FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 19 jan 2018, 17:25

Jedini je problem što Herića nemaš đe gurnut pored Adukora i Stanojevića, te Hadžića pored najboljeg strijelca lige. Al da bi oni trebali bit druge opcije, čim neko od navedenih zezne, to da.
Ja bih recimo radije gurnuo ovog Šabanovića na beka, neka Marka i Šofranca na štoperima al Mujakića ubacivat čim jedan od navedene dvojice zayebe stvar, kao što je Novaković znao zayebat ove sezone, a Boga mi i Marko.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Sarajevo, ti i ja, moramo iz pepela.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 19 jan 2018, 17:43

haris004 WroteColonNiko nije rekao 11 juniora, niko nije toliko lud.
Po jedan u svakoj liniji bi bio dovoljan. Mihojević, Herić (Radovac), Kuzmanović, Hadžić uz par dobrih domaćih igrača i stranaca koji donose prevagu bi bilo dovoljno pa možda čak i za titulu, za europu 100%. Pa kad se jedan omladinac ne dokaže drugi ga zamjeni. Ljepota.
Barem sad imamo širok izbor omladinaca, Veladžić, Sadiku, pa onaj napadač Smajlagić ako se ne varam.
Redovnije bi prodavali mlade igrače, boljim klubovima, ali ne. Navijači su krivi i nerealni :damn:

Ja rekoh sto se mene tice nek stave 11. Pa makar 3 godine ne igrali ni evropu, ja ne bi A rekao. Problem je sto sam u manjini :thumbup:
1946~

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 19 jan 2018, 17:43

ThrillerHz WroteColon
haris004 WroteColonNiko nije rekao 11 juniora, niko nije toliko lud.
Po jedan u svakoj liniji bi bio dovoljan. Mihojević, Herić (Radovac), Kuzmanović, Hadžić uz par dobrih domaćih igrača i stranaca koji donose prevagu bi bilo dovoljno pa možda čak i za titulu, za europu 100%. Pa kad se jedan omladinac ne dokaže drugi ga zamjeni. Ljepota.
Barem sad imamo širok izbor omladinaca, Veladžić, Sadiku, pa onaj napadač Smajlagić ako se ne varam.
Redovnije bi prodavali mlade igrače, boljim klubovima, ali ne. Navijači su krivi i nerealni :damn:

Ja rekoh sto se mene tice nek stave 11. Pa makar 3 godine ne igrali ni evropu, ja ne bi A rekao. Problem je sto sam u manjini :thumbup:

Sva sreca pa si u manjini jbt..
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 19 jan 2018, 17:44

Kaze jedni hoce vise nase djece, drugi hoce trofeje, pa nikako narodu ugodit! A sto je najcrnje, mi nit osvajamo sta, nit tu djecu afirmisemo. :tokralju: Da bar jedno pocnemo raditi, pa i nekako...
Bahati, bahati Željkan!

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 19 jan 2018, 17:47

MortemHz WroteColonSva sreca pa si u manjini jbt..

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946~

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 19 jan 2018, 17:50

ja sam za Trofeje, tj. jak prvi tim sa stranim igračima...
mislim da ne možeš ništa specijalno fudbalera razvit u trenutnim uslovima lige(tereni,suđenje,osoblje itd.), treba uzet lovu koja se nudi i samo tušit i dalje investirat u klub, akademiju , kamp, uslove...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zlo87
Kontakt:

PostPostao/la zlo87 » 19 jan 2018, 17:55

je li neko imao namjeru do Vrapcica sutra :D
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 19 jan 2018, 18:13

joker90 WroteColonKaze jedni hoce vise nase djece, drugi hoce trofeje, pa nikako narodu ugodit! A sto je najcrnje, mi nit osvajamo sta, nit tu djecu afirmisemo. :tokralju: Da bar jedno pocnemo raditi, pa i nekako...

Baš vala. :urnebes: :urnebes:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 19 jan 2018, 18:54

joker90 WroteColonKaze jedni hoce vise nase djece, drugi hoce trofeje, pa nikako narodu ugodit! A sto je najcrnje, mi nit osvajamo sta, nit tu djecu afirmisemo. :tokralju: Da bar jedno pocnemo raditi, pa i nekako...

:thumbup:
Ilievski odlazi!
Vratite nam Saraj'vo!

Osttribine
Kontakt:

PostPostao/la Osttribine » 19 jan 2018, 19:25

DenchiNL WroteColonja sam za Trofeje, tj. jak prvi tim sa stranim igračima...
mislim da ne možeš ništa specijalno fudbalera razvit u trenutnim uslovima lige(tereni,suđenje,osoblje itd.), treba uzet lovu koja se nudi i samo tušit i dalje investirat u klub, akademiju , kamp, uslove...

Apsolutno se slazem sa ovim, a da li ce to biti uz pomoc stranih ili domacih fudbalera sasvim nebitno, to je jedino relevantno i Husref je svjestan da ga rezultat na klupi drzi jer da se ne lazemo znamo kakvi smo mi navijaci Sarajeva, vec neko napisa mi bi smo i titulu i juniore i prodaju juniora za nekakve milione itd. Da je kako osvajati titulu pa makar i svake tri godine, a ne svakih osam, a pustite juniore i te price, prodavat ih gdje se moze uz odredjen procenat od narednog transfera, pa ako valjaju dokazat ce se u tim ligama gdje su i bolji uslovi, prije svega infrastruktura, a mastati da ce neko za igraca iz BiH lige bacati milione je suludo, nece se vise "slucaj" Cimirot ponoviti za mnogo godina obzirom kako nasi klubovi stagniraju/nazaduju u Evropi.

Testo
Kontakt:

PostPostao/la Testo » 19 jan 2018, 19:28

po meni krpić puno bolja opcija od obradovića

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 19 jan 2018, 20:02

Crvena zvezda ga je dovela kao pojačanje pre godinu i po dana, ali nije se mladi 22-godišnji Stefan Milošević naigrao u dresu ovog tima.

Konkurencija je bila prejaka, i on, baš kao i Stefan Ilić koji je zajedno sa njim stigao iz Spartaka, nije se dokazao u dresu našeg najtrofejnijeg kluba.

Od početka ove sezone pokušavao je da pronađe novi klub, pokušavaće i dalje, ali je makar napravio bitan korak.

Kako saznajemo, on je sada na probi u Turskoj sa ekipom Mariupolja gde se ta ekipa nalazi na pripremama, ekipom koja je trenutno sedmoplasirana ekipa ukrajinskog prvenstva.

Dogovorio je sve njegov menadžer Zoran Stojadinović sa tim timom, ukoliko se ovaj levi bek pokaže u narednom periodu, ostaće u tom klubu i potpisati ugovor.

pfffft kako bi nam valjo :D :damn: :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zukanovic
Kontakt:

PostPostao/la Zukanovic » 19 jan 2018, 20:15

Medije iz Kazahstana pisu da ce Saric u Antalyi imati probu kod Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk :D

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 19 jan 2018, 20:18

Zukanovic WroteColonMedije iz Kazahstana pisu da ce Saric u Antalyi imati probu kod Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk :D

Pa hoce li ovi nasi ikog dovesti ba?
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 19 jan 2018, 20:20

Novi sponzor:

slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 19 jan 2018, 20:33

Ode Saric, samo uskoci Heric.. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 19 jan 2018, 20:46

pa BSO je i prije bio sponzor :D promjenili ljudi ime... ;)

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 19 jan 2018, 20:54

DenchiNL WroteColonpa BSO je i prije bio sponzor :D promjenili ljudi ime... ;)

Možda i njima neko traži odštetu, zabranjeno koristit ime Bosna :urnebes:
Treba ovoj temi promijenit ime dok Skaka nije došao da naplati svoje. :kafa:

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 19 jan 2018, 20:55

skoroalen WroteColon

ma Agram je to sve sad, pokupovali i euroherc i BSO i ne znam još neke čini mi se....

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 19 jan 2018, 20:58

DenchiNL WroteColon
skoroalen WroteColon

ma Agram je to sve sad, pokupovali i euroherc i BSO i ne znam još neke čini mi se....

I Zovko pa su sve uvezali da bude pod jedno
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: emir79, Gifron, SarajevoJeBordo i 24 gosta.