FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
feniksptica
Postovi: 15318
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 11 dec 2019, 13:22

EVo testa za upravu, klub, navijace, grad..sve zivo
Da l smo spremni ulozit pare ( koje nisu male za nase prilike sigurno) i povecat sanse za evropski iskorak. Il ce opet nas vodit neki sarajevski saner..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

bordobijeli
Postovi: 14259
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 dec 2019, 13:23

HeraklitMracni je napisao/la:
11 dec 2019, 13:18
HeraklitMracni je napisao/la:
09 dec 2019, 12:08
Avaz nije pogodio ni jedno ime , znam sa kim se pregovara , samo sto covjek hoce da dovede jos 8 ljudi a nasi mogu placati 5 , avaz nije ni blizu a ni ovdje nije ni blizu , zivi bili pa vidjeli ! Doci ce Englez u omladinski pogon , neko koje sa Gigsom radio , sad to ne znam ko je ...
Ovo sam neki dan napisao , nisam znao ime , al sam znao da je neka blizu zemlja , mislio sam Italija , kad evo Nikolic , ovo je tacno , samo su pregovori da bude sa njim jos 5 ljudi , on trazi jos 8 ljudi plus neke ljude u omladinskom pogodnu ...
Ako je Nam ozbiljan on ce platit 15 a ne 8 ljudi, takvim ljudima moras ispunit zahtjeve a on ti titulu i rezultate donosi.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 dec 2019, 13:23

Koliko li košta on.. sigurno pola miliona :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 11 dec 2019, 13:24

Zeljko Filipovic slobodan :kafa: prije bio bas dobar igrac + ista agentura ko Stanojevic. ali imao povredu neku tesku zato nije igrao ove sezone.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15318
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 11 dec 2019, 13:25

:kafa: :kafa: Ne bih reko da ovaj ispod 15 000 ojri da se prica s njim
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 11 dec 2019, 13:26

Marko Nikolic je strasan trener a isto tako preskup trener, koliko je Husref imo platu u km ovaj bi imo u eurima ako ne i vise
S obzirom da kazu da Nam zeli da ulozi, eto mu prilike, a ako misli da za platu od 10-15 milja km moze dovest nekog puno boljeg od Husrefa kao sto je to ovaj Nikolic onda je u velikoj zabludi
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

bordobijeli
Postovi: 14259
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 dec 2019, 13:31

Nikolic ili slican trener i titula mogu opravdati upravu za potez koji su povukli. Svi vjerujemo da ce biti bolje, proljeće i europa ce pokazati sta su uradili. Iskreno ja ne vjerujem u neka velika ulaganja al vidjecemo.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 11 dec 2019, 13:37

robertkosar je napisao/la:
11 dec 2019, 13:01
Evo guza raskinuo sa sisojinom prcijom simin hanom :njanjanja:
Sisoje vidio, da od njegovog projekta nema ništa, pa sad raskidaj redom.

Avatar
kupus army
Postovi: 1549
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 11 dec 2019, 13:38

Denchi je napisao/la:
11 dec 2019, 13:20
kupus army je napisao/la:
11 dec 2019, 11:03
robertkosar je napisao/la:
11 dec 2019, 09:52
.Usref je prozivanjem Sabrine po televizijama postavio metu na njeno celo i direktno dao povoda ovim tvz navijacima da psuju i vredaju zenu. On nije ker on je jedna obicna ofucana Sarovina koja hoda bez glave i nezna na koju tv da kuka place ko pichka i da pravi nered medju navijacima.
Eto sta ja mislim o doticnom, :guz:
Pravi navijaci ce brzo zaboraviti ovog egoistu, samoljubca, titiza, plachu, mutikasu i lazova :thumbdown.
Za mene je FK Sarajevo svetinja i ljubav a ne neke izmisljene legende kojima je svetinja samo lova i koji bi oca rodenog izvadili iz groba zbog suski. :salut: :salut: :salut: :salut:
Ko je stavio Husrefu metu na celo sa objavljivanjem njegovog ugovora, koji je uzgred poslovna tajna?
Pa on sam kad je dao onom piskaralu da objavi da mu duguju odstetu.....malo se preracunao tu takticki, nazalost ne prvi put u sezoni...
Nije istina, prica o njegovoj plati je postala aktuelna kada su zeljeli da ga se rijese posle duple. Mislim da je suvisno vise pricati na temu Husrefa, nije zasluzio od vas pojedinih da ga nazivate pogrdnim imenima, nije ni od njega ok, da svako malo gostuje po tv, zivot ide dalje i za njega i za klub. Ja zelim titulu, a ko ce biti na klupi boli me uho, Husref za igracke i trenerske uspjehe treba da im minimum postovanja i respekta, za mene je legenda kluba zbog svega sto je dao klubu.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 dec 2019, 13:38

bordobijeli je napisao/la:
11 dec 2019, 13:31
Nikolic ili slican trener i titula mogu opravdati upravu za potez koji su povukli. Svi vjerujemo da ce biti bolje, proljeće i europa ce pokazati sta su uradili. Iskreno ja ne vjerujem u neka velika ulaganja al vidjecemo.
Opravdati za sta?
Titula se moze uzeti i sa Varesanovicem recimo, kao sto se mogla izgubiti sa Husrefom. Nema tu neke razlike.
Dovodjenje skupih trenera i igraca po meni nije cilj "uzeti titulu", nego klub dici na visi nivo, a za to je potrebno vece ulaganje.
Iskreno, ne vjerujem da ce se desiti, ali bi me kao i svakog obradovalo.
Da li je Nam dovoljno hrabar da ulozi znacajna sredstva u klub, veca bar 5 puta nego do sad, pa da kroz ulazak u grupu vrati ulozeno, vidjet cemo. Drugi nacin za opravdanost i povrat ulaganja nema. Preko sponzora i ulaznica pare vratiti nece sigurno.
Mozemo se samo nadati da on licno zeli da pokusa dovesti klub u grupnu fazu i da vjeruje da se isplati rizikovati uloziti u to.

bordobijeli
Postovi: 14259
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 dec 2019, 13:43

Evander je napisao/la:
11 dec 2019, 13:38
bordobijeli je napisao/la:
11 dec 2019, 13:31
Nikolic ili slican trener i titula mogu opravdati upravu za potez koji su povukli. Svi vjerujemo da ce biti bolje, proljeće i europa ce pokazati sta su uradili. Iskreno ja ne vjerujem u neka velika ulaganja al vidjecemo.
Opravdati za sta?
Titula se moze uzeti i sa Varesanovicem recimo, kao sto se mogla izgubiti sa Husrefom. Nema tu neke razlike.
Dovodjenje skupih trenera i igraca po meni nije cilj "uzeti titulu", nego klub dici na visi nivo, a za to je potrebno vece ulaganje.
Iskreno, ne vjerujem da ce se desiti, ali bi me kao i svakog obradovalo.
Da li je Nam dovoljno hrabar da ulozi znacajna sredstva u klub, veca bar 5 puta nego do sad, pa da kroz ulazak u grupu vrati ulozeno, vidjet cemo. Drugi nacin za opravdanost i povrat ulaganja nema. Preko sponzora i ulaznica pare vratiti nece sigurno.
Mozemo se samo nadati da on licno zeli da pokusa dovesti klub u grupnu fazu i da vjeruje da se isplati rizikovati uloziti u to.
Sve se slazem. Ma nece se on nikom pravdati al ako ima imalo rezona i logike novi trener mora imati bolje rezultate od Husrefa. Onda bi smjena Husrefa bila ooravdana i uprava bi pokazala da ta promjena bila radi boljitka kluba kao sto su naveli razlog.

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 11 dec 2019, 13:48

ako je ovo istina da hoće svoje ljude u omladinskom pogonu to je extra,samo da ne gledam više one amatere


VVVBK

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 11 dec 2019, 13:51

Eno Morto trci po ulici ne zna sta bi od dragosti kad je cuo za Nikolica :kafa:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 dec 2019, 13:55

nukleusmember je napisao/la:
11 dec 2019, 13:48
ako je ovo istina da hoće svoje ljude u omladinskom pogonu to je extra,samo da ne gledam više one amatere


VVVBK
U tom slucaju, samo da ne bude opet "sto otjerase legendu Uscuplica".
Slazem se, bez pravih trenera u omladinskom pogonu i bez Evropskih normi i standarda, mi ne mozemo praviti dobre igrace, niti mozemo ocekivati da ce klub rasti. Kao i svim klubovima iz malih zemalja, proizvodnja i prodaja igraca mora biti primarni cilj.
Ako budemo uhljebljavali bivse igrace, bez da imaju odgovarajuce refenrence za taj posao, i ocekivali od njih da naprave igraca koji ce za par godina biti prvotimac i prodati se da bi klub mogao poslovati, nema od nas onda nista.

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 11 dec 2019, 13:58

Nisam siguran koliko je istina za ovog Nikolica. Mada bih iskreno volio, kada bi bilo istine u tome. Mada ne valja ni opcija da on dovede svoje ljude. Mozda svoje ljude koji ce obuciti nase, a ne ovako njemu se digne **** ode ti ostanes bez trenera u OP.
Svoje ljude kao mentore nasim DA, svoje ljude bez nasih NE.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 11 dec 2019, 13:59

Faktor je kontaktirao Nikolića, koji se na takve napise samo slatko nasmijao.

- Ma ne. Nisam kandidat. Na putu sam za Beograd. Trenutno jesam bez angažmana, ali ne brinem. Brzo će biti nešto. Ali ne Premijer liga, ni region uopće - rekao je Nikolić za Faktor.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 11 dec 2019, 14:00

Svi znamo, da Dzeno ima slifa za trenera, ali je problem u licenci. Isto tako kontamo kako je to dzabe, a nije dzabe. Nije licenca jeftina, mozda covjek ima zelju, da to napravi ali nema finansije. Bilo bi pametno, da mu klub postavi neki uvijet, da mora zavrsiti tu licencu, da ce mu klub finansirati to, ali mora ostati posle toga u klubu ne znam 3,4,5 godina koliko vec potpisu ugovor.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 11 dec 2019, 14:06

Kad oni misle objavit ime trenera
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

bordobijeli
Postovi: 14259
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 dec 2019, 14:10

Evander je napisao/la:
11 dec 2019, 13:55
nukleusmember je napisao/la:
11 dec 2019, 13:48
ako je ovo istina da hoće svoje ljude u omladinskom pogonu to je extra,samo da ne gledam više one amatere


VVVBK
U tom slucaju, samo da ne bude opet "sto otjerase legendu Uscuplica".
Slazem se, bez pravih trenera u omladinskom pogonu i bez Evropskih normi i standarda, mi ne mozemo praviti dobre igrace, niti mozemo ocekivati da ce klub rasti. Kao i svim klubovima iz malih zemalja, proizvodnja i prodaja igraca mora biti primarni cilj.
Ako budemo uhljebljavali bivse igrace, bez da imaju odgovarajuce refenrence za taj posao, i ocekivali od njih da naprave igraca koji ce za par godina biti prvotimac i prodati se da bi klub mogao poslovati, nema od nas onda nista.
Ja bi da repliciram :D
Ja mislim da ima struke i kod nas pa i u bivsim igracima,zasto sami sebe bacamo pod noge.
Svi veliki rezultati i uspjesi klubova radili su uglavnom domaci treneri to je i kroz istoriju pokazatelj.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 dec 2019, 14:14

Koliko ima struke, vidimo po probju proizvedenih igraca od 1996. do danas.
Nemoj da se lazemo.
Ko nam je najbolji produkt omladinske skole od rata do danas?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”