FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 08 mar 2018, 19:39

Vidim omladinci (kadeti, pioniri) izgubili od Radnika, čudno mi, dominirali su baš, a čini mi se da je bilo kikseva i u prošlim tekmama, šta se s njima dešava?

I usput, sretan osmi mart prvotimcima.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 08 mar 2018, 19:43

fks74 je napisao/la:Mislite da bi omladinci koji predju u prvi tim, igrali za milju mjesecno, nema sanse. A i ovi sa strane, moraju jesti jer nisu svi iz Sarajeva. Slazem se da treba gurati igrace iz svog pogona, mada moras imati i kojeg stranca jer nema sanse da iz akademije pokrijes sve pozicije.
Igrali su prije i za manje, igraju i sad. Hranu obezbjeđuje akademija FK Sarajevo. Primjer, Željezničar je ponudio svom junioru, tadasnjem prvom golmanu ugovor od 5 godina za 250 KM mjesečno uz povecanje svake godine nesto simbolicno. Igraci koji im sada igraju u Europi su igrali za duplo te pare a nasi su za malo vise.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 mar 2018, 19:45

BordoSarajevo je napisao/la:
I usput, sretan osmi mart prvotimcima.
slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 08 mar 2018, 19:47

simidobar je napisao/la:
Sta ba ne mozes izgubit, sta nude, ko nudi ?
Tvoje misljenje me ne interesuje
Ovi "Becka skola" su najljigaviji, ja pricam o fudbalu debil mi pokusava nabit kompleks zbog nacina na koji pisem... Uh..
pošto ne znaš komunicirat sa odgovorima na pitanja, nego nastavljaš svoje nebuloze, ende ubung :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 08 mar 2018, 20:02

DenchiNL je napisao/la:
simidobar je napisao/la:
Sta ba ne mozes izgubit, sta nude, ko nudi ?
Tvoje misljenje me ne interesuje
Ovi "Becka skola" su najljigaviji, ja pricam o fudbalu debil mi pokusava nabit kompleks zbog nacina na koji pisem... Uh..
pošto ne znam komunicirat sa odgovorima na pitanja, ende ubung :wave:
sta treba vise dodat... Argumentovano si odbranio upravu, njihovu viziju i ubjedio nas kako je nasa uloga da sutimo, placamo karte i veselimo se uspjesnim zaradama...
Zadnja izmjena: simidobar, dana/u 08 mar 2018, 20:13, ukupno mijenjano 1 put.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 mar 2018, 20:07

Hoćemo titulu, titulu na Koševu!
Uzmemo sve do kraja, kone kiksaju dva put sa Zrinjom i mi smo šampioni. :opaopa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 08 mar 2018, 20:07

simidobar je napisao/la: Slina si realno.. sta treba vise dodat... Argumentovano si odbranio upravu, njihovu viziju i ubjedio nas kako je nasa uloga da sutimo, placamo karte i veselimo se uspjesnim zaradama...
vrijeđaš i iznosiš neistine - to je tvoj nivo, na koji se neću spustiti
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 08 mar 2018, 20:08

Neandertalac je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:slika
Halalite.

Ovo je srz svega, slikovito objašnjeno. Kada se samo sjetim kakvu sam muku mučio sa svojima u vezi ovoga. Ne samo kod vas već kod svih klubova je ovo problem, više manje, i dok se ne počne razmisljati i djelovati u ovom pravcu, teško da ćemo na zelenu granu.

Ovde su najveće zlo menageri koji bukvalno za kafu kupuju raju, pa isti obmanuti hvale i nesvjesno guraju nekakve tarabe koji za po godine, godinu, "pojedu" plate za pet, šest mladih igrača.

Doduše ova je cifra malo napucana, nema puno igrača u ligi sa ovim primanjima niti ih je bilo. Od 5 do 10 milja se vrte što su opet u odnosu na prikazano prevelika izdavanja.

Da se ja pitam minimalno pet mladih bi moralo igrati. Ništa losiji fudbal ne bi gledali.

Eto, još jednom ne zamjerite.
Nema nista bez forsiranja omladinaca, to je sad kristalno jasno. Omladinci su ti koji su vama u egal utakmicama u kojim niste imali igru donijeli bodove, osvojenom loptom, zarom i borbom. Daju taj dodatni impuls ekipi. Da sts umjesto Hajdarevica i ostalih imali Radinovica, Markovica i kompaniju Zrinjski bi vec sad bio prvak.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 08 mar 2018, 20:14

DenchiNL je napisao/la:
simidobar je napisao/la: Slina si realno.. sta treba vise dodat... Argumentovano si odbranio upravu, njihovu viziju i ubjedio nas kako je nasa uloga da sutimo, placamo karte i veselimo se uspjesnim zaradama...
vrijeđaš i iznosiš neistine - to je tvoj nivo, na koji se neću spustiti
Opusti se, ti nemas nivo. Naravno da su neistine, istina je u ovom slucaju mnogo gora od onog sto vidimo, nisu oni bez razloga mutavi...
Zadnja izmjena: simidobar, dana/u 08 mar 2018, 20:19, ukupno mijenjano 1 put.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 08 mar 2018, 20:17

simidobar je napisao/la:
Opusti se, ti nemas nivo, ti si slina..
ja sam opušten iz tebe izbija frustracija i manjak sposobnosti za vođenje civilizovanog diskursa :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 08 mar 2018, 20:18

Sanjali smo mnogo skupa, Sarajevo, ti i ja, da smo osvajači kupa i da je naša titula..
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 08 mar 2018, 20:18

miky_hz je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:
I usput, sretan osmi mart prvotimcima.
slika
pa ne mozete njima cestitati osmi mart, oni nisu zene!!!
oni su obicne picketine

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 mar 2018, 20:20

zlo87 je napisao/la:Sanjali smo mnogo skupa, Sarajevo, ti i ja, da smo osvajači kupa i da je naša titula..
:cry:
Saraj'vo k'o nekad, želja nam je jedina...
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 08 mar 2018, 20:33

DenchiNL je napisao/la:
simidobar je napisao/la:
Opusti se, ti nemas nivo, ti si slina..
ja sam opušten iz tebe izbija frustracija i manjak sposobnosti za vođenje civilizovanog diskursa :wave:
Uh.. sta reci, koju poruku poslat...

Nacin na koji pises, koga branis, kakvim forama pokusavas da nametnes sebe kao nesto. Izvini ali za mene to znaci da si ti slina, i uopste nemam namjeru da sutim i da citam tvoje "argumentovane" odbrane bez komentara. Moze nedo Bog neko pomislit da se slazem sa tobom i sa onim sta ti pises, ipak sam i ja neki dio ovog foruma.. Ja sam otvoreno i protiv ljigavaca kao sto si ti i protiv glodara iz uprave, svi mars u pm od mog kluba, sto dalje.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 08 mar 2018, 20:43

@DenchiNL

Druze ja moram reagovati na tvoje pisanje. Nevjerovatno mi je ovo sto pises i poprilicno sam sad ubijedjen da pises u funkciji branjenja odredjenih persona iz kluba. Nazalost, poprilicno sam upoznat sa nacinom poslovanja kluba i ovo sta pises za Tana, Sabrinu i Valentina je notorna glupost. Valentin je lik za kojeg Tan uopste ne zna da postoji niti ima ikakav kontakt sa Tanom. Na utakmicama se pojavi ponekad na Kosevu a na strani ga nigdje nema. Takodjer u samom klubu je strana pojava. Kada se pojavio posao je nesto raditi ali covjek veze sa fudbalom nema. Detalj vezan za to jeste da je Iveticu ponudio u ugovoru, kada ga je produzavao, 40KM po asistenciji. Pero rekao znaci ako budem za godinu dana najbolji asistent u historiji lige i imam 50 asistencija dobijem 2000KM za godinu dana. Posljednja aktivnost doticnog je bila da postavi onog svabu/hrvata za trenera za sta ga je Sabrina sasjekla i otad ga nema. Takodjer je odbio novi ugovor za sponzorstvo klubu. Njega je na funkciju predlozila Sabrina s obzirom da je bio involviran u SFK pa da popuni mjesto odlaskom Edisa Kusturice.
Sabrina ima odredjeno znanje u sportskom pravu i tu zavrsava sva prica oko nje. Radi se o jednom notornom neradniku koji se nekad pojavi a nekad ne pojavi na poslu. Ima obicaj da se ne javlja poslovnim partnerima na telefon i da se ne pojavi na zakazanim sastancima. Ovo iznad mogu potvrditi svi redom od Pere Ivetica do poslovnih partnera/sponzora kluba. Ona jedina ima kontakt sa Tanom i njegovim ljudima i donosi sve odluke.
Poziva se odlazak uprave. Mi nemamo uprave!!! Ljudi koji su navedeni u nekakvom "bordu direktora" su samo da popune broj. Alen Hujic mislim da ni sam ne zna objasniti sta radi, Elvir Krajina se bavi finansijama i uopste ne dolazi na utakmice. Pored njih dvojice tu su 3 Tanova covjeka gdje je Ken taj neki glavni operativac i covjek kojem Sabrina raportira. Cak mislim da je ovaj bord nelegalan jer ne bi smjela biti vecina ljudi koji nemaju prebivaliste ovdje, ali nije moj fah pa nisam siguran.
Klub smo koji nema SD. Faruk Ihtijarevic je sef neke skauting sluzbe koja je rasformirana.
Trening centar nikad nije zavrsen i faza 2 nikad nije zapoceta zbog Tanovih ljudi koji ne daju pare za to. Ako je prosli sastav ljudi bio olicenje lopovluka kako se etiketiralo zasto nisu Sabrini i Valentinu dali pare da zavrse.
Ovo sto se zapocelo ovih dana jeste pokrenuto i bice zavrseno zahvaljujuci sponzorima i naporima par ljudi iz kluba (necu nikog da imenujem da ne bih bio aman na necijoj strani i neciji branilac). Sve sto ce biti uradjeno sad jeste da se moze trening centar staviti u punu funkciju tj da se mogu svi tereni koristiti istovremeno obzirom da je sad to prakticno nemoguce zbog nedostatka svlacionica.
Jednistavno sam morao reagovati jer me nenormalno boli u kakvom stanju se nalazi klub i ne mogu cak previse da Husrefa krivim za rezultate jer je covjek haman prepusten sam sebi i nema nikakvih jasnih ciljeva da su mu postavljeni. Neko ce sad pisati da nisam trebao neke stvari iznositi na forumu ali, nazalost, nisu ni deseti dio prikaza stanja kluba. Ko hoce slobodno na PP nek se javi.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 08 mar 2018, 20:44

simidobar je napisao/la:
Uh.. sta reci, koju poruku poslat... Ako ti kazem da si slina ne znaci da sam ljut ili da te mrzim, Boze sacuvaj, ja te i ne poznajem...

Nacin na koji pises, koga branis, kakvim forama pokusavas da nametnes sebe kao nesto. Izvini ali za mene to znaci da si ti slina, i uopste nemam namjeru da sutim i da citam tvoje "argumentovane" odbrane bez komentara. Moze nedo Bog neko pomislit da se slazem sa tobom i sa onim sta ti pises, ipak sam i ja neki dio ovog foruma.. Ja sam otvoreno i protiv ljigavaca kao sto si ti i protiv glodara iz uprave, svi mars u pm od mog kluba, sto dalje.
argumentuj suprotno, dokaži svoj stav logikom nekom, tvoja ljutnja/bijes/mržnja dolazi iz nemoći da se izraziš...

očigledno je da gajiš duboke osjećaje prema određenim iz uprave jer ih smatraš odgovornim za stanje...i to je ok jer nisi upućen, ne moraš meni vjerovati mrzi ih i dalje i pozivaj na njihovu smjenu, glave , šta hoćeš, niko ti to ne spori...samo ni ja ih ne branim a najmanje imam nekakve osjećaje privrženosti prema upravi niti igračima(bilo kojim), meni je klub ispred svega i prvenstveno sam navijač, ako ti misliš da bi tjeranje svih uposlenih stabilizovalo ili pomoglo klub super! misli tako , ne vjerujem u to niti da bi dobili bolje uposlenike poslije ovih...no dobro sad samo trošim slova...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 mar 2018, 20:50

Ja sam za mlade al mi nemamo 4-5 igraca 22-23 god koji su nasi i da budu nosioci i to su mladi igraci . ne mogu igrati ovi od 18 posebno da ih se gurne 5-6 u vatru .

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 08 mar 2018, 20:52

Orangina85 je napisao/la:@DenchiNL

Druze ja moram reagovati na tvoje pisanje. Nevjerovatno mi je ovo sto pises i poprilicno sam sad ubijedjen da pises u funkciji branjenja odredjenih persona iz kluba. Nazalost, poprilicno sam upoznat sa nacinom poslovanja kluba i ovo sta pises za Tana, Sabrinu i Valentina je notorna glupost. Valentin je lik za kojeg Tan uopste ne zna da postoji niti ima ikakav kontakt sa Tanom. Na utakmicama se pojavi ponekad na Kosevu a na strani ga nigdje nema. Takodjer u samom klubu je strana pojava. Kada se pojavio posao je nesto raditi ali covjek veze sa fudbalom nema. Detalj vezan za to jeste da je Iveticu ponudio u ugovoru, kada ga je produzavao, 40KM po asistenciji. Pero rekao znaci ako budem za godinu dana najbolji asistent u historiji lige i imam 50 asistencija dobijem 2000KM za godinu dana. Posljednja aktivnost doticnog je bila da postavi onog svabu/hrvata za trenera za sta ga je Sabrina sasjekla i otad ga nema. Takodjer je odbio novi ugovor za sponzorstvo klubu. Njega je na funkciju predlozila Sabrina s obzirom da je bio involviran u SFK pa da popuni mjesto odlaskom Edisa Kusturice.
Sabrina ima odredjeno znanje u sportskom pravu i tu zavrsava sva prica oko nje. Radi se o jednom notornom neradniku koji se nekad pojavi a nekad ne pojavi na poslu. Ima obicaj da se ne javlja poslovnim partnerima na telefon i da se ne pojavi na zakazanim sastancima. Ovo iznad mogu potvrditi svi redom od Pere Ivetica do poslovnih partnera/sponzora kluba. Ona jedina ima kontakt sa Tanom i njegovim ljudima i donosi sve odluke.
Poziva se odlazak uprave. Mi nemamo uprave!!! Ljudi koji su navedeni u nekakvom "bordu direktora" su samo da popune broj. Alen Hujic mislim da ni sam ne zna objasniti sta radi, Elvir Krajina se bavi finansijama i uopste ne dolazi na utakmice. Pored njih dvojice tu su 3 Tanova covjeka gdje je Ken taj neki glavni operativac i covjek kojem Sabrina raportira. Cak mislim da je ovaj bord nelegalan jer ne bi smjela biti vecina ljudi koji nemaju prebivaliste ovdje, ali nije moj fah pa nisam siguran.
Klub smo koji nema SD. Faruk Ihtijarevic je sef neke skauting sluzbe koja je rasformirana.
Trening centar nikad nije zavrsen i faza 2 nikad nije zapoceta zbog Tanovih ljudi koji ne daju pare za to. Ako je prosli sastav ljudi bio olicenje lopovluka kako se etiketiralo zasto nisu Sabrini i Valentinu dali pare da zavrse.
Ovo sto se zapocelo ovih dana jeste pokrenuto i bice zavrseno zahvaljujuci sponzorima i naporima par ljudi iz kluba (necu nikog da imenujem da ne bih bio aman na necijoj strani i neciji branilac). Sve sto ce biti uradjeno sad jeste da se moze trening centar staviti u punu funkciju tj da se mogu svi tereni koristiti istovremeno obzirom da je sad to prakticno nemoguce zbog nedostatka svlacionica.
Jednistavno sam morao reagovati jer me nenormalno boli u kakvom stanju se nalazi klub i ne mogu cak previse da Husrefa krivim za rezultate jer je covjek haman prepusten sam sebi i nema nikakvih jasnih ciljeva da su mu postavljeni. Neko ce sad pisati da nisam trebao neke stvari iznositi na forumu ali, nazalost, nisu ni deseti dio prikaza stanja kluba. Ko hoce slobodno na PP nek se javi.
stvarno ne znam šta ti je cilj s ovim ali Valentin nema dodira s tim stvarima, Pericin ugovor su Faruk i Sabrina zajedno završavali...da ne bi bilo da ga štitim , nemam nikakav problem da ode lik , jer je on činovnik klasika, ima i drugih koji mogu sazivat sastanke i vodit poslovanje...Izvršni Direktor je Sabrina i ona može prihvatiti ili odbiti ugovor o sponzorstvu(a posebno prema tvojoj priči) , nikom od njih nije obaveza dolaziti na tekme ali hajde. Radovi bi bili završeni valjda ranije da je bilo do sponzora i do tih ljudi kad smo imali i bolje sponzore... :D očigledno pišeš za nekoga...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 08 mar 2018, 20:55, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 08 mar 2018, 20:53

Orangina85 je napisao/la:@DenchiNL

Druze ja moram reagovati na tvoje pisanje. Nevjerovatno mi je ovo sto pises i poprilicno sam sad ubijedjen da pises u funkciji branjenja odredjenih persona iz kluba. Nazalost, poprilicno sam upoznat sa nacinom poslovanja kluba i ovo sta pises za Tana, Sabrinu i Valentina je notorna glupost. Valentin je lik za kojeg Tan uopste ne zna da postoji niti ima ikakav kontakt sa Tanom. Na utakmicama se pojavi ponekad na Kosevu a na strani ga nigdje nema. Takodjer u samom klubu je strana pojava. Kada se pojavio posao je nesto raditi ali covjek veze sa fudbalom nema. Detalj vezan za to jeste da je Iveticu ponudio u ugovoru, kada ga je produzavao, 40KM po asistenciji. Pero rekao znaci ako budem za godinu dana najbolji asistent u historiji lige i imam 50 asistencija dobijem 2000KM za godinu dana. Posljednja aktivnost doticnog je bila da postavi onog svabu/hrvata za trenera za sta ga je Sabrina sasjekla i otad ga nema. Takodjer je odbio novi ugovor za sponzorstvo klubu. Njega je na funkciju predlozila Sabrina s obzirom da je bio involviran u SFK pa da popuni mjesto odlaskom Edisa Kusturice.
Sabrina ima odredjeno znanje u sportskom pravu i tu zavrsava sva prica oko nje. Radi se o jednom notornom neradniku koji se nekad pojavi a nekad ne pojavi na poslu. Ima obicaj da se ne javlja poslovnim partnerima na telefon i da se ne pojavi na zakazanim sastancima. Ovo iznad mogu potvrditi svi redom od Pere Ivetica do poslovnih partnera/sponzora kluba. Ona jedina ima kontakt sa Tanom i njegovim ljudima i donosi sve odluke.
Poziva se odlazak uprave. Mi nemamo uprave!!! Ljudi koji su navedeni u nekakvom "bordu direktora" su samo da popune broj. Alen Hujic mislim da ni sam ne zna objasniti sta radi, Elvir Krajina se bavi finansijama i uopste ne dolazi na utakmice. Pored njih dvojice tu su 3 Tanova covjeka gdje je Ken taj neki glavni operativac i covjek kojem Sabrina raportira. Cak mislim da je ovaj bord nelegalan jer ne bi smjela biti vecina ljudi koji nemaju prebivaliste ovdje, ali nije moj fah pa nisam siguran.
Klub smo koji nema SD. Faruk Ihtijarevic je sef neke skauting sluzbe koja je rasformirana.
Trening centar nikad nije zavrsen i faza 2 nikad nije zapoceta zbog Tanovih ljudi koji ne daju pare za to. Ako je prosli sastav ljudi bio olicenje lopovluka kako se etiketiralo zasto nisu Sabrini i Valentinu dali pare da zavrse.
Ovo sto se zapocelo ovih dana jeste pokrenuto i bice zavrseno zahvaljujuci sponzorima i naporima par ljudi iz kluba (necu nikog da imenujem da ne bih bio aman na necijoj strani i neciji branilac). Sve sto ce biti uradjeno sad jeste da se moze trening centar staviti u punu funkciju tj da se mogu svi tereni koristiti istovremeno obzirom da je sad to prakticno nemoguce zbog nedostatka svlacionica.
Jednistavno sam morao reagovati jer me nenormalno boli u kakvom stanju se nalazi klub i ne mogu cak previse da Husrefa krivim za rezultate jer je covjek haman prepusten sam sebi i nema nikakvih jasnih ciljeva da su mu postavljeni. Neko ce sad pisati da nisam trebao neke stvari iznositi na forumu ali, nazalost, nisu ni deseti dio prikaza stanja kluba. Ko hoce slobodno na PP nek se javi.
Svaka cast, treba sto vise ovih stvari da se zna. Mi treba da ih krijemo dok rade protiv nas i dok ih boli ku*ac za nas... Sto se vise zna manji im je prostor za manipulisanje i vece su im sanse da odu u pm.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 08 mar 2018, 20:57

Nije Valentin odbio sponzorstvo sa klubske strane, nego je odbio kao direktor svoje firme da bude sponzor Sarajevu. Valentin je direktno ucestvovao u pregovorima sa igracima kada je dosao, izmedju ostalog i sa Pericom oko produzenja. Cuj nije nikome obaveza dolaziti na tekme...covjece jesi li ti svjestan sta pises?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: dr.van nostrand, napoleon72 i 49 gostiju.