FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 avg 2018, 17:12

High je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
High je napisao/la:




1:03 - baš smo moćno ispunili tribinu, a još je na Koševu ostalo raje koja je izvisila jer su otkazala dva-tri busa.
Ideš li?
Pun auto! :D
Tako te volim. :salut: Nemoj na zapad :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 27 avg 2018, 17:12

Na tribinu sa domacinima pa nek je Bog na pomoci! :D
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 27 avg 2018, 17:29

uNbx je napisao/la:Ne mogu da se otmem dojmu da ćemo negdje ipak prosuti bodove, tipujem na Krupu i neriješen rezultat. U biti, to nije kiks, kao što ni bod u Zenici nije nikakav kiks. Mada, poslije dugo vremena smo u situaciji i raspoloženju da možemo zaredati 5-6 utakmica sa full učinkom, zašto ne vjerovati da možemo to i ostvariti. :kafa: Samo da nas povrede zaobiđu i da kartoni budu u granicama normale.
Kako je Savez napravio cijenu kartona, za očekivati je da ih sudije djele nemilice :sick:

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 27 avg 2018, 17:30

baboatif je napisao/la:derbi je samo jedan.i ako po faktima postoji takozvana velika cetvorka ove lige za mene iskreno je samo velika trojka a u nju sem nas i prosijaka spada velez
Ahbabu moj sa tribine Istok :D , samo se rezultati racunaju, a Velez ih na njihovu zalost nema i ne predstavlja nikakvu ulogu za ovih dvadesetak godina koliko se igraju ove lige u BiH. Svaka cast na njihovoj istoriji u bivsoj Yugi sa dva osvojena Kupa, ali fudbal se igra i dalje pa kakav takav, a tu Veleza nazalost za sada nema, e na stranu sto su nama Mostar i Velez dragi ali cinjenice su cinjenice. Nego idemo li u punom sastavu na BP, trebace nam nekoliko vozila za sve "bijesne gliste" :urnebes:

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 27 avg 2018, 17:34

Osttribine je napisao/la:
baboatif je napisao/la:derbi je samo jedan.i ako po faktima postoji takozvana velika cetvorka ove lige za mene iskreno je samo velika trojka a u nju sem nas i prosijaka spada velez
Ahbabu moj sa tribine Istok :D , samo se rezultati racunaju, a Velez ih na njihovu zalost nema i ne predstavlja nikakvu ulogu za ovih dvadesetak godina koliko se igraju ove lige u BiH. Svaka cast na njihovoj istoriji u bivsoj Yugi sa dva osvojena Kupa, ali fudbal se igra i dalje pa kakav takav, a tu Veleza nazalost za sada nema, e na stranu sto su nama Mostar i Velez dragi ali cinjenice su cinjenice. Nego idemo li u punom sastavu na BP, trebace nam nekoliko vozila za sve "bijesne gliste" :urnebes:
napisah da smo svojom nesposobnoscu i lopovlukom napravili od njih veliku cetvorku sad.jbg za velez :) idemo sve podmazano
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 27 avg 2018, 17:45

moj uzor-S.G je napisao/la:Na tribinu sa domacinima pa nek je Bog na pomoci! :D
Valjda ćeš izdržati 90 minuta slušajući "ojj olohoo mi", "hajde mojstoore" itd. :mrgreen:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 17:49

Nemaju Zeničani "o" sindrom. :D Samo rastežu mnoge riječi. Kad sam čuo izraz: "up'o sa stolice", pao sam na oko. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la chily-rz » 27 avg 2018, 17:53

uNbx je napisao/la: Nemaju Zeničani "o" sindrom. :D Samo rastežu mnoge riječi. Kad sam čuo izraz: "up'o sa stolice", pao sam na oko. :lol:
Ma svugdje ima "o" sindrom,zavisi odakle je ko i gdje je odrastao,.

Nego,bez brige,slobodno vi na zapad,Čelik ove sezone ne prima golove svakako na Bilinom pa nema razloga da se ofirate,.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 17:54

chily-rz je napisao/la:
uNbx je napisao/la: Nemaju Zeničani "o" sindrom. :D Samo rastežu mnoge riječi. Kad sam čuo izraz: "up'o sa stolice", pao sam na oko. :lol:
Ma svugdje ima "o" sindrom,zavisi odakle je ko i gdje je odrastao,.

Nego,bez brige,slobodno vi na zapad,Čelik ove sezone ne prima golove svakako na Bilinom pa nema razloga da se ofirate,.
Ne znam, fakat nisam čuo "o" kod vas, možda sam nalijetao isključivo na kultivisane ljude. :think:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 avg 2018, 17:54

Zapad cijeli bit ce bordo-bijeli.. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la chily-rz » 27 avg 2018, 17:59

uNbx je napisao/la: Ne znam, fakat nisam čuo "o" kod vas, možda sam nalijetao isključivo na kultivisane ljude. :think:
Ma kako nema brate,izlazio sam s jednom malom iz Lokvina(selo kod Zenice),šutnja s njom je bila blagostanje,.

Halalite na offu,.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la prisonbreak » 27 avg 2018, 18:00

chily-rz je napisao/la:
uNbx je napisao/la: Ne znam, fakat nisam čuo "o" kod vas, možda sam nalijetao isključivo na kultivisane ljude. :think:
Ma kako nema brate,izlazio sam s jednom malom iz Lokvina(selo kod Zenice),šutnja s njom je bila blagostanje,.

Halalite na offu,.
:urnebes: :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dominantan » 27 avg 2018, 18:03

Stroj1946 je napisao/la:Gledo sam juce one juniore. Onaj mali Dervisagic je vec zreo, potkovan i velikog potencijala. Na polusezoni bi bilo dobro ga prikljuciti u prvu ekipu da se upozna sa seniorima i jacim intenzitetom treninga. Lijevo krilo prirodna pozicija, moze jos desno i plus spic. Svidio mi se i Konjalic, desni bocni. Igra cijelu desnu stranu ko i Resic. Nek malo povedu racuna da i njega potpisu mozda. Islamovic mali isto dobar gore i dole. Imamo jos jednog lijevog beka, ako Pidro ode, ako ovako nastavi sigurno ce uskoro.
Jos mi se svidja Alic Berin, igra zadnje veznog, visok, korpulentan, spominjo sam ga nedavno poslije onog turnira. Bas odskace od svojih po fizickoj spremi, a smiren je, stalozen. Zna fino s loptom. Ja mislim da je pozvan u U-19 nedavno. Ima velikog potencijala u akademiji, samo ovi iz uprave nek malo povedu racuna oko ugovora.

Berin Alic je na poziv Tomasa Rosickya vec u Pragu gdje ce obaviti ljekarske preglede i samim tim zavrsiti urednu dokumentaciju za transfer u AC Sparta Prag .

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 27 avg 2018, 18:06

uNbx je napisao/la:Nemaju Zeničani "o" sindrom. :D Samo rastežu mnoge riječi. Kad sam čuo izraz: "up'o sa stolice", pao sam na oko. :lol:


Something like this, mada niko ne može s ovima iz Banovića. :lol:

Možda sam ih pomiješao s Kakanjcima, oni govore "alohami". :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 avg 2018, 18:08

chily-rz je napisao/la:
uNbx je napisao/la: Ne znam, fakat nisam čuo "o" kod vas, možda sam nalijetao isključivo na kultivisane ljude. :think:
Ma kako nema brate,izlazio sam s jednom malom iz Lokvina(selo kod Zenice),šutnja s njom je bila blagostanje,.

Halalite na offu,.
Kakav brat :rol: :rol: :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 27 avg 2018, 18:09

Dobar je i bod, pobjeda bi znacila da pocinjemo liciti na ozbiljnu ekipu.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 27 avg 2018, 18:14

Dominantan je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Gledo sam juce one juniore. Onaj mali Dervisagic je vec zreo, potkovan i velikog potencijala. Na polusezoni bi bilo dobro ga prikljuciti u prvu ekipu da se upozna sa seniorima i jacim intenzitetom treninga. Lijevo krilo prirodna pozicija, moze jos desno i plus spic. Svidio mi se i Konjalic, desni bocni. Igra cijelu desnu stranu ko i Resic. Nek malo povedu racuna da i njega potpisu mozda. Islamovic mali isto dobar gore i dole. Imamo jos jednog lijevog beka, ako Pidro ode, ako ovako nastavi sigurno ce uskoro.
Jos mi se svidja Alic Berin, igra zadnje veznog, visok, korpulentan, spominjo sam ga nedavno poslije onog turnira. Bas odskace od svojih po fizickoj spremi, a smiren je, stalozen. Zna fino s loptom. Ja mislim da je pozvan u U-19 nedavno. Ima velikog potencijala u akademiji, samo ovi iz uprave nek malo povedu racuna oko ugovora.

Berin Alic je na poziv Tomasa Rosickya vec u Pragu gdje ce obaviti ljekarske preglede i samim tim zavrsiti urednu dokumentaciju za transfer u AC Sparta Prag .
Koliko ima godina Alic i kakv hajr bi mogao imati klub.Ako znas bar orjentaciono,bio bih ti zahvalan na info.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 27 avg 2018, 18:19

Dominantan je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Gledo sam juce one juniore. Onaj mali Dervisagic je vec zreo, potkovan i velikog potencijala. Na polusezoni bi bilo dobro ga prikljuciti u prvu ekipu da se upozna sa seniorima i jacim intenzitetom treninga. Lijevo krilo prirodna pozicija, moze jos desno i plus spic. Svidio mi se i Konjalic, desni bocni. Igra cijelu desnu stranu ko i Resic. Nek malo povedu racuna da i njega potpisu mozda. Islamovic mali isto dobar gore i dole. Imamo jos jednog lijevog beka, ako Pidro ode, ako ovako nastavi sigurno ce uskoro.
Jos mi se svidja Alic Berin, igra zadnje veznog, visok, korpulentan, spominjo sam ga nedavno poslije onog turnira. Bas odskace od svojih po fizickoj spremi, a smiren je, stalozen. Zna fino s loptom. Ja mislim da je pozvan u U-19 nedavno. Ima velikog potencijala u akademiji, samo ovi iz uprave nek malo povedu racuna oko ugovora.

Berin Alic je na poziv Tomasa Rosickya vec u Pragu gdje ce obaviti ljekarske preglede i samim tim zavrsiti urednu dokumentaciju za transfer u AC Sparta Prag .
Šteta. Zapo mi je za oko davno već. Vidi se na njemu kvalitet. Ako je Sparta u pitanju, nije loše, oni imaju odlične uslove za razvoj, a dosta daju šansu mladim igračima. Nek mu je sretno i hairli.

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dominantan » 27 avg 2018, 18:23

Samozdravlje je napisao/la:
Dominantan je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Gledo sam juce one juniore. Onaj mali Dervisagic je vec zreo, potkovan i velikog potencijala. Na polusezoni bi bilo dobro ga prikljuciti u prvu ekipu da se upozna sa seniorima i jacim intenzitetom treninga. Lijevo krilo prirodna pozicija, moze jos desno i plus spic. Svidio mi se i Konjalic, desni bocni. Igra cijelu desnu stranu ko i Resic. Nek malo povedu racuna da i njega potpisu mozda. Islamovic mali isto dobar gore i dole. Imamo jos jednog lijevog beka, ako Pidro ode, ako ovako nastavi sigurno ce uskoro.
Jos mi se svidja Alic Berin, igra zadnje veznog, visok, korpulentan, spominjo sam ga nedavno poslije onog turnira. Bas odskace od svojih po fizickoj spremi, a smiren je, stalozen. Zna fino s loptom. Ja mislim da je pozvan u U-19 nedavno. Ima velikog potencijala u akademiji, samo ovi iz uprave nek malo povedu racuna oko ugovora.

Berin Alic je na poziv Tomasa Rosickya vec u Pragu gdje ce obaviti ljekarske preglede i samim tim zavrsiti urednu dokumentaciju za transfer u AC Sparta Prag .
Koliko ima godina Alic i kakv hajr bi mogao imati klub.Ako znas bar orjentaciono,bio bih ti zahvalan na info.

Berin Alic ima 18 godina i clan je U-19 kod Slavena Muse, FK Sarajevo i prije toga FK Igman Konjic dobijaju svu naknadu za treniranje za period od 12 godine do datuma potpisa 1.profesionalnog ugovora.. tako da hajr je svakako financijski kako za jedan tako i za drugi klub.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 27 avg 2018, 18:26

Pocela emisija na TV1, ko je zaboravio
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zeko87 i 49 gostiju.