FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 21 avg 2013, 14:22

Ne treba nam Bilbija. Daleko mu Koševo bilo.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 21 avg 2013, 14:41

Vi stvarno povjerovali u one price Adilovica i Bogicevica koje su podvalili medijima o Nemanji ? Ocigledno da jeste cim ga nazivate cetnikom i ne zelite u timu, a lik je strasan igrac uz to je jako mlad sto daje predost za transfere u buducnosti.

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 21 avg 2013, 14:48

ima još izvora pored Bogičevića i "golgetera" Adilovića..koji isto tvrde

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 21 avg 2013, 14:59

Jahhh eto likovima bilo ku*cu ceif, pa slagali da im je to rekao... Montirano momku, cestit i dobar fudbaler...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 21 avg 2013, 15:02

1L8F9C2 je napisao/la:Vi stvarno povjerovali u one price Adilovica i Bogicevica koje su podvalili medijima o Nemanji ? Ocigledno da jeste cim ga nazivate cetnikom i ne zelite u timu, a lik je strasan igrac uz to je jako mlad sto daje predost za transfere u buducnosti.
Da ne znam kakav mu je otac, mozda i ne bih povjerovao.

ustipak
Postovi: 37
Pridružen/a: 28 mar 2013, 07:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ustipak » 21 avg 2013, 15:09

transfer u budućnosti za kojih 0,0000000000 km

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la barbarez » 21 avg 2013, 15:45

@ stadion
Hajd delegat molim te reci mi sto je to paja nisko pao.
Sto nece mesetarima da prepusti terene ili sto poteze nacionalnu ugrozenost,ili je po srijedi opet pljuvanje ljudi koji vole sarajevo vise nego sto ces ti I tebi slicni I mnogi drugi ikad voljet.
Ti se naso komentarisat paju.
Pa bolan dok si u mudima bio taj je covjek pokazao ljubav prema sarajevu milion puta.to je najveci gospodin koji je igrao za vas,koji je odbijao zvezdu jer je volio sarajevo,covjek koga je cijeli grad postovao.
Hocemo kalo o ugrozenosti.
Pa u sarajevu koji je sad postao leglo papaka I dosljaka,mislis da paja nema neugodnosti.
Mislis.da se ne osjeca ugrozeno I ko sarajlija I ko neko ko je druge vjere.
Ja sam slican razgovor vodio sa jaranom I rece mi tako isto ja sam ugrozen iako me niko ne dira.
Pa sto si ugrozen reko,pa kaze,odem na salter kazem ime svi se okrecu,milionputa cujem **** I'm majku vlasku,da ti ne pricam da ne mogu naci cure jer nisam iste vjere.eto samo neki primjeri..
aja nije spao na to da laze ,ako je pomenuo to sigurno je imao razlog.
Kako vas bolan nije stid nema te pojma o situaciji ali ce te popljuvat covjeka ,legendu vasu.
Ako mi je zao I za jednog igraca sto je igrao kod vas a ne kod nas ,onda je to paja.
To je gospodin I sarajlija,sta nece jos dozivijet od vas.
Kad je napao blekica ,takodjer ste ga pljuvali.vi bi ste bolan I haseta rahmetli popljuvali da sta kaze lose protiv ublehasa.
Ovo nije upuceno hordama ,vec tebi I slicnim,bez obzira za kog navijaju.
Oj boze dragi on kaze paja na sta si spao.
E moj grade na sta si spao.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 21 avg 2013, 16:10

barbarez je napisao/la: Sto nece mesetarima da prepusti terene... i...
Samo cu se osvrnuti na ovaj dio tvog posta. Vjerovao bih da je iskreno sve sto kazes da nisam upoznat sa cinjenicom da tvoj klub zeli da preuzme te terene, tako da nemoj ti nas uciti koga mi trebamo postovati...
Ja bih najsretniji bio kada bi gospodin Pasic bio neka faca u klubu, ali on to ne zeli i hvala mu i zbog toga.
Ovaj drugi dio tvog posta nije za sportskog foruma.

ehoraje
Postovi: 88
Pridružen/a: 12 feb 2013, 08:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ehoraje » 21 avg 2013, 16:41

stadion je napisao/la:Moj Paja , nisko si pao definitivno..!!
Cuj ovoga ,Paja nisko pao!!!! Pa bolan ne bio ,dijete Sarajeva,kapiten Sarajeva,sampion Juge,,najbolji igrac bivse Juge, Erik Kantona snima film o njemuZnas li bolan ne bio ko je E.Kantona u svijetu fudbala!!!!!! Dobitnik Uefine nagrade 7 velicanstvenih za doprinos fudbalu!!!Jurgen Klinsman, hej bolan znas li ti ko Klinsman, svaki Svabo kad cuje to ime mirno stane!!!!zaustavi Klinsman autobus u ulici Kosevo sa Amerima i gospodinu Predragu Pasicu dodje na noge u njegovu Galeriju,hej Galeriju slika ....nije birtija!!!!!! hejjjj i on tebi nisko pao!!!!Jok eto treba on Irfanu,Dini,Hujicu i i tebi doci na noge,Paja je odskolovao hiljade djecaka, neki i sad igraju u Sarajevu ,naucio mnoge plivati,bogami i racunarom se sluziti i koju rijec engleskog nauciti,i koju zemlju u svijetu posjetiti i on tebi nisko pao,jok eto trebo bi se jos naguziti ga vi papci zegate!!!!je li strucnjaci!!!Uustati i reci PREDRAG PASIC!!!!!i jos cijeli rat bio u Sarajevu za razliku od mnogih pobjegulja i igraca i trenera da ih sad ne nabrajam!!!!!!Pardon to mu je sad minus ,jer mi Sarajlije,ne mozemo da zivimo od papaka,dijaspore i i bjelosvjetskih hohstaplera koji se ovde nakotise!!!fuj!!!!

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS » 21 avg 2013, 18:08

Predrag Pasic jeste veliki igrac i ja ga kao takvog izuzetno postujem. Medutim u ovoj situaciji je bez ikakvog povoda popljuvao fks. Sada mu nesto smeta kada se konkretno najavljuje ulaganje u klub, a nije se oglasavao kada su klubom vladali okorjeli kriminalci. E zato paja ganjaj se sa opcinom ilidza a fks bar ostavi na miru

Avatar
newBot
Postovi: 138
Pridružen/a: 19 avg 2013, 21:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la newBot » 21 avg 2013, 19:15

1L8F9C2 je napisao/la:Vi stvarno povjerovali u one price Adilovica i Bogicevica koje su podvalili medijima o Nemanji ? Ocigledno da jeste cim ga nazivate cetnikom i ne zelite u timu, a lik je strasan igrac uz to je jako mlad sto daje predost za transfere u buducnosti.
Molio bih te da mi objasnis zasto ce Jadranko Bogicevic koji je iste vjere kao Nemanja lagati da je to psovao ? Drugo, da se mogao prodati, prodala bi ga Vojvodina, sigurno ne bi dolazio u Sarajevu koje igraca nije prodali imaju dvije svjetlosne godine?! malo si nejasan skroz.
Nikola Tesla!

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 21 avg 2013, 19:32

Predrag Pasic Paja je ostao duzan FKS a ne klub njemu. Klub mu je dao ime a on poslije rata se nije udostojio kupiti 2 lopte a da ne pricamo o necem vise. Dok je bio na celu kluba mnoge stvari je opstruirao, zbog njega nismo dobili pravo na Kosevo narednih 100 godina. Njegova skola fudbala je propala ima dvije tri godine dise na skrge,dok je mogao da muze Inter bilo je dobro sad ga niko ne ebe 1%.Klub se morao na vrijeme zastiti od doticnog koji je tako nisko pao da preko medija trazi svoju slamku spasa.

Ne treba govoriti da je njegove terene prvi napao Zeljeznicar ali nemaju kesa, dok FKS sad ima lika koji ce hladno kupiti terene za koje doticni Paja nije dao marke prethodnih godina a on dobro zna sta i kako se dogovorio sa opstinom koja u nedostatku novca logicno trazi ljude koji ce nesto placati a ne preko svog imena grebati se za stadion. Od suplje se ne zivi. Paja da si znao neke stvari danas ne bi bio smatran dusmanom kluba i tvoje ime ne bi bilo u rangu selektora reprezentacije i onog iz Francuske koji je glumio presjednika. Vi nista klubu dali nista a imate mnogo toga, dok je klub vama dao ime.

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 21 avg 2013, 19:47

barbarez je napisao/la:@ stadion
Hajd delegat molim te reci mi sto je to paja nisko pao.
Sto nece mesetarima da prepusti terene ili sto poteze nacionalnu ugrozenost,ili je po srijedi opet pljuvanje ljudi koji vole sarajevo vise nego sto ces ti I tebi slicni I mnogi drugi ikad voljet.
Ti se naso komentarisat paju.
Pa bolan dok si u mudima bio taj je covjek pokazao ljubav prema sarajevu milion puta.to je najveci gospodin koji je igrao za vas,koji je odbijao zvezdu jer je volio sarajevo,covjek koga je cijeli grad postovao.
Hocemo kalo o ugrozenosti.
Pa u sarajevu koji je sad postao leglo papaka I dosljaka,mislis da paja nema neugodnosti.
Mislis.da se ne osjeca ugrozeno I ko sarajlija I ko neko ko je druge vjere.
Ja sam slican razgovor vodio sa jaranom I rece mi tako isto ja sam ugrozen iako me niko ne dira.
Pa sto si ugrozen reko,pa kaze,odem na salter kazem ime svi se okrecu,milionputa cujem **** I'm majku vlasku,da ti ne pricam da ne mogu naci cure jer nisam iste vjere.eto samo neki primjeri..
aja nije spao na to da laze ,ako je pomenuo to sigurno je imao razlog.
Kako vas bolan nije stid nema te pojma o situaciji ali ce te popljuvat covjeka ,legendu vasu.
Ako mi je zao I za jednog igraca sto je igrao kod vas a ne kod nas ,onda je to paja.
To je gospodin I sarajlija,sta nece jos dozivijet od vas.
Kad je napao blekica ,takodjer ste ga pljuvali.vi bi ste bolan I haseta rahmetli popljuvali da sta kaze lose protiv ublehasa.
Ovo nije upuceno hordama ,vec tebi I slicnim,bez obzira za kog navijaju.
Oj boze dragi on kaze paja na sta si spao.
E moj grade na sta si spao.
Ti si zadnja osoba na ovom svijetu koja moze pricati price o Paji i slicnim njemu. Pricas inzinjeru gluposti i to nevidjene. prvo...taj se nije javljo dok nije skonto da ima duzan bruku opstini Ilidza a da mu skola ide sve losije...a dobio je info da mu vise niko nece halaliti ni marke. Onda je skonto eto mu bivseg kluba sad pojacanim likom koji 300 - 400 milja drzi u malom dzepu...eto to ti je taj strah pa je pokuso na stavku nacionalizma... i to ti je jedina istina. STO SE NIJE JAVIO DOK JE OPSTINA GLEDALA KROZ PRSTE ZA NJEGOV DUG....????
Ja sam gino za ovu zemlju 3,5 god i sad se ne osjecam sigurno , sekunde.....a tvoj jaran je isto vanago ko i paja kad pokusavate na tu kartu igrati...i klocu , prestani trolati temu ...idi medju svoje jato NK ili FK ni vi ne znate i brini se o fukarastini u koju ste zapali

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 21 avg 2013, 19:52

Svaka cast Paji, mnogo je dao Sarajevu, ali tereni nisu njegovi, tako da prica nema puno smisla.
#divovi

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 21 avg 2013, 20:00

moustapha je napisao/la:Svaka cast Paji, mnogo je dao Sarajevu, ali tereni nisu njegovi, tako da prica nema puno smisla.
Naravno , u pravu si...sve je bilo pod kirijom koju nije placao. Sta sad hoce...tj sta hoce i od kluba i od opstine Ilidza...doso dur guzici jer je skonto da ce Malezijac taj dio kupiti u skladu sa svojim obecanjem....
Ps za kospe jadne....citam da pricate pricu na svom forumu o malezijcu i Bakirovim izborima...kao kad prodju izbori sljedece god , sve pada u vodu. Samo malo ste se zahebali , malezijac je KRSCANIN a ne MUSLIMAN...tako da bih vam preporucio da se ne provaljujete. Eto , inzinjeri , po vama taj ce gurati Bosnjacku SDA...ma niste vi normalni :

Avatar
sjever
Postovi: 714
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 21 avg 2013, 21:16

Ma ne znam što odgovarate ovim malenim ja ih prosto ne vidim :lol:
Da mi preskočimo Čelik to je trenutno najbitnije ;)
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 21 avg 2013, 22:48

Sarajevo-UNIS 8-1

Sarajevo je nastupilo u sljedećem sastavu: Abdihodžić, Čulov, Kovačević, Muharemović, Puzigaća (75' Hrelja), Bišanović, Osmanagić (45' Džakmić), Travančić, Karić, Huseinbašić, Plakalo (45' Aganspahić)

Strijelci- Plakalo 5 (iako je igrao samo prvo poluvrijeme ),2 Huseinbašić, 1 Aganspahić
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
AdiRajvosa
Postovi: 260
Pridružen/a: 25 maj 2013, 01:28
Lokacija: " Gdje si Ti, tu smo i mi"
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AdiRajvosa » 21 avg 2013, 23:54

Pola od toga da uvalimo Celiku i ja zadovoljan. :mrgreen:

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la barbarez » 22 avg 2013, 11:18

@stadion tebi jarane razmisljanje na nivou osnovca a nekog ko je ginuo 3,5 godine za ovu drzavu.
Procitaj sta.pises I kakve su tu nebuloze.ako su ti argumenti,ti si zadnja osoba koja moze pisat o paji,ili idi na.svoj nk ili fk jer ne zas sta si.
Mojne brate te price,sto sam zadnja osoba,sto.navijam za zelju.nemas pojma ninko sam ni sta sam a pricas tako.nesto besmisleno,ili mozda samo.vi imate pravo na komentare o paji,jer ga strucno volite pljuvati godinama,ili mozda u pitanju ona stara dosli divlji I tjeraju pitome.
Sto se tice ovog ne znamo ko smo I sta smo,mi smo od pocetka zeljeznicar,sto se zq vas ne moze reci,jer ne znam sta ste,sloboda,udarnik,sd metalaca torpedo,ili ste sarajevo.mislim da vi treba da se odlucite sta ste.
Znas ako ceko ovako razgovarati mislim da ces biti podobro donji,zato nemoj buraz,nemoj biti papak,jer sarajevo nije postalo od mandata dine selimovica,koji redom pljuje legende vase,da bi sebi priskrbio bolju poziciju.sarajevo su gradili mnogi prije I nemojte to zaboravljat.
Paju svjetske face postuju I na noge mu dolaze godinama I ti se nadjes pricat da je nisko pao I da je supak.
Ovo sto ti pricam nema veze za koga se navija vec da pljujes po nekom ko je puno dao gradu I ko nece igrati na kartu nacionalizma ako to zaista I nije bio slucaj.covjek je tu bio cijeli rat I puno dao za promociju bih I sarajeva
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BeSha1992 » 22 avg 2013, 11:46

barbarez je napisao/la:@stadion tebi jarane razmisljanje na nivou osnovca a nekog ko je ginuo 3,5 godine za ovu drzavu.
Procitaj sta.pises I kakve su tu nebuloze.ako su ti argumenti,ti si zadnja osoba koja moze pisat o paji,ili idi na.svoj nk ili fk jer ne zas sta si.
Mojne brate te price,sto sam zadnja osoba,sto.navijam za zelju.nemas pojma ninko sam ni sta sam a pricas tako.nesto besmisleno,ili mozda samo.vi imate pravo na komentare o paji,jer ga strucno volite pljuvati godinama,ili mozda u pitanju ona stara dosli divlji I tjeraju pitome.
Sto se tice ovog ne znamo ko smo I sta smo,mi smo od pocetka zeljeznicar,sto se zq vas ne moze reci,jer ne znam sta ste,sloboda,udarnik,sd metalaca torpedo,ili ste sarajevo.mislim da vi treba da se odlucite sta ste.
Znas ako ceko ovako razgovarati mislim da ces biti podobro donji,zato nemoj buraz,nemoj biti papak,jer sarajevo nije postalo od mandata dine selimovica,koji redom pljuje legende vase,da bi sebi priskrbio bolju poziciju.sarajevo su gradili mnogi prije I nemojte to zaboravljat.
Paju svjetske face postuju I na noge mu dolaze godinama I ti se nadjes pricat da je nisko pao I da je supak.
Ovo sto ti pricam nema veze za koga se navija vec da pljujes po nekom ko je puno dao gradu I ko nece igrati na kartu nacionalizma ako to zaista I nije bio slucaj.covjek je tu bio cijeli rat I puno dao za promociju bih I sarajeva
Momak i ti se malo smiri, nez sta ti imas branit paju... Nije ni njegovo maslo za Ramazana... Cast svemu sto je uradio za FKS, al' poceo i on k'o vecina onih sto im je FKS sve dalo, da im okrece ledja. Neka njega te face postuju, nek' se utali s njima i nek' ide vani, ako mu ovdje ne valja, svi bi ga valjda po tvome docekali rasirenih ruku gdje god da hoce. A na kartu nacionalizma je sramota za njega da igra, nek' se uhvati sad s MD u kolo i nek' ide u BL nek' sve preseli, ako mu ne valja u nasem i njegovom Seheru
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, pitartz i 62 gosta.