FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordobijeli
Postovi: 14273
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 apr 2018, 11:41

Ako ova izjava ne otvori oci navijacima onda hebo ti nas. Covjek bukvalno rekao sta me briga za vas ja radim za vlasnika i njemu podnosim racune . mi smo nebitni njima to vec pisem 3 godine Tanu ,bordovima,Valentini,Sabrini smo samo problem , nazalost mi navijaci smo udarali na najslabije karike u klubu FKS odnosno ljude koji imaju neki osjecaj prema ovom klubu a to su Janjos,Hujic,Kusturica,Uscuplic,Dino i neki igraci i mislili smo da smo rijesili problem .nas problem kluba je sto ga vode Valentin,kencoo,Sabrina i ostali bordovi a njih interesuje uspjeh Sarjeva ko mene sto intereduje ko ce bit prvak u Tanzaniji .

PAPE2
Postovi: 118
Pridružen/a: 03 mar 2018, 15:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PAPE2 » 11 apr 2018, 12:04

Predsjednik treba biti neko ko ce biti cesce u klubu,uspjesan i sposoban menadzer sa jakim poslovnim konekcijama,ne mora biti iz svijeta fudbala ali zato upravni odbor,trener,direktor i sportski direktor moraju biti ljudi koji nece sutiti ko picke zbog svoje plate,koji ce ukazivati gdje su stvarni problemi u klubu,po cijenu da daju ostavku,takvi nam ljudi trebaju,zasto imamo 2 stopera i 2 beka,jednog napadaca,zasto se nismo adekvatno pojacali,ko je se odrekao Ivetica i Novakovica,zasto igraci odlaze dzabe,ko dovodi igrace,ocekivao sam bar od ove nase legende da javno kaze,nisu mi doveli pojacanja,ne daju pare,mijesaju mi se u posao,dovode mi igrace ili ja stojim iza svega i necu da radim ovako!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3485
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 11 apr 2018, 12:17

Nego na kraju, otici na derbi ili ne otici?
1946~

Avatar
benko21
Postovi: 2573
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 11 apr 2018, 12:18

ThrillerHz je napisao/la:Nego na kraju, otici na derbi ili ne otici?
nek ide ko zeli niko nikom ne moze zabraniti sta ce raditi
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 11 apr 2018, 12:19

ThrillerHz je napisao/la:Nego na kraju, otici na derbi ili ne otici?
Hajde Bgt nemoj prizivati one od jučer da se opet naklate na temu. Sopšteno je da je BOJKOT i šta se više ima pisati o tome. Ne može se niko natjerati da ostane kući, ali ko nije u stanju ispoštovati, nema potrebe kasnije s*at kako je sve loše. :D

Avatar
Zagor
Postovi: 5516
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 11 apr 2018, 13:43

Kad kaze : "navijaci su zeljni pobjda, titula..." Da razumijes majstore radio bi kako treba.. Boli vas za navijace i klubom. Cuj on poredi s Milanom, a likove tek prije godinu dana usli u tu neki krizu, a evo vracaju se.. Mi se brukamo u ovoj nasoj ligi ima vise od 2 godine.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

hapuc
Postovi: 1393
Pridružen/a: 17 mar 2014, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hapuc » 11 apr 2018, 13:44

MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO!

Avatar
benko21
Postovi: 2573
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 11 apr 2018, 13:47

sve ce oni uraditi kako bi pokusali sto vise raje da dovedu na derbi
s onom parolom vidite radi se klub napreduje, a klub nikad na nizim granama nije bio
i gebels bi im pozavidio na propagandi
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Zagor
Postovi: 5516
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 11 apr 2018, 13:51

Zamolio bih iz uprave da pogledaju tabelu. Hvala.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 11 apr 2018, 14:06

slika

"Izgradnja i montaža novog montažnog objekta koštat će 150.000 KM, a uspostavljanje stalnog dotoka električne energije, vodosnabdjevanje novog objekta, te implementacija sistema grijanja uz dodatne radove uređivanja iznosit će 50.000 KM. U toku mjeseca aprila planirani su i radovi na asfaltiranju putne komunikacije u Trening centru, a realizacija pomenute aktivnosti koštat će 100.000 KM.

Ukupni troškovi na završetku svih pomenutih aktivnosti u sklopu realizacije 2. faze izgranje Trening centra našeg kluba iznosit će 300.000 KM.

U narednom periodu klub će započeti i nove projekte na unaprijeđenju dodatnog sadržaja u našem domu, kako bi zadovoljili sve potrebe kriterije da se međunarodne utakmice omladinskih kategorija, te UEFA Lige za žene mogu održati u našem domu.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 11 apr 2018, 14:42

Bacite gladnim a omamljenim priču o stadionu!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Zagor
Postovi: 5516
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 11 apr 2018, 14:48

Ona stranica Bordo1946 jel se tako zove nekako i na fb i na ig, sve mi vise lici da je vodi neko blizak klubu. Bas su vrlo malo ili gotovo nikako posvetili paznju ovom bojkotu. Jedino sto su uradili je postavljane ankete na storiju ig gdje su pitali da li ste za bojkot, mislim negdje da preko 72 % (kad sam gledao juce) glasalo za bojkot.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8192
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 11 apr 2018, 15:02

Kakvi kontejneri i bakraci ba!? Uprava napolje!!!!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 11 apr 2018, 15:13

bordobijeli je napisao/la:Valentin izjavio necu podnijeti ostavku postavljen sam od vlasnika ne od navijaca .
Mislim da je ovo kljuc svega i da oni sto kazu dobar je Tan nasi kradu da su u velikoj zabludi . Valentin je ovim rekao sve klub vodi vecinski vlasnik i njega se sve pita a mi se ovdje izmedju sebe bijemo .
Valentinu platu ne daje Tan, nego navijači koji su (bili) jedan izvor finansiranja! Zato će ga navijači i otjerati!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 11 apr 2018, 16:38

Ima li neko da zna ko je covjek koji se pita oko sportskog segmenta u Zrinjskom, taj neko ko 'ubada' sa trenerima i igrackim 'otpadom' iz ove lige?!
Izvinjavam se što vas 'odmakoh' od trenutnog pisanja o našim neznalicama.

bordobijeli
Postovi: 14273
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 apr 2018, 16:44

SarajevoJeBordo je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Valentin izjavio necu podnijeti ostavku postavljen sam od vlasnika ne od navijaca .
Mislim da je ovo kljuc svega i da oni sto kazu dobar je Tan nasi kradu da su u velikoj zabludi . Valentin je ovim rekao sve klub vodi vecinski vlasnik i njega se sve pita a mi se ovdje izmedju sebe bijemo .
Valentinu platu ne daje Tan, nego navijači koji su (bili) jedan izvor finansiranja! Zato će ga navijači i otjerati!
Daj Boze , ja mislim da cemo se tesko otarasiti Valentina ,Sabrine razno razni bordova ,oni su tu zbog licnog interesa i promocije i sluze vecinskom vlasniku nemaju nikakve osjecaje prema FKS. Njih ce puno teze biti otjerati nego Kusturicu,Dinu,Hujica,Janjosa,Hurtica,Elvira ipak ovi zive tu i imaju emocije prema obom klubu.

Avatar
Evander
Postovi: 14471
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 apr 2018, 16:45

Memara je napisao/la:slika

"Izgradnja i montaža novog montažnog objekta koštat će 150.000 KM, a uspostavljanje stalnog dotoka električne energije, vodosnabdjevanje novog objekta, te implementacija sistema grijanja uz dodatne radove uređivanja iznosit će 50.000 KM. U toku mjeseca aprila planirani su i radovi na asfaltiranju putne komunikacije u Trening centru, a realizacija pomenute aktivnosti koštat će 100.000 KM.

Ukupni troškovi na završetku svih pomenutih aktivnosti u sklopu realizacije 2. faze izgranje Trening centra našeg kluba iznosit će 300.000 KM.

U narednom periodu klub će započeti i nove projekte na unaprijeđenju dodatnog sadržaja u našem domu, kako bi zadovoljili sve potrebe kriterije da se međunarodne utakmice omladinskih kategorija, te UEFA Lige za žene mogu održati u našem domu.
Je li ovo "medju najmodetnijim kampovima u regionau" koji nam je obecan? :o

Avatar
miky_hz
Postovi: 23154
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 apr 2018, 16:49

brojjedan je napisao/la:Ima li neko da zna ko je covjek koji se pita oko sportskog segmenta u Zrinjskom, taj neko ko 'ubada' sa trenerima i igrackim 'otpadom' iz ove lige?!
Izvinjavam se što vas 'odmakoh' od trenutnog pisanja o našim neznalicama.
Danko Šulenta .
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 11 apr 2018, 16:53

bordobijeli je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Valentin izjavio necu podnijeti ostavku postavljen sam od vlasnika ne od navijaca .
Mislim da je ovo kljuc svega i da oni sto kazu dobar je Tan nasi kradu da su u velikoj zabludi . Valentin je ovim rekao sve klub vodi vecinski vlasnik i njega se sve pita a mi se ovdje izmedju sebe bijemo .
Valentinu platu ne daje Tan, nego navijači koji su (bili) jedan izvor finansiranja! Zato će ga navijači i otjerati!
Daj Boze , ja mislim da cemo se tesko otarasiti Valentina ,Sabrine razno razni bordova ,oni su tu zbog licnog interesa i promocije i sluze vecinskom vlasniku nemaju nikakve osjecaje prema FKS. Njih ce puno teze biti otjerati nego Kusturicu,Dinu,Hujica,Janjosa,Hurtica,Elvira ipak ovi zive tu i imaju emocije prema obom klubu.
jedina emocija zbog koje su oni otisli je STRAH. zbog istih emocija ce otici i svi ostali.
p.s. i makedonija je, ako i bih, puna narkomana koji bi za stoju rodjenu mater ubili..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54482
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 apr 2018, 16:54

brojjedan je napisao/la:Ima li neko da zna ko je covjek koji se pita oko sportskog segmenta u Zrinjskom, taj neko ko 'ubada' sa trenerima i igrackim 'otpadom' iz ove lige?!
Izvinjavam se što vas 'odmakoh' od trenutnog pisanja o našim neznalicama.
Šulenta je glavni ali vjerovatno ima ''svoje ljude''.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], mnon46, perodeformero, Vanja8 i 29 gostiju.