FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 20 jan 2018, 16:01

Jel neko bio u Mostaru da baci opširniji komentar u vezi utakmice i igrača? Može neko i od Rođenih?

Što se tiče ovih naših bivših igrača koji su prešli u Slobodu, odlični igrači za klub koji se bori za opstanak, da se ne lažemo, i da, konačno prelazni rok gdje izgleda nećemo nikog iz Slobodanke dovesti :D
UPRAVA NAPOLJE!!

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 20 jan 2018, 16:24

Treba prodat' Mustafica, na vakat :D
Btw, legao bi nam ovaj Velezov Doljancic za rotacije na beku, Rahimic biranim rijecima prica o njemu. Mislim da nije ni star (21-22)...istice mu ugovor na ljeto, nije skup... Po vokaciji je desni, a moze igrati i lijevog beka.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

alenpitar
Kontakt:

PostPostao/la alenpitar » 20 jan 2018, 16:26

alenpitar WroteColonNakon prve prijateljske utakmice stavicete Halilovica na avatar :kafa:

:kafa:
Sine Hase je tuko Engleze, Svabe, Ruse...

shaman7
Kontakt:

PostPostao/la shaman7 » 20 jan 2018, 17:08

izvinjavam se sto upadam n temu, samo cu pozdravit i bacit komentar. Halilovic vam najbolji igrac na terenu danas bio, odlican go zabio. Sa njim isto u prvom poluvremenu neki visoki momak, dosta mlad, svijetle teni , cini mi se da je igrao iza Ahmetovica. Odican igrac. Moguce da je to ovaj Rahmanovic, ali nisam siguranm Od njega vam je sve islo prema naprijed. Drugo poluvrijeme se ne zna ko je gori bio kod vas, stoperi su radili fin posao, ostalo nije vrijedno pomena. Pogoovo Husejinovic, sta bi od onakvog igraca. Hvala raji iz sarajeva sto je dosla, upratio sam da ih je bilo, nadam se da su uzivali u mostarskom suncu i finom fudbalu :)

Asimetric
Kontakt:

PostPostao/la Asimetric » 20 jan 2018, 17:15

Dosta dobra utakmica danas, mozda bude snimak na city tv, steta sto nije bilo neko bolje mjesto za snimanje.
U prvom poluvremenu su igrali najjaci sastavi, tako da se u takvim odnosima Sarajevo puno bolje pokazalo, Halilovic izuzetno dobar, Rahmanović standardno dobar, zatim svi juniori koji su vam igrali su za klasu bolji i iskusniji od nasih juniora, istice se desni bek i Mujagic dobar je i Sadiku. Velez je izjednacio kada su igrali izmjesani sastavi, i mozda je i realan rezultat na kraju. Uglavnom Sarajevo pod Musemicem je druga prica steta sto nije ranije dosao, sretno vam :-)

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 20 jan 2018, 17:20

Asimetric WroteColonDosta dobra utakmica danas, mozda bude snimak na city tv, steta sto nije bilo neko bolje mjesto za snimanje.
U prvom poluvremenu su igrali najjaci sastavi, tako da se u takvim odnosima Sarajevo puno bolje pokazalo, Halilovic izuzetno dobar, Rahmanović standardno dobar, zatim svi juniori koji su vam igrali su za klasu bolji i iskusniji od nasih juniora, istice se desni bek i Mujagic dobar je i Sadiku. Velez je izjednacio kada su igrali izmjesani sastavi, i mozda je i realan rezultat na kraju. Uglavnom Sarajevo pod Musemicem je druga prica steta sto nije ranije dosao, sretno vam :-)

Hvala puno tebi i svim ostalim navijacima Veleža koji su se javili danas na nasoj temi. Nisam mogao nigdje gledati utakmicu ali ima smisla i logike sve ovo sto si rekao sudeci po komentarima pa mislim da je ovaj ishod i najrealniji. Sretno i vama i da nam opet uđete sljedece godine u PL ako vec ne moze ove. Svi dobro znamo da bosanska liga nije ista kako bez Veleža tako i bez Sarajeva. Sve najbolje jos jednom.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 20 jan 2018, 17:20

E cuj bek bez seniorskog iskustva bio medju najboljima. Eto kakav smo mi klub...
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Asimetric
Kontakt:

PostPostao/la Asimetric » 20 jan 2018, 17:37

Evolution87 WroteColonE cuj bek bez seniorskog iskustva bio medju najboljima. Eto kakav smo mi klub...

Bio je prodoran vidi se da ima potencijala, isto tako zaboravio sam Adukora koji je bio odlican sa Mihojevicem, dosta kratkih pasova u rizicnim situacijama bez izbijanja lopte. Hebibovic promasio zicer ali sve u svemu njegova dobra utakmica.

alenpitar
Kontakt:

PostPostao/la alenpitar » 20 jan 2018, 18:50

shaman7 WroteColonizvinjavam se sto upadam n temu, samo cu pozdravit i bacit komentar. Halilovic vam najbolji igrac na terenu danas bio, odlican go zabio. Sa njim isto u prvom poluvremenu neki visoki momak, dosta mlad, svijetle teni , cini mi se da je igrao iza Ahmetovica. Odican igrac. Moguce da je to ovaj Rahmanovic, ali nisam siguranm Od njega vam je sve islo prema naprijed. Drugo poluvrijeme se ne zna ko je gori bio kod vas, stoperi su radili fin posao, ostalo nije vrijedno pomena. Pogoovo Husejinovic, sta bi od onakvog igraca. Hvala raji iz sarajeva sto je dosla, upratio sam da ih je bilo, nadam se da su uzivali u mostarskom suncu i finom fudbalu :)

Asimetric WroteColonDosta dobra utakmica danas, mozda bude snimak na city tv, steta sto nije bilo neko bolje mjesto za snimanje.

:thumbup: :salut:
Sine Hase je tuko Engleze, Svabe, Ruse...

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 20 jan 2018, 18:51

E jedva čekam da gledam Halilovića, drago mi je što se piše pozitivno o njemu jer sam mišljenja da on kvalitetom nije za naš klub.
UPRAVA NAPOLJE!!

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 20 jan 2018, 19:29

E ovako, bio sam na utakmici danas. Ne mogu nesto konkretno da kazem ko je valjao ko nije, jer me ono sunce spicilo u glavu :D .. Al otprilike ovako. U prvom dijelu smo bilo vjerujem bolji, iz prostog razloga sto nam je igrao prvi sastav. Adukor je ekstra odradjivao posao kao inace. Opet se Hebibovic bori, al **** zavrsnica nula. Drugi dio smo losi bili, pogotovo u odbrani. Kolko sam vidio onaj Mujakic i Sadiku su usli, ljudi se nisu najbolje snasli, posebno Sadiku. Bilo je dosta nasih dole s obzirom da se igralo na popocnom i prijateljska, a i guzva bila u pm, koda se igra finale Lige Prvaka. Po nekoj mojoj procjeni 20 do 40 nasih. Ekstra gol Halilovica.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

shaman7
Kontakt:

PostPostao/la shaman7 » 20 jan 2018, 19:45

Zagor WroteColonE ovako, bio sam na utakmici danas. Ne mogu nesto konkretno da kazem ko je valjao ko nije, jer me ono sunce spicilo u glavu :D .. Al otprilike ovako. U prvom dijelu smo bilo vjerujem bolji, iz prostog razloga sto nam je igrao prvi sastav. Adukor je ekstra odradjivao posao kao inace. Opet se Hebibovic bori, al **** zavrsnica nula. Drugi dio smo losi bili, pogotovo u odbrani. Kolko sam vidio onaj Mujakic i Sadiku su usli, ljudi se nisu najbolje snasli, posebno Sadiku. Bilo je dosta nasih dole s obzirom da se igralo na popocnom i prijateljska, a i guzva bila u pm, koda se igra finale Lige Prvaka. Po nekoj mojoj procjeni 20 do 40 nasih. Ekstra gol Halilovica.

jesi vidio brato hladno milja ljudi na prijateljskoj. A za koga nema mjesta, ima na zidu uvijek. Hvala sto ste uljepsi svakako fin dan svojim dolaskom :D

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 20 jan 2018, 19:46

shaman7 WroteColon
Zagor WroteColonE ovako, bio sam na utakmici danas. Ne mogu nesto konkretno da kazem ko je valjao ko nije, jer me ono sunce spicilo u glavu :D .. Al otprilike ovako. U prvom dijelu smo bilo vjerujem bolji, iz prostog razloga sto nam je igrao prvi sastav. Adukor je ekstra odradjivao posao kao inace. Opet se Hebibovic bori, al **** zavrsnica nula. Drugi dio smo losi bili, pogotovo u odbrani. Kolko sam vidio onaj Mujakic i Sadiku su usli, ljudi se nisu najbolje snasli, posebno Sadiku. Bilo je dosta nasih dole s obzirom da se igralo na popocnom i prijateljska, a i guzva bila u pm, koda se igra finale Lige Prvaka. Po nekoj mojoj procjeni 20 do 40 nasih. Ekstra gol Halilovica.

jesi vidio brato hladno milja ljudi na prijateljskoj. A za koga nema mjesta, ima na zidu uvijek. Hvala sto ste uljepsi svakako fin dan svojim dolaskom :D

:tokralju:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 20 jan 2018, 20:02

shaman7 WroteColon

Taj sindrom velezovih navijaca mi nije jasan nikako. Kada vas je islo dok ste igrali u PL dolazilo vas ono prosjecan broj, kad ste bili pri ispadanju dolazilo vas je duplo vise hahaha , za to vam dizem kapu :)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 20 jan 2018, 20:06

Zagor brate, Halilović dobar kako se priča, jesil ga opazio? Popiša me drugu utakmicu zaredom :D
UPRAVA NAPOLJE!!

zlo87
Kontakt:

PostPostao/la zlo87 » 20 jan 2018, 20:21

evo i ja iz Mostara, zivio suncani grad, mostarska raja i fudbal!
sto se tice nas, po meni najbolji pojedinac Rahmanovic. Halilovic je bas golcinu zabio, dobar je bio, brz, prodoran, samo sam mu zamjerio sto se par puta zaustavio i vratio loptu bez potrebe. Husejinovic i dalje deba, slabo od njeg da ce biti sta. Sadiku me razocarao da budem iskren, dosta puta je lose vratio loptu Adilovicu, u skoku lose udarao loptu, potiljkom je udara. Mustafica bih izdvojio, mali je odlican. Mujakic isto tako dobar. Mihojevic je bio onaj stari. Sabanovic moze konkurisati za prvi sastav, po mom misljenju, odlican kao i Mustafic. Ahmet opet onaj proljetni meni se cini, treba nam Obradovic.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

haris004
Kontakt:

PostPostao/la haris004 » 20 jan 2018, 20:32

Vidim Husref dvije vezane utakmice počinje sa Mustafićem od prve a i svi su puni riječi hvale za njeg. Izgleda da bi mogli značajno pojačati konkurenciju u ionako prilično snažnom veznom redu. Možda to čak znači da će Adukor češće biti na štoperu što je i dobra stvar.
Nisam bio nešto optimističan glede igračkog kadra ali sve mi se više čini da Husref zna šta radi. Možda jedino neki bek da se dovede ali nejse. Ako Husrefu kaže da ne treba, onda ne treba :mrgreen:

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 20 jan 2018, 20:45

Ako Saric fakat ode (kao sto se mahala ovdje) onda ce se otvoriti prostor za Mustafica/Herica/Samira. Uz Stanojevica i Adukora...ekstra.
Jos samo napadac :pray:
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 20 jan 2018, 20:47

Gdje je onaj brat forumas sto je isao na sastanak sa Duljinom sestrom?
Sabrine mi moje!

zlo87
Kontakt:

PostPostao/la zlo87 » 20 jan 2018, 20:53

muhamedhulk WroteColonAko Saric fakat ode (kao sto se mahala ovdje) onda ce se otvoriti prostor za Mustafica/Herica/Samira. Uz Stanojevica i Adukora...ekstra.
Jos samo napadac :pray:

Ja sam danas cuo da ne ide nigdje i da ce produziti ugovor.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Okolele, Serha i 9 gostiju.