol: :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2018, 14:32

moj uzor-S.G je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Zadnji put eto u Zenici... Zabi čelik gol, cijeli zapad skoči, naravno i nas nekoliko... I svi vrište aplaudiraju, a čujem brata @Jokera bogara iz petnih žila, ali samo ga ja čujem ostali u euforiji, je8e i publici i Čeliku i našoj odbrani... A mi u sredini sredine zapada... :lol:
Ovog posta se uvijek rado sjetim :lol: :lol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 31 avg 2018, 14:32

Nadam se da su igraci spremni na grubu igru neposteno sudenje i pritisak sa trbina. Ako budu mogli odgovorit pozitivno na ove 3 stvari (dat go u prvih 20 min jedno od rjesenja) uzecemo ih al mi smo znali gubit od slavije kad smo bili real madrid, nasa igra nije na tom nivou da gdje god da odemo da mozemo dobit.
Ovde se prica kako smo odigrali dobro protiv vase miskina a krupa istog tog vasu upo vraca raskomada i zrinjski umoran itd radnik gosk sloboda svi znamo da smo bili tanki.

Tacnoje da utakmica protiv celika nama nista vise neznaci ko i utakmica protiv doboja al situacija da smo prvi (niko se nije nado ovome i vecina je bila jeste prekrizila ovu godinu radi juniora) a sad se potrefilo da igramo protiv alminije al bilo bi nas 600+ i da je krupa bratunac radnik gosk nebitno.

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 31 avg 2018, 15:57


Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 avg 2018, 16:01

Da li naši čitaju ove izjave da nemamo šta tamo tražiti?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 31 avg 2018, 16:10

SarajevoJeBordo je napisao/la:Da li naši čitaju ove izjave da nemamo šta tamo tražiti?

Jes meni ovo šega.
Pa navijaci imaju pravo da se nadaju pobjedi u cemu je tu problem.Eto navijaci Celika rekli da nemamo sta traziti,i citaju li to igraci.Pa i mi smo se nadali pobjedi protiv Atalante ,sto je normalno jbg.
Ono sto je bitno i mene raduju da Husref i igraci su na zemlji,da ce dati sigurno 100 % na terenu,a to sta navijaci najavljuju pa to je najmanje bitno.

Samozdravlje
Postovi: 7738
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 31 avg 2018, 16:10

Memara je napisao/la:čekaj jel to neka sramota biti u euforiji? hhahaa Zenica živi Čelik to ovdje mnogi ne mogu da shvate.
I ja ne vidim nista lose u tome da se Celik dize.Vjestacki ili ne ,ali su u naletu.Iskreno mislim da njihov kvalitet nije ni blizu nasem.Ja euforiju nikad nisam znao sakrit,a i necu ko ga hebe,za klasu smo bolji.Kvalitet igre i ekipe uglavnom zavisi od sredine terena,a tu smo beton i ako budemo pravi,nece biti problema(sramno su odigrali samo na Kosevu s Talijanima).1/13.Ne dao Bog da i izgubimo ,imali bi zaostatak od 1/3 boda,a afirmisali smo 6/7 mladica ,koji su pokazali da mogu igrati i velike utakmice(kako u Evropi ,tako i u PL). MEDJUTIM ako dobijemo e tada stvari mogu doci na mjesto odakle se polazi prema tituli i postavljanje temelja bas ozbiljnog kluba.Prva zadaca je pokusati sve da se zadrze Rahmanovic,Adukor pa i Stanojevic.Ako ne ide onda vidjeti prvo manje lose rjesenje.Mozda bi titula pokrila i besplatni odlazak sve trojice,a da u rezervi imamo spremne zamjene.Da se razumijemo moj je prijedlog pod 1.PRODUZITI SVU TROJICU.Bilo bi to sjajno i to u narednoj pauzi.Svega ovoga su svjesni i nasi konkurenti i ucinit ce sve da nam otezaju(a mi se tu slabo snalazimo,dok konkurencija je tu svoj na svome i zato mi se cini da je dobro da se dizu i Celik,Sloboda,Radik i Krupa),uz posteno sudjenje Celik nas moze samo sretno(greskom)dobiti..GOSK je potvrda da nemamo isti tretman kod sudija(nije opravdanje,ali...).
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 31 avg 2018, 16:13

Zar ne mogu nabaviti "bubice" igračima, treneru i ostalima koji daju izjave? Jbt kao da telefonom snimaju, samo da se nešto postavi na Youtube kanal. Osvojit će Sarajevo 2-3 titule dok oni naprave youtube kanal kako treba.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 avg 2018, 16:20

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 31 avg 2018, 16:23

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Zar ne mogu nabaviti "bubice" igračima, treneru i ostalima koji daju izjave? Jbt kao da telefonom snimaju, samo da se nešto postavi na Youtube kanal. Osvojit će Sarajevo 2-3 titule dok oni naprave youtube kanal kako treba.
Za YT kanal ti samo treba tim od 4-5 ljudi, koji su kreativni i inovativni. Znači, doslovno bi se moglo za pola sata naći toliko ljudi, to bi znali i srednjoškolci. Dvojica zadužena za video i montažu, treći za fotografije, četvrti maher za photoshop i petom društvene mreže i objavljivanje svog materijala, odnosno up to date. Ali, teško je to jbg..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, itatabisine, Zeko87 i 30 gostiju.