FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 mar 2019, 00:57

Derdiyok je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la: E jbg sad... cekaj da nas bekan prvo nauci primat loptu pa ces onda vidjet kako musa dere jarca
slika
slika
Sjećam se jednog dobrog centaršuta Bekića. Kirin Kup protiv Japana :lol:

A vidio si pred kraj primanja Hebibovića na desnoj strani, ko od fosnu :bow:
Ili tek ovu duboku loptu... ja ne znam sta glupan Mersudin ovdje radi :facepalm:
slika
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1562
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 31 mar 2019, 00:59

Joj ljudi jesam popišan jesu katastrofa odigrali.
E moj Husrefe volim te ko oca rođenog, ali što si tvrdoglav toliko što?
Pa yebemu život gledam onog Bekića e yebo majku pa kako ono? Pa jel ono realno? Sve konta čovjek kad krene ubacivat hajde biće dobra, a biće ****.
Pa kako on da igra pored Pidre pa kako..
Husrefe znaš i sam ne uzmeš li titulu da ćeš u očima navijača biti izbrisan.

ALI LJUDI DRAGI, jesmo liši u ove zadnje dvije tekme nismo kako treba stopostotnu stvorili, evo derbija za 7 dana, čitam im komentare, izginut će da nas uzmu m, priželjkuju lomove našim igračima, ali hajmo našim momcima dati podršku jer još uvijek je +6. Znam da s miglo biti +14 vrlo lahko, ali nije. Još uvijek sami o sebi odlučujemo. Nervozni smo, ljuti smo svi, ali na polusezoni da nam je ko ponudio 9 kola prije kraja 6 boba svi bi pristali realno. Ja im ne mogu zaboravit 0-3 na Pecari i prvu pobjedu u prvenstvu nad ubicama, jer sam kontao da neću je dozivjeti.

ALI KAD SAM SAD PROČITAO KOMENTARE IM ŠTA ŽELE NAŠIM MOMCIMA U DERBIJU ODRON MRZIM IH, STAVLJAM IH U ISTI KOŠ SA četnicima.
GASE SE NEMAJU ZA HLJEBA , NEMAJU IGRACA NEMAJU IGRE NEMAJU NISTA, JEDINO BIJEDNICI ZELE NAMA POKVARITI OVU LJEPOTU. NE DAJTE IM AMARE, MERSUDINE, BENJAMINE, LJUBANE, MILOŠE, VLADANE pa i ALMIRE I ANELE itd..
POBIJEDITE ****, NEK JEDU MUDAAA, NEK GLEDAJU KAKO SLAVIMO POBJEDU NA SADAKA ARENI DOK GRICKAJU NOKTE I PLAČU.
DOKAZALI STE DA MOŽETE SVAKOG POBIJEDIT, A OVA **** MOŽETE I RAZBITII.
ZATO RAJAAAAAA SVI NA GRBAVICUU DA SE ORI SARAJEVO ŠAMPION, MAJKU LI IM CIGANSKU USTAA!!!!
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 31 mar 2019, 01:01

Bojim se ovog scenarija, ali sve mi mirise na prosipanje titule.
Husref nema ni znanja ni volje da ekipu probudi, da nesto promijeni, izmjesa karte, a od promjene trenera nema nista. Bojim se da ce on nastaviti gurati kao i do sada glavom kroz zid do samog kraja. A ne treba ni spominjati da ce se dusmani sada maksimalno naloziti da nas poremete na putu do titule.

Avatar
TamniVilajet
Postovi: 517
Pridružen/a: 15 feb 2019, 22:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TamniVilajet » 31 mar 2019, 01:02

OTJERAJ BIVOLA I DOVEDI NORMALNOG TRENERA SABRINA!!!

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 31 mar 2019, 01:08

Daj ba @Morto banuj ovog idiota. Pravi ti prepucavanje od PDF-a.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
TamniVilajet
Postovi: 517
Pridružen/a: 15 feb 2019, 22:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TamniVilajet » 31 mar 2019, 01:15

zagorski je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Bravo husrefe. Od 1999 ista taktika. I kod 1-0 i kod 4-0 .....

-najveci poraz u historiji kluba
-je li ono 6 protiv basela
-5 od besiktasa?
Znaci 3 od 4 najgora poraza.

E sto se tice nase lige, kakav je u zavrsnicama vidjelo se sa slobodom. Sve sto su gradili kroz sezonu on je usrao jer nije dao prismrditi rezervama terenu. Kad su poceli padati u formi preforsirani igraci, i ovi sto su ulazili su bili uzas jer su sjedili 7 mjesecci na klupi. Danas gledamo reprizu!!!!

Pidro je svemirski brod za bekica , ali je nasa "legenda" jedva docekala da stavi bekica cim se pidro ozlijedio. Isti bekic je u svakoj utakmici bio ili prosjecan ili uzasan i bar 5 puta po utakmici ga je mujakic vadio. Ali je to dovoljno da pidro izvisi iz prvih 11 a da nam iskusni bekic donese titulu. Kada je pidro negdje minut j pol prije gola izgubio loptu i primili mi gol, husref ga je hladno imenom j prezimenom prozvao! Gdje su muda danas Husrefe da nam kazes sta su igrala ova tri tvoja ljubimca? Halilovoc, hebibovic, bekic?

Sabanovic, mjesecima pricam da moze staviti hebiba na ledja i nositi ga i biti bolji igrac, ali ne! Imamo najmodernijeg beka, ne zna primiti loptu, ne zna dico glavu, ni jesna lopta ne prodje beka kad centrita a i ako prodje samo slucajno moze naci nekoga. Sabanovic prvo radi 10x bolje ponavljanja, bolji je defanzivno, na kraju ima 1246777 x bolji centarsut od ove ublehe koja samo zuji po strani. Naravno, i Sabanovic je nakon odlicnih tekmi odletio na klupu i nikad vise nije digao se nakon crvenog na derbiju gdje je bio asistent za pobjedu.

Kovacevic nikada ne bi branio, ali NIKADA kod husrefa da nije pavlovic napravio sranje, kod husrefa nikakd ne bi zaigrao pidro da nismo ostali bez stopera i beka , sabanovic da ne usra Hodzic motku, mujakic da ne ostasmo bez stopera. NIKAD!
U vrijeme kada je onaj malac sto ode u austriju bio strasan veznjak, husref u fobijenoj tekmi ubacuje sarica kkji ide za 20 dana a malog zakuca na klupi.

Covjek NE ZNA raditi sa mladim igracima, ziheras je, mrtvi ziheras koji kod o-1 tek u 81. Min ubacuje drugog napadaca!!!
Taktika uvijek ista, konstantnim igranjem ubio je fizicki i psihicki igrace i koji igraju i koji su na klupi.


Na kraju, ja ne vjerujem da i da hocemo mozemo izgubiti titulu i kup! Ne sto smo mi dobri, jer nismo, nego sto su ostali ODRON veci od nas!
Zrinjaki veceras, hwbo me svak ako sem jakovljevica i rustema 90% raje na kosevu je znalo nabrojati 4 igraca ! Treci sastav! Lkudi ostali bez okosnice ekipe! Meljo nikad gori, uje isto tako! E to je razlog + 6 ! To i nista drugo!
Jos na to dodati one momente kada je nekoliko tekmi krivce za lose rezultate nalazio u akademcima, javno ih kritikovao.
Jos prije tog najveceg poraza, U PRVOM KOLU odmarao glavne igrace umjesto da ih uigrava za europu, i izgubio utakmicu plus dozivio najvecu sramotu u istoriji kluba. Ali to je nebitno, bitno je da on voli Sarajevo vise od svog zivota :bow:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 31 mar 2019, 01:22

emir79 je napisao/la:Daj ba @Morto banuj ovog idiota. Pravi ti prepucavanje od PDF-a.

Šta ti je ba?

Tobe ti je feniks :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 31 mar 2019, 04:23

Nece san na oci. Nisam procitao ni jedan post, ne mogu od muke, sve znam sta se pise. Veceras na poluvremenu psuje se majka Husrefu onako iz cista mira, a ne poslije ovog. Volim ja Husrefa, ali nije za nas, previse je dobar, kakva smo mi ****. Pa udaris brata svog radi dresa...
Niko mi ne moze vikend usrat ko Sarajevo, sad bi potpisao da se odricem i kupa i titule samo da vise ne gledam ni Hebiba ni Bekica na terenu, ako moze i ovog Halilovica. Danas su mi majku je*ali za citav zivot. Pitamo se sto je malo raje na tekmi, ovo je nasa brojka, ali Sarajevo je tesko voljeti, pa bolan dobro nam brakovi opstaju, kakvi se kuci vratimo. Ima nas 10 000 i nismo spavaci, ja prvi necu dolaziti, ako cemo pobjedjivat. Ne sjecam se kad smo uzeli zadnji put a da nas je bilo fino. Husrefe idi i nek dodje Ferguson, da mu Samir iz Ilijasa sa 3,5 promila u krvi je*be krvavu majku, jer je prvi na tabeli i ima sasu za kup.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 31 mar 2019, 04:59

dok sam vidio sastav sa bekicem lijevo i halilom na krilu...nije moglo na hajr nikako.
sreca pa sam bio u obavezama pa nisam gledao na tv-u utakmicu.
ne boli sad poraz toliko..zaliha je ok. bili smo +5 na odmoru, sad je +6. ali boli kad pidro ne igra umjesto invalida bekana, ili sto lazni cr igra a sisic ili krste sjede na klupi. sto handzic truhne na klupi iako nam u po utakmice treba spic jer gubimo...
sad si pod imperativom da ne izgubis derbi..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 31 mar 2019, 06:21

oka sklopio nisam, moj husrefe boli tebe qrac
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 31 mar 2019, 06:47

E moj Husrefe sta mi uradi, evo vozam se svu noc i nemogu da vjerujem da na ovakav nacin mi izbi trofeje iz ruku.

I evo preslso sam ovu recenicu dali ti garantujes da bi pobjedili da je kesto igro

Pa druga Rahmanovic je van forme

Nije doso sebi posle povrede

Oooooo bogu

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 31 mar 2019, 07:16

Bekić
Hebibović
Halilović
Rahmanović
Tatar

ne mogu početi nijednu više do kraja

ako počnu, onda može i Dženan Ušćuplić biti trener
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 31 mar 2019, 07:41

Njen dnevnik

U subotu navecer mi se ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili
pice.Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam cijelo poslijepodne
bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on
nije nista komentirao.

Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije
mjesto gdje bismo mogli na miru pricati.

Posli smo u jedan restoran i on se nastavio cudno ponasati. Izgledao
je odsutan duhom.

Pokusala sam ga oraspoloziti i pocela razmisljati da li sam ja kriva
sto je takav ili postoji neki drugi razlog.

Pitala sam ga sto mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.

Odgovor mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali
kuci,rekla sam mu da ga jako volim,ali on nije nista odgovorio, samo
je

prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti
njegovo ponasanje jer mi nije uzvratio da i on mene vol! i niti je
uopce ista rekao, pa sam postajala sve zabrinutija.

Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti. Pokusala

sam ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo
odsutnon gledati program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas
gotovo.

Na koncu sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta
kasnije dosao je i on,i na moje iznenadjenje odgovorio na moja
milovanja i poceo

voditi ljubav sa mnom.

No, i dalje je izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa
situacijom, razgovarati s njim sto je prije moguce, ali je on zaspao.

Pocela sam plakati i plakala sve dok nisam zaspala. Vise ne znam sto
bih trebala uciniti. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj
zivot je potpuna katastrofa.





Njegov dnevnik

Gledo utakmicu..... Sarajevo izgubilo...... Kasnije malo guzio.....
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

fks74
Postovi: 9259
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 31 mar 2019, 07:44

Znao sam da ce doci do ovoga. Previse smo se i mi navijaci kao i igraci, bili digli. Dupla se vec slavila uveliko. Zasto prozivate Halilovica, juce je mozda bio najbolji, jedini je nesto u napadu i radio ?

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 31 mar 2019, 07:51

Zaboravili ste da je Tan naredio na pocetku sezone da se akademci moraju ubaciti u sastav, tad je Musemic pjenio sto mu igraju djeca pogotovo Pidru prozivao javno (Gosk)

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 31 mar 2019, 07:52

fks74 je napisao/la:Znao sam da ce doci do ovoga. Previse smo se i mi navijaci kao i igraci, bili digli. Dupla se vec slavila uveliko. Zasto prozivate Halilovica, juce je mozda bio najbolji, jedini je nesto u napadu i radio ?
jer je **** kao i Tatar, kao i Bekić kao i Hebibović kao i Rahmanović
proziva se jer je **** i nije igrač za ovaj klub
ne treba ga amnestirati jer je najmanje loš
**** je

Resić i Šišić su gorili od priprema od forme
0 minuta
****
****
i ****

ako ti još nije jasno ostavi telefon da ti objasnim
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 31 mar 2019, 08:01

Sta kmecite, sta vam je. 6 bodova bjezimo, bod vise nego na pauzi, trebalo je 12 biti, ali i ovo je dobro. Kao navikli da meljemo sve redom. Realno je da te dobije Zrinjski i da ti njih dobijes, sta je placipicke i kriticari idemo na derbi, da im svrsimo na krmetnjak, da se iskalimo za sve sto smo propustili. Okliznut ce se Zrinjski jos puno do kraja, a i mi cemo. Imamo zalihu imamo pravo, oni nemaju. Usrali se i pljuju i kritikuju. I kada tesko je kad redas poraze... HUSREF MUSEMIC! I bit ce HUSREF MUSEMIC SVE DOK SMO PRVI. Hocemo se mmjenjati sa Zrinjskim da mi njih ganjamo 6 boba prednosti. Nemojte sr*t.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 31 mar 2019, 08:01

FrancescoTotti je napisao/la:
broj6 je napisao/la:Ja bih samo volio čuti Husrefa ili nekog iz stručnog štaba da preuzme na sebe krivicu. Eto samo to i neću im ništa reći. Za ove dvije utakmice igračima ništa ne zamjerim
kurcinu ne zamjerim! bekic i hebibovic nisu igraci! ono su amateri i poluigraci!
velkoski.. reprezentativac... pa stid nek ih je.
ipak je neko morao staviti tog bekića i hebibovića u sastav, a ne bi ni ja ni ti, koliko godina igraju ti "bekovi" za nas?
Velkoski je imao šut na gol, jedan od 2, da je bogdo počeo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 31 mar 2019, 08:05

Laznjak je napisao/la:Sta kmecite, sta vam je. 6 bodova bjezimo, bod vise nego na pauzi, trebalo je 12 biti, ali i ovo je dobro. Kao navikli da meljemo sve redom. Realno je da te dobije Zrinjski i da ti njih dobijes, sta je placipicke i kriticari idemo na derbi, da im svrsimo na krmetnjak, da se iskalimo za sve sto smo propustili. Okliznut ce se Zrinjski jos puno do kraja, a i mi cemo. Imamo zalihu imamo pravo, oni nemaju. Usrali se i pljuju i kritikuju. I kada tesko je kad redas poraze... HUSREF MUSEMIC! I bit ce HUSREF MUSEMIC SVE DOK SMO PRVI. Hocemo se mmjenjati sa Zrinjskim da mi njih ganjamo 6 boba prednosti. Nemojte sr*t.
izgubili smo igru ljepoto
ohladio je sve igrače koji su bili u formi
a igrače kojima je davao minute nisu digli formu
znači imaš šah-mat
napravio čovjek lose-lose opciju
sa dvocifrene prednosti na 6
nije slučajno
motivisat ekipu ne zna to je poznato

smjena jedino preostaje, i to danas, sutra je već kasno
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 31 mar 2019, 08:10

Denchi je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:Sta kmecite, sta vam je. 6 bodova bjezimo, bod vise nego na pauzi, trebalo je 12 biti, ali i ovo je dobro. Kao navikli da meljemo sve redom. Realno je da te dobije Zrinjski i da ti njih dobijes, sta je placipicke i kriticari idemo na derbi, da im svrsimo na krmetnjak, da se iskalimo za sve sto smo propustili. Okliznut ce se Zrinjski jos puno do kraja, a i mi cemo. Imamo zalihu imamo pravo, oni nemaju. Usrali se i pljuju i kritikuju. I kada tesko je kad redas poraze... HUSREF MUSEMIC! I bit ce HUSREF MUSEMIC SVE DOK SMO PRVI. Hocemo se mmjenjati sa Zrinjskim da mi njih ganjamo 6 boba prednosti. Nemojte sr*t.
izgubili smo igru ljepoto
ohladio je sve igrače koji su bili u formi
a igrače kojima je davao minute nisu digli formu
znači imaš šah-mat
napravio čovjek lose-lose opciju
sa dvocifrene prednosti na 6
nije slučajno
motivisat ekipu ne zna to je poznato

smjena jedino preostaje, i to danas, sutra je već kasno
Monchi jesi to ti? Izvini molim te
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, fks74, Lecler, TefalTava i 70 gostiju.