FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 avg 2018, 16:25

amypitar je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Da li naši čitaju ove izjave da nemamo šta tamo tražiti?

Jes meni ovo šega.
Pa navijaci imaju pravo da se nadaju pobjedi u cemu je tu problem.Eto navijaci Celika rekli da nemamo sta traziti,i citaju li to igraci.Pa i mi smo se nadali pobjedi protiv Atalante ,sto je normalno jbg.
Ono sto je bitno i mene raduju da Husref i igraci su na zemlji,da ce dati sigurno 100 % na terenu,a to sta navijaci najavljuju pa to je najmanje bitno.
To da nemamo šta tamo tražiti izjavio je kapiten Čelika Anel Dedić na press konferenciji. Što je lično za mene podcjenjivanje protivnika i nije u sportskom duhu.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 31 avg 2018, 16:42

Koliko bi nas moglo biti sutra?
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 avg 2018, 16:52

Amca007 je napisao/la:Koliko bi nas moglo biti sutra?
Najavljeno je 600 pa ćemo vidjeti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 31 avg 2018, 16:56

Ja vidim ovde da se ocekuje da zenicani sad izjavljuju SARAJEVO JE apsulutni favorit, mi cemo bit zadovoljni i sa minimalnim porazom itd. Ova utakmica je 50-50 sa igrom kao protiv slobode mi gubimo 90%.

Bez obzira sto almini nikad nista nije znacio ni u bivsoj yugi ni u ovoj plbih al im se mora priznat da naj brojni posle nas i kona. Prem ako cemo posteno na grbavici nebude ni 12000 za derbi na kosevu isto tako izmedu 12-16 znaci vise ni sarajevski derbi nema vise taj smek. Oni protuv nas i vase dok su bili u sredini tabele bilo ih je 10-13 hiljada i to treba postovat u ovoj najlosijo ligi svijeta.

Zrinjski u lp ima 4000 ljudi siroki isto jedino sloboda sto se popne nekad na neki 7000 hiljada ..

Sutra ce bit 13000 ljudi i to je za pozdravit

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 31 avg 2018, 16:58

MortemHz je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:Koliko bi nas moglo biti sutra?
Najavljeno je 600 pa ćemo vidjeti.
Nije lose, moze vise..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Osttribine
Postovi: 2752
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 31 avg 2018, 17:07

Ali najjace od svega je sto pisu da ih vecina nas podcjenjuje i da misle "lako cemo" , a i ja ali i mnogi su pisali da tamo nece biti lako, bio sam i prosle godine tamo kad su fkt imali onu ekipu skupljenu u 15 dana i bas smo se namucili da ih uzmemo, tako daleko od toga da ocekujem da cemo ih tamo lako uzeti ako ih uopste i uzmemo, kao sto sam vec i pisao ja bih i bodom bio zadovoljan. Prebacuju nama da smo u euforiji, a 15 dana vec pisu o ovoj tekmi, pa znamo koliko ih je u bojkotu protiv nas dolazilo, kao izgoricemo u euforiji, ja upravo mislim suprotno, da se njihovi pojednici ne razocaraju koji dezuraju na forumu 24h. Uglavnom sretno nama koji idemo tamo aBd, parkirajte pred sjevernu tribinu i necete imati problema, a to ako neko misli setati po Zenici pred tekmu nema potrebe, samo belaj izazivas ili sjediti na Zapadu ne vidim kakav je to gust, i ja nisam clan Hz ni moja raja niti cemo doci u organizaciji Hz, ali naravno idemo na gostujucu tribinu i navijamo zajedno sa momcima. ZA BORDO BIJELE BOJE I SARAJEVO GRAD !!!

bordobijeli
Postovi: 14220
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 avg 2018, 17:20

Gledao sam njihove utakmice s zrinjskim i zeljeznicarom odigrali su dosta dobro takticki nisu bili bolji al iskoristili su svoje dobre strane i dobili utakmice. Nisu srljali ni pretjerano agresivni bili vise su cekali svoju sansu , imaju dosta iskusnih igraca jamak,okic,salcinovic,nikolic,šišic
Nasu prednost vidim u fizickoj spremi a Bgm ohrabruje igra posljednja tri kola .

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 avg 2018, 17:20

Osttribine je napisao/la:Ali najjace od svega je sto pisu da ih vecina nas podcjenjuje i da misle "lako cemo" , a i ja ali i mnogi su pisali da tamo nece biti lako, bio sam i prosle godine tamo kad su fkt imali onu ekipu skupljenu u 15 dana i bas smo se namucili da ih uzmemo, tako daleko od toga da ocekujem da cemo ih tamo lako uzeti ako ih uopste i uzmemo, kao sto sam vec i pisao ja bih i bodom bio zadovoljan. Prebacuju nama da smo u euforiji, a 15 dana vec pisu o ovoj tekmi, pa znamo koliko ih je u bojkotu protiv nas dolazilo, kao izgoricemo u euforiji, ja upravo mislim suprotno, da se njihovi pojednici ne razocaraju koji dezuraju na forumu 24h. Uglavnom sretno nama koji idemo tamo aBd, parkirajte pred sjevernu tribinu i necete imati problema, a to ako neko misli setati po Zenici pred tekmu nema potrebe, samo belaj izazivas ili sjediti na Zapadu ne vidim kakav je to gust, i ja nisam clan Hz ni moja raja niti cemo doci u organizaciji Hz, ali naravno idemo na gostujucu tribinu i navijamo zajedno sa momcima. ZA BORDO BIJELE BOJE I SARAJEVO GRAD !!!
Tako je :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 31 avg 2018, 17:32

Normalno da neće biti lahko, ko misli suprotno, nije dobar. Biće teško kao i uvijek tamo, ali ako se pokaže igra kao iz dva derbija, velike su šanse da će proći sve po planu. A neko ako misli da ćemo ih razbiti s 0:5, onda..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Kiks1
Postovi: 85
Pridružen/a: 23 jun 2018, 07:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kiks1 » 31 avg 2018, 17:42

izgleda da su busevi popunjeni
Volimo te Saraj'vo, vec godinama!

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 31 avg 2018, 17:43

Svi u zenicu kod sarajeva!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 avg 2018, 17:49

Osttribine je napisao/la:Ali najjace od svega je sto pisu da ih vecina nas podcjenjuje i da misle "lako cemo" , a i ja ali i mnogi su pisali da tamo nece biti lako, bio sam i prosle godine tamo kad su fkt imali onu ekipu skupljenu u 15 dana i bas smo se namucili da ih uzmemo, tako daleko od toga da ocekujem da cemo ih tamo lako uzeti ako ih uopste i uzmemo, kao sto sam vec i pisao ja bih i bodom bio zadovoljan. Prebacuju nama da smo u euforiji, a 15 dana vec pisu o ovoj tekmi, pa znamo koliko ih je u bojkotu protiv nas dolazilo, kao izgoricemo u euforiji, ja upravo mislim suprotno, da se njihovi pojednici ne razocaraju koji dezuraju na forumu 24h. Uglavnom sretno nama koji idemo tamo aBd, parkirajte pred sjevernu tribinu i necete imati problema, a to ako neko misli setati po Zenici pred tekmu nema potrebe, samo belaj izazivas ili sjediti na Zapadu ne vidim kakav je to gust, i ja nisam clan Hz ni moja raja niti cemo doci u organizaciji Hz, ali naravno idemo na gostujucu tribinu i navijamo zajedno sa momcima. ZA BORDO BIJELE BOJE I SARAJEVO GRAD !!!
A sav taj hajc i podcjenjivanje prenesu na igrače pa im kapiten izjavljuje da nemamo tamo šta tražiti. Volim kad je bilo koji protivnik takav pred utakmicu.

Očekujem X, nadam se pobjedi.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Lakoste
Postovi: 7821
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 31 avg 2018, 17:49

Strah me Sevke Okica.

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 31 avg 2018, 17:53

Lakoste je napisao/la:Strah me Sevke Okica.
Sta si mu skrivio?

Samozdravlje
Postovi: 7738
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 31 avg 2018, 18:01

bihuzur je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Strah me Sevke Okica.
Sta si mu skrivio?
Ako si dobar s Hebibom ,on ce ti to srediti :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 31 avg 2018, 18:32

Jbt. Prije nas islo 1500-2000, sad spekrakl ako nas 600 bude. Bas smo se srozali, moramo se aktivirat. Prvi smo, igramo fino, solidna ekipa. Mora ovo bolje.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 avg 2018, 18:36

Meni se čini da su ovi već prodali 7 milja ulaznica :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
admir1946
Postovi: 119
Pridružen/a: 22 jun 2018, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admir1946 » 31 avg 2018, 18:50

Ako je stvarno istina da će biti 13000, to treba pozdraviti, ali mislim da će ih Ahmetović pozdraviti sa dva komada, ne treba više! :bow:

Beton
Postovi: 2616
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 31 avg 2018, 18:50

Laznjak je napisao/la:Jbt. Prije nas islo 1500-2000, sad spekrakl ako nas 600 bude. Bas smo se srozali, moramo se aktivirat. Prvi smo, igramo fino, solidna ekipa. Mora ovo bolje.
Ova uprava je ubila život u navijačima ovog kluba. Nisam veći očaj i veće razočaranje kod ljudi vidio ni u eri Zije Blekića.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 avg 2018, 19:02

Kolika busa idu? Dva? Svi u plavi auto! :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 15 gostiju.